Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 27., szombat 16:17

EnzoZidane89 írta:
Nzedge írta:A PSG elleni meccsünket adja majd a tv,vagy marad a stream? :coffee:
Néztem a port.hu-t,de nem írta semelyik tv.. szal marad a stream :angry:
Köszi,akkor marad a net előtti gubbasztás. :x

on: Szerintem is Bale-nek most kéne dobbantania a Spurstől. Nekem van egy megérzésem,hogy jönni fog és nem rekord összegekért. :roll:

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 27., szombat 16:13

Nzedge írta:A PSG elleni meccsünket adja majd a tv,vagy marad a stream? :coffee:
Néztem a port.hu-t,de nem írta semelyik tv.. szal marad a stream :angry:
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 27., szombat 16:12

A PSG elleni meccsünket adja majd a tv,vagy marad a stream? :coffee:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 27., szombat 15:20

Kecskezs írta:
Kerlon írta:Mondjuk Bale már 25 lesz 2 hónap múlva

Majdnem..

most töltötte a 24-et a hónapban. :coffee:
Jó elnéztem, de nem oszt nem szoroz a lényegen. Neki most kéne dobbantania.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 27., szombat 15:02

Géci írta:A hirek szerint Ancelotti sajtótájékoztatón elmondta a kezdőt, és 4-2-3-1-es felállást fogjuk tolni
http://www.as.com/futbol/partido/Real-M ... _0013_0202
A hirek szerint téves az infó... Bocsi :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 27., szombat 14:43

A hirek szerint Ancelotti sajtótájékoztatón elmondta a kezdőt, és 4-2-3-1-es felállást fogjuk tolni
http://www.as.com/futbol/partido/Real-M ... _0013_0202

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 27., szombat 14:26

Ha nem jött volna Isco, akkor megérteném, hogy nagyon akarja Perez Balet, de így nem látom értelmét. Bár az is igaz, hogy jobb szélre nincs jó megoldásunk, ott van ugye DM, aki tudjuk, hogy milyen. Ott van Jesé, aki nem biztos, hogy megoldás. Ott van Özil, akinek nem az a posztja, Iscoval ugyanez a helyzet. Balenek sem az a posztja, de biztos, hogy jó teljesítményt hozna le, onnan beindulva nagy gólokat tud lőni, vagy esetleg helyzetbe hozni a társakat. Felőlem jöhet, de akkor Özil és Isco lesz rotálva, amivel nem tudom, hogy megbékélnek-e. 60+DM lenne a max, amit elfogadhatónak tartanék, de igazából ez is sok a walesiért.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. július 27., szombat 14:19

Úgy nézem egyik magyar csatorna sem adja a mai meccset. Kár, marad a stream. :)

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. július 27., szombat 14:13

bale semmiképp nem ér rekordösszeget, maximum egy 75 milliót tudnék elképzelhetőnek tartani. rekordösszeget még nem ér, a bl-ben még egy szezonon kívül nem tett le semmit. egyébként sem látom értelmét idehozni most, amikor nincs hely a támadórészlegben.

Avatar
Kecskezs
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 4:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2013. július 27., szombat 14:09

Kerlon írta:Mondjuk Bale már 25 lesz 2 hónap múlva

Majdnem..

most töltötte a 24-et a hónapban. :coffee:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 27., szombat 14:02

Mondjuk Bale már 25 lesz 2 hónap múlva, szóval szerintem már nem a fiatal kategória ő a fociban, hanem a legjobb korban lévő játékosok közé tartozik. Tökéletes és ésszerű lenne neki most a váltás és még lehúzni egy jó erős 5 évet valami sikeres csapatban. Én tuti verném már idén a helyében az asztal, hogy bizony én már túl nőttem a csapaton hadd menjek...
Ezt szóról-szóra adom.Èn is verném amúgy,de sztm Bale nem az a tipus.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 27., szombat 13:58

Kerlon írta:Mondjuk Bale már 25 lesz 2 hónap múlva, szóval szerintem már nem a fiatal kategória ő a fociban, hanem a legjobb korban lévő játékosok közé tartozik. Tökéletes és ésszerű lenne neki most a váltás és még lehúzni egy jó erős 5 évet valami sikeres csapatban. Én tuti verném már idén a helyében az asztal, hogy bizony én már túl nőttem a csapaton hadd menjek...
Naponta van minimum 5 hir róla... Órák kérdése és hivatalostól kezdve a nem megy sehova hosszabbitig :roll: ... Van 1 olyan érzésem, hogy arra mennek csak, hogy tényleg, ha eladják akkor rekord összegért. Nem lepne meg Perez, ha robbantana, de lássuk be, hogy erre elég kevés sansz van :roll:. Szerintem, ha 1-2 héten belül nem hozzuk el akkor marad a seggén :kivagyhe:

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 27., szombat 13:56

A Marca és a katalán sport szerint is órákon belül hivatalos lehet Kondogbia leigazolása, ára 15 millió euró lehet/lesz, kérdés már csak az, hogy idén vagy jövőre fog jönni, őt is Zidane-nak köszönhetjük a hírek szerint.

A Marca angol kiadása szerint Di Maria távozása fel sem merült a klubnál, még akkor sem ha Bale-t sikerül szerződtetni, amihez Ancelotti is ragaszkodik, mármint az argentin maradásához.

A Tottenham elutasította a 93 millió eurós ajánlatot is, a hírek szerint csak 96+1 millió euróért engedi/engedné el, amivel a világ legdrágább játékosa lehet.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 27., szombat 13:46

Mondjuk Bale már 25 lesz 2 hónap múlva, szóval szerintem már nem a fiatal kategória ő a fociban, hanem a legjobb korban lévő játékosok közé tartozik. Tökéletes és ésszerű lenne neki most a váltás és még lehúzni egy jó erős 5 évet valami sikeres csapatban. Én tuti verném már idén a helyében az asztal, hogy bizony én már túl nőttem a csapaton hadd menjek...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 27., szombat 13:31

Mert a TH álláspontja semmit sem mozdult a kezdetek óta,vagyis nem eladni,ez a jelszó. A 100 millió meg túlzás,annyit messiért adnék jelenleg vagy talán még cr ért......de így is rizikót vállalnék,mert messi is kiéghet mint pl raul már 27 évesen esett össze mint a tejszínhab a déli napsütésben(eléggé korán befutott,lehet kiégett mint a gyöp).
Egyetértek.Nem akarják eladni.Ahogy mondtam már,sztm ha komoly szándékkal odaállnánk megint,Levy megint emelne az árán 10-20 milliót...nem akarják eladni,Bale meg nem fogja földhözverni a seggét,hogy már pedig jön...
Raul meg összeesett ja,csak előtte 10 évig nyomta a legmagasabb szinten...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 27., szombat 12:40

De miért vagy ennyire biztos benne, hogy nem jön?

Mert a TH álláspontja semmit sem mozdult a kezdetek óta,vagyis nem eladni,ez a jelszó. A 100 millió meg túlzás,annyit messiért adnék jelenleg vagy talán még cr ért......de így is rizikót vállalnék,mert messi is kiéghet mint pl raul már 27 évesen esett össze mint a tejszínhab a déli napsütésben(eléggé korán befutott,lehet kiégett mint a gyöp).
Ronaldo meg bár folyamatosan fejlődik(és lépi túl az adottságokra apelláló sikert),azért még mindig a gyorsaságából építi fel a zsenijét(ezt most nem úgy értem hogy annyi hogy CSAK gyors,a fenét) ami kophat idővel.

Bale a mostani fiatalok legjobbja,de hogy mi lesz belőle,csak danomics tudhatja..... :lol: szóval veri az összes 23 év alatti jampit. Ettől függetlenül,lehet hogy más pár év alatt beelőzi,mert a fejlődési ütem a döntő,és ha megtörik,akkor annyi .........
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2013. július 27., szombat 12:00

a santos 25milliót látott a neymar üzletből...
talán még annyit se, az 57-ből 17 millió volt neymar játékjoga és abból is csak 55% volt a santosé, ahogy tudom.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 27., szombat 10:33

TheodoriK írta:Neymar egy idényt se tolt le BL-ben és mégis 60M volt 1 szezonnal a szerződése vége előtt. De gondolom ott máris ott lesz érvként, hogy mindenki nexmar mezt akar a következő év tizedben meg neymar bögrét:)
még jó hogy az eléggé komoly érv hogy komoly marketing értéke van. egy 60milliós játékosnál vagyegy 85milliósnál már igen is számít az hogy hány bögrét tudsz vele eladni.
neymar 60millióját meg amúgy is hülyeség idekeverni mert ott az egy teljesen másmilyen transzfer volt, kenőpénzekkel, és a játékos játékjoga sem csak a santos kezében volt, ott sok helyre ment szét a lóvé, a santos 25milliót látott a neymar üzletből...
R.M.C.F írta:ez a kondogbia khedira csere bere jól hangzik,bár kicsit félek hogy a kp-a nagyon újra lesz tervezve és ez a játékban is meg fog erősen mutatkozni,mert mire összeszoknak,addig itt a fórumon sok delejagyú elakarja majd adni a fél csapatot,és dühödten habzószájjal,98-as pulzussal szidja a rendszert,a játékosokkal,CA és perezzel egyetemben.

Bale nem jön.
Ez van,én sem venném meg ha a TH ezt a politikát folytatja,ennyi pénzt senki sem ér,ha bale lett volna a tavalyi aranylabdás akkor TALÁN lehetne gondolkodni,de én nem látok bele a pénztárcájukba és az anyagi mércéjükbe......bale lesz a jövő nagy labdarúgója,ő az a fazon,aki a most kialakult stílust,a semmitérő,egyhelyben tökölöm- tribli faxom utáni hatékony,koncentrált,könyörületet nem ismerő ,ultravérmes focit (amit CR is bemutat) követ......ez lesz a divat a támadóknál,vagyis inkább ezek lesznek a sikeresek :hmmm:

Azért CA nincs egyszerű helyzetben,ez a keret eléggé komoly,a taktikát egyenlőre nem tudja(keresi,de ez normális ebben a fázisban-ezért se sírjon a sok maj*m ha még nem megy a játék)az elvárások akkorák amilyennel még nem találkozott,és a média ott lesz a seggében ha a wc ül reggel és lesi hol lehet betalálni a gyomorba......

erről van szó.
az a baj hogy a tottenham mindenképpen jól jár, nagyon nincs szükségük a pénzre -nyilván mint mindenkinek nekik is jól jönne- vagy kapnak 80-90-100 milliót és azzal nagyon megtudják erősíteni a keretüket, vagy megtartják a brit futball jelenlegi legnagyobb ígéretét.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 27., szombat 10:04

Hát én berosálok ha az öreg elhozza Balet! :mrgreen: :lol:
Khedirat én nem adnám el,bár egyetlen meccset sem láttam eddig az előszezonból,de szerintem ha van mellette még két ember a középpályán akkor jó ő.
Lehet osztani ezután a gondolat után,de szerintem hasznos játékos,és nem az a lazsálós típus ilyenek kellenek a kp.-ra.
Szerintem hasznára lenne a csapatnak egy három kp. felállásban. :hmmm:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. július 27., szombat 9:48

R.M.C.F írta:ez a kondogbia khedira csere bere jól hangzik,bár kicsit félek hogy a kp-a nagyon újra lesz tervezve és ez a játékban is meg fog erősen mutatkozni,mert mire összeszoknak,addig itt a fórumon sok delejagyú elakarja majd adni a fél csapatot,és dühödten habzószájjal,98-as pulzussal szidja a rendszert,a játékosokkal,CA és perezzel egyetemben.

Bale nem jön.
Ez van,én sem venném meg ha a TH ezt a politikát folytatja,ennyi pénzt senki sem ér,ha bale lett volna a tavalyi aranylabdás akkor TALÁN lehetne gondolkodni,de én nem látok bele a pénztárcájukba és az anyagi mércéjükbe......bale lesz a jövő nagy labdarúgója,ő az a fazon,aki a most kialakult stílust,a semmitérő,egyhelyben tökölöm- tribli faxom utáni hatékony,koncentrált,könyörületet nem ismerő ,ultravérmes focit (amit CR is bemutat) követ......ez lesz a divat a támadóknál,vagyis inkább ezek lesznek a sikeresek :hmmm:

Azért CA nincs egyszerű helyzetben,ez a keret eléggé komoly,a taktikát egyenlőre nem tudja(keresi,de ez normális ebben a fázisban-ezért se sírjon a sok maj*m ha még nem megy a játék)az elvárások akkorák amilyennel még nem találkozott,és a média ott lesz a seggében ha a wc ül reggel és lesi hol lehet betalálni a gyomorba......
De miért vagy ennyire biztos benne, hogy nem jön? Te is ismered Perezt, ha valakit ő akar ÉS!! az adott játékos is jönni akar, nincs az a korlát, ami le nem dönthető. Perez a világ egyik legnagyobb és legtiszteletreméltóbb üzletemberre, a klub és az átigazolásai tökéletes kezekbe vannak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég