Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 17:19

Higuain írta:B
Kapus: Casillas, Diego Lopez
Középső Védő: Ramos, Varane, Pepe, Nacho
Jobb védő: Carvajal, +Arbeloa??
Bal védő: Marcelo, Coentrao
Középpálya: Modric, Verratti, Vidal, Xabi Alonso, Essien, +valaki?
Csatár: Ronaldo, Neymar, Özil, Benzema, Higuaín, Morata, callejón

casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-vidal-modric-ronaldo-neymar-benzema
szerintem ha azt akarjuk, h Neymar(vagy Aguerro),Vidal,Veratti jojjon(csak a te hsz-re utalava), akkor Higut is el kell adni, mert muszaly vkibol(vkikbol) penzt csinalni. Nem sok olyan jatekosunk van akikbol lehetne penzt csinalni, talan DM es Higu.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. április 25., csütörtök 17:09

Bár Mourinho most nem szívesen lennék és mindenkinek jobb lesz ha nyáron változik a topik neve, de egy kis elképzelés

Kapus: Casillas, Diego Lopez
Középső Védő: Ramos, Varane, Pepe, Nacho
Jobb védő: Carvajal, +Arbeloa??
Bal védő: Marcelo, Coentrao
Középpálya: Modric, Verratti, Vidal, Xabi Alonso, Essien, +valaki?
Csatár: Ronaldo, Neymar, Özil, Benzema, Higuaín, Morata, callejón

casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-vidal-modric-ronaldo-neymar-benzema

Ha neymar nem jön ami valószínű valakit keríteni kell csatárposztra viszont

Edzőnek most ancelottit mondanám josé meg mehet a psg-be vagy a chelseabe

cserecsapat:lopez-arbeloa-pepe-nacho-coentrao-alonso-essien-vki-özil-higuaín-morata/callejón

ebből lehetne építkezni.
Nem biztos, hogy bevásárolni kell, de ezzel nem lenne gond sztem. Pérezt meg azért újra kell választani és erre fog áldozni.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Acho » 2013. április 25., csütörtök 16:36

Kevin-Prince Boateng neve senkiben nem merült fel? Én például nagyon örülnék az érkezésének :)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 15:41

Aban egyet értek hogy kell egy jobhátvéd carvajal pont jó spanyol is meg saját nevelés de mi a francért engedték ell ugyan ezt csinálták matával és anno eto'oval
Eto'o-t eladtuk, Mata lejárt szerződéssel elment, Carvajalt meg visszavásárlási opcióval adtuk el. Teljesen más eset. Eleve ez a legjobb eset, a visszavásárlási opció. Jobb, mint a sima kölcsön.
Özilt pedig benyomni false nine-ba.
Ezzel a gólérzékenységgel?? Meg állóképességgel? Ahhoz egyszerűen kevés. Nagyon remélem, hogy végre visszakerül a földre a játékunk, és Benzema ott lesz a pályán. Ha egy olyan stílussal, taktikával se tud alkotni, akkor tényleg vége, de én sokkal nagyobb esélyt látok arra, hogy abban megállja a helyét.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 25., csütörtök 15:17

kezdek reménykedni, hogy pérez tényleg bankot fog robbantani neymarért. kell ő nekünk, mint egy falat kenyér.
Ma újra elhangzott Neymaréktól, hogy sehova nem igazol a VB előtt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 25., csütörtök 15:16

ha ancelotti jön, akkor szeretném, hogy perez már most kezdené lezsírozni a középpályásokat. és nyár elején bejelentheti őket.
verratti, vidal, pogba, ramires, gündogan. közülük legalább 2 a minimum, khedirát meg már most eladólistára lehet tenni.

xabi nálam maradna kiegészítőembernek, essient is visszahoznám, és akkor:

--------------verratti-----------
---vidal-----------modric------

ezzel a kpval csapathatnánk neki jövőre, padra essien meg xabi bőven elég és lehet rotálni.

támadótrió valami hasonló legyen:

--neymar--------------------cé---
------------benzema--------------

kezdek reménykedni, hogy pérez tényleg bankot fog robbantani neymarért. kell ő nekünk, mint egy falat kenyér.
fölhozhatjuk még jesét a nagycsapatba, morata is maradhat, özil, ha tűri a padot akkor ő is.

a védelem ugye adott:

---------varane---ramos--------
--carvajal------------marcelo--

és akkor lehet rotálni pepével, nachoval, coentraoval. arbeloa nálam jövőre máshol kezdené a szezont.

szeretném pérez, ha elpucolnád a hulladékot a csapatból és újra nyarat hoznál madridba. mozgalmas nyár lesz.

fel van adva a lecke. :box:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára accel 2013. április 25., csütörtök 15:20-kor.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. április 25., csütörtök 15:01

Én kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy jön Ancelotti, ami nem is olyan nagy gond. :-) Ő mindig masszív középpályát szokott a pályára küldeni, remélem hozza magával Verattit vagy Lucast. :-)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. április 25., csütörtök 14:48

Úszómester írta:számítottam a vereségre de nem ekkorára na mind1 majd jövőre (10 éve ezt mondom)
Ahogyan mindenki más. Ebben az évben nagyon éreztem azt, hogy meglesz a 10. Azonban egy visszavágó még hátra van én nem érem be annyival, hogy most ugyan bőségesen kikaptunk, nem lehet még egy csoda. Számtalannyi csoda történt már a futballban, a miénk is az lenne. Pláne ha sikerülni ténylegesen továbbjutni és a döntőben egy k :cens: rva jó mérkőzésen mindent beleadva ütnénk ki a bajorokat.

Nagy álmodozás, de vannak amikor az álmok valóra válnak, én bízok és reménykedek a csapatban. Illetve még hiszem, hogy José nem csak a levegőbe beszél, de a tegnapiakat látván, minden arról árulkodik, hogy bizony mégis...

Ez azonban továbbra is csak álmodozás, a tények még mindig a Dortmund javát szolgálják. :(
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 25., csütörtök 13:33

Perez nem Abramovics. A Chelsea pedig nem Real Madrid. :roll:
Így van. Na pontosan ezért nem kell a portugál,egy újabb portugál. Ancelotti kell.
Első évben nem lehet mindent azonnal megnyerni. Ezzel nyomást helyeztek a csapatra. Di Matteo is remek menedzser még sem hagyták dolgozni.
Di Matteo viszont fél év alatt BL-t nyert. Na?

Nem kell Boas. Gyenge edző,maradjon a Tottenhamban,tökéletes a számára.
Most komolyan egy meccs alapján mondod ezt? A Tottenhamben eleve nincsenek nagy nevek. Itt viszont szabad kezet kapna.
Biztos jó ajánlólevél,hogy a Basel úgy lemosta a csapatát a pályáról,hogy rossz volt nézni. Perez biztosan üti az asztalt,hogy azonnal meg kell szerezni őt...
Abra gyakorlatilag mindent megakart nyeretni Boassal ami eleve rossz felfogás volt.
Szerinted itt mi a felfogás,a Realnál? Mindent megnyerni. :D Ugyanaz. Nincs idő sajnos,ha tetszik ha nem.
:goat:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 25., csütörtök 13:29

El Unico írta:Szerinted,ha a Chelsea-nél nem hagyták dolgozni,és ott szétszedték,akkor itt mi lenne szerencsétlennel? hmm?
Perez nem Abramovics. A Chelsea pedig nem Real Madrid. :roll: Abra gyakorlatilag mindent megakart nyeretni Boassal ami eleve rossz felfogás volt. Első évben nem lehet mindent azonnal megnyerni. Ezzel nyomást helyeztek a csapatra. Di Matteo is remek menedzser még sem hagyták dolgozni.
Remy írta:A Basel úgy megette őket, hogy öröm volt nézni. Az lett volna a nagy motiválás? Hát akkor nem kérek belőle.
Most komolyan egy meccs alapján mondod ezt? A Tottenhamben eleve nincsenek nagy nevek. Itt viszont szabad kezet kapna.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3902
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. április 25., csütörtök 13:29

Casso írta:Villas-Boas az egyik legjobb edző a világon.
hát a top20-ba biztosan benne van.

kell a vérfrissítés.

amúgy tegnap este fájt nézni, hogy Mou mennyire nem tudta lereagálni az alázást. :|
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 25., csütörtök 13:26

Casso írta: Villas-Boas az egyik legjobb edző a világon. Nagyon tud motiválni és van szeme a játékosokhoz is. Nem véletlen a Chelseahoz is jó nevek érkeztek. Nem hagyták dolgozni és szétszedték. Nem volt elég bátor. Most a Tottenhammel szerintem kimondottan jó munkát végez.
A Basel úgy megette őket, hogy öröm volt nézni. Az lett volna a nagy motiválás? Hát akkor nem kérek belőle.

Nem volt elég bátor? Itt úgy szétszedik, hogy még ő sem hiszi el. Jól indult a karrierje, de vakvágányra tévedt szerintem. Nem kell ő ide.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 25., csütörtök 13:26

Nem hagyták dolgozni és szétszedték. Nem volt elég bátor. Most a Tottenhammel szerintem kimondottan jó munkát végez.
Szerinted,ha a Chelsea-nél nem hagyták dolgozni,és ott szétszedték,akkor itt mi lenne szerencsétlennel? hmm? :roll:
Ha itt a félidőben 0:0 lenne és a mutatott játékot látva a közönség elégedetlenségét fejezné ki,akkor felbátorodna Boas mester? Maga alá szarna... elhiheted. Mentálisan gyenge edző.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealVazquez 2013. április 25., csütörtök 13:27-kor.
:goat:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 25., csütörtök 13:24

A legnagyobb hibánk a kp-ban van még mindig. Szinte azonnal átfutnak rajta. Olyan játékosokat kell oda igazolni akik már az ellenfél térfelén megakasztják a támadást. Nem Khedira aki kirohan a világba és átadja a területet az ellenfélnek. És nem a lassú megvénült Xabi aki már futni is alig bír. Vidal-Pogba párossal hosszú évekre megoldódna a problémánk. Ezért is bízom Ancelotti érkezésében. Vele lenne egy fix, stabil középpálya.

Ja és természetesen továbbra is a felfogás, mentalitás is probléma.
Én azt mondom,a sok analfabéta (Benítez,Villas-Boas)
Villas-Boas az egyik legjobb edző a világon. Nagyon tud motiválni és van szeme a játékosokhoz is. Nem véletlen a Chelseahoz is jó nevek érkeztek. Nem hagyták dolgozni és szétszedték. Nem volt elég bátor. Most a Tottenhammel szerintem kimondottan jó munkát végez.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 25., csütörtök 13:19

nálam jövőre:

--------------------Iker-------------------
Carvajal---Varane---Ramos---Marcelo
------Modric--Verratti--Gündogan-----
----Aguero------Özil------Ronaldo-----
Ez tetszik :-) Ha ezt a csapatot CSAPATTÁ gyúrná mondjuk Ancelotti,akkor... akkor... :shifty:
Ha lenne most egy Marcelonk... olyan... City elleni Marci :-) Nagyon kéne most ő,Coentrao jól játszik,megbízható bal védő,de a visszavágón sok váratlan megoldás,meglepő húzás kell,bátor játék. És azt a braziltól kapnánk meg,nem a portugáltól.

Szeretném,ha nyártól ez lenne a topic neve: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)
Én azt mondom,a sok analfabéta (Benítez,Villas-Boas) és mozdíthatatlan (Klopp,Löw,Wenger) edző közül még Ancelotti a legjobb. Ő is tett már le az asztalra elég sok mindent,és kisebb az egója,mint a kedvenc edzőmnek...

Azért elgondolkoztam azon,hogy ugye Casillast a partvonalon túl felejtette,nem tette vissza a kezdőbe. Ikernek sok barátja van a csapaton belül,ő az öltözőben tényleg egy szent,legenda... szerintem az sem javította a csapatmorált,hogy Casillas szóhoz sem jut. Ha csak annyit megtett volna Mourinho,hogy ad Ikernek egy fél/háromnegyed órát a bajnokin,akkor lehet,hogy mindenki megnyugodott volna. Nem tudhatjuk,de biztos,hogy néhányan nem örülnek Casillas mellőzésének ott bent az öltözőben.
:goat:

lorddinho
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 12:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zinedine zidane, Ronaldo, C.Ronaldo, Iker Casillas,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: lorddinho » 2013. április 25., csütörtök 13:12

Szerintem egy kicsit spanyolosítani kéne a csapatot.
Aban egyet értek hogy kell egy jobhátvéd carvajal pont jó spanyol is meg saját nevelés de mi a francért engedték ell ugyan ezt csinálták matával és anno eto'oval,és talán ha lehet ne sztárokat igazoljanak mert egóból így is van elég,csapatjátékosból abbol van kevés szám szerint 2 xabi és özil de ha őket ki kapcsolják senki nem veszi átt a helyüket mindenki csak lézeng csak ronaldo futja ki a belét.
kapus kérdés ne legyünk enyire p....csök hogy hasonlítjuk lopezt casillasal aról nem beszélve ahova lopez nem ér ell iker képes ki tornászni de a hétvégén tétnélkülin se játszhat na és el értünk mouhoz.
Nála arogánsabb majd én megmondom mi lesz felfogású ember nincs még egy a világon oké jó edző de az nem mentesít hogy idén még csak szar döntést hozot se bajnokság (és talán bl se)megint egy király kupa röpke 500 millás kerettel,talán jobb lesz ancelotti talán nem de azt vegyük alapúl hogy ő egy ezer éves millánal is bl-t nyert és ha ő jönne lehet kakát is be tudná épiteni meg lehet hogy egy kicsit az egókat is egy szintre hozná PSG-nél ibrával sikerült.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 25., csütörtök 13:07

Mike írta:nálam jövőre:

--------------------Iker-------------------
Carvajal---Varane---Ramos---Marcelo
------Modric--Verratti--Gündogan-----
----Aguero------Özil------Ronaldo-----

Amolyan barcelonás felállás, Özilt pedig benyomni false nine-ba. Mindig is az a játék ment neki a legjobban mikor a támadósorból lépett vissza labdákért és elosztotta azokat.

Ez 4 igazolás, pénzügyileg megoldható. De ugyis jön Bale és mindenki boldog lesz :roll:
Ezt adnám.

De szerintem Verratti esélytelen, ő pont, hogy csillagászati összegért jöhetne csak, annyit nem szánunk rá. És azért még ő is tapasztalatlan.. nagyon.

Gündogan jöhetne, Agüero alap, Carvajal meg természetes.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 13:03

Realista24 írta:
másik meg,hogy nem bendert akartam b tatni,csak úgy általánosságban. ha khedira elmenne most a bayernbe,eskü világklasszis teljesitményt hozna.csak itt nem.
Ez szerintem azért van, mert nem vagyunk csapat. Egyéni képességekben egy-egy játékos kiemelkedik az átlagból, de hiányzik az, ami például a BM-et és a Dortmundot jellemezte a két meccsen.
+1000
Évről évre szépen kiépítettek valamit, de soha nem hagyták meg ugyan olyannak. Mindig csiszoltak egy keveset. Nálunk ez úgy nézett ki, hogy jött egy rakat ember 1 év elment azzal, hogy összegyúrjuk őket tavaly kiteljesedett és nem nyúltunk hozzá pedig kellett volna nem egy poszton. Ezt már egyszer eljátszottuk, akkor Van der Vaart jött egyedül és abban az évben is égés lett a vége és az előtt is bajnokok lettünk és azután kezdődött a nagy Barca korszak illetve a mi 3-4 éves égésünk...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. április 25., csütörtök 12:49

nálam jövőre:

--------------------Iker-------------------
Carvajal---Varane---Ramos---Marcelo
------Modric--Verratti--Gündogan-----
----Aguero------Özil------Ronaldo-----

Amolyan barcelonás felállás, Özilt pedig benyomni false nine-ba. Mindig is az a játék ment neki a legjobban mikor a támadósorból lépett vissza labdákért és elosztotta azokat.

Ez 4 igazolás, pénzügyileg megoldható. De ugyis jön Bale és mindenki boldog lesz :roll:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 25., csütörtök 12:42

másik meg,hogy nem bendert akartam b tatni,csak úgy általánosságban. ha khedira elmenne most a bayernbe,eskü világklasszis teljesitményt hozna.csak itt nem.
Ez szerintem azért van, mert nem vagyunk csapat. Egyéni képességekben egy-egy játékos kiemelkedik az átlagból, de hiányzik az, ami például a BM-et és a Dortmundot jellemezte a két meccsen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 163 regisztrált és 0 vendég