EB - 2016

Archívum

Ki lesz az Európa-bajnok?

A szavazás 2016. július 10., vasárnap 23:10-kor befejeződött.

Portugália
64
65%
Franciaország
34
35%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. június 15., szerda 12:59

az se rossz, csak nem egy poszt, akkor valakinek be kell menni a sűrűbe "irányítani"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 15., szerda 12:59

Csabi írta:vierinha - cedric
nani - quaresma
Én lehet Moutinho Sanchez cserét is meghúznám.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2016. június 15., szerda 12:59

:salute: :salute: :iszunk: :happy: Még mindig nehezen hiszem el, hogy ez történt! Hihetetlen élmény volt!

Következő fordulóban hozzuk a meccset, portugál-osztrák x, aztán a portugálok ellen már hátra is dőltünk.. :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. június 15., szerda 12:57

Renato Sanchez kezdő szint, szerintem tolni kéne ezerrel.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. június 15., szerda 12:56

vierinha - cedric
nani - quaresma

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 15., szerda 12:51

Szerintem meg jó volt az alap koncepciójuk..
Csabi te változtatnál?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2016. június 15., szerda 12:43

Hát nagyon csalódott a Portugál énem :( Kell csatár a csapatba, Ronaldo balra, Nani jobbra. A két szélső a két csatár, széleken meg középpályások rohangálnak.... Vieirinha nagyon gyenge volt, de ő ennél azért tud többet is, Ausztria ellen mindenképpen kezdetném, már csak az ismerős közeg miatt is.
Patricio
Vieirinha - Pepe - Carvalho - Geurreiro
Sanches - Carvalho - Moutinho
Nani - Eder - Ronaldo

Eder helyett esetleg Rafa, de ő inkább szélső, túl kicsi oda középre. Forca
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: gunner » 2016. június 15., szerda 12:37

Ha már igazolunk :mrgreen: egyből hoznám Fiolát és Kádárt a Barcába, kellenének hiányposztokra, illetve középen is alkalmazható mindkettő :)
"And my heart will leave you never."

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. június 15., szerda 12:20

Magyar oldalon Nikolicrol kevés szó esik de megint nem kapott szerepet még csak csereként sem pedig emberelőnynél nálam ő lett volna akit rögtön behoztam volna. 1-0 nál nagyon analfabétán oldottuk meg azt a legalább 4-5 létszámfölényes ígéretes szitut ami adódott, ebben mindenképpen fejlődni kell mert ugyanilyen helyzetben az ellenfelünk ezt biztos megbünteti.

Az izlandi pedig kőkemény meccs lesz, ezzel a Portugáloktól elcsent 1 ponttal reális esélyük van a továbbjutásra ahogy mostmár nekünk is. Biztató lehet a meccsre hogy végre láttunk tegnap földön történő kombinativ játékra emlékeztető jeleket a válogatottól ami nekem leginkább tetszett, ezzel azért bőven verhető Izland, a Portugálok is sokszor mögéjük tudtak kerülni, ha pontosabbak akkor már 3 lehetett volna közte a félidőben.

Kiváncsi vagyok valahol fog-e változtatni Storck a kezdőben. A középpályánk jól működött, Gera és Nagy rengeteg labdát lefülelt de Zolin azért látszott hogy tamadasépítésben sokszor körülményes már, valamint Izland elég fizikális csapat igy el tudom képzelni hogy helyett Pintér vagy Elek bekerülhet.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. június 15., szerda 12:13

a magyaroknak az lesz a lehető legrosszabb, ha kikapnak és a portugálok nyernek. mert akkor az utolsó meccsen a portugálok már megengedhetik, hogy gurigázzanak, hiszen döntetlennel is biztos ausztria és magyarország előtt végeznek.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. június 15., szerda 12:07

Én sem írnám le a portugálokat,helyenként tetszetős focit toltak, izland meg 1/1et bevert van ilyen.Csoportból tovább vergődnek a mezőny meg annyira nem erős most,hogy a Portugáloknak tartania kéne bárkitől.

Meg azokat sem értem akik itt a Portugálokat figyelik,ausztria és izland a mi ellenfelünk.Persze bármi megtorténhet de ha a 3ik meccsen a Portugáloknak kaparni kell akkor bajban vagyunk.Márpedig most így állnak a dolgok,nagyon jó lett volna ha Izland nem szerez pontot tegnap.

De képesek vagyunk nyerni szombaton,ha meg nem már ez is óriási élmény volt.Így szembeköpni a magyar edzői társadalmat,felháborító.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. június 15., szerda 12:04

Podolski válasza a Löw esetről. :lol:

Nem voltak rosszak a portugálok,de azokat a helyzeteket be kell vágni.
Ennyi.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. június 15., szerda 12:03

megkockáztatom, hogy a portugálok jobban játszottak volna 10 emberrel. vieirinha valami egészen elképesztő analfabéta. nem csak a kapott gól miatt, sokkal inkább amit a beadásoknál produkált. én már inkább nem is számoltam, hogy hányszor jött ki úgy, hogy ő adjon be.. de komolyan a mi danilonk egy félisten hozzáképest, pedig azért, na.. egyértelműen lehúzta a csapatot ez a tag.

a másik a portugál danilo.. hagyjuk. :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 15., szerda 11:59

Én ennyire nem látom vészesnek a Portugálokat, de szarul használták ki a helyzeteiket. Ronaldo meg Nani is két tiszta fejest belefejelt a kapusba, de szerintem sok rejlik ebbe a csapatba most. A középpályájuk elég korrekt, a 10-esük meg a valenciai gyerek is jól mozognak és még Sanchez is jól szállt be.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. június 15., szerda 11:57

wZoLee7 írta:De érted, magyarok rájöttek hogy a beadásos nézhetetlen szar helyett pár gyors passzal szépen is lehet tolni. Portugálok meg...50 beadas amibol 30 az elso emberben elakad, 15 megy bedobasra a masik oldalon.
lol azért vegyük már a kontextust is. jólvan hogy elfogultak az emberek itt a magyar válogatottal, de azért faszságokat nem kéne beszélni. izland végigvédekezte a meccset 11 emberrel. abban a pillanatban amikor a portugálok labdához jutottak, már az egész izlandi kezdő 11 a saját térfelén volt. senki nem volt a portugál térfelen, még a csatár se. szögletekkor mind a 11 játékos a 16-oson belül állt, senki nem próbált elől megbújni hogy hátha vezetnek egy kontrát.

a portugálok elbaszták, vierinha elbaszta. azon kívül izland teljesen fogalmatlan volt. de ezen nincs semmi meglepő, ausztria meg magyarország is ugyanezt fogja csinálni a portugálok ellen. egész csapatos védekezés. de

az osztrákok is védekeztek teljes csapattal 90 percen keresztül? nem. miről beszélünk akkor? úgy könnyű egyérintőzni hogy 5v5 ellen vagy esetleg 5v6 ellen, úgy nehezebb hogy 8v10 ellen egy térfélen.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 15., szerda 11:36

sebydani írta:
babaking írta: Csalódás volt nagyon, a mostanában történtek miatt kicsit elkezdtem hinni a portugálokban, de nagyon nulla volt amit csináltak. :kivagyhe: Amit mondasz is, hát felfoghatatlan, ilyen játékosok mellett miért úgy kell játszani mikor kicsiben butítottak volna. Óriási hiba.
Jah meg az a csúcs felallas. 4312, mint akik nem is akarnak gólt lőni. CR es Nani mint csatarparos, valos szelso jatek nelkul

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 15., szerda 11:34

Zsombor írta:Igen, neked is sok volt és cserelned. Több karaktert nem is pazarolok most rád, majd megkerdezek másik szakértőt. Pl Gundelt vagy Hajdú Bét. Esetleg Knezyt.
Én se rád ezenkívül: gyakorlatilag a sértegetésen kívül értelmes mondatod nem volt. Értelmes érv más mellett vagy egy értelmes gondolat, hogy miért váltanál. De az arroganciából jeles.

Dzsudzsákot meg én se vinném Dárdai helyébe. Kádár, Fiola és Nagy Ádi, akik szerintem komoly eséllyel pályázhatnak valami komolyabb csapathoz. Kleinheisler is ilyen, de ő szerintem jó helyen van csak adjanak neki esélyt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 15., szerda 11:16

El Maestro írta:
Remy írta:Dárdai meg remélem tesz egy szívességet és elviszi Nagyot meg Balázst.
Mégis miért kéne elvinnie Dárdainak? Miért basszon ki magával? Dzsudzsinál jobb játékos is padozott a Herthában, tök felesleges oda, egy nudli az ember.



Szaniszló, mint szakértő. Hagyjátok abba a fórumozást. :lol:
Nincs is jobb egy pénzéhes játékost odavinni éhes játékosok közé :mrgreen:
Igaz, hogy két hete még az arabokhoz akart aláírni... :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 15., szerda 11:14

Magyar VB kerethez: Kalmár is mehetne, legjobb cselezo játékosunk lenne.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. június 15., szerda 11:13

Igen, neked is sok volt és cserelned. Több karaktert nem is pazarolok most rád, majd megkerdezek másik szakértőt. Pl Gundelt vagy Hajdú Bét. Esetleg Knezyt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég