Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. április 30., kedd 22:51

Új edző kerül a Real vastrónjára?
"And my heart will leave you never."

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 25., csütörtök 20:46

egyetlen jó dolog van ebben a 4-1es zakóban. akik eddig védték mout, legalább nagy részük a portugál távozása mellett van már. és remélhetőleg pérez is kezdi fölismerni, hogy alkalmatlan ez a személy a real kispadjára. :-)

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. április 25., csütörtök 20:40

GT37 írta:http://www.marca.com/2013/04/24/en/foot ... 40495.html
José Mourinho will coach Chelsea next season, according to Thursday's edition of 'Bild'. The German daily claims the Portuguese tactician is set to depart the Real Madrid dugout in June in favour of a return to the Premier League.
Abramovics Falcaót is elhozná neki.
http://madridom.hu/blog/2013/04/24/mour ... ak-a-hirek

Már megírtuk tegnap este. :-)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 25., csütörtök 20:33

http://www.marca.com/2013/04/24/en/foot ... 40495.html
José Mourinho will coach Chelsea next season, according to Thursday's edition of 'Bild'. The German daily claims the Portuguese tactician is set to depart the Real Madrid dugout in June in favour of a return to the Premier League.
Abramovics Falcaót is elhozná neki.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. április 25., csütörtök 17:20

Mou a legjobb edzők között van, tény, viszont:

Hozzá sokkalta jobban illik egy kicsit szürkébb csapat, amiről nem mindennap cikkeznek, ahol nincsenek ekkora elvárások, ahol nincsenek ekkora nevek, ahol nincs ennyi klasszis, ahol nem az elit van, de jó játékosok vannak. Erre nagyon jó példa a 2010-es Inter, talán nem is lehetne jobbat felhozni. Nagy klub, mert az, viszont mégse egy RM, nekik jó a 7-es 8-as pálya, onnan is lehet nyerni, nem akarnak ők mindig középpontba lenni. Ez itt nálunk nem lehetséges, nálunk mindig minden számít, az eredményesség, a látvány, a pénz, a nevek...MINDEN..

Mou hiányosságai, rossz mentalitása is hiba volt sokszor...amikor nyerhettünk volna sokszor idegenben is több góllal a béellben, akkor jött a visszaállás és a kapott gól, mert ez nálunk törvényszerű...de nem, mindig ezt csináltuk...Lyon? CSZKA? Galata? MU? miért nem lehetett volna 3-4 góllal nyerni? Hányszor tudtunk volna még gólt lőni? Szinte mindig..A bajnokságban is ezer példa volt rá...Espanyol? a Betis ellen is majdnem megkaptuk... A klasszikusokról nem is beszélve, a félidő végénél hányszor kaptunk gólt régebben...ójaj..Ezek a dolgok apróságnak tűnhetnek, de sokadjára már a játékosoknak is zavaró lehet, aztán egyszer-egyszer kipattanhat a szájukon valami odamondás...mert ha nekünk zavaró, akkor nekik is egy idő után, hogyne lenne az.. Ramos és Casillas erre tökéletes példa, ők megmondták a frankót biztos párszor...

Mou is rájött, hogy ő itt már sajnos leáldozott, ez látszik a meccseken is, amikor sokszor mutatják, nem éli már magát annyira beel a meccsbe, csak ott ül, néha feláldogál, de nem az igazi. Mintha már a szezon végét várná ő is kicsit, aztán kalapkabát.

Az viszont az ő érdeme, hogy gránátvörösék ellen már nem beszarva megyünk ki, ahogy elötte. Mondjuk ehhez is 1,5 év kellett, de megcsinálta, tény.


Mou menni fog, és ez rendjén is van, jönnie kell valakinek a helyére, de nem akárkinek, egy nagybetűs edzőnek. Akárki nem jó ide.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. április 25., csütörtök 17:02

Nem tudom miért bukott volna meg a galaktikus éra 2. Egy évig pellegrinivel volt galaktikus éra 2 mourinho nem nagybevásárolt.
Cristiano nem bukott meg
Xabi Alonso csak öreg lett
Benzema elég kérdéses
Kaká megbukott
+
Mourinho 3 drága igazolást csinált.
Di Maria oké megbukott
Coentraoval semmi gond nincs
Modricot csak játszatni kéne

én ezt mourinho bukásának érzem nem a nagybevásárlás bukásának. Sőt az sztem eléggé bejött benzema is inkább a rendszer miatt halott
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 25., csütörtök 16:43

Remy írta:Miért nem tudunk egy hosszútávú tervet kidolgozni? Szerezzük meg Kloppot és hagyjuk dolgozni hosszútávon. Ő talán nem ekkora fafejű, és még focit is játszunk majd.
Ez lenne a megoldás nektek, bár Kloppot nagyon szeretem, úgyhogy ne ő legyen a választott, ha lehet :D

A kérdés csak az, hogy Pérezék hagynák-e hosszútávon dolgozni az illető trénert, és nem rúgnák-e ki egy-két sikertelenebb szezon után...
Teljes szemléletváltásra is szükség van.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 2:52

CS0ki írta:
Ha még lenne is pár ember, aki a sikertelenség mellett is hagyná dolgozni, a média, a spanyol szurkolók nem. Mondomk, én személy szerint megnézném, hogy Carvajal, Jesé, Kondongbia meg hasonló emberekkel mire vinnénk, de a reklámszerződéseket nem ők hozzák, nem miattuk fizetik ki a belépőjegyeket...
hat igen konnyen elo villanhat a sok feher zsebkendo, ha nem jonnek az eredmenyek. Tokmindegy mennyivel szimpibb lenne mint Jose. De attol meg belehtne probalni, talan a nyelv gondot okozhatna(bar lehet beszel 4 nyelvet is).
Ha mar klopp, es ha hoznank is, akkor jobb lett volna nehuzni halasztani Zsoze szagat, mert ha mondjuk Klop rabolintott volna ugy egy honapja, akkor lehet, h a Bildben most Gotze Realba igazolasa lett volna. Kar, h Perezt ennyira befolyasolta Mou. :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 25., csütörtök 1:01

én most nem akarok egyáltalán okoskodónak tűnni, de ha egy normális igazolási politikája lenne a klubnak, akkor nem lenne ez a sok 100 milliós pénzkidobálás
miért van az, hogy nekünk 2 jelölt közül a kevésbé ideillőt, vagy gyengébbet kell idehoznunk? és ez most tényleg nem utólagos okoskodás lenne
például a dinho-beckham vagy a sahin-vidal üzlet a közelmúltból, meg most lesz egy nagy valószínűséggel bale-reus
meg hagytuk ezt a lucas gyereket is, hogy elvigye a psg, bezzeg a khedira itt szambázhat minden meccsen

és pont az ilyen embereket próbáljuk meg idehozni 3-4 évvel később 6-szor annyiért, ráadásul már a csúcsukon túl
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 0:50

Szerezzük meg Kloppot és hagyjuk dolgozni hosszútávon.
Ha még lenne is pár ember, aki a sikertelenség mellett is hagyná dolgozni, a média, a spanyol szurkolók nem. Mondomk, én személy szerint megnézném, hogy Carvajal, Jesé, Kondongbia meg hasonló emberekkel mire vinnénk, de a reklámszerződéseket nem ők hozzák, nem miattuk fizetik ki a belépőjegyeket...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 25., csütörtök 0:45

Barca, Bayern, Dortmund is felépített az elmúlt évek során egy egységes csapatot, amibe csak 1-2 változás volt az átigazolási szezonban, és a csapat magja megmaradt. Barcánál 6-7 éve kezdődött, Bayernnél 2-3, Dortmundnál most értek a csúcsra. Csapatként működnek. Csapatként támadnak, csapatként védekeznek. Egymásért küzdenek és EGY CSAPATOT alkotnak. A győzelemhez ez létfontosságú dolog. (jó barcánál már a fásultság jelei mutatkoznak, de láthattuk, hogy csapatként mit tudtak az elmúlt években.)

Mi se tavaly, se tavaly előtt, se idén nem működtünk csapatként. Volt egy kegyetlen kontratámadásunk, amiből gólokat tudtunk szerezni, de ez hosszútávon kevés. Több kell a végső győzelemhez.

Most ismét új csapat, újra össze kéne szokni, új edző stb... kezdhetjük előröl.

Miért nem tudunk egy hosszútávú tervet kidolgozni? Szerezzük meg Kloppot és hagyjuk dolgozni hosszútávon. Ő talán nem ekkora fafejű, és még focit is játszunk majd.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. április 25., csütörtök 0:44

perez pedig remélem összeszedi magát, felveszi a legvagányabb öltönyét, felkap egy aktatáskát és felszáll a kis magángépével és kurvára intézkedik.
mint négy éve.
Pont ez a probléma. Mourinho volt a csúcs, akiben mindenki a megoldást látta, de nem sikerült. Bajnoki cím és spanyol kupa (ebből lehet még egy) valamint a BL-ben az elődöntők (persze ez is változhat még elvileg, de inkább maradjunk a talajon valamint a sorsolásoknál azért általában jól jöttünk ki).

Idehozta CR-t, aki hozza azt amit elvártak Tőle. A világ egyik legjobbja. Kaka az évtized egyik legnagyobb bukása sportszakmailag, Benzema sem tudott megváltó lenni (mégha jó is a sajtója a fórumon) a spanyol vonalból Arbeloa egy iparos, Albiol egy szimpla kiegészítő ember. Xabi a rutinjával hozott egyfajta stabilitást. A kiadások hatalmasak voltak, viszont nem lett meg az egyértelmű hozadéka. Azzal nem kampányolhat már Perez, hogy a Barcelonával már egyenlőek vagyunk, ha máshol még mindig akad 1-2 jobb.

Ki lesz az új edző? Kiket kéne még idehozni tízmilliókért?

Építkezésre meg nem lesz idő, pedig tényleg azt kéne. Valószínűbb viszont, hogy ismét a saját farkunkba harapunk és kezdődik elölről az ördögi kör.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VanillaSky 2013. április 25., csütörtök 0:46-kor.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 0:35

aztán perez hozza a régebbi énjét és sztárokat hozzon főként előre
Gyakorlatilag éppen most bukott meg az újabb galaktikus éra kis túlzással...Akiket kb senki nem baszna ki a csapatból, az egy tízmilliós védő meg egy 3,5 milliós kapus. Na jó, meg CR.

És egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy még egy - 180 milliós nyarat kibírnánk, vagy akár csak megközelíthetnénk. Eleve CR új szerződése egy rakás pénz lesz (ha lesz). Lehet itt az idő koncepciót váltani...Ma egy olyan csapat oktatott ki minket, akiknek a bekerülési értékénél többet fizettünk a padon üldögélő Kakáért. És ez nem egy random bajnoki meccs volt, hanem egy BL elődöntő.
De valószínűleg csak én vagyok ezzel így, vagy legalábbis a szurkolók, média meg nem tudom ki úgyse hagynák, hogy szép lassú építkezés legyen most, 1-2 évig kevés eredménnyel.
Modricon kívül mondjuk én is cserélném az egész középpályánkat.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 25., csütörtök 0:21

CS0ki írta:Aztán még egy kisebb csodával még mindig továbbjuthatunk, megnyerhetjük a BL-t, mindenki boldog.
ha továbbjutunk innen, nincs az az isten hogy elbukjuk a döntőt.

perez pedig remélem összeszedi magát, felveszi a legvagányabb öltönyét, felkap egy aktatáskát és felszáll a kis magángépével és kurvára intézkedik.
mint négy éve.
négy éve az elnökválasztásnál hozta kakát, ronaldot, benzemát, xabi alonsot, arbeloat és raul albiolt. ja és egy új edzőt is hozott. :-)
idén nyárra ugyanezt szeretném: nagybevásárlás, a keret minőségét tekintve hatalmas előrelépés, új edző. és vissza kell hozni valdanot meg zidanet, még eg edző nem kaphat ilyen teljhatalmat. az igazolásokról meg kell kérdezni zidanet, aztán perez hozza a régebbi énjét és sztárokat hozzon főként előre. hátul főleg ha vissza hozzuk carvajalt akkor egyáltalán nem tragikus a helyzet. modricot be kell építeni és ami még nagyon fontos, talán a legfontosabb lesz a nyáron hogy ronaldo új szerződést kapjon. ez a szezonunk kuka lenne nélküle, a csapat pedig idén triplázna ha mindenki olyan alázattal, akkora akarással játszana mindig mint ő, és ha a többiek is így tisztelnék a mezt.
aki meg nem akar ide jönni mert inkább bayern meg fasztudja akkor ne is jöjjön le van szarva akárki is az, ide olyan jöjjön aki képes meghalni a mezért, (mint a még nem hisztis higuain például) csak emellé a küzdés mellé párosuljon az hogy ne csak egy bal lába legyen mint a jelenlegi 10esünknek, legyen több esze mint egy doboz gyufának ellentétben a jóképű dimariaval stb.stb.
a lecke fel van adva.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 24., szerda 23:48

Sajnos a madridi közeg kevéssé alkalmas a megfelelő munkához. Ez nem újdonság. A média, a vezetők, a szurkolók...Talán még a játékosokra is átragad ez. Túl nagyok az elvárások, amik már nem ösztökélik a csapatot, hanem megbénítják. Túl sok a pénz, túl sok a fényűzés, túl sok a gázsi, eltereli a figyelmet a munkáról.

Nem tudom hogy lehet ebből kievickélni. Rövid távon sehogy. Én benyelnék pár évet egyébként trófeák nélkül, de én a kivétel vagyok nagyjából. Itt lassú építkezés soha nem lesz, marad a vásárlás meg a reménykedés, hogy egyszer összeállnak a dolgok.

Mourinhonak innentől kezdve nincs visszaút, de a játékosok ezt már nagyon jól tudhatják. Kapott 4 évet Perez, ebből Mourinho megkapott hármat. Tavaly ha időben jobb a sorsolás, talán meglett volna a BL, mindenki megnyugodott volna, Mou dicsfényben távozik. Így sajnos vége, ennyi volt. Lehetett tudni, hogy nem innen megy nyugdíjba.

A bild már meg is írta, hogy irány a Chelsea, és már Götzét is ők írták meg elsőnek...


Aztán még egy kisebb csodával még mindig továbbjuthatunk, megnyerhetjük a BL-t, mindenki boldog. :roll:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. április 24., szerda 23:18

Heynckes-t nyártól váltja Guardiola, csak nekem adná magát nagyon a dolog?

Nyugdíjba fog vonulni, de nem hiszem, hogy ő segíthetne, és Klopp is csak Dortmundba tud jó lenni sztem, itt nem tudom ,hogy mi segíthetne, de jó úton haladunk, hogy megdöntsük a több mint 30 évnyi BL sikertelenségünket.
Love football, hate antifa.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. április 24., szerda 23:11

Egyébként a mostani Bayern játéka nekem nagyon is tetszik.
Heynckes-t nyártól váltja Guardiola, csak nekem adná magát nagyon a dolog?

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Press » 2013. április 24., szerda 23:10

H20 írta:ez egy :cens: :cens: :cens: :cens: nagy vicc.
trololololooo :mrgreen: akár igaz is lehetne.... :roll:

Ez a speszöl ván sosem mond le, a Casillas-padozás az alibije, hogy nem szeretik és ezért küldik el... majd meglátjátok
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. április 24., szerda 23:07

Helló Mindenk!!!

Most jött el az az idő hogy elég!! MOU semmit érő játéka semmi elképzelés!!Pepe????Khedira??? Remélem mind a 3-an kézen fogva távoznak Madridból!!!

Gündogan (xabi alonso) helyére tökéletes lenne!! meg a carvajal jobb bekk nyáron jó lenne!!

Ti hogy látjátok??

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 24., szerda 23:06

Press írta:Mourinho: "
A Dortmund megérdemelte a győzelmet. Kijátszották a taktikánkat, pedig sikerült visszamenteni döntetlenre még a félidő előtt. Nem szabadott volna, hogy ez megtörténjen, nem tudom mit nem értettek a fiúk, amikor mondtam, hogy rá kell ülni a döntetlenre. Ronaldo nem fog játszani a hétvégén, mert nem értette meg az utasításaimat és állandóan támadni és gólt akart rúgni. A jövőm nem tudom miért állandó téma, szerződésem van, amit ki fogok tölteni. Jövőre is meg kell próbálni, új játékosokkal. Sneijder és Diego Milito helyzete érdekes, de még nem mondhatok semmit, mit ahogy arról sem, hogy kik lesznek a csapatkapitányok a következő évben, ha valami történne velük nyáron."




:mrgreen:


ez egy :cens: :cens: :cens: :cens: nagy vicc.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég