Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 26., péntek 10:02

120 millio? Ezt leirta az AS? :D hat ez vicc. Mar az kizart,hogy 80 millional tobbet kiadna Perez a walesiert,nem hogy 100 milliot,de ezt most megfejeltek meg 20 millioval... hat ezeknek elmentek otthonrol,melyik ujsagiro talalta ki ezt? Rohejes bmeg mar,nem is mi verjuk fel az arakat hanem a media... elmennek az anyjukba mar! :@
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 26., péntek 10:01

Amugy szerintem ebben a sajtó is nagyon ludas mert iszonyat felsztárolják a játékosokat és ezáltal nagyon felverik az árakat is.
A satjót Bale esetében nem tartom hibásnak. A story egyszerű, Bale nem eladó, illetve van az az ára, amiért eladó. Ez 100-120 millió euró.
Levy egy kőkemény üzletember, a story viszont egyszerű. Ha kell Bale, fizetni kell keményen, ha nem, akkor marad a találgatás, hogy vajon hosszabbít, vajon új szerződést ír alá, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. július 26., péntek 9:59

Kód:

Az AS szerint a Tottenham 120 millió eurót vár Baleért cserébe, azonban egy alternatívát is kínált a Real Madrid számára. Amennyiben Pérez nem akarná kifizetni ezt az összeget, úgy Levy “beéri” 100 millió euróval is, valamint egy általuk választott játékossal. A lap szerint a legvalószínűbb, hogy az angol klub Di Maríát szeretné belevonni a transzferbe.
nhaaa persze mit képzelnek ezek magukról.... ha még aranylabdás lenne azt mondom hogy talán... de ez a gyermek még nem igazán bizonyított a legmagasabb szinten. De szerintem ebbe még Perezék sem fognak bele menni mivel Di Maríáért a hírek szerint legalább akarnak 25-30 misit bár megmondom őszintén hogy amilyen jól eladogatják mostanába a játékosokat ez az ár akár még feljebb is mehet szóval Kedved Levy hiába szeretnéd "beérni" :-@ 100 millióval és Di Mariával sajnálatodra Perezék sem hülyék. A te játékosod ára kedves Levy 60-70 körül van jelenleg a mostani piacon. Ha lehetséges akkor "beérhetnéd" ennyivel is.
Amugy szerintem ebben a sajtó is nagyon ludas mert iszonyat felsztárolják a játékosokat és ezáltal nagyon felverik az árakat is.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. július 26., péntek 9:42

[/quote]péntek, 08:24
Az AS szerint a Tottenham 120 millió eurót vár Baleért cserébe, azonban egy alternatívát is kínált a Real Madrid számára. Amennyiben Pérez nem akarná kifizetni ezt az összeget, úgy Levy “beéri” 100 millió euróval is, valamint egy általuk választott játékossal. A lap szerint a legvalószínűbb, hogy az angol klub Di Maríát szeretné belevonni a transzferbe.[/quote]

Nagyon csípem Bale-t és örülnék is neki, de ez már nevetséges...de az a baj ,hogy nagyrészben magunkat okolhatjuk , mi vertük fel az árakat még 2009-ben Kaka-val és Cr-el+ jöttek ezek az arabok, azóta mindenki aki tud egy egyeneset rúgni a labdába 40 millánál kezdődik...

kizártnak tartom, hogy Perez többet fizetne Bale-ért mint Ronaldo-ért, már csak Ronaldo egóját ismerve is sértődés lenne a vége...

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 26., péntek 2:57

wZoLee7 írta:
Mike írta:nekem olyan kérdésem lenne, h kik fognak majd a castillában játszani? :lol:
A védelem (Mateos, Casado stb) ott fog szerintem...ott a remeklő U20-as Derik is még. Lényegében csak Cheryshev, Jesé, Morata trió jött fel, és Fabinho ment el onnan, többet nem tudok, de ott a C csapat, és egészen ovis szintig van utánpótlás szóval ez nem lehet gond :D
Darabra nyilván meglesznek. Nem is erre célzott Mike.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. július 26., péntek 0:13

Mike írta:nekem olyan kérdésem lenne, h kik fognak majd a castillában játszani? :lol:
A védelem (Mateos, Casado stb) ott fog szerintem...ott a remeklő U20-as Derik is még. Lényegében csak Cheryshev, Jesé, Morata trió jött fel, és Fabinho ment el onnan, többet nem tudok, de ott a C csapat, és egészen ovis szintig van utánpótlás szóval ez nem lehet gond :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. július 25., csütörtök 22:48

Munki_ írta:
Pár napja nyilatkozta, hogy a híresztelésekkel ellentétben nem hosszabbított és nem írt alá még semmilyen új szerződést; persze a zebrákkal nem vagyok napi szinten képben, de nekem nem rémlik hivatalos bejelentés azóta sem; ettől még simán igazad lehet!
lehet, csak olvastam vhol, h hosszabbított. nem bánnám, ha az a favágó paraszt maradna torinoban. :)
:lol: :lol: :lol: :lol: Ezért megérte felnéznem így este :lol: :lol: Go home Munki you are drunk :lol:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 25., csütörtök 22:31

numberone1 írta:Milyen szerencse, h nem igazoltuk le annak idejen, helyette van egy uber teknikas Khedirank. :roll:
Azert ez (kivetelesen) nem Khedira hibaja. :D Abban az evben Sahin jott Vidal helyett.

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. július 25., csütörtök 22:21

lehet, csak olvastam vhol, h hosszabbított. nem bánnám, ha az a favágó paraszt maradna torinoban.

megcsináltad az estémet :Đ

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 25., csütörtök 20:12

Munki_ írta:
Pár napja nyilatkozta, hogy a híresztelésekkel ellentétben nem hosszabbított és nem írt alá még semmilyen új szerződést; persze a zebrákkal nem vagyok napi szinten képben, de nekem nem rémlik hivatalos bejelentés azóta sem; ettől még simán igazad lehet!
lehet, csak olvastam vhol, h hosszabbított. nem bánnám, ha az a favágó paraszt maradna torinoban. :)
? :ozil:
Milyen szerencse, h nem igazoltuk le annak idejen, helyette van egy uber teknikas Khedirank. :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 25., csütörtök 20:11

adamzz írta:
Munki_ írta:lehet, csak olvastam vhol, h hosszabbított. nem bánnám, ha az a favágó paraszt maradna torinoban.
lol? :lol:

De tényleg lol :lol: :lol:
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 25., csütörtök 19:48

nekem olyan kérdésem lenne, h kik fognak majd a castillában játszani? :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. július 25., csütörtök 19:37

Munki_ írta:lehet, csak olvastam vhol, h hosszabbított. nem bánnám, ha az a favágó paraszt maradna torinoban.
lol? :lol:

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. július 25., csütörtök 19:31

Pár napja nyilatkozta, hogy a híresztelésekkel ellentétben nem hosszabbított és nem írt alá még semmilyen új szerződést; persze a zebrákkal nem vagyok napi szinten képben, de nekem nem rémlik hivatalos bejelentés azóta sem; ettől még simán igazad lehet!
lehet, csak olvastam vhol, h hosszabbított. nem bánnám, ha az a favágó paraszt maradna torinoban. :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 25., csütörtök 19:24

Hasonlóban reménykedek is, mert az elvitathatatlan érdem a jelenlegi vezetés részéről, hogy az elmúlt 2-3 évben az egykori Castillas illetve a leselejtezett embereken nagyon ügyesen, bőven +-os haszonnal adnak tovább (havi dzsí, Negredo, Joselu, Granero, Callejón stb. a teljesség igénye nélkül)! :agree: :salute: :taps:
Nem konkrétan erre gondoltam,hanem lehet,az orosz cégek szivesebben reklámoznának esetleg,egy olyan hazai játékossal,aki egy szuperklubban játszik.(Mégha csak epizódista is)abból meg ugye esne le a klubnak is.
De persze az is lehet,hogy ha valamelyik orosz milliárdos klub vinné,így jobb pénzt kapnánk érte.Vagy tényleg Ancelotti mester lát benne olyasmit,amit mi nem... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 25., csütörtök 19:23

vidal 18-ig hosszabbított.
Pár napja nyilatkozta, hogy a híresztelésekkel ellentétben nem hosszabbított és nem írt alá még semmilyen új szerződést; persze a zebrákkal nem vagyok napi szinten képben, de nekem nem rémlik hivatalos bejelentés azóta sem; ettől még simán igazad lehet!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. július 25., csütörtök 19:04

egyelőre egyiknek sem akaródzik hosszabbítani
vidal 18-ig hosszabbított.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 25., csütörtök 18:58

Lehet hogy üzleti okai vannak ennek,az orosz piac miatt.
Hasonlóban reménykedek is, mert az elvitathatatlan érdem a jelenlegi vezetés részéről, hogy az elmúlt 2-3 évben az egykori Castillas illetve a leselejtezett embereken nagyon ügyesen, bőven +-os haszonnal adnak tovább (havi dzsí, Negredo, Joselu, Granero, Callejón stb. a teljesség igénye nélkül)! :agree: :salute: :taps:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 25., csütörtök 18:49

Sok lesz azért így a mai napra már "jóból"! :ozil: :shutup: Nagyon remélem, hogy nem balhátvédnek szánjuk Marcelo mögé Coentrao távozására készülvén, mert akkor dobok egy hátast! :shifty:
Lehet hogy üzleti okai vannak ennek,az orosz piac miatt.Persze nem biztos :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 25., csütörtök 18:46

De Varane, Illara, Nacho(?), Carvajal, Isco Morata, Jesé, Casemiro, Cherysev féle fiatalok köré akár épülhet is egy csapat majd.
Persze; csak nagyon nem valószínű! :shifty: Nacho (ebben a Derik Osede-ben szerintem már most többet látni, mint az Albiol utódban), Morata, Cheryshev már most leveri a lécet /sanszos, hogy 2 éven belül a 3 közül már egyiket sem találjuk itt/--> ezen a szinten a lelkesedés sajnos már kevés lesz (na persze nem a töltelék szerephez); a D. Carvajal, Illarra, Casemiro, Jesé négyessel meg azért várjunk még (náluk jóval nagyobb sztárok is elbuktak már Madridban); tudtommal ez még mindig a Real Madrid és jó lenne ha a legszűkebb elitben gondolkodnánk továbbra is, vagy la.is arra törekednénk! :roll: :coffee:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. július 25., csütörtök 18:49-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég