Casemiro

A Real Madrid egykori nagyjai.

Ha Casemiro távozni szeretne, akkor

A szavazás 2022. szeptember 2., péntek 11:53-kor befejeződött.

elengedném.
74
61%
nem engedném el.
48
39%
 
Szavazatok száma: 122

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Casemiro - 26

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 16., péntek 19:29

Buitre írta:Van egy vele azonos nyelvet beszélő arc a csapatban, akitől példát vehet hozzáállásból, profizmusból, táplálkozáskultúrából..
Na de olyan reklám arca sose lesz,akármit csinálXD
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Casemiro - 26

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. augusztus 16., péntek 14:22

Van egy vele azonos nyelvet beszélő arc a csapatban, akitől példát vehet hozzáállásból, profizmusból, táplálkozáskultúrából..

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Casemiro - 26

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 16., péntek 8:42

Szimpatikus kölök.
Olcsó volt, már most úgy néz ki megérte. Khedira helyett egyértelmű őt játszatnám, mert dolgozik rendesen a kezdő helyért. A "gond" szerintem ott lesz vele, ha bekerül. Utána könnyen elkényelmesedhet, a már az elhízásából meg a cukros sztorijából is látszik, hogy ő ilyen ember. Remélem Carlo papa figyel rá és akkor még lehet is belőle valaki.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Casemiro - 26

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. augusztus 16., péntek 0:21

Tetszik a kis háttértörténet Casemiróról, még sok saját cikket akarok látni tőletek. :)
Egyelőre bíztató a gyerek, pedig én bevallom, leírtam magamban, amikor először megláttam kövéren, tunyán a castillában. Szerencsére úgy néz ki, valaki nagyon összekapta őt fejben, a képességeivel pedig láthatóan nincs nagy probléma.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Casemiro - 26

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. augusztus 15., csütörtök 23:54

a hivatalos honlapon van egy rövid videó a mai edzésről. 52 mp-nél látszik, hogy leadott pár kilót.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Casemiro - 26

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 13., kedd 13:13

Csak így tovább. Nekem is nagyon szimpatikus, kiemelten fogom figyelni ezentúl. 
Nem hittem volna,hogy ennyire ott leaz a szeren a gyerek,de nálam le a kalappal... :salute:
A jövő nagy kpsa lehet,aki befoldja azt a lukat,amit Khedira nem tudott...
Egyébként én Xabi helyén emlékszem,hogy az volt a posztja,de kicsit feljebb se jön zavarba,sőt...harcos,kemény,haverja a labda,bejátsza a kp-t...ha így folytatja,akkor Paulinho felkötheti a gatyát,ha kezdő akar lenni a VB-n.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Casemiro - ##

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. augusztus 11., vasárnap 10:42

Jó lesz! Élesben is ezeket tudja, esetleg még javul is mégizgatottabban fogom várni a meccseinket.
Az a odapottyantott labda Morata elé :salute:



Ügyes a srác de gondok is lesznek vele. Ugye a spanyol játékvezetés tudjuk milyen... És ahogy elnézem Casemiro fog pár lapot kapni reklamálás miatt. Carlonak és Zizounak erről esetleg kéne neki még majd regélnie. :)
joabulicsak

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Casemiro - ##

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. július 28., vasárnap 23:51

Illarránál eddig többet mutatott, az tény.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Casemiro - ##

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 28., vasárnap 23:43

Guti.HaZ. írta: Az új ava is megvan, ne hozz rám szégyent! Én már az fm 12-ben is megadtam neked a lehetőséget! :mrgreen:

:lol: :lol:

Én is bízok benne,remélem hatalmas karriert fut be. B-)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Casemiro - ##

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 28., vasárnap 23:40

ericco írta:Ma reggel mindkét spanyol sportnapilap egy-egy cikket szentelt a srácnak. A Marca azt taglalja, hogy milyen pozitív meglepetés a fiú, példaértékű a hozzáállása, és a játékos felfogta, ez a nyár dönt a sorsáról a Real Madridban, ugyanis egyáltalán nem volt biztos a maradása a nagy csapatban. Esély volt rá, hogy visszakerüljön a Castillába, vagy kölcsönbe is mehetett volna, ehelyett meggyőzte Ancelottit, aki így most már az első csapatnál számol vele, a brazil pedig meghálálja a bizalmat, mivel az előszezon egyik legjobb játékosa.
Az AS ugyanakkor azzal foglalkozik, hogy Casemiro 18 évesen óriási tehetségkén robbant be, le szerette volna igazolni a Chelsea, Benfica, Arsenal és a Milan is. A legmagasabb ajánlat 15 millió volt érte, amit a Sao Paulo nem fogadott el. Arra számítottak, hogy egy évvel később még többet kapnak az akkor válogatott játékosért. Nem így történt, Casemiro sérülésekkel szenvedett, ami meglátszott a formáján, végül a Castillán keresztül jutott el Európába. A játékos nagyon okosan tisztában van azzal, és ezt ki is mondta, hogy néha egy lépés kell hátra, hogy előre tudj haladni.
Csak így tovább. Nekem is nagyon szimpatikus, kiemelten fogom figyelni ezentúl.

Az új ava is megvan, ne hozz rám szégyent! Én már az fm 12-ben is megadtam neked a lehetőséget! :mrgreen:
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Casemiro - ##

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 26., péntek 8:24

Ma reggel mindkét spanyol sportnapilap egy-egy cikket szentelt a srácnak. A Marca azt taglalja, hogy milyen pozitív meglepetés a fiú, példaértékű a hozzáállása, és a játékos felfogta, ez a nyár dönt a sorsáról a Real Madridban, ugyanis egyáltalán nem volt biztos a maradása a nagy csapatban. Esély volt rá, hogy visszakerüljön a Castillába, vagy kölcsönbe is mehetett volna, ehelyett meggyőzte Ancelottit, aki így most már az első csapatnál számol vele, a brazil pedig meghálálja a bizalmat, mivel az előszezon egyik legjobb játékosa.
Az AS ugyanakkor azzal foglalkozik, hogy Casemiro 18 évesen óriási tehetségkén robbant be, le szerette volna igazolni a Chelsea, Benfica, Arsenal és a Milan is. A legmagasabb ajánlat 15 millió volt érte, amit a Sao Paulo nem fogadott el. Arra számítottak, hogy egy évvel később még többet kapnak az akkor válogatott játékosért. Nem így történt, Casemiro sérülésekkel szenvedett, ami meglátszott a formáján, végül a Castillán keresztül jutott el Európába. A játékos nagyon okosan tisztában van azzal, és ezt ki is mondta, hogy néha egy lépés kell hátra, hogy előre tudj haladni.
Merci Zizou!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Casemiro - ##

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. július 25., csütörtök 20:02

troublemaker írta:Sziasztok!

Azoknak akik nem látták a tegnapi meccset, de kíváncsiak Casemirora:

http://www.youtube.com/watch?v=Hbt4CZOkx0w

...bár egy-két dolog kimaradt belőle azt hiszem, de azok a (xabis?) hosszú passzok azért befértek. :)
és valaki tudja a muzsika címét alatta? :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - ##

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 25., csütörtök 18:47

EDDIG nagyon tetszik a játéka mint vkp, szerintem jól is szerel de ami Khedira elé viheti a rangsorban az a passzjátéka és hogy jól lát a pályán ráadásul még mindig csak 21 éves.
Nagy benne a potenciál.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Casemiro - ##

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 25., csütörtök 18:41

Marcelo kesobb jott, Higuainnal es Gagoval. Az meg, h senki se tudta kicsoda eleg meredek, mert elotte mar bemutatkozott a brazil felnott valogatottban. 
Casemiro is a legnagyobb remenysegek kozott szerepelt hazajaban, o is jatszott a valogatottban. Aztan megtort kicsit a karrierje, de ugy latszik visszater a helyes utra. Avatar
Azt mondtam hogy nagyjából egyidőben jöttek.Másik meg,hogy Marcelo karrierjében is volt egy némi kis törés,úgy volt hogy nem tartanak rá igényt,aztán kvára felszívta magát.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Casemiro - ##

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 25., csütörtök 15:46

madridronie írta:ahhoz még mindig túl lassú, kevésbé dinamikus a brazil;
Ha komolyan fog edzeni, akkor ezen könnyen javíthat :shifty:

troublemaker
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. július 24., szerda 23:51

Re: Casemiro - ##

HozzászólásSzerző: troublemaker » 2013. július 25., csütörtök 15:33

Sziasztok!

Azoknak akik nem látták a tegnapi meccset, de kíváncsiak Casemirora:

http://www.youtube.com/watch?v=Hbt4CZOkx0w

...bár egy-két dolog kimaradt belőle azt hiszem, de azok a (xabis?) hosszú passzok azért befértek. :)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Casemiro - ##

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 25., csütörtök 14:44

Még van egy kis tokaszalonna, de alakul az emberünk; bukni már nem fogunk vele (anyagilag semmiképp) ebben biztos vagyok (sőt), mint ahogy abban is, hogy ennek ellenére azért nem ő fogja megoldani a középpályás problémáinkat, ahhoz még mindig túl lassú, kevésbé dinamikus a brazil; viszont a hozzáállása tényleg nagyon dicséretes és le a kalappal előtte! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Casemiro - ##

HozzászólásSzerző: czier » 2013. július 25., csütörtök 14:34

morientes írta:Amikor Marcelo idejött,Robinhoval egyidőbe kb,senki se tudta kicsoda.
Marcelo kesobb jott, Higuainnal es Gagoval. Az meg, h senki se tudta kicsoda eleg meredek, mert elotte mar bemutatkozott a brazil felnott valogatottban.
Casemiro is a legnagyobb remenysegek kozott szerepelt hazajaban, o is jatszott a valogatottban. Aztan megtort kicsit a karrierje, de ugy latszik visszater a helyes utra.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Casemiro - ##

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 25., csütörtök 13:51

Realista24 írta:Nekem ami tetszik, az a hozzáállása. Majdnem lecsúszott, eltűnt a süllyesztőben, de bevállalta a Castillát, és most az első csapatban ragad, és jó esélye van, hogy közel legyen a tűzhöz.

Néhány ember másolhatná a hozzáállását.
Erről van szó.Ahhoz képest,hogy vajmi keveset játszott az első csapatba,egyáltalán nem rossz.Én szurkolok neki,hogy karriert fusson be itt.Amikor Marcelo idejött,Robinhoval egyidőbe kb,senki se tudta kicsoda.Aztán Robinho ment, Marci meg maradts ma már nélkülözhetelen.Casemiro is befuthat wgy ilyen pályát akár.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Casemiro - ##

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 25., csütörtök 12:20

Nekem ami tetszik, az a hozzáállása. Majdnem lecsúszott, eltűnt a süllyesztőben, de bevállalta a Castillát, és most az első csapatban ragad, és jó esélye van, hogy közel legyen a tűzhöz.

Néhány ember másolhatná a hozzáállását.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég