Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 27., szombat 9:40

A Marca szerint 80 millió fontot ajánlottunk ami nagyjából 93 millió euró Bale-ért, Levy 96 millió eurót akar, ugyanannyit mint 2009-ben fizettünk Ronaldo-ért, ráadásul szerintük órák kérdése és meg lehet a megállapodás a két klub között, így jövőhéten hivatalos lehet Bale átigazolása.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 27., szombat 9:36

Több, mint 10 évvel ezelőtti átigazolásokat ne hasonlítsunk már össze a mostaniakkal. Akkor jóval alacsonyabbak voltak az árak. Zidane mai körülmények között lehet még 150 milliót is megérne

Az Aranylabdát meg felejtsétek már el! Az a díj már nem ér semmit, a FIFA szépen tönkre vágta
Galacticos írta:aki pont hogy inkább a kontrafociban érzi otthon magát
Van olyan támadó játékos aki nem kontrázásban a legjobb, amikor rengeteg terület van? :lol: Gondolom akkor egy másik érved lenne ellene, hogy felállt védelem ellen szenvedne. A kérdés, hogy ki nem? Senki
Ez már csak a dolgok kiforgatása

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 27., szombat 9:28

hala_madrid írta:Közben, igazolt a Castilla egy védőt az Atma-ból Jorge Pulido-t.
EZ már kb 2 hetes hír :D

A Khedirás hír meg szerintem kacsa... Bár az tény, hogy nem lenne rossz eladni :)

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. július 27., szombat 9:24

Ismerem herceg hibáit, én is a fejemet fogom sokszor amikor Zidane-t akar játszani, de azért mégis csak lehoz egy biztos szintet, tapasztalt rutinos az emberünk és félő hogy azért megéreznénk a hiányát. "Elcserélni" egy bizonytalan ifjú tehetségre elég nagy blődségnek tartom...idén tuti nem válnék meg tőle, max ha jön kongdonbia vagy ki és beváltja a hozzáfűzött reményeket.Khedira eladása nekem kicsit hajazna a Makelele story-ra akkor is ha a német a cipőfűzőjét se köthetné be a franciának...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 27., szombat 9:24

ez a kondogbia khedira csere bere jól hangzik,bár kicsit félek hogy a kp-a nagyon újra lesz tervezve és ez a játékban is meg fog erősen mutatkozni,mert mire összeszoknak,addig itt a fórumon sok delejagyú elakarja majd adni a fél csapatot,és dühödten habzószájjal,98-as pulzussal szidja a rendszert,a játékosokkal,CA és perezzel egyetemben.

Bale nem jön.
Ez van,én sem venném meg ha a TH ezt a politikát folytatja,ennyi pénzt senki sem ér,ha bale lett volna a tavalyi aranylabdás akkor TALÁN lehetne gondolkodni,de én nem látok bele a pénztárcájukba és az anyagi mércéjükbe......bale lesz a jövő nagy labdarúgója,ő az a fazon,aki a most kialakult stílust,a semmitérő,egyhelyben tökölöm- tribli faxom utáni hatékony,koncentrált,könyörületet nem ismerő ,ultravérmes focit (amit CR is bemutat) követ......ez lesz a divat a támadóknál,vagyis inkább ezek lesznek a sikeresek :hmmm:

Azért CA nincs egyszerű helyzetben,ez a keret eléggé komoly,a taktikát egyenlőre nem tudja(keresi,de ez normális ebben a fázisban-ezért se sírjon a sok maj*m ha még nem megy a játék)az elvárások akkorák amilyennel még nem találkozott,és a média ott lesz a seggében ha a wc ül reggel és lesi hol lehet betalálni a gyomorba......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. július 27., szombat 9:09

Amúgy felhívnám a figyelmeteket arra, hogy jelenleg nincs jobbszélsőnk. Ugyan Bale se jobbszélső, de senki ne mondja azt hogy Özil vagy Isco megfelelő megoldás lenne a jobbosra. Egyszerűen nem az a posztjuk, nem szélsők, míg Bale tudja a dörgést, ráadásul az angoloknál egyre inkább bebizonyította, hogy nála tényleg nem számít a poszt. 1 komoly szezon volt mögötte? Na és? Ki nem szarja le? 1 egész szezonból nem k*rvára nyilvánvaló, hogy egy zseni a srác? Pont most lett 24 éves, beért, ilyen játékosok kellenek a BL győzelemhez, nem (előre is elnézést) Moraták, Nachok és Cheryshevek. Carvajalt és Jesét direkt nem írtam, ő belőlük tényleg kinézek egy A csapat szintet, de még ők is ígéretek. Szart sem érünk az ígéretekkel, mindenkinek a 10. kell. Nem 5 év múlva, most. Ebbe a projektbe Bale beleillik. Hogy 80, 100, 120 milliót megér-e? A mostani piaci árakat nézve, és Higu 40 milláját..... Viszont képesek vagyunk elfelejteni, hogy egy Real Madridról beszélünk, Perezzel az élén, aki ténylegesen a legnagyobb és legértékesebb klubbá tette a Madridot. Egy ekkora üzletnél biztos vagyok benne, hogy egy 50 fős csoport dolgozik a jövőbeni hatásokon, mindent elemeznek, és utána racionálisan döntenek. Nem arról van szó, hogy szarjunk bele, vegyük meg, és majd lesz valami. Ha megveszik 120 millió euróért, akkor a klubnak megéri kipengetni ennyit. Ő nem Kaká, nincs semmilyen rizikó vele kapcsolatban. Nem fogok mérgelődni ha nem jön, sőt, szerintem bitang keretünk lett, elment majdnem az összes fölösleg, de ha jön Bale, annak még jobban fogok örülni. Melyik csapat ne örülne Balenek?

Csak szólok, hogy valószínű Bale érkezésével Di Maria távozása is, sőt, kb. 99%, így ő miatta se kell aggódnotok. (bár a mostani szezonban nálam ő lenne a tökéletes csereember, aki felszántja a pályát amikor bejön)

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. július 27., szombat 8:49

Khedira távolodik, Kondogbia közeledik a Real Madridhoz, állítja a katalán Sport. A lap szerint érik a nyári átigazolási szezon egyik legnagyobb meglepetése, hiszen a német középpályást a Transfermarkt szerint Mourinho a Chelseabe akarja csábítani, valamint a Monaco is érdeklődést mutat iránta. Arra az esetre, ha létrejönne az üzlet Pérez a Sevilla játékosával pótolná Khedirát. Mindkét transzfer esetén 15 millió eurós vételárról cikkeznek.
hat nem hittem hogy valaha ezt leirom de en ennek nem nagyon orulnek. csak a kondogbias reszt tudnam ertekelni.
Továbbra sem született végső megállapodás Higuaínt illetően, ezért az AS szerint a Napoli hétfőre tolta az argentin támadó bemutatását, bízva abban, hogy addigra meg tudnak állapodni a Real Madriddal. A két fél továbbra is a 3 millió euróval kapcsolatban nem tudott megállapodni, azonban olasz források szerint a transzfer nincs veszélyben.
na ne mar. eddig olyan jo napjaink voltak :D

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. július 27., szombat 8:26

Galacticos írta:
TheodoriK írta: Csak mert úgy követeled rajta, mintha ez már kötelező lenne 23-24 évesen.
nem kötelező.
de baleért azt mondod hogy kb 85millió. oké elfogadom.
85millióért azért legalább az már elvárás lehet hogy mondjuk legyen tapasztalata a bl-ben egy szezonon kívül?
jöhetsz iscoval hogy jaj neki is csak egy szezonja volt -gondolom ez lett volna rá a reakció- akkor már most mondom 30millió volt és nem 85.
balet idén én abban az esetben hoznám ha megválnánk cr-től vagy ha jövőre megválunk tőle akkor meg akkor hoznám balet.
Sajna nem én mondom, hogy Bale 85M. Én azt mondom, hogy az szerintem a realitás amiért most idén nyáron meg tudjuk szerezni. Csodálkoznék ha lemenne akár ez 70Mig is.

De lehetne BL tapasztalata. Ha BL-ben lett volna a csapata. De nem volt. Igy nehéz... :) Neymar egy idényt se tolt le BL-ben és mégis 60M volt 1 szezonnal a szerződése vége előtt. De gondolom ott máris ott lesz érvként, hogy mindenki nexmar mezt akar a következő év tizedben meg neymar bögrét:)
Iscot nem akartam példaként felhozni hiszen ahogy írtad nem mindegy , hogy 30 vagy 85. Viszont az sem mindegy, hogy Bale JELEN PILLANATBAN többet elért játékos mint Isco. Lásd egyéni elismerések 2013-ban a PL-ben Bale-nek amig Isconak sovány moslék.. :)
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. július 27., szombat 8:23

Állítólag újra képben van Kondogbia és ha érkezik akkor távozik Khedira akit Mou vinne a CFCbe és a Monaco is elvinné.
Mennyi lehet ennek a valóság alapja ? Azt hiszem a katalán sajtó írta meg :D

Közben, igazolt a Castilla egy védőt az Atma-ból Jorge Pulido-t.
Modric - Kroos

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 27., szombat 2:08

Toky írta:Azért valahol jogos az összehasonlítás. Galacticos nem azt mondta, hogy kötelező valakinek nyernie aranylabdát, különben az illető egy senki, és nem ár csak 30 milliót. Ő azt állítja (vagy ha nem, hát kijavít ), hogy azok az játékosok, akik ebben az árkategóriában mozognak (80+), azoknak
Toky írta:Nem KELL Neki aranylabdásnak stb. lennie, de ilyen játékosokért szoktak ilyen pénzeket kérni. Galacticos erre kívánt utalni.
Toky írta:Azzal számolhatsz nyugodtan, hogy Zidane és Figo mennyiért jött (az infláció és egyebek okán), de rájuk is állt az, amit Galacticos írt, hogy aranylabda és marketing.
igen ezt mondom hogy ehhez az árkategóriához képest csapatszinten és egyénileg sem tett még le annyit az asztalra hogy azt lehessen mondani hogy igen ennyiért megéri.
Toky írta:Szerintem ez a szorzó most nem azért van, mert mi vagyunk a Real Madrid, hanem mert Bale-t nem akarja a Tottenham eladni. De ha már "muszáj", akkor Levy azt akarja, hogy elmondhassa majd, hogy ők nevelték ki a legdrágább játékost.
ezt mondom.ennyit le lehet venni a hírekből hogy NEM akarja eladni őt a spurs, ha a city lenne a vevő ha az utd akkor sem akarnák eladni olcsóbban. ez most nem a real madrid "személyének" szóló irreális vagy már inkább pofátlan ajánlat inkább annak szól hogy ne vegyük meg. ronaldonak se véletlen 1 milliárd euro a kivásárlási ára. :lol:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 27., szombat 1:13

Nem igazán akarok belefolyni a vitátokba (persze mivel írok, ez így eléggé megkérdőjelezhető :mrgreen: ), de eléggé elbeszéltek már itt egymás érvei mellett, és csak félig-meddig látjátok át azt. Talán egy harmadik fél segíthet egy kicsit a másik megértésében. (Vagy majd eggyel több ember "oltogatja" egymást. :D )
TheodoriK írta:
Galacticos írta:vegyük akkor ronaldo árát.
Ha nem teljesen jogos az összehasonlítás akkor minek írod le mint érvet? Teljes mértékben nem jogos. ... Csak mert úgy követeled rajta, mintha ez már kötelező lenne 23-24 évesen. ...
Azért valahol jogos az összehasonlítás. Galacticos nem azt mondta, hogy kötelező valakinek nyernie aranylabdát, különben az illető egy senki, és nem ár csak 30 milliót. Ő azt állítja (vagy ha nem, hát kijavít :D ), hogy azok az játékosok, akik ebben az árkategóriában mozognak (80+), azoknak
1. van komoly egyéni (aranylabda) és csapat szintű (BL) elismerése,
2. és rendelkezik komoly marketing bevétellel. (Bár madridione és az Adidas most kéz a kézben elkezdte felfuttatni, de CR-rel nem csak a Nike áll szerződésben, szóval van még hova fejlődni. Meg kínait sem árthat tanulni. :mrgreen: Nehogy sértésnek vedd madridione.)
Ahogy Te is írtad nem ér ennyit. (Akkor sem, ha mi vagyunk a Real Madrid, és ilyen a piac.) Nem KELL Neki aranylabdásnak stb. lennie, de ilyen játékosokért szoktak ilyen pénzeket kérni. Galacticos erre kívánt utalni.
TheodoriK írta:Általános árnövekedésekről beszélek. Mondtam mezszponzori példát is. De te rögtön kenyerezel...
Ha kétszer annyi a reklámpénz ami bizony a sztárok miatt van akkor bizony azt meg kell fizetni. Az a 85 M 10 éve csak 42,5-et ért ha még egyszer a mezszponzorációból indulok ki. Nyilván nem csak ez a támogató fizet többet a 10 évvel ezelőttihez. Biztos vagyok benne, hogy az adidas is sokkal többet perkál stb...
Többet, de nem kétszerest. Ha jól emlékszem, talán 1,3-1,4-szerest. Régebben (talán a bajnoki cím után) volt egy rövidhír erről, hogy Pérez újratárgyalta velük a szerződést a Nike miatt. A Bwint és a Fly Emirates-et azért nem jó példa összehasonlítani, mert utóbbi mögött tudtommal arab van, akár csak a sejkesedett csapatok mögött. Úgyhogy ne számolj ezzel a kétszerezéssel. Azzal számolhatsz nyugodtan, hogy Zidane és Figo mennyiért jött (az infláció és egyebek okán), de rájuk is állt az, amit Galacticos írt, hogy aranylabda és marketing.
Meg ugye az sem mellékes, hogy nem csak a bevételek nőttek meg, hanem a kiadások is jelentősen. (Real Madrid park, stadion és környéke újjáépítése, Real Madrid városban a beruházások, a játékosok fizetése a sejkek és adóváltozások miatt, a Real Madrid akadémiák szerte a világban, infláció, gazdasági válság stb.) Illetve a jövőben a bevételek kb. harmadát adó TV-s közvetítési díj is valószínűleg töredékére eshet vissza.
TheodoriK írta:Mint írtam véleményem szerint valahol 60-70 lenne a realitás a mai piacon, tehát szerintem sem ér sem 85-öt sem 100-at. De mint már írtam ezt is.. ha a Real akar megvenni valakit van egy kis szorzó rá általában hiszen a REAL úgyis megteheti , hogy többet fizessen.....
Szerintem ez a szorzó most nem azért van, mert mi vagyunk a Real Madrid, hanem mert Bale-t nem akarja a Tottenham eladni. De ha már "muszáj", akkor Levy azt akarja, hogy elmondhassa majd, hogy ők nevelték ki a legdrágább játékost.
TheodoriK írta:És nincs is égető szükségünk Bale-re. Bár ez majd a jövő év igazolja. Ha megint hoppon maradunk lehet majd találgatni, hogy miért nem jött össze megint...
Attól tartok az esetleges hoppon maradást mással is lehet majd magyarázni, mint Bale "nem érkezésével". Ahogy az is igaz, hogy ha jön sincs garancia a sikerekre. Tudom, hogy ezt Te is tudod, csak az a sugalmazás szerűség ott a végén... :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 27., szombat 0:30

TheodoriK írta: Csak mert úgy követeled rajta, mintha ez már kötelező lenne 23-24 évesen.
nem kötelező.
de baleért azt mondod hogy kb 85millió. oké elfogadom.
85millióért azért legalább az már elvárás lehet hogy mondjuk legyen tapasztalata a bl-ben egy szezonon kívül?
jöhetsz iscoval hogy jaj neki is csak egy szezonja volt -gondolom ez lett volna rá a reakció- akkor már most mondom 30millió volt és nem 85.
balet idén én abban az esetben hoznám ha megválnánk cr-től vagy ha jövőre megválunk tőle akkor meg akkor hoznám balet.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6653
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 27., szombat 0:15

Bocsi a dupláért! :)

Nekem ez tetszene:
C.Ronaldo-----------Benzema---------------Bale
--------------Özil------------------Isco
-------------------------Modric
Marcelo----Ramos-------------Varane----Carvajal
-----------------------Casillas

Vagy ez:
C.Ronaldo-----------Benzema---------------Bale
-----------------------Özil/Isco
------------Illaramendi------Modric
Marcelo----Ramos-------------Varane----Carvajal
-----------------------Casillas

Egyébként érdekes,hogy eddig azért sírtunk,hogy egyszerűen gyenge a középpályánk. Szerintem most annyiféle variációs lehetőség van,hogy ti sem tudtok mit kezdeni vele,olyan középpályát lehetne összerakni a jelenlegi keretből,hogy arra még Hegyi Iván is csettintene. Az tény,hogy nincs Vidalunk,de van egy nagyon ígéretes Casemironk,egy Xabi Alonso 2.0 csak fiatal verzióban(Illara),és még mindig itt van Khedira,akinek talán Ancelotti megtalálta a helyét: hátul,a védelem előtt. Ez még kérdőjel...
Ja és Modric,akinek a kezdőben a helye,és egy kicsit meglassult és sérült Xabi Alonso.

Mondom,ha elpasszoljuk Kaká-t és Di Mariát,úgy reálissá válhat Bale,csak éppen nem biztos,hogy reális áron.
:goat:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6653
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 27., szombat 0:03

Nekem csak az jár a fejemben,hogy mivel elég sokan vagyunk KP-n,és még Bale-t is akarjuk,azt csak úgy akarja végig vinni Perez,hogy megválik Di Mariától is,Kakától is. És akkor nem fog előfordulni az,hogy 400 millió eurós lesz a pad,390 a kezdőcsapat(értitek,mire gondolok).

Ha jön Bale,valamiből fedezni kell őt,legyen bármennyi is,Coentrao,Di Maria,Kaká távozna szerintem,talán Kaká nem,Ancelotti miatt.

Továbbá: még mindig nincs kizárva,hogy Bale NEM CSAK a jobb szélre érkezne,hanem középre is,vészmegoldásnak,ha Benzemával történne valami. Létezik az a pech,hogy az harmadik bajnoki fordulóban Benzema lesérül fél évre. Akkor mi a rákot csinálunk,megfelelő helyettes nélkül? Nem bízom Moratában,bár Isten adja,hogy lehozza nekünk a csillagokat is...
:goat:

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. július 26., péntek 23:49

ezt írtad te.
erre mondtam hogy szarok kakára.
vagy akkor az helyén való érv hogy te egy lapon említed magad vele?
Nem. Én csak a létszámot próbáltam érzékeltetni, hogy nem mindegy, hogy Kaka,DM vagy BALE van-e ott lehetőségként...
teljesen más.
sokat volt sérült. de az első szezonban ő is elég sokat játszott
Még jó hogy a viszonylag friss aranylabdás kapott 1 esélyt :) Oké már 2 éve volt az aanylasztija mikor ide jött.. de volt egy sérülés stb. Nyilván megpróbálták beépiteni.
és szerinted normális lenne hogy ilyen játékosok ülnek a padon? szerinted most olyan égető szükség van balere hogy 85 milliót fizessünk érte. ami amúgy baromi sok és egyáltalán nem ér annyit. isco, özil egyszerre a padon ja igen persze. :lol: szorítsák ki balet? 85millióért veszel valakit azt muszáj játszatni. ha szar akkro azért hogy formába hozd, mert a PADON NEM lesz olyan formában hogy azt mondják hogy ő megérte. ha meg jó akkor nyilván azért játszatod. 85milliós játékost nem azért hozol hogy küzdjön a helyéért ember...
Nem normális. És nincs is égető szükségünk Bale-re. Bár ez majd a jövő év igazolja. Ha megint hoppon maradunk lehet majd találgatni, hogy miért nem jött össze megint...
65 M játékost sem azért hozol mégis azt csinálja a Real vele!!! Nem értem miért kanyarodunk ugyanarra a dologra vissza.
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. július 26., péntek 23:41

vegyük akkor ronaldo árát.
Ronaldo amikor érkezett: aranylabdás volt, bl győzelemig vitte a csapatát, bl gólkirály volt.
Bale ehhez képest a bl-be nem képes bevezetni a csapatát, de nem teljesen jogos az összehasonlítás mert gyengébb csapatban van mint ronaldo volt.
85millióért jönne egy olyan játékos, aki pont hogy inkább a kontrafociban érzi otthon magát, és egy olyan akinek a bl-ben alig van tapasztalata. 85millió atyaég.
Ha nem teljesen jogos az összehasonlítás akkor minek írod le mint érvet? Teljes mértékben nem jogos. Egy fecske nem csinál nyarat... Bale nem keveset alkotott a Tottenhamben. Igen is kiemelkedőt alkotott. Légyszives sorold már fel, hogy egy relative kis csapatban hány játékos nyert aranylabdát?! Csak mert úgy követeled rajta, mintha ez már kötelező lenne 23-24 évesen. Na meg másik dolog.. mostanában CR nem tud nyerni egy raklapnyi góllal és fontos góllal mert a messilabdát arra adják, hogy 13 triplát tol a getafenek meg a mallorcának a kis törpe.
azt elhiheted hogy nem akarják eladni. azaz nem fogják olcsón adni, 85 meg sok, annyit nem ér ha felment a kenyér ára ha nem
Általános árnövekedésekről beszélek. Mondtam mezszponzori példát is. De te rögtön kenyerezel...
Ha kétszer annyi a reklámpénz ami bizony a sztárok miatt van akkor bizony azt meg kell fizetni. Az a 85 M 10 éve csak 42,5-et ért ha még egyszer a mezszponzorációból indulok ki. Nyilván nem csak ez a támogató fizet többet a 10 évvel ezelőttihez. Biztos vagyok benne, hogy az adidas is sokkal többet perkál stb...

Mint írtam véleményem szerint valahol 60-70 lenne a realitás a mai piacon, tehát szerintem sem ér sem 85-öt sem 100-at. De mint már írtam ezt is.. ha a Real akar megvenni valakit van egy kis szorzó rá általában hiszen a REAL úgyis megteheti , hogy többet fizessen.....
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 26., péntek 22:33

Volt itt ez a Khedira-Kondogbia "csere" hír(?).
Ehhez csak annyit, hogy Khedirának -ha jól emlékszem- már csak két évig él a szerződése. Tehát vagy hosszabbítunk Vele idén, vagy eladjuk most nyáron. Volt egy kis vita arról is, hogy most 17 jó ár, vagy 40-et ér. Még tavasszal mondtam, hogy Higuaín 35-öt ér, akkor azt mondták többen, hogy bilibe ér a kezem. És több is lett. Khediránál ne felejtsük el azt, hogy nem akar távozni, a klub sem akar Tőle feltétlenül megválni, máshol top játékosként tartják számon, több klub is szívesen látná, és más -akár top- csapatban könnyen lehetne erősítés is. Csak azért mert a mi taktikánkba, stílusunkba, bajnokságunkba nem illik, még nem jelenti azt, hogy egy angol csapat rosszul járna Vele, sőt (területvédekezés!). Ismét csak szerintem, de 25 milliónál nem ér kevesebbet. És ezt nem Illarramendi 32 (NEM 40) milliós árára alapozom. Pénzes csapat esetén talán(!) a 30 felé is lehetne kacsingatni.
Én kötnék egy olyan szerződést a Sevillával és Kondogbiával, hogy egy fix összegért megvesszük Kondogbiát, de a szerződés idén csak akkor lép életbe, ha Khedirát eladtuk (persze ide kell egy értelmes végső határidő, hogy tudják Őt pótolni, pl augusztus közepe), különben jövőre automatikusan érvényesül július 1-től. (Ha jól tudom, ekkor kezdődik az új könyvelési időszak a Realnál, nem?)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. július 26., péntek 22:20

teszler írta:Most mi van ezzel a Kondogbia üggyel, ha Őt is leigazoljuk még Ancelotti se fogja tudni, hogy álljon ki a csapat! :)

Szerintetek? :D
Szerintem kamu az egész. Ha még igazolunk, akkor az Bale lesz. Bár úgy, hogy jött Isco, Özil távozása fel sem merül, DM is úgy néz ki, hogy marad, Kakát meg gépágyúval sem lehet elkergetni, nem tudom minek...Mert ha Perezen kívül Carloék is szükségét érzik még Bale leigazolásának, akkor viszont takarítani kell(ene)... :hmmm:

teszler
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 10:25
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: teszler » 2013. július 26., péntek 21:35

Most mi van ezzel a Kondogbia üggyel, ha Őt is leigazoljuk még Ancelotti se fogja tudni, hogy álljon ki a csapat! :)

Szerintetek? :D
Hala Madrid!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 26., péntek 21:17

TheodoriK írta:Jó érv volt az első. Biztos ő is ezt tenné veled
TheodoriK írta:Az a 3-4 ember meg a posztján... hát nem tudom. Én is azon a poszton játszok a Realnak ingyen is focizok. Szóval már 5 ember lenne a posztján. Sajnos nem mindegy milyen játékos az a 3-4 ember. Jelenleg Kakal vagy DMtő közel se lehet olyan teljesitményt elvárni mint Baletől. Illetve el lehet.. csak csalódni fogsz.
ezt írtad te.
erre mondtam hogy szarok kakára.
vagy akkor az helyén való érv hogy te egy lapon említed magad vele?
TheodoriK írta: Kaka-nak sincs pedig 65 M ért jött.
teljesen más.
sokat volt sérült. de az első szezonban ő is elég sokat játszott.
TheodoriK írta:Harcolja ki a helyet akár Bale ellen is na meg Kaka és Özil ellen. Kénytelen lesz úgy fest.
és szerinted normális lenne hogy ilyen játékosok ülnek a padon? szerinted most olyan égető szükség van balere hogy 85 milliót fizessünk érte. ami amúgy baromi sok és egyáltalán nem ér annyit. isco, özil egyszerre a padon ja igen persze. :lol: szorítsák ki balet? 85millióért veszel valakit azt muszáj játszatni. ha szar akkro azért hogy formába hozd, mert a PADON NEM lesz olyan formában hogy azt mondják hogy ő megérte. ha meg jó akkor nyilván azért játszatod. 85milliós játékost nem azért hozol hogy küzdjön a helyéért ember...
TheodoriK írta:Kaka nálam is átadólistán lenne.
kaká nem fog elmenni. mert nem fizetik ki a fizetését, abból ő meg nem nagyon enged. hiába rakod átadólistára ha ingyen sem kellene senkinek.
TheodoriK írta:Az a szűk elit az 2 ember jelenleg. Az egyik nálunk játszik. De mint írtam az árak nem ugyanazok mint 10 éve akár. Hoztam egy szerintem elég jó mezszponzoros példát. 10 évvel ezelőttihez képest 2x annyit kapunk a firkáért a mezen. Akkor nem várhatjuk el, hogy a játékosokat is akkori árakon vegyük...
vegyük akkor ronaldo árát.
Ronaldo amikor érkezett: aranylabdás volt, bl győzelemig vitte a csapatát, bl gólkirály volt.
Bale ehhez képest a bl-be nem képes bevezetni a csapatát, de nem teljesen jogos az összehasonlítás mert gyengébb csapatban van mint ronaldo volt.
85millióért jönne egy olyan játékos, aki pont hogy inkább a kontrafociban érzi otthon magát, és egy olyan akinek a bl-ben alig van tapasztalata. 85millió atyaég.
TheodoriK írta: Nem kell mindent elhinni.
azt elhiheted hogy nem akarják eladni. azaz nem fogják olcsón adni, 85 meg sok, annyit nem ér ha felment a kenyér ára ha nem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég