Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2016. június 11., szombat 11:41

Géci írta: Szerintem arra gondolnak a srácok, hogy egy döntőben vagy elődöntőben adjon plusszt a csapatnak, és ott mutassa klasszisát, mert olyan még nem nagyon volt...
Most ezt csak a válogatottra érted? Mert az úgy ahogy igaz, de ha a Barcelonában nyújtott teljesítményét is nézzük, akkor az állításod nagyon nem áll meg...

BBeno írta:
Ilyen gólja nem is egy van Messinek, amiről elég sokat beszélnek, és jó eséllyel fognak is.. Getafe elleni, ellenetek lőtt szólója, Kupadöntőben lőtt szólója, Boateng elfektetése, nem hiszem, hogy ezek csak úgy el lesznek feledve.
egyre sem emlékszem.

csak az espanyol ellenire. :coffee:
Ez is szép gól volt, valóban. :coffee:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. június 11., szombat 11:39

Géci írta:Szerintem arra gondolnak a srácok, hogy egy döntőben vagy elődöntőben adjon plusszt a csapatnak, és ott mutassa klasszisát, mert olyan még nem nagyon volt...
Ezekből 3 is döntőben vagy elődöntőben volt - vagy a lent említett fejes is döntőben volt -, de válogatottban tényleg nem volt még ilyen. Viszont attól még komoly meccseken lőtt komoly gólokat, ezek Zidane BL döntős gólja, vagy Ronaldo triplája kategóriába beillenek szerintem.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. június 11., szombat 11:30

palesz77 írta:
dzsi91 írta:Olyan teljesítményről beszélek ami 20-30 év múlva is beszédtéma lesz, mint Zidane gólja glasgowbam, vagy a brazilok elleni meccse,98as döntő...vagy a fenomén 2002es vb-je, tripla az old traffordon vagy hasonló.
Ilyen gólja nem is egy van Messinek, amiről elég sokat beszélnek, és jó eséllyel fognak is.. Getafe elleni, ellenetek lőtt szólója, Kupadöntőben lőtt szólója, Boateng elfektetése, nem hiszem, hogy ezek csak úgy el lesznek feledve.

Mondjuk ez a szemlélet olyan szempontból tetszik, hogy ezek alapján Init tuti a legnagyobbakkal fogják együtt emlegetni világszerte 30 év múlva is.. :D :shifty:
Szerintem arra gondolnak a srácok, hogy egy döntőben vagy elődöntőben adjon plusszt a csapatnak, és ott mutassa klasszisát, mert olyan még nem nagyon volt...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 11., szombat 11:20

Ilyen gólja nem is egy van Messinek, amiről elég sokat beszélnek, és jó eséllyel fognak is.. Getafe elleni, ellenetek lőtt szólója, Kupadöntőben lőtt szólója, Boateng elfektetése, nem hiszem, hogy ezek csak úgy el lesznek feledve.
egyre sem emlékszem.

csak az espanyol ellenire. :coffee:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. június 11., szombat 11:18

dzsi91 írta:Olyan teljesítményről beszélek ami 20-30 év múlva is beszédtéma lesz, mint Zidane gólja glasgowbam, vagy a brazilok elleni meccse,98as döntő...vagy a fenomén 2002es vb-je, tripla az old traffordon vagy hasonló.
Ilyen gólja nem is egy van Messinek, amiről elég sokat beszélnek, és jó eséllyel fognak is.. Getafe elleni, ellenetek lőtt szólója, Kupadöntőben lőtt szólója, Boateng elfektetése, nem hiszem, hogy ezek csak úgy el lesznek feledve.

Mondjuk ez a szemlélet olyan szempontból tetszik, hogy ezek alapján Init tuti a legnagyobbakkal fogják együtt emlegetni világszerte 30 év múlva is.. :D :shifty:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62877
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 11., szombat 10:27

Tudom hogy ki mikor lőtt gólt. Azert irtam hogy gondolkodni kene.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2016. június 11., szombat 10:21

2000-es eb Trezeguet aranygóljával dőlt el, ha jól emlékszem Zizu ott nem lőtt gólt bár jól játszott és azt hiszem a torna mvp-je is lett.
De '98-ban (na meg sajnos nagyrészt 2006-ban) tényleg ő döntött, ugyan nem láttam élőbe a meccset de ott elég szépen le lettek iskolázva a brazilok...:)
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62877
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 11., szombat 10:02

mentamas írta:
Realista24 írta:Zidane eldöntött Bl döntőt. EB döntőt. VB döntőt.
En csak ennyit teszek hozza ehhez a beszélgetéshez.
Melyik EB döntőt ? :lol: :lol:
Gondolkodj mielőtt röhögsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: mentamas » 2016. június 11., szombat 10:01

Realista24 írta:Zidane eldöntött Bl döntőt. EB döntőt. VB döntőt.
En csak ennyit teszek hozza ehhez a beszélgetéshez.
Melyik EB döntőt ? :lol: :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. június 11., szombat 9:31

lestat írta:Azert 2012es EBn eleg nagyot jatszott Ronaldo...a VBn mar nem de hat 2014 ben is serult volt.
Plusz azert tegyuk hozza hogy Zizou meg Ronaldo mogott a valogatottban volt csapat nem is akarkik.

Kicsit tulzonak talalom hogy ők ketten nincsenek ott a topp jatekosok kozott mert nincsenek nagy pillanataik mert kapasbol 5 golt is kitudnek emelni kettejuk kozul amire azt mondom hogy az klasszikus maradt. Gondolom itt Messi 2009es BL dontobeni fejelesere.

Ha tetszik ha nem őket ketten bizony Maradonával Zidaneval Ronaldoval fogjak együtt emlegetni.
Kiemelkednek a mostani generaciobol es pont ezert.
Nem arról beszéltünk,hogy ott vannak-e a legjobbak között, persze,hogy ott vannak.De most megint ez a megfoghatatlan legeslegjobb volt a téma,ott nálam se Messi se Cr nem nyerő.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. június 11., szombat 8:28

Realista24 írta:Zidane eldöntött Bl döntőt. EB döntőt. VB döntőt.
En csak ennyit teszek hozza ehhez a beszélgetéshez.

Ennyi Zidane mindenek felett. :salute:

Nem egyszeru 20 ev jatekosait rangsorolni itt is azert szimpatia meg a magunknak kedvesebb emlekek is dönthetnek.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62877
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 11., szombat 8:25

Zidane eldöntött Bl döntőt. EB döntőt. VB döntőt.
En csak ennyit teszek hozza ehhez a beszélgetéshez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. június 11., szombat 8:09

Azert 2012es EBn eleg nagyot jatszott Ronaldo...a VBn mar nem de hat 2014 ben is serult volt.
Plusz azert tegyuk hozza hogy Zizou meg Ronaldo mogott a valogatottban volt csapat nem is akarkik.

Kicsit tulzonak talalom hogy ők ketten nincsenek ott a topp jatekosok kozott mert nincsenek nagy pillanataik mert kapasbol 5 golt is kitudnek emelni kettejuk kozul amire azt mondom hogy az klasszikus maradt. Gondolom itt Messi 2009es BL dontobeni fejelesere.

Ha tetszik ha nem őket ketten bizony Maradonával Zidaneval Ronaldoval fogjak együtt emlegetni.
Kiemelkednek a mostani generaciobol es pont ezert.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miro » 2016. június 11., szombat 7:25

dzsi91 írta:
A statisztikákat nézve többek, de labdarúgában is?Nekem Cristiano a jelenlegi csúcs,nincs nála jobb de a rengeteg gólon és trófeán kívül van neki a pályán olyan igazi legendás alkotása? Messi detto.

Olyan teljesítményről beszélek ami 20-30 év múlva is beszédtéma lesz, mint Zidane gólja glasgowbam, vagy a brazilok elleni meccse,98as döntő...vagy a fenomén 2002es vb-je, tripla az old traffordon vagy hasonló.

Ez a rengeteg gól szép teljesítmény,főleg Ronaldonál aki ezt huzamosan tudja hozni éveken át.De egy olyan világban ahol Egy suarez is képes 50+ gólos szezont hozni és ahol Higuain Olasz gólrekordot dönt...hát azért ez necces,legalábbis nekem.Sajnos bizonyítani nem tudom de egy R9 ebben a barcában vagy Realban mindenféle megerőltetés nélkül hozná ezeket 60 gólos szezonokat,aki látta focizni az szerintem egyetért velem.

Nekem akarom elvitatni Ronaldo és Messi érdemeit.Fantasztikus amit csinálnak.De amikor a valaha volt legjobb téma szóba kerül(tudom h most csak 20év a téma) és meghallom messi vagy akár Cé nevét egyszerüen nevetségesnek tartom.
Oriasi +,ezt kobe vesetni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. június 11., szombat 1:21

Becksy23 írta: Majdnem mindig adom amit írsz, de ebben nagyon nem. Ronaldo és Messi többek mint a 90-2005 közötti top játékosok. Más kérdés hogy utánuk hatalmas szakadék, és ha összevonnánk a két korszakot, a Cé és Leo utáni 20-ból 18 abból a korszakból lenne.
A statisztikákat nézve többek, de labdarúgában is?Nekem Cristiano a jelenlegi csúcs,nincs nála jobb de a rengeteg gólon és trófeán kívül van neki a pályán olyan igazi legendás alkotása? Messi detto.

Olyan teljesítményről beszélek ami 20-30 év múlva is beszédtéma lesz, mint Zidane gólja glasgowbam, vagy a brazilok elleni meccse,98as döntő...vagy a fenomén 2002es vb-je, tripla az old traffordon vagy hasonló.

Ez a rengeteg gól szép teljesítmény,főleg Ronaldonál aki ezt huzamosan tudja hozni éveken át.De egy olyan világban ahol Egy suarez is képes 50+ gólos szezont hozni és ahol Higuain Olasz gólrekordot dönt...hát azért ez necces,legalábbis nekem.Sajnos bizonyítani nem tudom de egy R9 ebben a barcában vagy Realban mindenféle megerőltetés nélkül hozná ezeket 60 gólos szezonokat,aki látta focizni az szerintem egyetért velem.

Nekem akarom elvitatni Ronaldo és Messi érdemeit.Fantasztikus amit csinálnak.De amikor a valaha volt legjobb téma szóba kerül(tudom h most csak 20év a téma) és meghallom messi vagy akár Cé nevét egyszerüen nevetségesnek tartom.

Lehet csűrni csavarni de a Manchester United mellett a foci vb a labdarúgás csúcsa akár mennyire is a klubfoci felé húz a szivem.Egy valahavolt legjobb vb cím nélkül?hm jolvan talán,de egy valahavolt legjobb egy értékelhető vb nélkül????? Ne már.A legnagyobb színpadon a nagy büdös semmi amit feltud mutatni ez a két játékos, most Messi 14es produktumával hagyjatok, aki látta a meccseit pontosan tudja hogy egy nagy semmi amit azon a vb-n csinált.

Én tartom, hogy messi barca,Ronaldo Real legenda.Zidane és R9 viszont nem csak csapatokhoz tettek hozzá hanem a sporthoz.

És mindezt úgy írom,hogy Cr abszolút kedvencem, mert ő a Realért tett rengeteget, azt meg jobban szeressem mint magát a labdarúgást.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. június 11., szombat 1:09

hát faszom cr meg messi hol vannak egy zizouhoz meg r9hez? sehol se...
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 10., péntek 21:01

Cé volt vb legjobb játékosa? Na ugye. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. június 10., péntek 20:57

az igaz, bitang jó volt a kieséses szakaszban. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27396
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. június 10., péntek 20:53

Csabi írta:VB mind a ketten egész életükben húgyszarok mindig.
Messinek azért csak van egy VB döntője. :mrgreen: CR-nek meg egy 4. hely. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. június 10., péntek 20:52

Gascoigne írta:Cristiano nagy hátrányban van más klasszisokkal szemben a válogatott miatt. Egyszerűen a pályafutása alatt alig volt épkézláb társa elől a portugáloknál, amikor akadt egy Deco 2004-ben, majdnem be is húzták az EB-t. A sok okos persze egy az egyben fogja majd ezt összevetni Messi válogatottbeli szereplésével.
mer messi mivel ért el többet a válogatottban, mint cé? sztem pont egál. volt neki copa america döntő, cének EB döntő. VB mind a ketten egész életükben húgyszarok mindig.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég