Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 29., hétfő 14:19

BBarni írta:
Mégis érkezhet játékos a Real Madridtól a Fradihoz
Még mindig Mateos a téma..aki nézett Castilla meccseket mondjon róla már valamit! :mrgreen:
Szerintem ha leigazolja a Fradi, akkor sokat lép előre vele a védelem. Elég megbízható védő, aki bár spanyol elsőosztályú szinten kevés, de MB1 szinten óriási löketet adhat. (nem rossz védő, mert ancelotti és Mou is felhozta többször is edzeni a nagyokhoz, csak hát bekerülni azért nem tud a felnőtt csapatba)

Úgyis azt olvastam, hogy a védelem gyenge a Fradinál. Vele megoldódhat a gond.

Amúgy átigazolási összegről nem írnak? Kb...?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 29., hétfő 14:11

Mégis érkezhet játékos a Real Madridtól a Fradihoz
Még mindig Mateos a téma..aki nézett Castilla meccseket mondjon róla már valamit! :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 28., vasárnap 12:42

Mezőkövesd.
http://sportgeza.hu/futball/2013/07/28/ ... sztelgett/

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. július 28., vasárnap 10:49

NA hát akkor túl vagyunk az első meccsen is.
Elkápráztatva nem vagyok, de a sok nagy hang ellenére (0-4, 0-3 lesz), én éreztem, hogy elég lesz nekünk egy gólos győzelem is. Gondoltam egy bekkelős csapattal szemben vágjunk be egyet, aztán jónapot. Hát nem volt egy bekkelős csapat. Az első 20-25 percben bármikor betalálhattak volna, sokszor nem rajtunk múlott, vagy Besicen. Gyömbér nagyon lassú hátra. Aztán fokozatosan vettük át az irányítást, szerencsére Tuijp lőtt egy gólt is, szép lefordulásból, viszont nagy szerencsével. Tehát gyenge első félidő.

Második félidőben lejött ugye Hidvégi. A védekezése pocsék volt, bárki megverte, bejátszották mögé, viszont a támadásban sokkal többet, és jobban segít mint Bönig vagy Sváb. Viszont igaza volt a Mesternek, hogy lehozta, a védekezésre kellett koncentrálni. Ehhez képest kaptunk egy gólt. De ha már ilyen alacsonyak a belső védőink, akkor miért nem Kurucz véd a rohadt életbe? Termetre is sokkal jobb kapus, vagányabb, magabiztosabb. Nem vonalkapus. Márpedig amíg nincs egy magas védőnk-remélhetőleg pár nap múlva igazolunk-addig jobban járnánk, ha Kurucz védene.

Józsi Gyurival nekem eddig sem volt bajom, de aki ezután a meccs után is azt mondta, hogy alibi,szar,fölösleges, az enyhén szólva nem ért a focihoz. Vagy lehet, hogy akkor Moniz nem... :kivagyhe:

Cukic viszont sokkal gyengébb, hiszen inkább neki szánja Ricardo az irányító szerepkört, ami nem nagyon fekszik neki. Ionescu sokkal kreatívabb, gyorsabb, mozgékonyabb. Viszont a Cukic-Valpoort csere nagyon tetszett. Nekem nagyon szimpatikus Arsenio, csak úgy mint Jack. Látszik rajtuk, hogy tényleg akarnak. Tuijp pedig szerintem hatalmas fogás is, habár Valpoort is. Remélem mihamarabb kezdő lesz. Csak ki helyére? Annyi támadófelfogású játékosunk van, hogy vétek lenne bárkit is kihagyni. Még jön Diallo, Leo felépül..fú B-)
Csak védelmet szedjük össze.

'Holland lapok szerint' hétfőn Sno aláírhat. Remélem a Vidi ellen már játszhat is, mert megnéznék egy Sno-Kokó párharcot. :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 27., szombat 23:24

Fenomen írta:Én csak egyet nem értek: igen kellenének az új stadionok, de azok ne az állam pénzén épüljenek fel, hanem a tulajdonos hozzon befektetőt vagy építesse meg ő.

Minden normális országban a tulajdonos építtet stadiont, kivéve a nemzetit (Puskás). Azt az államnak kell felépítenie.

Figyelj,nálunk a foci nem a fociról szól...ezt kellene memorizálni.

Egy befektető egy idő után baleknak érzi magát akit lehúztak,mert a pénze nem a focira ment,hanem külsős öltönyre , balatonra napkrémre,a horgásztóra mamuszra,vagy éppen a magánautó új gumijára........
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. július 26., péntek 20:21

esküszöm, h szurkolói/közönség részről, előrébb viszi a magyar focit.
többet tett a hazai fociért, mint az mlsz az elmúlt években...

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. július 26., péntek 19:57

Fenomen írta:Én csak egyet nem értek: igen kellenének az új stadionok, de azok ne az állam pénzén épüljenek fel, hanem a tulajdonos hozzon befektetőt vagy építesse meg ő.

Minden normális országban a tulajdonos építtet stadiont, kivéve a nemzetit (Puskás). Azt az államnak kell felépítenie.
Na igen ez meg egy másik dolog, amin erősen eltudok gondolkodni. Egy ember azt mondta, hogy:
Szegénység van, munkahelyek nincsenek, vannak akik három havonta és vannak akik fél évente esznek csak húst, igen itt is Magyarországon. Szegények vagyunk, valamelyest, nagyon. Nincs pénze az államnak, viszont drága létesítményekre, stadionokra van pénz, arra van. Mint amikor egy család, kiket nem nevezek nevén, kajára nem tud költeni, viszont a cigi ott füstöl a szájban.


És igen, valamilyen szinten egyet is értek ezzel az emberrel és most kérek ELNÉZÉST, hiszen egy részben belekanyarodtam a tiltott témába. Bocsánat.

Visszakanyarodva, szépek ezek a stadionok, vagyis lesznek. Melyek majd megfognak felelni az európai kötelezettségeknek, így bennük lehet majd nemzetközi (BL, EL) meccseket játszani. A bökkenő már csak az, hogy nem fogunk sűrűn még egy jó 50 évig biztosan használni. Így tehát levonva a konzekvenciát, ha csak nem leszünk egy VB, EB rendező/társrendező, ugyancsak kihasználatlan fog maradni, leszámítva a hazai kupasorozatokat, beleértve a bajnokságot. Ezért nem értem, hogy miért kellett az államnak, az állam pénzéből stadiont építeni. Meg Felcsútra akadémia, 2000 fős lakosság részére, mert az elnök úr ott nőtt fel vagy mi. :coffee:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. július 26., péntek 19:32

de a trollfoci átírt mindent.
esküszöm, h szurkolói/közönség részről, előrébb viszi a magyar focit.
bocsánat, mennyei focit. :mrgreen: :D

amúgy webkameráról közvetítik a meccset, vagy miért laggol? :lol: azért, vannak szabályok, bekéne tartani!
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 26., péntek 18:48

soha nem gondoltam volna, hogy egy pápa - puskás akadémia meccset nézni fogok (na jó, az túlzás, de na...) de a trollfoci átírt mindent. :lol:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 26., péntek 18:02

A győr és a loki kiesése nem lepett meg, a győr nagyon nagyon kevés nemzetközi porondra, a lokinak pedig esélye sem volt a norvég csapat ellen...a honvéd és a vidi inkább ciki tőlük sokkal többet vártam!

hogy bajnokok lehetnek idén
Győr, Vidi, Debrecen és talán még a Honvéd is komoly erőkkel bír mellettük
És ez miért zárja ki egymást? A vidi és a talán a győr ott lehet a bajnoki címért a loki, honvéd, diősgyőr trió meg a dobogóért...

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. július 26., péntek 17:52

Persze mindent meglehet magyarázni
félre ne értsd már ember. :D
egyértelmű, h jobb volt az ellenfél. meg én szartam is rá őszintén.

én csak annyit mondtam, h a kettő nem zárja ki egymást.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 26., péntek 17:50

Toti írta:attól, mert jobb az ellenfél, még a tény tény marad, h nem hajtottak. attól lehet jobb az ellenfél.
Persze mindent meglehet magyarázni :lol:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. július 26., péntek 17:39

A nem hajtottak dumával viszont megtudok őrülni. Az embereknek miért nem lehet beismerni, hogy a most lejátszott körben minden ellenfél a jobb volt?
attól, mert jobb az ellenfél, még a tény tény marad, h nem hajtottak. attól lehet jobb az ellenfél.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 26., péntek 17:34

Igazából az a baj, hogy sokak bevették a Csányi vezette MLSZ hülyítését. Nem fejlődött a magyar klubfoci valójában semmit az elmúlt évekhez képest. A DVSC, Videoton sikerei szerencsés, kifutott eredmények voltak. A meccseiken szinte minden bejött. Most megfordult a helyzet és semmi sem sikerült

A nem hajtottak dumával viszont megtudok őrülni. Az embereknek miért nem lehet beismerni, hogy a most lejátszott körben minden ellenfél a jobb volt?

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. július 26., péntek 17:04

És itthon mit vártok? Ki nyeri a bajnokságot,kiket vártok a dobogóra? Ki lehet a gólkirály? :D
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. július 26., péntek 16:58

Én csak egyet nem értek: igen kellenének az új stadionok, de azok ne az állam pénzén épüljenek fel, hanem a tulajdonos hozzon befektetőt vagy építesse meg ő.

Minden normális országban a tulajdonos építtet stadiont, kivéve a nemzetit (Puskás). Azt az államnak kell felépítenie.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. július 26., péntek 16:50

Géci írta:ha lennének értelmes...
...játékosok, akik nem akarnak kimenni 17 évesen padozni az angol másodosztályba. mert inkább ez megy. meg a bulizás, gépezés. Nem egy olyan ismerősöm van, aki 14-15 éves (Oké csak megye egyesek), de hulla részegre isszák magukat, másnap reggel 10kor meg meccsük van. De hallottam én drogos sztorit miskolci fiatalok körében is. Mindenhol ez megy. A buli, a haj, a nagyfiús élet.

Most is van azt hiszem a Fradiba egy 17 éves kapus, aki megy próbajátékra valami angol másodosztályba-valami ilyesmit olvastam-, de minek? Így, hogy kerüljenek az MB1es klubok közelébe akár? Ha lelécelnek az első kívánkozó lehetőségnél? De majd Bognár Gyuri, meg Nyilasi Tibi meg a sok 'szakértő' megmondja, hogy egy Tischler sokkal jobb mint egy Somália, vagy egy Martinez...
Bognár Gyuriról beszélni is fölösleges, ő osztotta ki Sousát a taktikája, kontrajátéka miatt...hopp egy EL, végre egy 'támadószellemű' Vidi ( :lol: ezt én sem gondoltam komolyan), erre Gomest is osztja, hogy milyen szar az egész. Nehogy már dolgozzan 2-3 évet együtt a csapattal, nem, üldözzük el, hiszen minőségi edző, és hozzunk a helyére a körforgásból valakit, Mészölyt, Vébert vagy Pruknert.
Ide külföldi edzők és szakemberek kellenek, hogy az utánpótlásba előrelépés legyen.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 26., péntek 16:28

Ferencváros írta:Magyar játékosokat az MB1be......
Ezen szakadtam tegnap a zuhanyhíradóba is :lol: ... Igazából nem is lenne ezzel baj, ha lennének értelmes szakemberei a csapatoknak, vagy akár a válogatottnak... Lehet elérni Magyar játékosokkal is eredményeket csak olyan edző kell aki profi múlttal rendelkezik és komoly tapasztalatai vannak és nem ilyen suhancok akiknek van 10-20 válogatott béli mérkőzésük :roll: . A fradinál is látszik, hogy ez mennyit jelent, de tavaly látszott ugyan ez a vidinél. Ameddig nem lesznek hajlandóak a klubok normális edzőt megfizetni addig megette a fene az egészet :( ...
Amúgy én is mehettem volna mert indult tőlünk 1 18 személyes kisbusz és volt 3 szabad hely is. Felhívtak, hogy érdekel e, de ezért, hogy ezt lássam sose fogok fizetni, mert ezt, ha akarom akkor megnézem kint a pályán, hogy a városi csapat mit alkot a megye 2-be...

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. július 26., péntek 16:14

L.Miki írta:
GT37 írta:Na, szépen kizúgott a Győr után a Loki
Kint voltam a meccsen, de ilyen játékkal, örüljünk, hogy csak 0-3-ra kaptunk ki és örüljünk, hogy ilyen gyenge ellenfelet kaptunk. Szégyen, amit mutattunk, nem is mutattunk semmit. csak ívelgettünk fel a francba, de minek? Pontatlanul, a helyzetet nem kihasználva játszottunk. Öt méterről fölé fejelni a labdát?
Nekem a négy magyar csapat közül a Debrecen volt a 'legszimpatikusabb', ha lehet egyáltalán ezt mondani ilyen eredményekre. Én habár kapcsolgattam a két meccs között, sokkal jobbnak tűnt a Loki meccse, mint a Honvédé. Amit a Kispest mutatott, na az a szégyen. 2-0ra kikapnak Szerbiába, erre egy normális támadás nem futott végig a 90 perc alatt, sőt, a 180 perc alatt. Helyzetecskék, de konkrét ziccer sehol. Semmi elképzelés. Se kontra, se támadás, se védekezés. Mi volt a taktika? Ugyan ez a kérdés merült fel nálam a Győr meccsét nézve.

A Debrecen az elején elég ügyesen játszott, voltak helyzetek, Sidibe előtt, Szakályt ne is említsem..az a pali te jó ég :lol: Habár a második gól után már egyik mecset sem nagyon figyeltem, de előtte a Loki nem játszott rosszul. Csak az a bálnabszó közbeszólt. A védelem viszont nagyon gyenge, pedig úgy tűnt, azt jól megerősítették Lázárral és az észt gyerekkel. Viszont a támadószekcióba Bouadlán kívül senkinél nem látom, hogy valami váratlant tudna húzni, vagy egy távoli lövés, egy ütempassz...semmi kreativitás. A csatársor is elég gyenge, Sidibe nem hiszem, hogy megoldás rá egyedül. Habár ha jól tudom oda is jött valami új gyerek. Bódival lehet jobb lett volna, de hát mindegy.

Egész Közép-Európából csak nekünk és macedóniának nincs már csapata. Szép.

Ja és a Honvéd két meccsén enyhén szólva közrejátszottak, a magyar tehetséges játékosok. Gyakorlatilag magyar játékosról kaptunk 4(?), de minimum három gólt. (Baráth kétszer, Kozma)

Magyar játékosokat az MB1be...... :kivagyhe: :roll:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. július 26., péntek 16:04

GT37 írta:Na, szépen kizúgott a Győr után a Loki
Kint voltam a meccsen, de ilyen játékkal, örüljünk, hogy csak 0-3-ra kaptunk ki és örüljünk, hogy ilyen gyenge ellenfelet kaptunk. Szégyen, amit mutattunk, nem is mutattunk semmit. csak ívelgettünk fel a francba, de minek? Pontatlanul, a helyzetet nem kihasználva játszottunk. Öt méterről fölé fejelni a labdát? Há mi ez? Inkább mentem volna el a haverokkal egy sörözőbe és ittuk volna el a pénzt ott, mint ezen a meccsen.

Akkor go go MBI! :coffee:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég