Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 25., csütörtök 17:07

CS0ki írta:
Én Pogba helyett továbbra is Vidalt hoznám inkább.
Heynkess ügynüke elméletileg lenyilatkozta, hogy 45 millát ajánlott érte a Bayern, de elhajtották. Nagyon jó igazolásnak tűnik Vidal, de fizessünk érte 50-55 milliót?

Verrattinál meg azt nem értem, hogy itt volt tavaly, amikor 12 millióért lehetett vinni. Nem mondhatnánk, hogy olyan nagyon berobbant volna ebben az évben. A PSG-ben se mondható stabil kezdőnek. És most akkor fizessünk 25-30 milliót érte?
Vidal/Pogba: Én 35-re emlékszem, és több újságcikk is volt, hogy 35-ről indulhat a licit. Szerintem(!) ha Vidal is hajlandó lenne lépni (koránt sem biztos, hogy Münchenbe elment volna), akkor a Juventus elfogadna egy 45-ös ajánlatot, és tudtommal érdekli őket Higuaín.
Vagy visszakérdezek, mi van ha a., úgy döntenek, hogy Pogbáért is hasonló árat kérnek (max 5 milliós difivel), vagy b., Pogbát el sem akarják adni?
Továbbá mindig azt hallom, hogy a minőséget meg kell fizetni. Amikor láttam a Juventust (nem volt túl sok mérkőzés), az alapján nekem(!) jobban tetszik Vidal játéka, jobban illene egy olyan Realba, amit én elképzelek. Ezért hoznám őt. Nem muszáj egyetérteni. :-)

Tömören: Igen. Ugye a minőség, a Real faktor, hogy ők sem szegények. Ez van, ha top kluboktól veszünk. Amúgy tudtommal 20 éves, utóbbi időben rendszeresen játszik, és ha a mostani edzője (és következő szezontól a Realé és talán az övé is) szerint is (legalábbis az újság ezt állítja) kell nekünk, azért az elég jó ajánló levél. Ismét csak szerintem.
Ja és tavaly 19 éves volt ezek szerint, kevesebb tapasztalattal, és tavaly még Mourinho igazolt... :roll:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 25., csütörtök 17:01

De akárhogy nézem, nem feltétlenül vna itt gond a játékosállománnyal. Azért ezek komoly emberek baszki! Nem tudok mást mondani, edzés és taktika kérdése a dolog. Nem futnak a játékosok, de azt a keveset, amit megtesznek, azt se jó felé. Tegnap is olyan volt, mintha emberhátrányba lennénk. Nem fut elég ember a labda felé, persze jó eséllyel nem is ez van gyakorolva, hiszen az ívelgetés a lényeg, valahogy CR-ig elrúgni a labdát.
Abszolút egyetértek; a hozzáállásbeli problémák, hibás felfogás mellett a legnagyobb gáz idén az erőnléttel van/volt; ami főleg az előző szezonhoz viszonyítva irtó gyengére sikeredett és bőven a béka s.gge alatt van! Klopp jól beszél, mindennek az alapja a rengeteg (és főként hasznos) futás, illetve a bivaly erőnlét --> a finomságok és minden más csak ennek az előnynek a tudatában jöhetnek majd! Ha visszatekintünk a múltba --> nem volt véletlen anno az angol, a Barca és idén a német dominancia, uralom sem --> ilyen-olyan formában, de elsősorban a jó kondinak (a Barca a tiki-takás, labdatartós/biztos, technikás pihenő foci a durva letámadással kombinálva) és a szervezett csapatkénti fellépésnek köszönhetően tettek előnyre szert az ellenfeleikkel szemben! :ike: Ilyet én először és utoljára tavaly a Barca elleni bajnoki döntőn és idén a Kupában szintén a katalánok ellen láttam a srácoktól, egyébként ........! :ike: :ike: Na ez a nagyon nagy baj és gáz, mert ebből kellene sokkal, de sokkal több! :-*
Olasz lapértesülések szerint a Real Madridnál továbbra is terítéken van Marco Verratti szerződtetése. Minden jel szerint Carlo Ancelotti lesz a Királyi Gárda következő edzője, és egy teljesen új projektbe kezd, aminek egyik alappillérének magával hozná Verrattit a PSG-ből. A hírek szerint a klub 25 milliót ajánl a játékosért.
Ámen! Középpályán van mit változtatni, takarítani! :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 25., csütörtök 17:01

A Pogba, Vidal, Verratti, Gündogan 4esből kell nekünk 2. Ezek közül Vidal az aki nehezen lenne hozható, anyagilag meg pláne. Ha Ancelotti jön, Verratti garantált, vele jól járnánk, Alonso helyett. Gündogan is remek opció, Khedirához képest előrelépés a poszton. Pogba is nagy tehetség, erős, brusztolós, jól lő, jól védekezik és piszkosul fiatal(mondjuk a többiek sem öregek). Bale jön, ez fix. Örülök neki. A csatár az egy nagy kérdőjel nekem.

Elégedett vagyok a mostani pletykákkal, mind-mind jó név és hasznos. Felüdülés az ilyen Bigliákhoz, meg Hávidzsíkhez képest, róluk olvasgatni.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 25., csütörtök 16:59

egyébként sokan mondták, hogy ez a gündogan srác csak 1 sahin 2.0, ahhoz képest elég keményen szopatta tegnap a realt, tetszett a játéka. reusot meg mindenképp megkéne próbálni megszerezni, hihetetlen nagy jövő állhat sztem előtte.
Nem volt nagyszám a török,csak volt benne olyan akarat,ami a mi középpályásainkban nem volt.De amúgy csak szántotta a pályát,volt neki egy nagy lövése aztán annyi.Harcolt,nem vitás,de aki látta Verattit játszani,annak nem kérdés melyik a jobb középpályás.Veratti ésszel játszik,a török meg megy mint az állat.De kreativitás nélkül.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. április 25., csütörtök 16:45

CS0ki írta:
Én Pogba helyett továbbra is Vidalt hoznám inkább.
Heynkess ügynüke elméletileg lenyilatkozta, hogy 45 millát ajánlott érte a Bayern, de elhajtották. Nagyon jó igazolásnak tűnik Vidal, de fizessünk érte 50-55 milliót?

Verrattinál meg azt nem értem, hogy itt volt tavaly, amikor 12 millióért lehetett vinni. Nem mondhatnánk, hogy olyan nagyon berobbant volna ebben az évben. A PSG-ben se mondható stabil kezdőnek. És most akkor fizessünk 25-30 milliót érte?
sok választásunk nincs, lehet verratti nem fogja megváltani a világot, de egyszerűen nem tudunk mit csinálni. ha mindenképp jól akarunk járni, és nem akarunk kockáztatni, akkor 60 milliókat kell kicsengetnünk vidalért, vagy 20-25 millióval kell próbálkoznunk olyan játékosoknál, mint pogba, verratti esetleg kondogbia.

egyébként sokan mondták, hogy ez a gündogan srác csak 1 sahin 2.0, ahhoz képest elég keményen szopatta tegnap a realt, tetszett a játéka. reusot meg mindenképp megkéne próbálni megszerezni, hihetetlen nagy jövő állhat sztem előtte.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 25., csütörtök 16:39

Press írta:Pogbanak mi a posztja?
Amolyan box-to-box szerintem. Bár több benne a támadó vér, és polip lábai vannak, ezért jó labdaszerző is, csak még be kell törni :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 16:38

CS0ki írta:
Én Pogba helyett továbbra is Vidalt hoznám inkább.
Heynkess ügynüke elméletileg lenyilatkozta, hogy 45 millát ajánlott érte a Bayern, de elhajtották. Nagyon jó igazolásnak tűnik Vidal, de fizessünk érte 50-55 milliót?

Verrattinál meg azt nem értem, hogy itt volt tavaly, amikor 12 millióért lehetett vinni. Nem mondhatnánk, hogy olyan nagyon berobbant volna ebben az évben. A PSG-ben se mondható stabil kezdőnek. És most akkor fizessünk 25-30 milliót érte?
+1, de nálunk ez a szokás. :-) Annyi felkapott(divat) név reppent már fel velünk kapcsolatban...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. április 25., csütörtök 16:36

Pogbanak mi a posztja?
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 16:36

Én Pogba helyett továbbra is Vidalt hoznám inkább.
Heynkess ügynüke elméletileg lenyilatkozta, hogy 45 millát ajánlott érte a Bayern, de elhajtották. Nagyon jó igazolásnak tűnik Vidal, de fizessünk érte 50-55 milliót?

Verrattinál meg azt nem értem, hogy itt volt tavaly, amikor 12 millióért lehetett vinni. Nem mondhatnánk, hogy olyan nagyon berobbant volna ebben az évben. A PSG-ben se mondható stabil kezdőnek. És most akkor fizessünk 25-30 milliót érte?

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 25., csütörtök 16:19

Olasz lapértesülések szerint a Real Madridnál továbbra is terítéken van Marco Verratti szerződtetése. Minden jel szerint Carlo Ancelotti lesz a Királyi Gárda következő edzője, és egy teljesen új projektbe kezd, aminek egyik alappillérének magával hozná Verrattit a PSG-ből. A hírek szerint a klub 25 milliót ajánl a játékosért.
Még van 1-1,5 hónapja, hogy meggyőzze Őt és Lucast is. :mrgreen:
Én Pogba helyett továbbra is Vidalt hoznám inkább.
ateeemadrid írta: - xabi, modric, verratti, pogba/kondogbia -

addot egy 19 fős keret + még 3 játékos esetlegesen a castillából (josérodriguez, casemiro és jesé) :loveyou:
Modric szerintem nem jó, ha annyira hátul játszik. Megél ott is, de nem az az igazi szerepköre. Inkább Özil helyén és HELYETT!
Casemiro tudtommal pedig csak fél évig van itt kölcsön a Castilla/felnőtt keret határán. Ha nem vesszük meg, akkor visszamegy Brazíliába. Ő pedig biztosan nem akarna a Castillában játszani. :hmmm: Ha bizonyít (ehhez persze esély is kell), és Khedirát el tudjuk adni 10-20 millióval drágábban, mint amennyibe Ő kerül, akkor Őket cserélném a kispadon.

Még azon gondolkozom, hogy az aláírásomban kivel pótoljam Juanfrant. :hmmm:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. április 25., csütörtök 16:09

legalább az átigazolási hírek nem vészesek idén, tavaly hemzsegtek az ilyen bigliákkal vagy kivel kapcsolatos hírek. idén egyelőre agüero, bale, isco, pogba, verratti és ehhez hasonló neveket dobnak be javarészt, meg kell reformálni a keretet a nyáron az tuti. edzőnek jöhet klopp, heynckes, ancelotti, oly mind1, csak tűnjön el josé, szabályosan rosszul vagyok már tőle, betelt a pohár.

jövő nyáron akiket mindenképp el kell adni azok Albiol, Carvalho, Essien, Khedira, Kaká és Higuaín, de DM-ért és Callejónért sem hullajtanék sok könnycseppet. Ez min. 6 max. 8 távozó, helyettük ugye jön Carvajal, ezt márt lassan tényként lehet kezelni szerintem, Pepe maradhat 3. számú középhátvédnek, Nachot pedig felhoznám 4. számúnak. Középpályára jöhet legalább 2 ember, Verrattiról és Pogbáról szólnak a hírek, ja és még Kondogbiáról, akiről nem sokat tudok, de szerintem mind3 játékosnak minőségi javulást köszönhetnénk. Ja és még KP-ra esetleg José Rodriguezt és Casemirot lehetne próbálgatni, egyikük sem játszott rosszul amikor megkapták a lehetőséget. Előre Higuaín helyére kell mindenképp 1 csatár, szvsz. Agüero lesz a befutó, és előre a szélre még a Bale/Reus kettős egyikét mindenképp hoznám, Callejon és DM távozásától függően pedig Jesét is felhoznám.

all in all

out: albiol, carvalho, essien, khedira, kaká, higuaín, dm? callejón?
in: carvajal, nacho, verratti, pogba/kondogbia, reus/bale, agüero, jesé?

iker, lopez - carvajal, arbeloa, varane, ramos, pepe, nacho, marcelo, coentrao - xabi, modric, verratti, pogba/kondogbia - cr, özil, reus/bale, benzema, agüero

adott egy 19 fős keret + még 3 játékos esetlegesen a castillából (josérodriguez, casemiro és jesé)
:loveyou:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 16:05

Olasz lapértesülések szerint a Real Madridnál továbbra is terítéken van Marco Verratti szerződtetése. Minden jel szerint Carlo Ancelotti lesz a Királyi Gárda következő edzője, és egy teljesen új projektbe kezd, aminek egyik alappillérének magával hozná Verrattit a PSG-ből. A hírek szerint a klub 25 milliót ajánl a játékosért.
Remelem igaz a hir, es meg a Vidal,Pogba kettosbol egyet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. április 25., csütörtök 15:58

Hagyjuk őőőt... Jöjjön csak Veratti s Vidal
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

szotyi
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:38
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szotyi » 2013. április 25., csütörtök 15:41

P. Krisz írta:
Tehát legalább két, ladbabiztos, sokat mozgó játékos kéne oda
kövezzetek meg, de én visszahoznám Canales-t a Valenciából , 2 év alatt fejlődött a srác , viszont a térde elég sérülékeny :hmmm:
hát ja 2-ből 1 évet sérült volt, amúgy szimpi a srác.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 25., csütörtök 15:34

Olasz lapértesülések szerint a Real Madridnál továbbra is terítéken van Marco Verratti szerződtetése. Minden jel szerint Carlo Ancelotti lesz a Királyi Gárda következő edzője, és egy teljesen új projektbe kezd, aminek egyik alappillérének magával hozná Verrattit a PSG-ből. A hírek szerint a klub 25 milliót ajánl a játékosért.
nagyon várom már a nyarat, egyre jobbak az ilyen hírek. :lilasalas:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2013. április 25., csütörtök 14:19

Tehát legalább két, ladbabiztos, sokat mozgó játékos kéne oda
kövezzetek meg, de én visszahoznám Canales-t a Valenciából , 2 év alatt fejlődött a srác , viszont a térde elég sérülékeny :hmmm:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 14:09

2-3 nagyobb név eltakarítására.
A kezdőből, igen. Sokkal több nem kell, báááár. A védelem Carvajallal adott. A középpálya az érdekes, én konkrétan Modricon kívül mindenkit kiszórnék belőle. Alonsot is. Ha robbantani kell, kkor egyszerűen egy 31 éves játékossal már nem lehet számolni, köré építeni a dolgot. Tehát legalább két, ladbabiztos, sokat mozgó játékos kéne oda. :hmmm:
Özil-t úgyse rakják ki.

De akárhogy nézem, nem feltétlenül vna itt gond a játékosállománnyal. Azért ezek komoly emberek baszki! Nem tudok mást mondani, edzés és taktika kérdése a dolog. Nem futnak a játékosok, de azt a keveset, amit megtesznek, azt se jó felé. Tegnap is olyan volt, mintha emberhátrányba lennénk. Nem fut elég ember a labda felé, persze jó eséllyel nem is ez van gyakorolva, hiszen az ívelgetés a lényeg, valahogy CR-ig elrúgni a labdát. Még tök ugyanezzel a kerettel is illene sokkal jobban játszani, persze ha olyan lenne a játékosok hozzáállása is. Mert azzal is komoly gondok vannak, de zt már párszor kifejtettem, az egész rendszer elhibázott kicsit...

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. április 25., csütörtök 14:08

Pellegrini miféle logika alapján jönne vissza egy olyan klubba, ahol a vezetőség az újraigazolását megelőzően 3 évvel bocsátotta el? Valószínűleg volt ideje kiismerni a Madridot, ennyi szerintem elég is ahhoz hogy soha az életben ne kívánkozzon vissza!

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. április 25., csütörtök 13:56

Nem. Az egy dolog, hogy Mou felelős a csapat felkészítéséért, de nem szabad túllépni ilyen könnyen a játékosok felelősségén sem. A hiányzó belső profizmust és hozzáállást nem lehet semmilyen motiváló beszéddel pótolni.Ezért kell a takarítás. De finomhangolás legyen és ne eszetlen költekezés.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2013. április 25., csütörtök 13:50

akár Torilt is Karankaval
persze, meg beavis és buttheadet. fingani nem mernének egy nagy csapat ellen. darabokra szedné őket a média is.
Mondjuk nekem Valdano pont nem hiányzik.
Akinek igen, az csak neveket fúj. Valdano kétszer megbukott. Hagyjuk őt.
Én továbbra is hierrot tartanám megfelelőnek. Minden tekintetben tiszteletet érdemlő és megfelelő lenne.
Vajon szóba hoznak-e minket újra Pellegrinivel?
Jó opciónak tartom (de nem első számúnak), megfelelő háttérrel. Ha ő lesz a csapat agya, edzője, úgy hogy beton klub van mögötte, akikkel lehet érdemben egy irányba haladni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég