Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 26., péntek 10:33

Kerlon írta:Van a gyereknek egy kiemelkedő szezonja és már világ rekord áron akarja eladni.
Pont az van, hogy a Tottenham NEM akarja eladni Bale-t. Nekik NINCS szukseguk a penzre.
Mi se adjuk el Ronaldot vagy Ramost, barmennyire is kene mondjuk a Citynek. Megkerdezik mennyibe kerul a spanyol: 100 millio. Egy csapat se fog erte ilyen irrealis osszeget kifizetni. Ugyan ez a helyzet a brittel is. Ha jol tudom, akkor 2016-ig van szerzodese, amit a kovetkezo 1 evben minden fele keppen meg akar ujitani a klubbja.
Ha meg valaha akar bajnoksagot nyerni vagy a BL-ben jatszani esetleg meg is nyerni azt, akkor ket dolgot tehet.
- nem ir ala semmilyen uj szerzodest es ha Lewy meg akar belole jo penzt latni, akkor 2014 nyaran el kell adja
- alair egy uj szerzodest jobb fizetessel, viszont egy normalis (60-80 millio euro kozotti) kivasarlasi arral.
Szerintem az utobbira van nagyobb esely, marcsak a nagyobb fizetes miatt is, meg hat Bale is egy korrekt jatekosnak tunik

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 26., péntek 10:29

Az tényleg hülyeség, hogy mi vertük fel az árakat. Ennyi erőből anno a 90-es évek végén, 2000-es évek elején az olaszok is szép kis összegeket mozgósítottak 1-1 játékosért. Akkor mondhatni ők kezdték el... de ez is hülyeség.

Jöttek az arabok --> City, Psg, Anzsi stb... és akár egy full közepes játékosért is brutális összegeket adtak ki. (Javi Garcia, Fernandinho, Hulk ...) Na ez az, ami gáz volt, mert aki tényleg jó játékos, azért ténylegesen el lehet kérni egy 70-80 millát.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. július 26., péntek 10:28

Realista24 írta:
Amugy szerintem ebben a sajtó is nagyon ludas mert iszonyat felsztárolják a játékosokat és ezáltal nagyon felverik az árakat is.
A satjót Bale esetében nem tartom hibásnak. A story egyszerű, Bale nem eladó, illetve van az az ára, amiért eladó. Ez 100-120 millió euró.
Levy egy kőkemény üzletember, a story viszont egyszerű. Ha kell Bale, fizetni kell keményen, ha nem, akkor marad a találgatás, hogy vajon hosszabbít, vajon új szerződést ír alá, stb.

Nem konkrétan Bale-re gondoltam hanem úgy általánosságban.
1; Edinson Cavani---- €64.5
2;Radamel Falcao -----€60
3;Neymar--------------- €57
4;James Rodríguez---- €45
5;Fernandinho--------- €40
6;Asier Illarramendi-- €39
7;Mario Götze--------- €37
8;Gonzalo Higuain ----€37
9;Marquinhos---------- €35

Az első háromra még azt mondom hogy egye-fene de a többire... :hmmm: Marquinhos 35 millió euróért :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 26., péntek 10:23

sander írta:Szerintem az hogy mi abban az évben annyit költöttünk egy - egy játékosra az nem azt jelenti hogy mi vertük volna fel az árakat. Véleményem szerint azok az igazolások bőven megérték. (Xabi=€35.4 ; Kaká=€65 ; C.Ronaldo=€94).
Az megint más kérdés, hogy ha ügyesebben költöttük volna el azt a pénzt (pl. Kaká ára), akkor nyertünk volna azóta vagy 2 BL-t (de persze utólag könnyű okosnak lenni).

Bale: most kellene szépen a katalán mintát lemásolni, szépen megkötni egy előszerződést Bale-el, és amikor 2015-ben lejár a szerződése beleröhögni Levy arcába és elhozni a srácot ingyen. Csak ugyebár nekünk minden MOST kell, nem gondolkozunk rendszerben és távlatban..

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 26., péntek 10:21

szerintem egyáltalán nem mi vertük fel az árakat. kakáért és céért sokat adtunk, de akkor sokat is értek. mindketten aranylabdásként érkeztek úgy hogy a csapatukkal bl-t nyertek amiben nekik volt a csapatukból a legnagyobb szerepük. plusz mindkettőnél hatalmas marketing érték.
ehhez képest balenek nincs aranylabdája, az europaligában is vitte a csapatát de elvéreztek -nem hogy a bl-ben-, és most be se jutottak a bl-be. a marketing értéke az ide igazolásával megnőne ez biztos na de akkor is. ezt az árat nem mi vertük fel, levynek gurult el a gyógyszere. ha meg valakik tényleg felverték az árakat azok angliában a kék csapatok, meg psg, anzhi stbstb.
120 millió hát ez hülye. azért ahhoz képest neymar 57milliója tényleg lófasz.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. július 26., péntek 10:17

Nagyon csípem Bale-t és örülnék is neki, de ez már nevetséges...de az a baj ,hogy nagyrészben magunkat okolhatjuk , mi vertük fel az árakat még 2009-ben Kaka-val és Cr-el+ jöttek ezek az arabok, azóta mindenki aki tud egy egyeneset rúgni a labdába 40 millánál kezdődik...

kizártnak tartom, hogy Perez többet fizetne Bale-ért mint Ronaldo-ért, már csak Ronaldo egóját ismerve is sértődés lenne a vége...
Szerintem az hogy mi abban az évben annyit költöttünk egy - egy játékosra az nem azt jelenti hogy mi vertük volna fel az árakat. Véleményem szerint azok az igazolások bőven megérték. (Xabi=€35.4 ; Kaká=€65 ; C.Ronaldo=€94). Az már más kérdés hogy abban az évben összesen mennyit költöttünk mert ha akárkivel szóba hoztak minket mindjárt nagyon felment az ára. Ezeket az igazolásokat Perez már 10 évvel ezelőtt is megtette... még sem mentek el így az árak.

Én személy szerint az "újgazdag" klubokat és azokat a csapatokat okolom akik eladják a játékosokat nekik, mivel az eladó fél nagyon is tudja hogy ezektől a kluboktól jó kis summát lehet kicsikarni (és ki is csikarják) és ezzel egy olyan folyamatot indítanak be amelynek soha nem lesz vége...mert utána az eladót játékost pótolni kell de mivel az előző játékost jól felverte a saját klubja ezért saját maga körül húzza azt a bizonyos hurkot. Ha vásárolni akar akkor neki is sokkal többet kellene fizetni egy olyan játékosért aminek az értéke nem akkora. (ha te eltudtad ilyen jól adni a játékosodat akkor én is el fogom adni az enyémet elven...)
És persze a média... ami nagyon felveri ezeknek a játékosoknak az árát. Minden szépen és jót leírnak róluk hogy ekkora sztár meg akkora sztár ezért a szurkolókba is "beleverik" ezt és mindenki azt hiszi hogy ez az egy-egy játékos majd csodát tesz aztán jól lebőgnek....

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 26., péntek 10:05

Az AS szerint a Tottenham 120 millió eurót vár Baleért cserébe, azonban egy alternatívát is kínált a Real Madrid számára. Amennyiben Pérez nem akarná kifizetni ezt az összeget, úgy Levy “beéri” 100 millió euróval is, valamint egy általuk választott játékossal. A lap szerint a legvalószínűbb, hogy az angol klub Di Maríát szeretné belevonni a transzferbe.
Jól rájuk kéne vágni az ajtót aztán poshadjon meg rajtuk a walesi. Levyknek meg volt pofájuk Coentraoért 7 millió fontot ajánlani. Komolyan mondom, hogy hányás, amit leművel... Remélem ráadásként még Bale is beveri a durcit és a nyakukon marad egy sértődött játékos. Van a gyereknek egy kiemelkedő szezonja és már világ rekord áron akarja eladni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 26., péntek 10:02

120 millio? Ezt leirta az AS? :D hat ez vicc. Mar az kizart,hogy 80 millional tobbet kiadna Perez a walesiert,nem hogy 100 milliot,de ezt most megfejeltek meg 20 millioval... hat ezeknek elmentek otthonrol,melyik ujsagiro talalta ki ezt? Rohejes bmeg mar,nem is mi verjuk fel az arakat hanem a media... elmennek az anyjukba mar! :@
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 26., péntek 10:01

Amugy szerintem ebben a sajtó is nagyon ludas mert iszonyat felsztárolják a játékosokat és ezáltal nagyon felverik az árakat is.
A satjót Bale esetében nem tartom hibásnak. A story egyszerű, Bale nem eladó, illetve van az az ára, amiért eladó. Ez 100-120 millió euró.
Levy egy kőkemény üzletember, a story viszont egyszerű. Ha kell Bale, fizetni kell keményen, ha nem, akkor marad a találgatás, hogy vajon hosszabbít, vajon új szerződést ír alá, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. július 26., péntek 9:59

Kód:

Az AS szerint a Tottenham 120 millió eurót vár Baleért cserébe, azonban egy alternatívát is kínált a Real Madrid számára. Amennyiben Pérez nem akarná kifizetni ezt az összeget, úgy Levy “beéri” 100 millió euróval is, valamint egy általuk választott játékossal. A lap szerint a legvalószínűbb, hogy az angol klub Di Maríát szeretné belevonni a transzferbe.
nhaaa persze mit képzelnek ezek magukról.... ha még aranylabdás lenne azt mondom hogy talán... de ez a gyermek még nem igazán bizonyított a legmagasabb szinten. De szerintem ebbe még Perezék sem fognak bele menni mivel Di Maríáért a hírek szerint legalább akarnak 25-30 misit bár megmondom őszintén hogy amilyen jól eladogatják mostanába a játékosokat ez az ár akár még feljebb is mehet szóval Kedved Levy hiába szeretnéd "beérni" :-@ 100 millióval és Di Mariával sajnálatodra Perezék sem hülyék. A te játékosod ára kedves Levy 60-70 körül van jelenleg a mostani piacon. Ha lehetséges akkor "beérhetnéd" ennyivel is.
Amugy szerintem ebben a sajtó is nagyon ludas mert iszonyat felsztárolják a játékosokat és ezáltal nagyon felverik az árakat is.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. július 26., péntek 9:42

[/quote]péntek, 08:24
Az AS szerint a Tottenham 120 millió eurót vár Baleért cserébe, azonban egy alternatívát is kínált a Real Madrid számára. Amennyiben Pérez nem akarná kifizetni ezt az összeget, úgy Levy “beéri” 100 millió euróval is, valamint egy általuk választott játékossal. A lap szerint a legvalószínűbb, hogy az angol klub Di Maríát szeretné belevonni a transzferbe.[/quote]

Nagyon csípem Bale-t és örülnék is neki, de ez már nevetséges...de az a baj ,hogy nagyrészben magunkat okolhatjuk , mi vertük fel az árakat még 2009-ben Kaka-val és Cr-el+ jöttek ezek az arabok, azóta mindenki aki tud egy egyeneset rúgni a labdába 40 millánál kezdődik...

kizártnak tartom, hogy Perez többet fizetne Bale-ért mint Ronaldo-ért, már csak Ronaldo egóját ismerve is sértődés lenne a vége...

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 26., péntek 2:57

wZoLee7 írta:
Mike írta:nekem olyan kérdésem lenne, h kik fognak majd a castillában játszani? :lol:
A védelem (Mateos, Casado stb) ott fog szerintem...ott a remeklő U20-as Derik is még. Lényegében csak Cheryshev, Jesé, Morata trió jött fel, és Fabinho ment el onnan, többet nem tudok, de ott a C csapat, és egészen ovis szintig van utánpótlás szóval ez nem lehet gond :D
Darabra nyilván meglesznek. Nem is erre célzott Mike.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. július 26., péntek 0:13

Mike írta:nekem olyan kérdésem lenne, h kik fognak majd a castillában játszani? :lol:
A védelem (Mateos, Casado stb) ott fog szerintem...ott a remeklő U20-as Derik is még. Lényegében csak Cheryshev, Jesé, Morata trió jött fel, és Fabinho ment el onnan, többet nem tudok, de ott a C csapat, és egészen ovis szintig van utánpótlás szóval ez nem lehet gond :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. július 25., csütörtök 22:48

Munki_ írta:
Pár napja nyilatkozta, hogy a híresztelésekkel ellentétben nem hosszabbított és nem írt alá még semmilyen új szerződést; persze a zebrákkal nem vagyok napi szinten képben, de nekem nem rémlik hivatalos bejelentés azóta sem; ettől még simán igazad lehet!
lehet, csak olvastam vhol, h hosszabbított. nem bánnám, ha az a favágó paraszt maradna torinoban. :)
:lol: :lol: :lol: :lol: Ezért megérte felnéznem így este :lol: :lol: Go home Munki you are drunk :lol:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 25., csütörtök 22:31

numberone1 írta:Milyen szerencse, h nem igazoltuk le annak idejen, helyette van egy uber teknikas Khedirank. :roll:
Azert ez (kivetelesen) nem Khedira hibaja. :D Abban az evben Sahin jott Vidal helyett.

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. július 25., csütörtök 22:21

lehet, csak olvastam vhol, h hosszabbított. nem bánnám, ha az a favágó paraszt maradna torinoban.

megcsináltad az estémet :Đ

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 25., csütörtök 20:12

Munki_ írta:
Pár napja nyilatkozta, hogy a híresztelésekkel ellentétben nem hosszabbított és nem írt alá még semmilyen új szerződést; persze a zebrákkal nem vagyok napi szinten képben, de nekem nem rémlik hivatalos bejelentés azóta sem; ettől még simán igazad lehet!
lehet, csak olvastam vhol, h hosszabbított. nem bánnám, ha az a favágó paraszt maradna torinoban. :)
? :ozil:
Milyen szerencse, h nem igazoltuk le annak idejen, helyette van egy uber teknikas Khedirank. :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 25., csütörtök 20:11

adamzz írta:
Munki_ írta:lehet, csak olvastam vhol, h hosszabbított. nem bánnám, ha az a favágó paraszt maradna torinoban.
lol? :lol:

De tényleg lol :lol: :lol:
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 25., csütörtök 19:48

nekem olyan kérdésem lenne, h kik fognak majd a castillában játszani? :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. július 25., csütörtök 19:37

Munki_ írta:lehet, csak olvastam vhol, h hosszabbított. nem bánnám, ha az a favágó paraszt maradna torinoban.
lol? :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 208 regisztrált és 0 vendég