Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. május 29., vasárnap 1:03

Torquemada írta:Nincs értelme azon vitatkozni, hogy ki érdemelte volna meg. Aki eddig eljut, az mind megérdemelné, de csak egy kupát adnak. Most ezt mi kaptuk. Mert most mi érdemeltük meg a legjobban. Azt viszont látni lehet, hogy milyen kicsiken tud múlni minden. Aki BLt nyer, annak mindig kell egy kis szerencse is, piszok nehéz volt ez a történet. Mondjuk ha Ronaldo is játszik, lehet, hogy könnyebb lett volna. De csak nevezve volt a kezdőben.
Két éve azt mondtam, az ATMA még egyszer nem jut idáig. Tévedtem. De most megint úgy érzem. Előbb utóbb más pénzzel kitömött angol, német, francia csapatok is odaérnek a spanyolok szintjére, egyre nehezebb lesz a dolog. Most a Real, Barca Atma hármasnak nincs ellenfele. Jövőre lesz egy Mou MU meg egy Carlo Bayern meg ki tudja még kicsoda.
Kb. egy döntetlen képű meccset láthattunk egyébként, hol RM, hol ATMA mezőnyfölénnyel, több Real helyzettel, kihagyott grizman tizivel. Most az ellenfél is megpróbált kivételesen focizni, ment is nekik. Carrascoval nem igazán bírtunk, féltem is, amikor behozták, tartottam tőle, be is jött sajnos. Nagyon örülök a matracosok pofára esésének, mert a bajnokságot megint ők vették el tőlünk, sajnos 5 pont difit alakítottak ki a barcával szemben, két pont kellett volna a sikerhez. Nem baj, mi elvettük tőlük a BLt, már vagy harmadszor zsinórban, amit remélem, sosem nyernek meg.
A legnagyobb tisztelet ZZé, mert, hogy gyurcsányferit idézzem, a szarból visszahozta a kormányzást. Szerintem nem volt itt egy olyan elvetemült madridista sem, aki Rafa alatt bármilyen címben is reménykedett.
Óriási gratuláció a tizenegyedikhez, igenis az nyert, aki a legjobban megérdemelte.
MUval max akkor játszunk, ha 3.ok leszünk a BL csoportkörben.... :lol:

CRt meg nem vennêm elő, látszott, hogy sérült volt, voltak is olyan időszakai, amikor csak vánszorgott kb.
Viszont amikor tudott folyamatosan visszazárt és mezőnymunkát tett le azért.
Illetve belőni az utolsó tizenegyest is... hatalmas nyomàs, el se tudjuk kêpzelni... elêg csak Terryt említeni, azt CR elêg közelről nêzte vêgig anno.
Nem volt élete meccse, de megtette amit csak tudott.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 29., vasárnap 0:59

Sierra írta:Viszont jövőre nagyon rá kell menni a bajnokságra. Címvédés úgysem lesz BL-ben, szóval be kell húzni a Ligát!!!!4!
Lesz címvédés, + behúzzuk a ligát is. Amúgy meg tripla. Egyszer annak is el kell jönnie. :coffee:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2016. május 29., vasárnap 0:59

Sierra írta:Viszont jövőre nagyon rá kell menni a bajnokságra. Címvédés úgysem lesz BL-ben, szóval be kell húzni a Ligát!!!!4!
+1
Az már nagyon hiányzik, itt a lehetőség, hogy Zizou csapatot kovácsoljon és rá kell állni a bajnokságra! Ez legyen a fő prioritás!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 29., vasárnap 0:59

Sierra írta:Viszont jövőre nagyon rá kell menni a bajnokságra. Címvédés úgysem lesz BL-ben, szóval be kell húzni a Ligát!!!!4!
szarok a ligára, majd mi megvédjük a címet.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. május 29., vasárnap 0:58

Viszont jövőre nagyon rá kell menni a bajnokságra. Címvédés úgysem lesz BL-ben, szóval be kell húzni a Ligát!!!!4!

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2016. május 29., vasárnap 0:53

Nincs értelme azon vitatkozni, hogy ki érdemelte volna meg. Aki eddig eljut, az mind megérdemelné, de csak egy kupát adnak. Most ezt mi kaptuk. Mert most mi érdemeltük meg a legjobban. Azt viszont látni lehet, hogy milyen kicsiken tud múlni minden. Aki BLt nyer, annak mindig kell egy kis szerencse is, piszok nehéz volt ez a történet. Mondjuk ha Ronaldo is játszik, lehet, hogy könnyebb lett volna. De csak nevezve volt a kezdőben.
Két éve azt mondtam, az ATMA még egyszer nem jut idáig. Tévedtem. De most megint úgy érzem. Előbb utóbb más pénzzel kitömött angol, német, francia csapatok is odaérnek a spanyolok szintjére, egyre nehezebb lesz a dolog. Most a Real, Barca Atma hármasnak nincs ellenfele. Jövőre lesz egy Mou MU meg egy Carlo Bayern meg ki tudja még kicsoda.
Kb. egy döntetlen képű meccset láthattunk egyébként, hol RM, hol ATMA mezőnyfölénnyel, több Real helyzettel, kihagyott grizman tizivel. Most az ellenfél is megpróbált kivételesen focizni, ment is nekik. Carrascoval nem igazán bírtunk, féltem is, amikor behozták, tartottam tőle, be is jött sajnos. Nagyon örülök a matracosok pofára esésének, mert a bajnokságot megint ők vették el tőlünk, sajnos 5 pont difit alakítottak ki a barcával szemben, két pont kellett volna a sikerhez. Nem baj, mi elvettük tőlük a BLt, már vagy harmadszor zsinórban, amit remélem, sosem nyernek meg.
A legnagyobb tisztelet ZZé, mert, hogy gyurcsányferit idézzem, a szarból visszahozta a kormányzást. Szerintem nem volt itt egy olyan elvetemült madridista sem, aki Rafa alatt bármilyen címben is reménykedett.
Óriási gratuláció a tizenegyedikhez, igenis az nyert, aki a legjobban megérdemelte.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 29., vasárnap 0:40

kodo írta:
rashidm írta:Egyébként bejött az amit csináltam. 61. percben kezdtem el nézni, és meglett. :mrgreen: Bár jobban örültem volna annak, hogy 4-0 lett volna a vége. :D
Eredményt tudtad???
Hát kitudja... :shifty: :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. május 29., vasárnap 0:38

Nem maradok sokáig, számomra a fórumozás véget ért, se időm, se kedvem nincs ehhez,
Nyugi, nem kötözködésből írtam. Örüljünk a kupának!
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 29., vasárnap 0:37

Aki talál HD képeket a kupaátadásról, az linkelje már. Köszi. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2016. május 29., vasárnap 0:36

___Samy___ írta:Na, még a végén Matt barátunk is megtér :mrgreen:
Nem maradok sokáig, számomra a fórumozás véget ért, se időm, se kedvem nincs ehhez, de azért a 11. megérdemel néhány szót. Nem mi voltunk idén az esélyesek, az utóbbi 3 év mummusa ellen játszottunk, de ismét bebizonyítottuk, hogy a legélesebb pillanatokban, mi vagyunk a jobbak.

Az Atleti is megérdemelte volna, de az elmúlt 6-7 éves időszakot figyelembe véve volt olyan csapatunk, ami minimum 2, ha nem 3 BL-t érdemelt, az élet legalább valamilyen szinten kiegyenlítette a számlát.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. május 29., vasárnap 0:33

rashidm írta:Egyébként bejött az amit csináltam. 61. percben kezdtem el nézni, és meglett. :mrgreen: Bár jobban örültem volna annak, hogy 4-0 lett volna a vége. :D
Eredményt tudtad???

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 29., vasárnap 0:32

Napi okosság: A tizenegyediket, 11-esekkel nyertük. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 29., vasárnap 0:31

Hagyjuk már a világ legnehezebb elenfelét csaptuk meg 2szer bek dontőben,dobjanak elénk egy juvét mi is szétszedjuk őket.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 29., vasárnap 0:26

Egyébként bejött az amit csináltam. 61. percben kezdtem el nézni, és meglett. :mrgreen: Bár jobban örültem volna annak, hogy 4-0 lett volna a vége. :D

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. május 29., vasárnap 0:24

megvaaaaaaan. mivaaaaaaaaaaan. 11. bazdmeggggggggg.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. május 29., vasárnap 0:24

Na, még a végén Matt barátunk is megtér :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. május 29., vasárnap 0:23

két éve 4-1re nyertünk de azt se mi érdemeltük meg mert az atleticónak nincsenek százmilliói. :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 29., vasárnap 0:22

Matt009 írta:Teljesen megérdemelt BL győzelem.
Mondjuk mindenki más az ellenkezőjét mondja. Haverom is "az Atleti jobban megérdemelte volna." Csak hát ugye ha mondjuk ha 5-0-ra iskolajátékkal megvertük volna őket, akkor is lenne valami kifogás hogy miért nem érdemeltük volna meg. Szóval emiatt pont leszarom, hogy "könnyű volt a sorsolás", "lesgól" stb. :salute:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2016. május 29., vasárnap 0:13

Csak ezért a hsz miatt visszajöttem:

11. Real Madrid!

Minden elismerés a csapatnak. Zidane véglegesen is legenda!

Le a kalappal a csapat előtt. Aki pedig azt mondja, hogy könnyű ág volt, annak ajánlom figyelmébe, hogy a csoportkörben PSG, és a döntőben a másik két top esélyest kiverő Atma volt az ellenfél. Tulajdonképpen mi voltunk az elmúlt 3 évben azok, akik meg tudták verni az Atmát, rajtunk kívül senki.

Teljesen megérdemelt BL győzelem.

Zidane pedig kihozta a maximumot. Játékosként és edzőként is BL-t nyert a Reallal. Örök kedvenc! Féltem a kinevezésétől, de ha innentől kezdve nem nyer semmit (amit kétlek), akkor is megérte. Vamos Zidane! Te vagy az EDZŐ a Real számára.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. május 29., vasárnap 0:09

majd holnap írunk ide is, vagyis az lehet ma lesz már :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég