Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 9., csütörtök 20:31

áá ne fáradj, inkább elengedem
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 9., csütörtök 20:15

Kerlon írta:
Realista24 írta:A nagyképű Pogba...Kerlon szólj ha esetleg nem érted, lefordítom neked.
http://www.goal.com/euro2016/en/article ... 42sqhjh7hd
azt hittem elengedjük egymást

Btw. mondani bármit lehet, az idő meg majd eldönti mire viszi.
Gondoltam szeretnél up to date lenni Pogbából, hogy ne a három évvel ezelőtti tapasztalataid alapján mondj véleményt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 9., csütörtök 20:14

Realista24 írta:A nagyképű Pogba...Kerlon szólj ha esetleg nem érted, lefordítom neked.
http://www.goal.com/euro2016/en/article ... 42sqhjh7hd
azt hittem elengedjük egymást

Btw. mondani bármit lehet, az idő meg majd eldönti mire viszi.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 9., csütörtök 19:59

A nagyképű Pogba...Kerlon szólj ha esetleg nem érted, lefordítom neked.
http://www.goal.com/euro2016/en/article ... 42sqhjh7hd
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 9., csütörtök 18:04

palesz77 írta:
miro írta:Kroos es pogba hogy lenne btb?
Modric,rakitic,vidal.. Ezek azok..kicsit mas stilus mint a font emlitett ketto.
Pogba akkor mi? Attól még, hogy a Juvéban a kicsik ellen nem kell annyit védekeznie, a rangadókon megteszi becsülettel. Ellenünk vagy ellenetek is midnkét kapu előtt jeleskedett minden zokszó nélkül.
valamennyire igaza van mironak és sander is leírta. Yaya Touréhoz tudom hasonlítani: megoldja, de ha tkp-ként szabad kezet kap, mint a legtöbb meccsen, akkor tud érvényesülni igazán
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. június 9., csütörtök 18:01

palesz77 írta:
miro írta:Kroos es pogba hogy lenne btb?
Modric,rakitic,vidal.. Ezek azok..kicsit mas stilus mint a font emlitett ketto.
Pogba akkor mi? Attól még, hogy a Juvéban a kicsik ellen nem kell annyit védekeznie, a rangadókon megteszi becsülettel. Ellenünk vagy ellenetek is midnkét kapu előtt jeleskedett minden zokszó nélkül.
Igen amúgy sokan elkönyvelték,hogy ő nem tud védekezni.Hogyne tudna,mindene meg van hozzá.Csak szólni kell neki,hogy hé bástya,most a bayern az ellenfél légyszi piríts már oda védekezésben is.

Persze egy Makelele soha nem lesz, de ilyenekre más nincs is szükség.Legalábbis nem minden esetben.Nálunk nem létezett csapat védekezés egyrészt mert a harmadik középpályás mindig,vagy James vagy Isco volt akik nem tudnak védekezni másrészt mert az elől lévők szartak az egészre.Így Casemiro szükséges volt, tényleg ő lett a mi vízhordónk, triplán melózott az elől lévők helyett.De amiről itt sokan álmodoznak a világmegváltó domináns fociról azt vele nem érhetjük el.

Ez a Pogba-Kroos-Modric trió szerintem fizikumban elég kell legyen az egyensúlyhoz, ha béla is hozza amit tavasszal akkor már nagyon is jók vagyunk egyensúly szempontjából.

És azt se felejtsük el,hogy attól,hogy jön Pogba Casemirot még nem hajítjuk ki... Lesz elég perce mindenkinek a szezonban erre az orvosi stábunk a garancia :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2016. június 9., csütörtök 17:54

palesz77 írta: Pogba akkor mi? Attól még, hogy a Juvéban a kicsik ellen nem kell annyit védekeznie, a rangadókon megteszi becsülettel. Ellenünk vagy ellenetek is midnkét kapu előtt jeleskedett minden zokszó nélkül.
Nagyobb meccseken kirakjak baloldalra vedekezesnel. Nem hiaba,a centrumot kell vedeni,a szeleken lehet lengebb a vedekezes,kevesebb a parharc a kontakt,az utkozes joval kisebb szamban fordul elo.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. június 9., csütörtök 17:21

miro írta:Kroos es pogba hogy lenne btb?
Modric,rakitic,vidal.. Ezek azok..kicsit mas stilus mint a font emlitett ketto.
Pogba akkor mi? Attól még, hogy a Juvéban a kicsik ellen nem kell annyit védekeznie, a rangadókon megteszi becsülettel. Ellenünk vagy ellenetek is midnkét kapu előtt jeleskedett minden zokszó nélkül.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2016. június 9., csütörtök 17:19

gólvonal írta:Sander...

Tényleg nagyon jó gondolatok, tetszenek. Viszont egy fontos dologban nincs igazad, és ez a gyémánt alakzat. Ugye így írtad:
Case
Kroos-Modric
Pogba

Ezzel nincs semmi baj, csak annyi, hogy már nem működik. Utáljára Ancelotti használta a Milannal, és talán a Juve most pár meccset. Ezzel vertek meg minket tavaly, ez is igaz, de az Ancelotti hibája volt, hogy nem tudott rá reagálni. Tehát a gyémánt összetörött, még Magyarországon is tudják az ellenszerét.
http://www.hatharom.com/2015/04/03/egy- ... -es-bukasa
Erre az írásra érdemes rákukkantani, ha ebben a témában vagyunk.

Tehát nálam ez kilőve.
Ismerem ezt az írást :P Viszont:

A futball újra és újra ismétli önmagát. A klaszikus 10-esek azért jelentek meg a futballban -már ha jól tudom- mert ultra defenzív taktikákat alkalmaztak a csapatok 4-4-2-es formációban.... és láss csodát újra csak előjött (Atletico, Liecester) és müködő képes... annyit még hozzá tennék ehhez az íráshoz hogy ezt körülbelül a megjelenése után 10 évvel publikálták.... akkor abban az időben nem nagyon tudtak vele mit kezdeni. És ebben az írásban is ki van emelve -ha jól emlékszem- Kaká szerepköre. Nem kellett védekeznie.... mondhatnánk úgy is akár hogy 4-3-3 ban játszottak egy amolyan mélységi támadóval. Viszont amit én felvázoltam abban Pogba szerepköre teljesen megváltozna... mert ő képes lenne védekezni és amikor támadásba átváltanánk akkor foglalná el a klasszikus 10-es posztot... ezért is mondtam hogy nekünk ő kellene mert képes arra hogy egy átlagos védekezést lehozzon erőlködés nélkül főleg ha lenne helyette olyan aki képes tényleges labdaszerzésre... Pogba szerintem akkor jó ha a 16-os környékén van mert ott lehet kihasználni az adottságait.... rá lehet venni arra hogy védekezzen de ha védekezik akkor annyival kevesebbet tud hozzá tenni a támadáshoz, más területeken kellene mozognia, nagyon nem mindegy hogy hogyan helyezkedik el.... úgy hogy labdavesztésnél azonnal vissza tudjon rendeződni vagy úgy hogy legyen neki ideje is rá... ha időt akarunk neki adni akkor kell Casemiro ez nálam nem is lehet kérdés. Ha egyvonalba raknánk fel a három középpályást (Modric-Kroos-Pogba) azzal nem járnánk sokkal jobban. Akkor felesleges szerintem leigazolni.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2016. június 9., csütörtök 16:51

Kroos es pogba hogy lenne btb?
Modric,rakitic,vidal.. Ezek azok..kicsit mas stilus mint a font emlitett ketto.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. június 9., csütörtök 15:49

Biztos vagyok benne hogy a Modric-Kroos-Pogba sor vedezekesben jobb lenne, mint a Modric-Kroos-Isco, mert Pogba mezonyben sokkal tobbet tesz hozza, de abban mar nem vagyok biztos, hogy stabilabb lenne, mint a Modric-Casemiro-Kroos sor.

Erdekes egy nyar lesz, az tuti.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. június 9., csütörtök 15:00

oroszisti írta:
gólvonal írta:
Visszatérve a védkezésre: írtam már, hogy sztem működne. Elemezzünk ki pár kp-s felállást
1.
Modric-Kroos-Isco/James
Azaz:
Btb-btb-támadó kp

Ez védelemben kevés.

2.
Modric-Case-Kroos
Azaz:
btb-vkp-btb

Sztem hosszútávon támadásban kevés.

És akkor marad egy harmadik, a középút:
Modric-Kroos-Pogba
Azaz:
btb-btb-btb
Én is ezt próbáltam kifejtegetni. Az utolsó verzió támadásban elég lesz, kérdés hogy védekezésben is elég lesz-e ?
Viszont van még egy negyedik verzió:
btb-vkp-tkp

Kroos/Modric-Casemiro-Isco

Én erre nagyon kíváncsi lettem volna, de úgy tűnik ebből már nem lesz semmi.

A kis álomvilágomban pedig :
Pogba-Verratti-Isco :-(
Ez a 3 btb-s felállás működne hosszútávon, csak ahhoz kellene 5-6 ember is. Mert fel alá rohangálni nem egyszerű, hamarabb elfáradnának mint a csapat többi része.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2016. június 9., csütörtök 14:51

gólvonal írta:
Visszatérve a védkezésre: írtam már, hogy sztem működne. Elemezzünk ki pár kp-s felállást
1.
Modric-Kroos-Isco/James
Azaz:
Btb-btb-támadó kp

Ez védelemben kevés.

2.
Modric-Case-Kroos
Azaz:
btb-vkp-btb

Sztem hosszútávon támadásban kevés.

És akkor marad egy harmadik, a középút:
Modric-Kroos-Pogba
Azaz:
btb-btb-btb
Én is ezt próbáltam kifejtegetni. Az utolsó verzió támadásban elég lesz, kérdés hogy védekezésben is elég lesz-e ?
Viszont van még egy negyedik verzió:
btb-vkp-tkp

Kroos/Modric-Casemiro-Isco

Én erre nagyon kíváncsi lettem volna, de úgy tűnik ebből már nem lesz semmi.

A kis álomvilágomban pedig :
Pogba-Verratti-Isco :-(
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 9., csütörtök 14:49

KAG írta:Ha lenne valami ordító tehetség oda előre, mint anno volt pl Neymar, akkor megérteném, hogy "boltolnátok" C-t.
Szerintem így fölösleges. Nincs hozható&jobb vagy legalább hasonlóan jó opció.
Én úgy gondoltam, ha kettő közül valakit kellene akkor az ő lenne, nem Bale. Amúgy maradjanak csak, amit a szezon végén láttam tőle, az az akarás még jól jöhet. Teljesítményben esni fog, gólokat még meglövi. Viszont a nyilatkozata, hogy be kell látni, ő sem tud minden meccset már végig tolni, egy szimpatikus dolog, ha tartsa is magát ehhez akkor nem lesz gondunk.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. június 9., csütörtök 14:34

Sander...

Tényleg nagyon jó gondolatok, tetszenek. Viszont egy fontos dologban nincs igazad, és ez a gyémánt alakzat. Ugye így írtad:
Case
Kroos-Modric
Pogba

Ezzel nincs semmi baj, csak annyi, hogy már nem működik. Utáljára Ancelotti használta a Milannal, és talán a Juve most pár meccset. Ezzel vertek meg minket tavaly, ez is igaz, de az Ancelotti hibája volt, hogy nem tudott rá reagálni. Tehát a gyémánt összetörött, még Magyarországon is tudják az ellenszerét.
http://www.hatharom.com/2015/04/03/egy- ... -es-bukasa
Erre az írásra érdemes rákukkantani, ha ebben a témában vagyunk.

Tehát nálam ez kilőve.

Valószínű, hogy jön Pogba. Ha ez megtörténik valószínű, hogy ez lesz:
Modric-Kroos-Pogba
A kérdés mi lesz a védekezéssel?
Ugyebár ez a felállás nem ment:
Modric-Kroos-Isco/James
Azaz:
Btb-btb-támadó kp

Ekkor jött Case a támadó kp helyett. De sztem ez sokáig nem fog menni. Miért? Mert Luca Toninak kell kihozni a labdát, építeni a támadást, és biztosítani az átmenetet a védők és a támadók között. Ezt sokáig nem lehet csinálni. Oké, hogy Case védekezik, perfektül, de szinte haszontalan a gyors labdakihozataloknál és a támadásépítéseknél. Pogbával ez megoldódna.

Visszatérve a védkezésre: írtam már, hogy sztem működne. Elemezzünk ki pár kp-s felállást
1.
Modric-Kroos-Isco/James
Azaz:
Btb-btb-támadó kp

Ez védelemben kevés.

2.
Modric-Case-Kroos
Azaz:
btb-vkp-btb

Sztem hosszútávon támadásban kevés.

És akkor marad egy harmadik, a középút:
Modric-Kroos-Pogba
Azaz:
btb-btb-btb
Nem biztos, hogy működne, de sztem meg tudják csinálni, főleg úgy, hogy Bale besegít + Case a padon.
Így sokkal nagyobb lenne a labdakontroll, tehát védekezni sem kellene annyit.
A védekezés meg így működne (minap írtam az Eb topicba):
Ugyebar mi (mint minden élcsapat) területvédekezést játszunk, ami azt jelenti, hogy minden kpsnak megvan az adott helye, adott feladata a felallason belül, es a sajat szerepkoret kell ellatnia. Erre james es isco keptelen, de ugy latom pogba meg tudna csinalni. Tehat, ha mki lefedi a sajat területet, elvegzi a sajat feladatat, akkor nincs szükség tűzoltóra (Case).
Jah, és Bale sztem most kell a csapatba...

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. június 9., csütörtök 14:30

Ha lenne valami ordító tehetség oda előre, mint anno volt pl Neymar, akkor megérteném, hogy "boltolnátok" C-t.
Szerintem így fölösleges. Nincs hozható&jobb vagy legalább hasonlóan jó opció.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 9., csütörtök 14:30

ziro4vr írta:Remyt mióta érdeklik a szikár tények Szerinted? :mrgreen:

Ilyeneket meg ne irj, így is sokan azt hiszik már Pogba miatt Benzema érdektelen lesz számodra jövőre...
Ki ez a butus?
ommentáld a híreket
HozzászólásSzerző: Berti » 2016.06.09. 13:44

Anthony írta:
Bale marad, Isco marad, James marad, ki lesz az áldozat?

Ha James marad, akkor az egész csapat..
:lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 9., csütörtök 14:21

Hamarabb boltolnám el CR-t, mint Balet. James távozni fog. Minek maradna? Az biztos, hogy kezdő nem lesz a BBC mellett. KP-ra úgy is érkezik Pogba, vagy valaki, ott semmi esélye. Lucas is előtte van. Az év végén még Jesé is maga mögé szorította pedig ő aztán tényleg az ég világon semmit nem csinált. Hát ha még igazolnak egy támadót is...ő menni fog. Nagy fizetést kaphat pl a PSG-től, 90-100 milliót kisajtolhatunk belőlük. Nagyon adja magát az üzlet. A marketing itt nem játszik, az eurójelek majd beszélnek. Megvehető az árából Pogba, új ember, aki vett már James mezt az már nem fog. A reklámok stb mind az éppen felkapott játékosra koncentrálnak. Az még most lehet hogy James, de később Pogba simán beelőzi. Dél-Amerikai piac...Brazil-Argentin. A többi kis ország töltelék. Van két brazilunk és egy Navasunk. Ezt az üzletet meg kell ragadni és az elnök is tudja, de még sem mondhatja azt hogy James eladó, főleg h emberünk a copan játszik épp

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 9., csütörtök 13:48

Berti írta:
Anthony írta:Bale marad, Isco marad, James marad, ki lesz az áldozat?
Ha James marad, akkor az egész csapat..
Meg a klaviatúrám. :lol:
Nem illik.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. június 9., csütörtök 13:44

Anthony írta:Bale marad, Isco marad, James marad, ki lesz az áldozat?
Ha James marad, akkor az egész csapat..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég