Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. június 3., péntek 19:42

Én csak attól főlek, hogy ezen a nyáron lesz egy DDG vétel 50-ért, Lewa 70-75-ért, Pogba 100-ért. Sanitas marad. Navas, James, Isco el, Jamest nem is bánnám. Asensio nyár végén megy kölcsönbe, az utánpótlás egy tagja sem kerül az első csapathoz.
Mondjuk azért nem mondhatnánk ezek után, hogy gyengültünk volna...Nem mondom, hogy ez a legfaszább megoldás, de azért nem lenne okunk sírni ezektől az érkezőktől.

De nekem gyanús, hogy nem lesznek nagy változások, pláne hogy BL-t nyertünk. Egyedül a transzfer ban miatt gondolom, hogy lehetnek komolyabb igazolások.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. június 3., péntek 19:32

Ronaldo09 írta:Még viccnek is erős.
Pereznél?
Simán benne van a pakliban. :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 3., péntek 19:27

Én csak attól főlek, hogy ezen a nyáron lesz egy DDG vétel 50-ért, Lewa 70-75-ért, Pogba 100-ért. Sanitas marad. Navas, James, Isco el, Jamest nem is bánnám. Asensio nyár végén megy kölcsönbe, az utánpótlás egy tagja sem kerül az első csapathoz.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. június 3., péntek 19:10

V. Mester 77 írta:
ziro4vr írta:-Sanitast lecserélni
-Sportigazgatót találni aki kompetens
-David Alaba
Ez így nagyon jó lenne, de valljuk be vajmi keves az esélye, h a Real Madrid ennyivel zarjon egy átigazolási szezont. :/
Hozzácsapja mèg az oreg a copa meg az eb legjobbját,+Lewandowskit 75 gurigáèrt oszt meg is vagyunk. :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 3., péntek 17:50

akik nem hallottak:
vasarnap este 18-tol Real - Ajax legendak meccse
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 3., péntek 17:12

schranzer írta:Mindenki almodozik itt Alabarol, Pogbarol meg Aubameyangrol ... aztan az elmebeteg Perez elenk tol egy Lewandowski, Dea Gea pakkot 70+50 millaert. GG :lol:
Még viccnek is erős.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2016. június 3., péntek 16:23

Mindenki almodozik itt Alabarol, Pogbarol meg Aubameyangrol ... aztan az elmebeteg Perez elenk tol egy Lewandowski, Dea Gea pakkot 70+50 millaert. GG :lol:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 3., péntek 16:00

donor írta:szép érv
Az érv utána van, olvasd el. Ez pedig a tény.
donor írta:Nem beszéltem arról, hogy Hazardot meg Griezman-t kell venni előre,
Én sem beszéltem ilyenről, ez egy feltevés volt. Egy gondolat, egy vélekedés.
donor írta:Danilo nagyon nem szint és egy nem szint védő miatt sokat bukhat a csapat ilyen kiélezett bajnokságban. Akinek ilyen rövid távú a memóriája, az olvasson vissza a topikjában, hogy mik mentek, amikor játszott.
Hadd tudjam milyen a memóriám, és hogy mi a véleményem róla. Messze nem olyan rossz, mint aminek beállítjátok, kisebb csapatok ellen lehozta rendre amit kell. Aztán meg csak 1 évet húzott le itt, a védekezése gyenge volt, de támadásban adott hozzá eleget. Remény van még. Carvajal sérült volt, ő (Danilo) pedig egy olyan jobb bekk aki közelebb áll stílusban a csapat felfogásához, mintha odarakod Nachot... aki sokkal inkább védekezőbb felfogású. ZZ így döntött, annak ellenére, hogy mentálisan nem volt rendben Danilo. Ez van, Zidane BL-t nyert, tudta ő. Aztán arról ne is beszéljünk, hogy ez a mentális gát azzal, hogy BL döntőben jó teljesítményt rakott le, lehet át is szakadt.
donor írta:Mindegy. Én ezt most elengedtem. Én remélem, hogy jövőre már nem lesz itt, vagy ha igen, akkor nektek lesz igazatok, de azért más véleményét faszságozni, mert Te megteheted, nem illik.
Te is megteheted, mégsem csipogok, mint egy kislány, inkább érvelek ellene. Mert Balogh Zoli szintre ledegradálni elég nagy túlzás (most mondhatnám hogy ez a faszság), úgy hogy Zidane nyomatja amikor nincs Carvajal. Az a Zidane, aki úgy lerakta a 80 milliós Jamest padra, hogy a szülei sem találták meg.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. június 3., péntek 15:55

ziro4vr írta:-Sanitast lecserélni
-Sportigazgatót találni aki kompetens
-David Alaba
Ez így nagyon jó lenne, de valljuk be vajmi keves az esélye, h a Real Madrid ennyivel zarjon egy átigazolási szezont. :/
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. június 3., péntek 15:43

nmate írta:
donor írta: meg sérülés esetén miatta bukjunk a BL-ben...
Mekkora faszság, mi van ha Cé lesérül 6 hónapra? Mi van ha mellé véletlen Bale/Karim is? Vegyük meg a padra Hazardot emiatt, meg Griezmant?
Mutass nekem 1 darab jobb bekket, aki ha eljönne Danilo helyére biztosan hozna egy jobb szintet, és tűrné is a padot. Egyet. Annyira nem prioritás őt lecserélni.
Ha meg egy Eibartól kikapunk az sem miatta lesz, ezt garantálom neked.
Faszságok halmaza, hogy Danilot el kell adni.
"Mekkora faszság..." (szép érv :salute: )

Nem beszéltem arról, hogy Hazardot meg Griezman-t kell venni előre, sőt, semmi olyat nem írtam, hogy sztár jobb bekket kell venni. Arról beszéltem, hogy Danilo nagyon nem szint és egy nem szint védő miatt sokat bukhat a csapat ilyen kiélezett bajnokságban. Akinek ilyen rövid távú a memóriája, az olvasson vissza a topikjában, hogy mik mentek, amikor játszott. Ja, hogy majd jövőre jobb lesz. Hát nem. Ez az ember nem lesz jobb. És itt most nem emberileg van bajom vele. Egyszerűen kevés. Nála a posztját Nacho is jobban lehozná. Simán, csak hogy háznál maradjak. Mindegy. Én ezt most elengedtem. Én remélem, hogy jövőre már nem lesz itt, vagy ha igen, akkor nektek lesz igazatok, de azért más véleményét faszságozni, mert Te megteheted, nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. június 3., péntek 14:51

Realista24 írta:Egy jó lila mez? :shifty:
Én egyedül azért nem basznám ki danilot kapásból mert:
-30 millió volt, nem buknék rajta egy év után 20 környékét.
-Tűri a padot.
Nagyjából ennyi a lényeg, illetve van már egy év madridi tapasztalata.

Lila Marcelos lesz
Fehér meg Ramosos :rock:


Túlzásba sem kell esni. Én eddig konkrétan egy meccsre emlékszem, ami elment Danilon, a Wolfsburg elleni. Igaz, annak kurva nagy tétje volt pont :lol:
Annyi, hogy mind védekezésben, mind támadásban többet várna tőle az ember.
Kb azt hozza, mint egy 10 millás átlag szélsőhátvéd. Az már a mi hibánk, hogy bepaliztak vele és hoztuk 30-35 ért azért, hogy ne barszáéké legyen :roll:




Amúgy Mendes meg tuti valami Jedi... Ilyenbe elmetrükk nélkül egy értelmes ember nem menne bele :lol:
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 3., péntek 14:25

hát jó. akkor legkésőbb 15ig megtudjuk mi az igazság. vagy ddg nem jön és örökre titok marad. hacsak nem meglékelik azt a szerződést is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 3., péntek 14:21

BBeno írta:de ha szó szerint az utolsó percig próbáltuk elhozni még tavaly ddg-t akkor miért szerződtünk le 50 millióban idénre még előtte?
vagy csak a hír fele igaz ami a ddg-t és a büntetőpénzt illeti vagyis az ígéretet hogy elhozzuk. az 50 millióról meg szó se volt soha, de nagyon kusza az egész sztori. szerintem büntetőpénzt csak a klubnak lehet adni. a játékosnak aláírási pénzt lehet adni de ahhoz itt kéne hogy legyen nálunk addig hiába akar bármit is. nekem ez a véleményem
De, az 50 millióról már lehetett hallani rögtön azután, hogy hosszabbított a kapus. Hogy van benne ez a záradék. Szépen összerakták Mendesék. Hosszabbít, aláíráspénz újra, Realtól jöhet a kárpótlás, ha nem veszik meg, ha megveszik, akkor megint leesik neki az átigazolási díjból...és így tovább.
Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 3., péntek 14:19

de ha szó szerint az utolsó percig próbáltuk elhozni még tavaly ddg-t akkor miért szerződtünk le 50 millióban idénre még előtte?
vagy csak a hír fele igaz ami a ddg-t és a büntetőpénzt illeti vagyis az ígéretet hogy elhozzuk. az 50 millióról meg szó se volt soha, de nagyon kusza az egész sztori. szerintem büntetőpénzt csak a klubnak lehet adni. a játékosnak aláírási pénzt lehet adni de ahhoz itt kéne hogy legyen nálunk addig hiába akar bármit is. nekem ez a véleményem
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 3., péntek 14:04

BBeno írta:tudom hogy nem a szaktudás csúcsa ami nálnuk zajlik de nem tudom akkor sem elhinni hogy miután átvert a palánkon a MU még után képesek voltunk egy ilyen szerződés megkötésére. itt fejeknek kell hullani ha ez tényleg megtörtént.
Utána biztos nem, előtte szerintem viszont megköttetett a szerződés sajnos. Mert előbb szerintem a játékossal kötöttünk deal-t majd a klubnál próbálkoztunk. Legalábbis így rémlik a hír.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 3., péntek 14:03

-Sanitast lecserélni
-Sportigazgatót találni aki kompetens
-David Alaba
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 3., péntek 14:00

tudom hogy nem a szaktudás csúcsa ami nálnuk zajlik de nem tudom akkor sem elhinni hogy miután átvert a palánkon a MU még után képesek voltunk egy ilyen szerződés megkötésére. itt fejeknek kell hullani ha ez tényleg megtörtént.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. június 3., péntek 13:55

Gondolom, igértünk neki aláíráspénzt. Ez az a 10,5 millió, amit csak akkor szoktak ekkora összegben megállapítani, ha a játékos ingyen vagy nagyon olcsón érkezik. Tavaly ez teljesen logikus lett volna. Viszont most teljesen más a helyzet, a játékos szerződést hosszabbított, így kb. megötszörözte az árát. Még akkor is jár az aláírási pénz? (amit fel lehet fogni büntetésnek is, ha nem igazoljuk le). Ki volt az, aki ezt a Madrid oldaláról aláírta? Stoichkov? :(
Mendezzel pedig szóba sem szabadna már állni.
ergó semmilyen szinten nem létezhet ez a megállapodás.
De létezhet. Ha a Madrid igazolásaiért felelős csoport balfaszoból áll. Amire megvan az esély.
Nekünk csak egy Alaba kell, minden mást megtudunk oldani utánpótlásból és kölcsönben levő játékosokból.
+1
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 3., péntek 13:55

nmate írta:
donor írta: meg sérülés esetén miatta bukjunk a BL-ben...
Mekkora faszság, mi van ha Cé lesérül 6 hónapra? Mi van ha mellé véletlen Bale/Karim is? Vegyük meg a padra Hazardot emiatt, meg Griezmant?
Mutass nekem 1 darab jobb bekket, aki ha eljönne Danilo helyére biztosan hozna egy jobb szintet, és tűrné is a padot. Egyet. Annyira nem prioritás őt lecserélni.
Ha meg egy Eibartól kikapunk az sem miatta lesz, ezt garantálom neked.
Faszságok halmaza, hogy Danilot el kell adni.
Pérez is itt fórumozik, elkell adni mindenkit és újakat venni :lol:
Nekünk csak egy Alaba kell, minden mást megtudunk oldani utánpótlásból és kölcsönben levő játékosokból.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 3., péntek 13:53

kompenzációt fizetni DDGnek, a játékos és a klub közötti egyezség miatt.
de ilyen meg nincsen. közünk nincs és nem is volt hogy pénzt kéne valamiért is adni neki. ha 11 millió aláírási pénzt akar akkor nem kellett volna hosszabbítani és idén biztos megkapta volna. ha ő egy ígéretet vár miszerint mi elhozzuk akkor ő egyoldalúan ne hosszabbítson a MUval...

amikor Roncit megvettük akkor is a MU-nak kellett volna az a 30 milliós bánatpénzt letenni és nem Roncinak.

ha DDG kapott bármiféle ígéretet papíron arra hogy megvesszük -- és ha nem akkor 11 milliót kap -- akkor a mi részünkről is kell egy olyan papírnak lennie, hogy ő meg vállalja hogy nem hosszabbít és ingyen jön. ergó semmilyen szinten nem létezhet ez a megállapodás.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég