Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. június 3., péntek 14:51

Realista24 írta:Egy jó lila mez? :shifty:
Én egyedül azért nem basznám ki danilot kapásból mert:
-30 millió volt, nem buknék rajta egy év után 20 környékét.
-Tűri a padot.
Nagyjából ennyi a lényeg, illetve van már egy év madridi tapasztalata.

Lila Marcelos lesz
Fehér meg Ramosos :rock:


Túlzásba sem kell esni. Én eddig konkrétan egy meccsre emlékszem, ami elment Danilon, a Wolfsburg elleni. Igaz, annak kurva nagy tétje volt pont :lol:
Annyi, hogy mind védekezésben, mind támadásban többet várna tőle az ember.
Kb azt hozza, mint egy 10 millás átlag szélsőhátvéd. Az már a mi hibánk, hogy bepaliztak vele és hoztuk 30-35 ért azért, hogy ne barszáéké legyen :roll:




Amúgy Mendes meg tuti valami Jedi... Ilyenbe elmetrükk nélkül egy értelmes ember nem menne bele :lol:
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 3., péntek 14:25

hát jó. akkor legkésőbb 15ig megtudjuk mi az igazság. vagy ddg nem jön és örökre titok marad. hacsak nem meglékelik azt a szerződést is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 3., péntek 14:21

BBeno írta:de ha szó szerint az utolsó percig próbáltuk elhozni még tavaly ddg-t akkor miért szerződtünk le 50 millióban idénre még előtte?
vagy csak a hír fele igaz ami a ddg-t és a büntetőpénzt illeti vagyis az ígéretet hogy elhozzuk. az 50 millióról meg szó se volt soha, de nagyon kusza az egész sztori. szerintem büntetőpénzt csak a klubnak lehet adni. a játékosnak aláírási pénzt lehet adni de ahhoz itt kéne hogy legyen nálunk addig hiába akar bármit is. nekem ez a véleményem
De, az 50 millióról már lehetett hallani rögtön azután, hogy hosszabbított a kapus. Hogy van benne ez a záradék. Szépen összerakták Mendesék. Hosszabbít, aláíráspénz újra, Realtól jöhet a kárpótlás, ha nem veszik meg, ha megveszik, akkor megint leesik neki az átigazolási díjból...és így tovább.
Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 3., péntek 14:19

de ha szó szerint az utolsó percig próbáltuk elhozni még tavaly ddg-t akkor miért szerződtünk le 50 millióban idénre még előtte?
vagy csak a hír fele igaz ami a ddg-t és a büntetőpénzt illeti vagyis az ígéretet hogy elhozzuk. az 50 millióról meg szó se volt soha, de nagyon kusza az egész sztori. szerintem büntetőpénzt csak a klubnak lehet adni. a játékosnak aláírási pénzt lehet adni de ahhoz itt kéne hogy legyen nálunk addig hiába akar bármit is. nekem ez a véleményem
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 3., péntek 14:04

BBeno írta:tudom hogy nem a szaktudás csúcsa ami nálnuk zajlik de nem tudom akkor sem elhinni hogy miután átvert a palánkon a MU még után képesek voltunk egy ilyen szerződés megkötésére. itt fejeknek kell hullani ha ez tényleg megtörtént.
Utána biztos nem, előtte szerintem viszont megköttetett a szerződés sajnos. Mert előbb szerintem a játékossal kötöttünk deal-t majd a klubnál próbálkoztunk. Legalábbis így rémlik a hír.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 3., péntek 14:03

-Sanitast lecserélni
-Sportigazgatót találni aki kompetens
-David Alaba
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 3., péntek 14:00

tudom hogy nem a szaktudás csúcsa ami nálnuk zajlik de nem tudom akkor sem elhinni hogy miután átvert a palánkon a MU még után képesek voltunk egy ilyen szerződés megkötésére. itt fejeknek kell hullani ha ez tényleg megtörtént.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. június 3., péntek 13:55

Gondolom, igértünk neki aláíráspénzt. Ez az a 10,5 millió, amit csak akkor szoktak ekkora összegben megállapítani, ha a játékos ingyen vagy nagyon olcsón érkezik. Tavaly ez teljesen logikus lett volna. Viszont most teljesen más a helyzet, a játékos szerződést hosszabbított, így kb. megötszörözte az árát. Még akkor is jár az aláírási pénz? (amit fel lehet fogni büntetésnek is, ha nem igazoljuk le). Ki volt az, aki ezt a Madrid oldaláról aláírta? Stoichkov? :(
Mendezzel pedig szóba sem szabadna már állni.
ergó semmilyen szinten nem létezhet ez a megállapodás.
De létezhet. Ha a Madrid igazolásaiért felelős csoport balfaszoból áll. Amire megvan az esély.
Nekünk csak egy Alaba kell, minden mást megtudunk oldani utánpótlásból és kölcsönben levő játékosokból.
+1
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 3., péntek 13:55

nmate írta:
donor írta: meg sérülés esetén miatta bukjunk a BL-ben...
Mekkora faszság, mi van ha Cé lesérül 6 hónapra? Mi van ha mellé véletlen Bale/Karim is? Vegyük meg a padra Hazardot emiatt, meg Griezmant?
Mutass nekem 1 darab jobb bekket, aki ha eljönne Danilo helyére biztosan hozna egy jobb szintet, és tűrné is a padot. Egyet. Annyira nem prioritás őt lecserélni.
Ha meg egy Eibartól kikapunk az sem miatta lesz, ezt garantálom neked.
Faszságok halmaza, hogy Danilot el kell adni.
Pérez is itt fórumozik, elkell adni mindenkit és újakat venni :lol:
Nekünk csak egy Alaba kell, minden mást megtudunk oldani utánpótlásból és kölcsönben levő játékosokból.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 3., péntek 13:53

kompenzációt fizetni DDGnek, a játékos és a klub közötti egyezség miatt.
de ilyen meg nincsen. közünk nincs és nem is volt hogy pénzt kéne valamiért is adni neki. ha 11 millió aláírási pénzt akar akkor nem kellett volna hosszabbítani és idén biztos megkapta volna. ha ő egy ígéretet vár miszerint mi elhozzuk akkor ő egyoldalúan ne hosszabbítson a MUval...

amikor Roncit megvettük akkor is a MU-nak kellett volna az a 30 milliós bánatpénzt letenni és nem Roncinak.

ha DDG kapott bármiféle ígéretet papíron arra hogy megvesszük -- és ha nem akkor 11 milliót kap -- akkor a mi részünkről is kell egy olyan papírnak lennie, hogy ő meg vállalja hogy nem hosszabbít és ingyen jön. ergó semmilyen szinten nem létezhet ez a megállapodás.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 3., péntek 13:52

donor írta: meg sérülés esetén miatta bukjunk a BL-ben...
Mekkora faszság, mi van ha Cé lesérül 6 hónapra? Mi van ha mellé véletlen Bale/Karim is? Vegyük meg a padra Hazardot emiatt, meg Griezmant?
Mutass nekem 1 darab jobb bekket, aki ha eljönne Danilo helyére biztosan hozna egy jobb szintet, és tűrné is a padot. Egyet. Annyira nem prioritás őt lecserélni.
Ha meg egy Eibartól kikapunk az sem miatta lesz, ezt garantálom neked.
Faszságok halmaza, hogy Danilot el kell adni.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. június 3., péntek 13:48

Realista24 írta:
Én egyedül azért nem basznám ki danilot kapásból mert:
-30 millió volt, nem buknék rajta egy év után 20 környékét.
-Tűri a padot.
Nagyjából ennyi a lényeg, illetve van már egy év madridi tapasztalata.
Csak a végén nehogy Eibarok rugdalják az oldaláról a gólokat, meg sérülés esetén miatta bukjunk a BL-ben... Szörnyen gyenge az ember azokkal a zsiráf lábaival. Védekezésben kb azt sem tudja, hogy hová kellene állnia. Ha tolódni kell, szaladgál, mint akit a darazsak üldöznek. 1v1-ek nála úgy néznek ki, hogy 8-szor megveri bármilyen mezei játékos, egyszer felrúgja az ellenfelet, mint a bolondgombát, egyszer meg sikerül szerelnie. A beadásainál én már tényleg arra gondoltam, hogy szemüveg kellene neki, vagy kettős látása van, mert 10-ből 9-szer jó helyre menne a beadás, de belerúgja a legközelebbi védőbe (vagy csak kézis szokás szerint meg akarja félemlíteni őket :mrgreen: ).
Többet bukhatunk rajta, mint 30 millió, de ez csak utólag derülhet ki :-@

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2016. június 3., péntek 13:48

- RM: figyu jól kibactatok velünk a faxszal. mennyit ér meg nektek hogy ne hozzuk el jövőre ingyen?
- MU: hát legyen az hogy 50 ért a tiétek és ha nem viszitek akkor 11 büntetőpénz.
- RM: oké ez vállalható.
kompenzációt fizetni DDGnek, a játékos és a klub közötti egyezség miatt.

Itt szerintem is inkább Mendes keze lehetne a dologban. DDG nagyon jönni akart, ha jól rémlik már tavaly nyár végén is felröppentek ilyen hírek, hogy büntetőpénzt kell fizetni, ha nem hozza végül a Real.

Persze remélem nem igaz, ismét óriási amatőr hiba lenne... Mondjuk azt nem tudom elképzelni, hogy ennek bármilyen hivatalos nyoma van, akkor még 1 év volt DDG szerződéséből is hátra, nem is tárgyalhatna ilyenkor hivatalosan senkivel.

Az egészet gentlemen's agreement-ként tudom elképzelni max, de ebbe is csak akkor mentem volna bele, ha nem hosszabbít a spanyol, és akkor is aláíráspénz formájában, ahogy az szokás is.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 3., péntek 13:43

De ágra ügynöke Mendes? Mert akkor az mindent megmagyaráz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 3., péntek 13:38

ez mekkora hülyeség...

egyrészt nyáron még úgy volt hogy idén lejár a szerződése. miért ígértük volna meg hogy 50 millióétr elhozzuk mikor terv szerint nem kellett volna hosszabbítania? másrészt tavaly sem volt 50 az ára akkor miért állapodtunk volna meg egy annál nagyobb összegben rá egy évre? mi alapján kell nekünk büntetést fizetni egy olyan játékosért akinek a szerződése a mi nyári megkeresésünkkor még teljesen mást tartalmazott?

eleve ugyebár a hírek szerint a mu szórakozott velünk és nem akarták eladni. akkor kb ilyen lehetett ez a tárgyalás:
Szeptember első hete:
- RM: figyu jól kibactatok velünk a faxszal. mennyit ér meg nektek hogy ne hozzuk el jövőre ingyen?
- MU: hát legyen az hogy 50 ért a tiétek és ha nem viszitek akkor 11 büntetőpénz.
- RM: oké ez vállalható.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

ferni
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. június 3., péntek 13:33

Keylornak is ilyen hülyékhez kellett eligazolnia.... :lol:

Leültetik egy évre a padra, padozik egy nála jóval gyengêbb kapus mögött, ezek után elküldik a francba a Unitedbe, màr a repülőtéren van, mikor kiderül, hogy maradsz fiam, mert elszerencsétlenkedtük, ezek utàn is még bombaformàban vêd, lehoz egy szinte hibátlan szezont egy rakat bravúrral, megnyeri a BL-t, majd lehet kajak a nyakára hozzák De Geát.... :lol:
Ez a Real Madrid, le se tagadhatnánk...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. június 3., péntek 13:28

a játékos és a klub közötti egyezség miatt.
Ja, szerződést hosszabbítani és így felverni az árat pedig ért. Azt is jól seggberúgnám, aki ezeket a feltételeket kialkudta...
Merci Zizou!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. június 3., péntek 13:27

El Maestro írta:AS szerint ha nem élünk DDG 50 milliós kivásárlási árával, úgy abban az esetben kötelesek vagyunk 10.9 millió euró kompenzációt fizetni DDGnek, a játékos és a klub közötti egyezség miatt. :roll:

remélem, hogy ezt írásban nem adtuk sehol.
Szóbelit meg nem illik megszegni, de tudjuk mi is, hogy hányszor csesztek ki velünk.
Egyszer mi is megléphetnénk.

Ez után a szezon után még biztos, hogy nem hoznám DDG-t. Pedig eddig inkább a másik oldalt pártfogoltam, de Keylor mindenképp megérdemelne még 1-2 évet, hátha tudj ahozni ezt a szintet.
ZIDANE

ferni
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. június 3., péntek 13:25

El Maestro írta:AS szerint ha nem élünk DDG 50 milliós kivásárlási árával, úgy abban az esetben kötelesek vagyunk 10.9 millió euró kompenzációt fizetni DDGnek, a játékos és a klub közötti egyezség miatt. :roll:
Ugye az a fránya fax.... :lol: Tényleg az lesz, hogy megvesszük :lol: Onnantól meg vicces lenne kölcsônadni Mourinhonak... :lol:

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 3., péntek 13:21

AS szerint ha nem élünk DDG 50 milliós kivásárlási árával, úgy abban az esetben kötelesek vagyunk 10.9 millió euró kompenzációt fizetni DDGnek, a játékos és a klub közötti egyezség miatt. :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég