EB - 2016

Archívum

Ki lesz az Európa-bajnok?

A szavazás 2016. július 10., vasárnap 23:10-kor befejeződött.

Portugália
64
65%
Franciaország
34
35%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 11., szombat 11:22

chronic írta:Na ma bale elintézi a szomszédokat egy fejessel.
Szerintem meg fogsz lepődni. Nagyon egybe van az a csapat, ha csak Baletől várják a csodát akkor sokra nem mennek majd. Mindenképp jó meccs lesz, szerintem a tegnapi és a mai meccsek közül a legjobb.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2016. június 11., szombat 11:18

A 4-3-1-2 nem opció? Payet lenne Martial és Griezmann mögött... :hmmm:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: chronic » 2016. június 11., szombat 11:17

Azt úgy hívják,hogy gól. :lol:
Beverte rendesen a sutábbikkal Dimitri srác. Azért baszki első nagy tornád, nyitómeccs,hazai pálya, 1-1, egész európa figyel aztán versz egy ilyet, érzés meglehet. Megnőtt a srác ára. :mrgreen: 50-60-ért vihető is. :lol:
Na ma bale elintézi a szomszédokat egy fejessel.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. június 11., szombat 11:14

alexoxladjackoxi írta:Szerintetek mennyire működhetne a franciáknál egy Payet Griezmann Martial 3-as? És ha igen, milyen felbontásban? Kinek hol lenne a helye?
Ha marad a 433, akkor nálam Payet a kp-n kapna helyet Kanté és Pogba mellett. Elől meg Griezmann-Martial-Coman felállás lenne. Ha viszont válthatnék felállást, akkor ezt játszatnám a kövi meccsen:

----Griezmann-Martial
Payet-Kanté-Pogba-Coman

kb ugyan az, csak a feladat körök változnak kicsit :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 11., szombat 11:12

alexoxladjackoxi írta:Szerintetek mennyire működhetne a franciáknál egy Payet Griezmann Martial 3-as? És ha igen, milyen felbontásban? Kinek hol lenne a helye?
Ha nem labdatartós focit játszanának, akkor jó lehetne, amúgy nem hiszem. Griezmannról már többször leírtam, hogy ő háttal a kapunak nem tud teljesíteni, a szélen megint kevés (tegnap is bebizonyította). Martial mondjuk lehet csúcsba is ki kellett volna próbálni Didiernek és mehetett volna a Payet-Martial-Coman 3-as.
Meg ami tegnap tényleg nagyon feltűnő volt, hogy Payet középen mennyire aktívabb és veszélyesebb volt. Lehet 4231-re kellene váltaniuk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 11., szombat 11:12

A tegnapi kezdőnél nem lehet rosszabb, nekem Zsirú nagyon gyenge, de Remy új kedvence sem egy nagy szám. Következő meccsen csak Payet maradna nálam.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2016. június 11., szombat 11:09

Szerintetek mennyire működhetne a franciáknál egy Payet Griezmann Martial 3-as? És ha igen, milyen felbontásban? Kinek hol lenne a helye?

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. június 11., szombat 10:56

Remy írta:Payet :D
Ha már Payet, azért ez nem rossz. :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. június 11., szombat 10:35

Payet :D

Kantéra az összes nagy csapat rá fog mozdulni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. június 11., szombat 10:14

Realista24 írta:Addig nincs is gond amit Kantet nem a Barca viszi el. De ha valahogy lecsapnanak ra az katasztrófa lenne számomra.
Ettől nem kell félni, mert hozzánk nem passzolna. Ott van Masch, aki pusztító vkp-nak az egyik legjobb volt pár éve, a játékunk mégis romlik vele, mert nem tudjuk a labdákat úgy kihozni. Nem véletlen, hogy kh-et játszik a meccsek 99%-ában, és tavaly is SR pótolta Busit ha kellett, nem ő. Kantét is néztem tegnap, nagyon nagyot ment, de volt 2-3 szitu, amikor letámadták 2-en, és asszem 2-szer rosszul is passzolt. Nyomás alatt ő sem a legjobb, annak ellenére, hogy ügyesebb előre mint hittem. Egy szó mint száz, ettől nem kell tartanod.. :D
miro írta:Pogbát fáj leírni,de Iniesta helyén tudnám elképzelni.
Én nem, szerintem ő se lenne olyan jó nálunk. Bár nála több esélyt látok rá, de egy kimaxolt Isco vagy Kovacic jobban passzolna oda - csak hogy tőletek mondjak -, mint Pogba. Még ha Pogba jobb játékos is mint a másik kettő. Túl lassú szerintem a mi játékunkhoz, legalábbis akár hányszor nézem ez jut róla eszembe - annak ellenére, hogy egyre jobban bírom a tagot. Mondjuk az is igaz, hogy Yayáról se mondtam volna meg, hogy jó hozzánk, aztán mégis, de ő hátrébb is játszott.. :hmmm:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 11., szombat 9:51

Mi lenne ha félre tennétek Pogbát végre? Jönni fog így is úgy is. Vannak jó kp-s játékosok de nagyon maximum kettő akiért megérné kifizetni a nagy pénzt. Pogba és Verratti. Előbbi most hozható akkor miért ne hoznánk? Elleszünk tiltva a francba aztán pisloghatunk ha elviszi más és szopatni fogja a fél ligát.

EB
Hát ezek a franciák nagyon kevesek voltak tegnap. A kp jó, de attól előre és hátra nagy nulla a csapat. Érzésem szerint ez a 433 sem fekszik nekik. Fognak ők még izzadni az eredményekért

Szlovákia meccsét várom ma, nem lepődnék meg ha nyernének.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. június 11., szombat 9:30

A Hegy üzent CR-nek .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 11., szombat 9:27

Szerintem Modric helyén jó lehet ő, csak még messze nem éri meg ez a váltás a számunkra.

A franciákról meg pár rövid gondolat:
Deschamps-ot szerintem el kell távolítani, ha nem nyernek. Olyan merítési lehetősége van hosszú idő után a francia csapatnak, ami felér szerintem a német-spanyollal, de valami ritka szerencsétlen a védők sérülésével/eltiltásával (Sakho) és a válogatási elveivel. Először is szerintem nagyon jó a keret összetétel, de pl. nincs meg az igazi vezér a csapatban, de talán ezt Payet majd elviszi. Most itt gondolok Benzemára, aki lehet mentálisan nem az a tüzes ( :lol: , tudjuk megunta) személyiség, de mindenki tudja róla, hogy klasszis és nem röhögnek rajta, mint Giroudon. A foci tudásbeli különbségekről ne is beszéljünk, de már a csupa jelenléte több nyomást helyezne szerintem az ellenfélre. Szóval Deschamps első öngólját itt verte be a keretet illetően, a második szerintem nem Gameiro-Gignac, hanem Lacazette-Gignac. Lacazette hasonló talán Benzemához, tudja a csúcsot játszani, de ügyes is, szerintem ez a második öngól (itt még a botrányokra se lehet kenni, minek hív be egy mexikó ligás embert helyette??). A harmadik az Griezmann a szélen, ő árnyékéknek tökéletes, mert jól érkezik a második vonalban, de alkalmatlan csúcsot játszani, 0-3. Amúgy Giroudnak helye van a keretben szerintem, mert taktikai repertoár bővítésére jó lehetőség, de sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből az egészből.

Griezmannt tudja egyedül kompenzálni a következő meccsen a többivel meg saját magának teremtett hátrányt. Lehet Benzema se fejelte volna be üresen 8 méterről, mint tegnap Giroud, de egyszerűen a játékhoz meg rengeteget tudott volna hozzátenni, főleg hogy a tudomány náluk is 25 méterre fogyott el. Oda kellett volna a Benzema féle elmozgásos, kilépése munka... Aztán, ami helyet teremtett volna oda mozoghattak volna az olyan robbanékony emberek, mint Coman vagy Martial.

Zárszó, ha nem esik szétfejben ez a generáció, akkor sokáig lehet amúgy őket élvezni. 19-23 éves a fele..
Kante önmagában egy évre jobb opció, talan. Nagyon talan.
De aztán nem igazolhatunk másfél évig...a Barca elviszi Pogbat, Modric kimegy tolunk es meg mindig Jamest nézzük.
:lol: :x :|
Számomra csak ez az elfogadható érv idén mellette. Hosszútávú befektetés. De Kanté nem csak egy évre lesz jó megoldás, csak most vele többet fejlődnénk, mint a hülye hajúval.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. június 11., szombat 9:19

Realista24 írta:Kante önmagában egy évre jobb opció, talan. Nagyon talan.
De aztán nem igazolhatunk másfél évig...a Barca elviszi Pogbat, Modric kimegy tolunk es meg mindig Jamest nézzük.
:lol: :x :|
Rohadtul remélem, hogy a Barca nem viszi Pogbát.

Az utóbbi években az volt az érzésem a Barca vitt akit akart mi meg mentünk a lepattanóra.

Idén azért bízom Zizu-ban.Azért ha ő hív valakit annak remélem súlya van.Pénz pedig továbbra is van a Realnál.

Szóval igyekszem bízakodó lenni.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. június 11., szombat 9:16

donor írta:Tyűha, tegnap túlszaladt a szörp vagy az arc :lol:

Pogba nem játszott jól. Nem játszott úgy, ahogyan azt elvárják tőle sokan. Úgy, mint egy 120 milliós játékos. Úgy, mint a csapata kiemelkedően legjobb játékosa. Nem volt igazi vezér. Nem róla szólt a meccs. Sokan (köztük én is) nem tudnak annyi meccset megnézni, amennyit szeretnének (jó, ha a Real meccseit meg tudom nézni), így nem látják annyit játszani a nem Real játékosokat. Mindenhonnan az folyik, hogy Pogba így, Pogba úgy, ő a szupersztár. Aztán eljön egy olyan meccs, amit sokan meg tudnak nézni, kíváncsiak rá, és nem azt kapják, mint amit gondolnak, remélnek, hogy majd Pogba megmutatja. Ez volt 2 éve is. Nem hozott rossz meccset, de semmi extra, semmit kiemelkedő. Ha a távoli lövése beakad, akkor már más lenne a leányzó fekvése, de nincs ha.

ui: off on: lehet, hogy most kiverem a biztosítékot, de nem emeli a fórum színvonalát, ha egyesek (nem az oldal megteremtői) többek másoknál.

ui2: Kroos-Pogba-Modric első blikkre védekezésben kevés a Real Madridban. Kantéval kiegészülve már ok. Szerintem az igazán ütős a Kroos-Kanté-Pogba trió lehetne (és itt gondolok az eltiltásra is, a jövőre).
Off én is bocs:

Abszolút egyetértek. Szerintem senki ne legyen több a másiknál.De szerintem az oldalt felügyelő emberek ezt igyekeznek kezelni.
Viszont én is osztom, hogy kevesebb arccal és nem személyeskedéssel kellene néha fórumozni.Mert ha valaki olyat mond ami nem tetszik,az jó. Van ilyen, el kell fogadni és érvelni ellene, nem személyeskedébe átmenni. Erről szól a fórum.
Ez vonatkozik mindenkire, rám is.Tovább ilyen offra nem reagálok viszont mert elvisszük a fórumot más irányba.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62867
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 11., szombat 9:14

Kante önmagában egy évre jobb opció, talan. Nagyon talan.
De aztán nem igazolhatunk másfél évig...a Barca elviszi Pogbat, Modric kimegy tolunk es meg mindig Jamest nézzük.
:lol: :x :|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: miro » 2016. június 11., szombat 9:10

Steve írta:?

Fiatal. Nagy a marketing értéke.Minőségi válogatottban alapember, ahol mindig szem előtt van.
Nem hiszem, hogy zsákbamacska lenne.
Ez így magába szerintem nem helytálló érvek.
Az említett James-Pogba csere álom lenne.
Ez csak papíron van így. A kolumbiainak nincs féléve helye a kezdőbe. Pogba más helyére jönne ezt mindenki tudja,méghozzá Casemiro. ( Beckham-Makelele. öhm. )

mert a jelenben (!) nem szükségszerű az embered. Sőt szerintem Kantéval többet fejlődhetnénk, aztán Modicot meg válthatja a cula.
+1,akkor jöjjön Kanté,megmarad a koncepció,de Casemiro helyén erősödtünk is. Szerintem is ez lenne a tökéletes választás.

Pogbát fáj leírni,de Iniesta helyén tudnám elképzelni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. június 11., szombat 9:00

Pogba fantasztikus játékos.

Baromira illene a Real játékába és én leraknék érte sok tíz milliót is.Miért?

Fiatal. Nagy a marketing értéke.Minőségi válogatottban alapember, ahol mindig szem előtt van.
Nem hiszem, hogy zsákbamacska lenne.

Az említett James-Pogba csere álom lenne.
Amúgy a franciák nem túl meggyőző játéka szerinte desampon hibája.Ahogy Benzema mellőzését sem tudom megemészteni,akit először ítéljen el a rendőrség utána ítélkezzen felette a nép.

Érdekes lesz a spanyolok mit alkotnak majd.CR meg remélem nem hozza a kis csapatok elleni 20gól/meccs formáját ellenünk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 11., szombat 8:56

Realista24 írta:Nem tudom hogy -kis túlzással -miért csak szerintem lenne működőképes a Kroos Pogba Modric hármas.
Olyan szintű minőség, dinamikát es labdabiztossagot képvisel ez a hármas, hogy leírni nem lehet.
Casemiroe minden elismerésem es tiszteletem, amiért visszakuzdotte magát a legmagasabb szintre. De szerintem ő kimaxolta magát.
Kante es Pogba megoldaná minden gondunkat hosszútávon, ráadásul röhögtenenk az eltiltáson is.
Előbbi 20 millió font, utóbbi kb 100, euróban. Átlagban 65-70 körül lenne a kettő akkor. Morata 65. So...
De!
Itt érzem a bajt, hogy csak Pogbat fogjuk hajtani. Addig nincs is gond amit Kantet nem a Barca viszi el. De ha valahogy lecsapnanak ra az katasztrófa lenne számomra.
Ezt mondjuk jól látod és az utolsó sort meg leírtam kb. két napja, hogy az nem éri meg, ha közben másokra se időt, se energiát nem fordít a vezetőség, mert a jelenben (!) nem szükségszerű az embered. Sőt szerintem Kantéval többet fejlődhetnénk, aztán Modicot meg válthatja a cula.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62867
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 11., szombat 8:44

James mindig is kevés volt. Idén az egyetlen szerethető tulajdonsága, a Real iránti rajongasabol fakadó lelkesedés is eltűnt. VB ide vagy oda.

Felőlem Pogba az egész Eb-n flop lehet meg ki is eshetnek a csoportból, ugyanúgy adnám érte a 120 millát. James meg lehetett volna VB győztes, akkor sem ért volna 40 milliónál többet. Azt is csak a marketing miatt. Számomra.

Miro: nem is kell 90 percen keresztül dominálni. Fel es le futni, védekezni es támadni. Erre van az edzői stáb, hogy fazonra szabja a csapat 90 perces taktikáját a játékosok képességeit figyelembe véve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég