Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 2., csütörtök 18:51

Alcantararól még nem is beszéltem... Pogba meg továbbra sem az az ember, akire szükségünk van, pont azt érzem vele, mint anno Jamessal, hogy lehet jó játékos, de most felesleges.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 2., csütörtök 18:24

Én látok amúgy Alabara reális esélyt. Ő már 100-szor elmondta, hogy középpályán akar játszani, de nem játszatták ott. Ott van nekik Alonso, Martinez, Vidal, odavitték Sanchezt és akkor Kimmichnek is az a posztja stb..
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 2., csütörtök 17:44

V. Mester 77 írta:Ebben az esetben a káló osztrákot hagynám, és akkor Luka-Pogba-Toni-Case-Isco-(ha marad Kova) le tujdák forogni. A gaboninak meg amúgy mi is a posztja? CF, SS, RWF?
Biztos letudnák,de Alabában az lenne a tuti,hogy Marcelo helyén is tolná,oda meg kell valaki.Meg akit felsoroltál,innen csak bizonyítottan Case aki elegendőt nyújt védekezve,és neki is kell a pihenés.Iscoval nem az igazi a védekezés,Kova se nagyon vált be,igaz őt még lehetne próbálgatni.De ha tutira akarunk menni 12.,stb,akkor had jöjjön csak Alaba is,Kovacicot meg egy évre odaadnám valahova,had erősödjön,de ha marad ugy is jó.A gaboni 2szélen és centerbe is,Ő megint nagyon jó lenne,de ahoz valakinek még menni kellene Jamesen kívül a pénz miatt.:)

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. június 2., csütörtök 17:39

Veidt írta:
V. Mester 77 írta:Ebben az esetben a káló osztrákot hagynám, és akkor Luka-Pogba-Toni-Case-Isco-(ha marad Kova) le tujdák forogni. A gaboninak meg amúgy mi is a posztja? CF, SS, RWF?
Alapvetoen sokat mozgo CF, de boven megallja a helyet szelen is.

Nekem mindig is szimpi volt a játéka már a francia fradiban is :D Szvsz jól jönne. Lehetne vele rendesen forgatni a támadósort. Azért több a potenciál benne mint pl: Jesében.. :/
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 2., csütörtök 17:36

V. Mester 77 írta:Ebben az esetben a káló osztrákot hagynám, és akkor Luka-Pogba-Toni-Case-Isco-(ha marad Kova) le tujdák forogni. A gaboninak meg amúgy mi is a posztja? CF, SS, RWF?
Alapvetoen sokat mozgo CF, de boven megallja a helyet szelen is.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. június 2., csütörtök 17:34

Ebben az esetben a káló osztrákot hagynám, és akkor Luka-Pogba-Toni-Case-Isco-(ha marad Kova) le tujdák forogni. A gaboninak meg amúgy mi is a posztja? CF, SS, RWF?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 2., csütörtök 17:30

V. Mester 77 írta:Azt magyarázza meg nekem vki, h ha jön Pogba, ( amivel kapcsolatban vegyes érzelmeim vannak ) akkor, h is lesz megoldva a kezdő? A csapat védekezés h lenne? Mert majdnem biztos vagyok benne, h akkor Casemiro kerül padra. Bár még azt el tudom képzelni, h ahol kell a támadójáték ott Pogba ahol meg a defenzív játék kell ott Case, de ez nem tudom.. :hmmm:
Modric többet lesz pihentetve,Kroos többet lesz pihentetve,az idén láttuk,hogy rájuk fér,Modric konkrétan visszaesett a végére.Modric Kroos Pogba,a háromból játszik mindig 2,illetve Casemiro,Alaba

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. június 2., csütörtök 17:25

Azt magyarázza meg nekem vki, h ha jön Pogba, ( amivel kapcsolatban vegyes érzelmeim vannak ) akkor, h is lesz megoldva a kezdő? A csapat védekezés h lenne? Mert majdnem biztos vagyok benne, h akkor Casemiro kerül padra. Bár még azt el tudom képzelni, h ahol kell a támadójáték ott Pogba ahol meg a defenzív játék kell ott Case, de ez nem tudom.. :hmmm:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. június 2., csütörtök 17:19

ziro4vr írta:Szerintem Cé kuka lesz ősszel, vagy sérülés miatt, vagy mert 30on túl már a tavaszra fog készülni, ami érthető is. Bale jó lenne ha nem sérülne meg minden 2. héten, Benzema meg eléggé kérdőjel milyen állapotban lesz. Ezért kéne egy Auba előre, mert a BBC optimálisan nem igazán szokott rendelkezésre állni. Illetve kell a frissítés, Lucas jó, de Jesé nem hiszem hogy túl ambíciózus lenne már, Asensio jó lesz helyette. Mayoral/Mariano kettősből az egyiket kölcsön kéne adni, az erősebb meg maradhatna. Morata az a baj, hogy néha elhitetem magammal hogy jó lenne, de aztán nézek egy összefoglalót mint tegnap, és egy sima ütempassz nem megy neki, meg össze-vissza rohangál letámadásnál.

Alaba és Pogba közül az egyik nagyon kéne, lehet érvelni ide vagy oda. C terv meg lehet Kante. Danilo már rajtunk fog maradni, Marcelo mögé kell valaki, hogy tavaszra friss maradjon.

Aztán itt agyalunk és Perez leszállít egy Lewát meg DDG-t. Akkor leöntöm kromofággal a kocsiját. Így is ment az email Gündogan miatt.

Mert ugy ismerjuk CR-t mint aki szokott tartalekolni.
:goat:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. június 2., csütörtök 17:05

Esetleg Kroos-t tudom elképzelni, hogy továbbáll még.
Nem gondolom ezek után.Meg hát innen hová menne?Vissza munchenbe?
Inkább Modric pótlására kell nèzelodni lassan,de tènyleg csak lassan.2 szezon kb ezen a szinten mèg.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. június 2., csütörtök 16:39

Annyira azért ne legyenek már eltelve, mondjuk nyerhetnénk esetleg egy szaros bajnokságot már...

Bár kétség kívül én is hiszek abban, hogy frissíteni kell a csapaton néha. De a csapatot nézve kb Benzema az, akit ez alapján cserélni kéne a kezdőből. Esetleg Kroos-t tudom elképzelni, hogy továbbáll még. Persze a padon van más is. De azért még messze nem nyerte úgy stét magát ez a csapat, mint mondjuk a barca.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. június 2., csütörtök 15:30

El Maestro írta:Az megvan, hogy DDG-t megvesszük idén /ha már ígéretet tett neki Perez/ és már adjuk is vissza kölcsönbe a MU-nak? :lol: :lol:

De nagy biznisz lenne :lol:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 2., csütörtök 14:58

Az megvan, hogy DDG-t megvesszük idén /ha már ígéretet tett neki Perez/ és már adjuk is vissza kölcsönbe a MU-nak? :lol: :lol:

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 2., csütörtök 14:29

:mrgreen:
Realista24 írta:
L.Miki írta:
Miért kopna? Amikor benne van a pakliban, hogy lehetnek 3 és 4-szeres győztesek is... Ha Zizou jól tud motiválni (már pedig tud) ez az éhség ez nemhogy kopna, de inkább erősödne.

Mert ez a véleményem.

:mrgreen: Mert ilyen az emberi természet..Ismered a mondást:,,A legjobb nőt is unja valaki dugni." Ez is valami hasonló.Enyhül a varázs,ha már 2x megnyerte,nem tűnik olyan elérhetetlen dolognak,kicsit valahol természetessé válik,és ez az érzés ami elárul,mert ugyanúgy kell érte küzdeni.Persze vannak kivételek,mint a fanatikus Cr,meg egyébként is játékosa válogatja,de sajnos jellemző.Emberek vagyunk.:)Tavaly én pl a Juventus ellen a visszavágón azt éreztem ez is volt a gond.Persze,halál fáradtak voltak,de akkor is.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 2., csütörtök 14:25

Szerintem Cé kuka lesz ősszel, vagy sérülés miatt, vagy mert 30on túl már a tavaszra fog készülni, ami érthető is. Bale jó lenne ha nem sérülne meg minden 2. héten, Benzema meg eléggé kérdőjel milyen állapotban lesz. Ezért kéne egy Auba előre, mert a BBC optimálisan nem igazán szokott rendelkezésre állni. Illetve kell a frissítés, Lucas jó, de Jesé nem hiszem hogy túl ambíciózus lenne már, Asensio jó lesz helyette. Mayoral/Mariano kettősből az egyiket kölcsön kéne adni, az erősebb meg maradhatna. Morata az a baj, hogy néha elhitetem magammal hogy jó lenne, de aztán nézek egy összefoglalót mint tegnap, és egy sima ütempassz nem megy neki, meg össze-vissza rohangál letámadásnál.

Alaba és Pogba közül az egyik nagyon kéne, lehet érvelni ide vagy oda. C terv meg lehet Kante. Danilo már rajtunk fog maradni, Marcelo mögé kell valaki, hogy tavaszra friss maradjon.

Aztán itt agyalunk és Perez leszállít egy Lewát meg DDG-t. Akkor leöntöm kromofággal a kocsiját. Így is ment az email Gündogan miatt.
Nem illik.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. június 2., csütörtök 14:20

Realista24 írta:
L.Miki írta:
Miért kopna? Amikor benne van a pakliban, hogy lehetnek 3 és 4-szeres győztesek is... Ha Zizou jól tud motiválni (már pedig tud) ez az éhség ez nemhogy kopna, de inkább erősödne.

Mert ez a véleményem.
+1
nem egy csapatnak lett a veszte a jollakottsag.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 2., csütörtök 14:19

Realista24 írta:Én egy dologtól félek a kezdőt illetően. A legtöbb játékos kétszeres bl győztes lett, szerintem kopik az éhség, kell pár új ember, akik harapnak.
Van benne valami. De ha végignézem annyira nem félek ettől.
Navas nem téma.
Carvajal sem ilyen, Ramosnál megnő majd az arc, de ő pótolhatatlan. Varane/Pepe meglesz, sérülésektől félek itt csak. Marcelo nem esik vissza.
Kroos full profi, nála nem gondolom, hogy esne ez. Modricot sem ilyennek tartom. Casemiro necces, ugye ő volt az, aki az első fizuját egyből elverte valami cukorboltban :lol:
CR profi, Bale jó...Karimnak meg kellene a versenytárs ugye.

Ismét oda lyukadok ki, hogy a pad, ami befásult. Isco, James nem igazán találja a helyét, Jesé elkényelmesedett már, 2/3-on túladhatunk igazán. Többivel nincs baj, illetve Nacho több játékot érdemel.
Távozók függvényében: Kanté, Blind, Asensio + egy csatárt fixen hoznék, ha megy Isco&James(&Jesé) is akkor gyere Pogba.

Alabát meg felejtsétek el, ha a jóisten maga mondja akkor is :mrgreen: :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2016. június 2., csütörtök 14:20-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 2., csütörtök 14:16

L.Miki írta:
Miért kopna? Amikor benne van a pakliban, hogy lehetnek 3 és 4-szeres győztesek is... Ha Zizou jól tud motiválni (már pedig tud) ez az éhség ez nemhogy kopna, de inkább erősödne.

Mert ez a véleményem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 2., csütörtök 14:15

Én egy dologtól félek a kezdőt illetően. A legtöbb játékos kétszeres bl győztes lett, szerintem kopik az éhség, kell pár új ember, akik harapnak.[/quote]

+1Kell bizony,és húzóemberek.Én is úgy vagyok vele mint Perez,már a 12.ről álmodozok.:)

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2016. június 2., csütörtök 14:13

Realista24 írta:
Pogba valóban dobhatna a középpályán, de nem tudom mennyire okos megbontani a struktúrát ismételten. Ez a kezdő elég fullos lenne így is, csak pihenni kell az ősszel sokat. Kellenek megbízható kiegészítő emberek, akik lehozzák a szezon elejét közel hibátlanra, aztán március - április - májusra felpörgetni a gálakezdőt.
Én egy dologtól félek a kezdőt illetően. A legtöbb játékos kétszeres bl győztes lett, szerintem kopik az éhség, kell pár új ember, akik harapnak.
Miért kopna? Amikor benne van a pakliban, hogy lehetnek 3 és 4-szeres győztesek is... Ha Zizou jól tud motiválni (már pedig tud) ez az éhség ez nemhogy kopna, de inkább erősödne.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 231 regisztrált és 0 vendég