EB - 2016

Archívum

Ki lesz az Európa-bajnok?

A szavazás 2016. július 10., vasárnap 23:10-kor befejeződött.

Portugália
64
65%
Franciaország
34
35%
 
Szavazatok száma: 98

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. június 22., szerda 11:14

Kerlon írta:Remélem ma Bese-t megnézi Storck, mert azért a későbbiekben Lang nem egy életbiztosítás a szélre. Bele kell férjen, mert ugye tét "nélkül" játszunk. Igazából szerintem már maximálisan elégedett lehet minden magyar a szereplésünkkel.

Szóval:
Király
Bese-Lang-Guzmics-Kádár
---------Nagy-Elek
Lovrencsics-Kleinheisler-Dzsudzsi
-------------Böde
csapattal nyomulnék, esetleg Kleinheisler helyére Némethet, hadd pihenjen a vörös is
Hasonló gondoltam én is, csak Kádár helyett Korhut, Kleinh. helyett valaki illetve Nagy helyett talán Pintér, de úgy szar lesz a kk sztem. Őket azért pihentetném mert van sárgájuk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 22., szerda 11:13

dannen írta:most nem az a helyzet, hogy ha harmadikok leszünk akkor kerülünk a jobb ágra ahol a horvátokat kapjuk? valaki azt írta trollfocin, hogy ha nyerünk akkor kerülünk a horvátok ellen de én másképp tudtam, valaki aki biztos benne kisegíthetne.
http://resultados.as.com/resultados/fut ... /octavos_a
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 22., szerda 11:08

Remélem ma Bese-t megnézi Storck, mert azért a későbbiekben Lang nem egy életbiztosítás a szélre. Bele kell férjen, mert ugye tét "nélkül" játszunk. Igazából szerintem már maximálisan elégedett lehet minden magyar a szereplésünkkel.

Szóval:
Király
Bese-Lang-Guzmics-Kádár
---------Nagy-Elek
Lovrencsics-Kleinheisler-Dzsudzsi
-------------Böde
csapattal nyomulnék, esetleg Kleinheisler helyére Némethet, hadd pihenjen a vörös is
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. június 22., szerda 10:33

Kerlon írta:
babaking írta:Egyre több helyen olvasni, hogy Nagy Ádámot vinné a Benfica. Remélem okosabb lesz mind DB7 és nem megy a törökökhöz/ oroszokhoz.

Nekem az állitólagos kérök közül a Benfiva tünik a legjobb választásnk. Nem kókler bajnokság, és ott játszhatna is böven. Azt meg tudjuk, hogy Portugália ideális fejlödési terep.

Ha igaz, hogy vinnék a Pool se lenne rossz, de messze nem jutna annyi lehetöseghez az elején mint kellene.
Nem tudom, én annyira nem örülök a Benficának. Inkább Németország felé kéne szemezgetnie. Pl. a Gladbachba Xhaka helyére. De szerintem az sem baja, ha kisebb csapatba kerül, de én a helyében arra venném az irányt.
Igazából amíg a török/orosz vonal helyett a Portugál/Német vonalat választja addig olyan nagy baj nem is lehet.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 22., szerda 10:22

babaking írta:Egyre több helyen olvasni, hogy Nagy Ádámot vinné a Benfica. Remélem okosabb lesz mind DB7 és nem megy a törökökhöz/ oroszokhoz.

Nekem az állitólagos kérök közül a Benfiva tünik a legjobb választásnk. Nem kókler bajnokság, és ott játszhatna is böven. Azt meg tudjuk, hogy Portugália ideális fejlödési terep.

Ha igaz, hogy vinnék a Pool se lenne rossz, de messze nem jutna annyi lehetöseghez az elején mint kellene.
Nem tudom, én annyira nem örülök a Benficának. Inkább Németország felé kéne szemezgetnie. Pl. a Gladbachba Xhaka helyére. De szerintem az sem baja, ha kisebb csapatba kerül, de én a helyében arra venném az irányt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. június 22., szerda 9:54

Egyre több helyen olvasni, hogy Nagy Ádámot vinné a Benfica. Remélem okosabb lesz mind DB7 és nem megy a törökökhöz/ oroszokhoz.

Nekem az állitólagos kérök közül a Benfiva tünik a legjobb választásnk. Nem kókler bajnokság, és ott játszhatna is böven. Azt meg tudjuk, hogy Portugália ideális fejlödési terep.

Ha igaz, hogy vinnék a Pool se lenne rossz, de messze nem jutna annyi lehetöseghez az elején mint kellene.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 22., szerda 9:10

Mesut Özil's game by numbers:

99% pass accuracy
7 crosses
6 chances created
4 shots
3 take-ons

#genius
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. június 22., szerda 9:06

:shifty: :shifty: you know you dont want this question to be asnswered :shifty: :shifty:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 22., szerda 8:36

Csabi írta:nyugika van, a portugálok EB döntősök!!!! :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a portugálok ebben az összetételben kezdhetnek az EFE szerint: Rui Patrício – Vieirinha, Pepe, Ricardo Carvalho, Eliseu – Quaresma, William Carvalho, Moutinho, Éder – Nani, C. Ronaldo.
uristen, ha ez lesz be se kapcsolom.
És kinek szurkolsz Csabikám? :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. június 22., szerda 8:24

nyugika van, a portugálok EB döntősök!!!! :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a portugálok ebben az összetételben kezdhetnek az EFE szerint: Rui Patrício – Vieirinha, Pepe, Ricardo Carvalho, Eliseu – Quaresma, William Carvalho, Moutinho, Éder – Nani, C. Ronaldo.
uristen, ha ez lesz be se kapcsolom.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. június 22., szerda 8:13

Ajándék 11-es volt, Ramos lőtte, szabálytalan volt a kapus, így szép az élet :lol:

Spanyolok jól kibasztak magukkal, ez az alsó ág tényleg kegyetlen, a franciák is inkább lettek volna csoportmásodikok :lol:

Az olaszok is elcseszték, mert ők már akármit csinálnak csoportelsők, pedig ha lenne egy esély tuti átlavíroznának a másik ágra.

Innentől Belgium vagy Horvátország be kell jusson a döntőbe, nincs mese!

Visszatérve a spanyolokra, szerintem innentől mennek is a levesbe, de végülis mindegy is volt, mert semmi esélyük eb-t nyerni, és ez így rendben is van, nehogymár egy Nolito, Bruno, Aduriz elég legyen egy eb győzelemhez, és akkor Moratát vagy a kiégett Fabregast még nem is említettem.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. június 22., szerda 7:20

Tudtommal meg lehet torpanni ha nem közvetlenül a rugas előtt teszed. Ettől persze a kapus az otoson boklaszott, amit az alapvonalinak jeleznie kellett volna, de mind1, mert megérdemelték a szopast a spanyolok szerintem.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. június 22., szerda 0:18

Realista24 írta:Ganxta végre felvesz egy magyar mezt, de az Atletis sapka ott van a fején...ezt a lúzert.
aki esetleg lemaradt rola..

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Rasta » 2016. június 22., szerda 0:17

Realista24 írta:Most nézem az összefoglalót.
Ezt a tizit miért nem rúgatta újra a bíró? Másfél méterre kiugrott Subasic.
https://pbs.twimg.com/media/ClgW0lAUsAEncEm.jpg

DDG meg...big joke, nagy vicc.
Iker a 4. játékvezetőnél reklamált is közvetlenül a tizi után. Ramos is megtorpant azt hiszem, úgyhogy végülis a két érintett játékosból csak mindkettő szabálytalankodott. A nap kérdése, hogy akkor mégis hova figyelt a bíró, ha nem rájuk...

Egyébként itt a spanyolokat del Bosque verte meg, 1-1-nél behozni a 35 éves Adurizt, hogy majd felpörgesse a meccset... :shutup: . Vázquez meg szépen mozizhatott a padról, pedig ordított ez a meccs érte.

Amúgy csak én nem értem, hogy miért szerelmes pl. Nolito-ba? Fel nem fogom hogy mit lát az emberben del Bosque.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 21., kedd 23:59

Ganxta végre felvesz egy magyar mezt, de az Atletis sapka ott van a fején...ezt a lúzert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 21., kedd 23:44

Most nézem az összefoglalót.
Ezt a tizit miért nem rúgatta újra a bíró? Másfél méterre kiugrott Subasic.
https://pbs.twimg.com/media/ClgW0lAUsAEncEm.jpg

DDG meg...big joke, nagy vicc.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. június 21., kedd 23:29

Na, a portugálok egy döntetlennel is biztos továbbjutók 3. helyen (sőt, több gólos Xnél a 2. Hely is meg lehet nekik), ez meg nem olyan rossz nekünk, mert erről tudni fognak.
Magyar 3. helyre várni nagy lutri, le kell Xelni a Portugálokkal és ha nem jön egy nagy izlandi csoda több gólos győzelemmel ott lesznek a belgák vagy a svédek ês egy sokkal könnyebb ág...
Vagy ag angolok, akik talán verhetőbbek, viszont az az ág kegyetlen...

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. június 21., kedd 23:19

Ferencváros írta:Tehát holnap leikszelünk, jönnek a svédek (mert megverik a belgákat). Őket kiverjük, jön a Wales-Törökország győztese, utána a lengyel-horvát győztese, és máris ott a döntő. :mrgreen: Azért elég kellemes ez a felső ág. Papírforma szerint a horvát-wales-belga-lengyel négyesből bárki lehet döntős.
Ez szörnyen szarul hangzik. De a papírforma szerint csoport másodikok leszünk, és jön Anglia.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 21., kedd 23:18

ziro4vr írta:Céronaldo vagy Bale mennybe mehet ezen az eb-n, de legalábbis egészen a döntőig a csapatával.
Ehhez Cének az első lépést holnap kell megtennie, szóval inkább Bale legyen az eb sztár és akkor költeni sem kell rá.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2016. június 21., kedd 23:16

Tehát holnap leikszelünk, jönnek a svédek (mert megverik a belgákat). Őket kiverjük, jön a Wales-Törökország győztese, utána a lengyel-horvát győztese, és máris ott a döntő. :mrgreen: Azért elég kellemes ez a felső ág. Papírforma szerint a horvát-wales-belga-lengyel négyesből bárki lehet döntős.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég