Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 24., szerda 12:10

Elég sok lap lehozta ma, hogy Bale már a vezetőséggel is közölte, hogy a Real Madridban szeretné folytatni és így nagy valószínűséggel rétre is jön a transzfer... Angol lapok 85 millió fontról írnak és 8.5 millió lesz a fizetése évente, de igazából nem tudom még ezeket a híreket hova tenni... Már a spanyol lapok is átvették, hogy Bale jelezte, hogy ő csakis ide akar jönni és ezt becsületben is tartják Lewy-ék és nem is foglalkoznak a MU ajánlatával. Ezzel egyhangúan azt is írják, hogy ezért is vásárolja ki a Spurs Soldadót, hogy erősítsen a támadószekción :shifty: ...

Nem tudom ezt addig elhinni ameddig nem lesz valami nyilatkozat erről, mert, ha ez igaz akkor tuti, hogy lesz valami. Főleg így, hogy Bale is ELVILEG közölte a vezetőséggel, hogy jönni akar és a nyár kezdetén pont erről beszéltünk, hogy addig tuti nem jön ameddig nem fogja kérni, hogy engedjék el, de ez a hírek szerint megtörtént... Ha ezek a hírek igazak akkor viszont ezt le kéne zavarni az amcsi túra előtt :roll: ... Elég veszett keret lesz itt, ha tényleg jön Bale :roll:

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. július 24., szerda 11:52

Jim írta:
Realista24 írta:Mielőtt valaki nagyon örülne, Kaká azért nincs a keretben, mert megkérte Carlót, hogy Madridban maradhasson, hogy javítson fizikai állapotán.
azt hittem pihentetik a szezonkezdetre :lol:
az elmúlt 1-2 évben nagyon elfáradhatott...


azt hittem pihentetik a szezonkezdetre
az elmúlt 1-2 évben nagyon elfáradhatott.

Jogos :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 24., szerda 11:39

Realista24 írta:Mielőtt valaki nagyon örülne, Kaká azért nincs a keretben, mert megkérte Carlót, hogy Madridban maradhasson, hogy javítson fizikai állapotán.
ja téyleg. fel sem tűnt hogy nincs itt :D :D:D:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 24., szerda 11:23

Realista24 írta:Mielőtt valaki nagyon örülne, Kaká azért nincs a keretben, mert megkérte Carlót, hogy Madridban maradhasson, hogy javítson fizikai állapotán.
azt hittem pihentetik a szezonkezdetre :lol:
az elmúlt 1-2 évben nagyon elfáradhatott...

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. július 24., szerda 10:53

Kaká-val mivan nem tudjátok ő sincs a keretben?? :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 24., szerda 10:53

Mielőtt valaki nagyon örülne, Kaká azért nincs a keretben, mert megkérte Carlót, hogy Madridban maradhasson, hogy javítson fizikai állapotán.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 24., szerda 10:47

Higu nincs a keretben.. akkor ezzel 1000%,hogy távozik. Goodbye :(
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 24., szerda 10:44

Realista24 írta:
hát épp ez az, annyit nem ér.
Nem tudom...vagyis persze, reálisan nézve nem.
De ha úgy nézzük, hogy eladunk, selejtezünk, olyan játékosokból kapunk pénzt, akik már évek óta nem nálunk vannak, és ebből fedezni tudjuk az egyik legnagyobb potenciállal bíró játékost, aki öt éven belül odaérhet az Aranylabda dobogójára, ráadásul szépen lassan, hatalmas marketingértékkel fog bírni, akkor azt mondom, hogy belefér. Főleg, ha úgy nézem, hogy milyen játszótársak mellé érkezhet.

Őrültség, és nem ér ennyit, de valahogy mégis megérheti. Ezt csak az idő tudja megmondani.
nyár elején kb 15x leírtam hogy bale 90-100millióját hogyan költeném el, volt itt mindenki csak isco volt benne az állandó. szerintem azt a 80milliót kurva jól költöttük el, és ha most a selejtekből -garay, negredo stbstb- meg ugye higuain akiért álmomban nem gondoltam volna hogy ennyit kapunk összejön még gy balere a pénz akkor az szép. de akkor sem érzem hogy őt most hoznunk kell. a marketing értéke valószínűleg megfog nőni azt is simán eltudom képzelni hogy messi után ő lesz az adidas második embere. azért az szép kis pénzt hozhat szóval lehet megtérülne az ára de a stílus amit látni szeretnék abba nem ő a megfelelő ember főleg nem ennyiért.
na mindegy ha hozzuk örülni fogok neki nagyon mert sok variációs lehetőségünk lehet vele elöl. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 24., szerda 10:43

coentrao hol van a keretből??
Tegnap nem edzett személyes okok miatt a klub engedélyével, gondolom ezért maradt ki. Az utolsó Lyon elleni edzésen már részt vett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 24., szerda 10:39

coentrao hol van a keretből???
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 24., szerda 10:35

hát épp ez az, annyit nem ér.
Nem tudom...vagyis persze, reálisan nézve nem.
De ha úgy nézzük, hogy eladunk, selejtezünk, olyan játékosokból kapunk pénzt, akik már évek óta nem nálunk vannak, és ebből fedezni tudjuk az egyik legnagyobb potenciállal bíró játékost, aki öt éven belül odaérhet az Aranylabda dobogójára, ráadásul szépen lassan, hatalmas marketingértékkel fog bírni, akkor azt mondom, hogy belefér. Főleg, ha úgy nézem, hogy milyen játszótársak mellé érkezhet.

Őrültség, és nem ér ennyit, de valahogy mégis megérheti. Ezt csak az idő tudja megmondani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 24., szerda 10:32

Realista24 írta:100 millió euró, 100 millió.
hát épp ez az, annyit nem ér. :lol:
besteve7 írta:Meg amúgy Varga Józsi is jobb nála, főleg azért, mert máshol játszik...
te láttad már kondogbiát?
máshol játszik, de legalább a labda nem pattan el tőle. mindegy mondom ha khedira nem lépi át a félpályát és nem akar a szervezéssel foglalkozni akkor remélem jó lesz ő, de abból kiindulni hogy egy másodosztályú csapat ellen ott korrekt volt az szerintem nem túl mérvadó. mennyit kellett védekeznie? kb semennyit

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 24., szerda 10:26

Realista24 írta:Valami 6-7 milliót kommunikáltatok ki...Thiagónak annyi volt a kivásárlási ára, Cecsért meg a legutóbbi hírek szerint 45öt kínált a United.
Jó, az opcionális összegekről direkt nem is beszélek, mert csak felhúzom magam rajta.
Thiago esetében maga a záradék a nevetséges, illetve az, hogy Titóék ennek tudatában sem játszatták (összesen 116 percet kapott a BL-ben, azt hiszem, hogy ez mindent elmond...).
Ezt a 45 milliós hírt még nem is olvastam, azért ezen már elgondolkodnék Zubiék helyében, bár kétlem, hogy megválnánk Cesctől.

Na mindegy, arra akartam csak kilyukadni, hogy eléggé jól jártok ezzel a Napoli-féle üzlettel szerintem.
Realista24 írta:Egyébként arról is írnak, hogy a sérülése, ami miatt nem játszhatott az első meccsen, az is csak kifogás, blablabla. Értem én hogy AVB ragaszkodik hozzá, meg Levy is, de gondoljunk már bele, 100 millió euró, 100 millió. Két csapat van, amelyik megteheti azt hogy nem fogadja el ezt az ajánlatot egy-egy játékosáért. Nem kell részleteznem, hogy kire gondolok.
Az meg a másik, hogy ha el akar menni, de Levyék marasztalják, nem engedik el, és végül nálunk kezdi meg az új szezont, motiválatlanul, arra várva, hogy végre mehessen a Madridba, az talán a lehető legrosszabb megoldás.
Ha tényleg egy 90-100 körüli ajánlattal jöttök, azt már nem utasítanám vissza csuklóból Levy helyében, bár nem vagyok biztos benne, hogy ebből a pénzből tudnánk megfelelően pótolni a világ talán harmadik legjobb játékosát.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 24., szerda 10:19

Villáért 3 év alatt fog érkezni 5 millió összesen.

amúgy suárezt simán eltudnánk hozni az arsenal előtt ha végre lenne valami hír baleről hogy jöhet-e vagy sem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 24., szerda 10:17

n meg itt verem a fejem a falba, hogy Villát eladjuk 2 millióért, Thiagót 20 körüli összegért, Cescért 30-at kínál a United, Higuaín meg 37-ért megy.
Valami 6-7 milliót kommunikáltatok ki...Thiagónak annyi volt a kivásárlási ára, Cecsért meg a legutóbbi hírek szerint 45öt kínált a United.
Én nyár elején, pár AVB-nyilatkozat után biztos voltam benne, hogy marad, most már azért nagyobb esélyt látok arra, hogy távozik Gareth, de jó lenne, ha most a sajtótájékoztatón végre közölnék a végleges döntést a walesi ügyében, eléggé felemészti az energiámat ez a saga.
Egyébként arról is írnak, hogy a sérülése, ami miatt nem játszhatott az első meccsen, az is csak kifogás, blablabla. Értem én hogy AVB ragaszkodik hozzá, meg Levy is, de gondoljunk már bele, 100 millió euró, 100 millió. Két csapat van, amelyik megteheti azt hogy nem fogadja el ezt az ajánlatot egy-egy játékosáért. Nem kell részleteznem, hogy kire gondolok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 24., szerda 10:13

Anthony írta:Még mindig nem tudom elhinni ezt a Higu dealt :lol: Ma becsacsizás lesz azt hiszem :iszunk:
Én meg itt verem a fejem a falba, hogy Villát eladjuk 2 millióért, Thiagót 20 körüli összegért, Cescért 30-at kínál a United, Higuaín meg 37-ért megy... :vivo: :lol: :lol:
:iszunk:
madridronie írta:arról nem is beszélve, hogy az angolok (egytől egyig) a spanyol médiában megjelentekkel ellentétben kategorikusan cáfolnak, sőt; én a magam részéről baromi kíváncsi leszek a végkifejletre (de továbbra is minimális esélyt látok Bale érkezésére, elsősorban Levy és a Tottenham miatt)! :coffee:
Én nyár elején, pár AVB-nyilatkozat után biztos voltam benne, hogy marad, most már azért nagyobb esélyt látok arra, hogy távozik Gareth, de jó lenne, ha most a sajtótájékoztatón végre közölnék a végleges döntést a walesi ügyében, eléggé felemészti az energiámat ez a saga. :( :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 24., szerda 10:03

Még mindig nem tudom elhinni ezt a Higu dealt :lol: Ma becsacsizás lesz azt hiszem :iszunk:

De az Arsenal, akarom mondani Wenger mekkora nyominger, vagánykodik hogy nekik van pénzük bárkire aztán nuku igazolás :lol: Pedig megnéztem volna Higut az Arsenalban mire képes. Suarezt sem veszik meg ezek, a nyakamat merném tenni rá, ha most a Higu pénzből rámozdulunk a fogasra, lecsengetünk 45 millát az asztalra mind nézheti magát az Arsenal.

Aztán lehet, hogy felrobbantsuk a piacot és elhozzuk Balet, de én ezt kétlem.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 24., szerda 10:00

Az El Confidencial szerint Higuaín távozása után Pérezék nem akarnak új kilencest igazolni, mert úgy gondolják, hogy Benzema, Morata, Jesé és Cristiano Ronaldo kiegészülve Bale-el több, mint elegek lesznek a céljaik megvalósításához. Ezzel egyúttal arról is beszámolnak, hogy jelenleg Bale leigazolása a legfőbb célja a vezetőségnek, akiért a 100 millió eurót is hajlandóak kifizetni, amit a játékosok eladásából fedeznének.
A spanyolok nagyon magabiztosan írogatnak; szép és jó ez a felvetés csak egyelőre Bale kapcsán elégé hibádzik a dolog (a walesi nélkül pedig ez csak egy rossz vicc :ozil: ) --> arról nem is beszélve, hogy az angolok (egytől egyig) a spanyol médiában megjelentekkel ellentétben kategorikusan cáfolnak, sőt; én a magam részéről baromi kíváncsi leszek a végkifejletre (de továbbra is minimális esélyt látok Bale érkezésére, elsősorban Levy és a Tottenham miatt)! :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 24., szerda 9:58

Ma délelőtt 11-től játszunk barátságos meccset a Sunderlanddel, ezután lesz egy sajtótájékoztató, a Sky szerint nagy eséllyel ezen fogják bejelenteni, hogy mi lesz Bale barátunkkal. :hmmm:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. július 24., szerda 7:56

Galacticos írta:kondogbia képességekben jobb nála szerintem és a benne lévő potenciált tekintve is.
Meg amúgy Varga Józsi is jobb nála, főleg azért, mert máshol játszik...Tény, hogy nem egy labdazsonglőr a hercegünk, de ha csak azzal fog és kellesz foglalkoznia, amihez ért, tehát a védekezéshez, és nem csak Alonsoval vannak a kp-n.
Tavaly lehetett volna itt lényegében bárki, akkor sem lettünk volna sokkal előrébb.
Am most már elég a fiatalításból, mert lassan átesünk a ló túl oldalára, nem emlékszem mikor volt tele a keret ennyire fiatalokkal, szerintem nincs szükség még egy kis csikóra, potenciál ide-oda.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég