Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 27., szombat 19:37

Valaki tud valamit Sahinról? 100% hogy Dortmund?

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 27., szombat 19:29

Guti.HaZ. írta:Nem kötekedés volt, de mintha újraélném ugyan azt a napot minden nap.
Azééééé :angry: :mrgreen:

Amúgy nyugi nekem is... Főleg, hogy most olvastam 1 Spurs magyar szurkolói oldalt amin arról irnak, hogy:

A Real házibulvárja, a Marca leporolta a tavaly nyári "Modric-idézeteket", és a neveket, ill. a dátumot kicserélve, de lényegi változtatás nélkül felhasználta annak illusztrálásaként, hogy Bale mennyire ki van borulva amiatt, hogy neki a Spurs-ben kell fociznia. Európa sportújságírói mellesleg csukott szemmel benyalták a Marca "exkluzív tudósítását" a Levy irodájában történt fiktív magánbeszélgetésről a Frei Tamás hitelességét tükröző idézetekkel együtt.

Ezzel szemben a nagy többség szarik arra a minapi interjúra, amit Bale adott a Match of The Day magazinnak. Ebben többek között arról beszél, hogy a Spurs-nek minden esélye megvan a BL-indulás kiharcolására, sőt magasabbra is helyezhetjük a lécet, hiszen a Paulinho-kategóriás igazolások tovább növelik a már most is izmos keret erejét. Mindvégig többes szám első személyben utalva a Spurs-re.

Mellesleg a Real és a Spurs tavaly együttműködési megállapodást kötött. Ezt szem előtt tartva még kiábrándítóbb az arisztokraták viselkedése. Egyébként, ha Bale eligazol tőlünk valahova az elkövetkezendő egy-két évben, akkor szerintem szinte biztos, hogy Madrid lesz a célállomás, és nem is bánom ezt - amikor Bale kérni fogja, akkor engedjük csak el a megfelelő áron.


És ilyenkor jön az, hogy akkor mi van a 80 millás ajánlattal :kivagyhe: ... Szóval kezd nekem sok lenni ez a Bale saga maradjunk annyiban :shutup:

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 27., szombat 19:17

Géci írta:
Guti.HaZ. írta:Ezeket naponta százszor leírják. Mindenki tisztában van vele. Felesleges ugyan azt szajkózni heteken át. Lerágott csont, huszadszorra ugyan az a kör nem túl izgalmas. Nincs olyan aspektusa a Bale projektnek, amiről ne lett volna szó tízszer. Innentől kezdve ugyan azt a párbeszédet elkezdeni minden nap szerintem marha unalmas. Tényleg nincs más hír?
NZedgével volt 1 beszélgetésünk a témáról... Vagy fórumon ezt nem szabad!? :kivagyhe:
Nem kötekedés volt, de mintha újraélném ugyan azt a napot minden nap.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 27., szombat 19:15

Jövőre mindkét csapatom előrébb fog végezni a maga bajnokságában, mint a tieid. :agree: :mrgreen:
Mondjuk nekem má az is furcsa,hogy valakinek két kedvence van... :roll: a valenciat én is csípem,de kedvencemnek nem mondanám...mert olyan csak egy van....csak 1...
Meg mivan ha összekerül a két kedvenc?Akkor melyiknek szorítotok? :)
Mondjuk GT-t ez a veszély nem fenyegeti :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 27., szombat 19:11

Géci írta:
Guti.HaZ. írta:Ezeket naponta százszor leírják. Mindenki tisztában van vele. Felesleges ugyan azt szajkózni heteken át. Lerágott csont, huszadszorra ugyan az a kör nem túl izgalmas. Nincs olyan aspektusa a Bale projektnek, amiről ne lett volna szó tízszer. Innentől kezdve ugyan azt a párbeszédet elkezdeni minden nap szerintem marha unalmas. Tényleg nincs más hír?
NZedgével volt 1 beszélgetésünk a témáról... Vagy fórumon ezt nem szabad!? :kivagyhe:

Kérdésedre reagálva,tényleg nincs más hír. :mrgreen: Illetve van,Kondogbia. Szerintem érthető,hogy sokakat foglalkoztat a Bale ügy,persze sok a lerágott csont,unalmas már a téma,de érthető,hogy erről hangos a fórum így a strand szezonban. :D

Na a mai kezdő egész kellemes. :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 27., szombat 19:09

Diego López, Carvajal, Pepe, Nacho, Coentrao, Khedira, Modric, Isco, Özil, Cristiano Ronaldo és Benzema.
AZ EDDIGIEK alapján ezt a kezdőt eltudnám viselni sokszor az alap védelemmel.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 27., szombat 19:03

Guti.HaZ. írta:Ezeket naponta százszor leírják. Mindenki tisztában van vele. Felesleges ugyan azt szajkózni heteken át. Lerágott csont, huszadszorra ugyan az a kör nem túl izgalmas. Nincs olyan aspektusa a Bale projektnek, amiről ne lett volna szó tízszer. Innentől kezdve ugyan azt a párbeszédet elkezdeni minden nap szerintem marha unalmas. Tényleg nincs más hír?
NZedgével volt 1 beszélgetésünk a témáról... Vagy fórumon ezt nem szabad!? :kivagyhe:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 27., szombat 19:01

GT37 írta: :D
Jövőre mindkét csapatom előrébb fog végezni a maga bajnokságában, mint a tieid. :agree: :mrgreen:
A Barka tuti nem. :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 27., szombat 18:53

MorataMartin írta:GT37 drága barátom most nézem h te a barca mellett a Spursnek szurkolsz, ez az jelenti h Isten egymás ellen teremtett minket, mert a 2. kedvenc csapatom az Arsenal! :D (Nem besszólasnak szántam csak gondoltam megemlítem :D )
Na, még egy dupla ellenség. B-) :D
Jövőre mindkét csapatom előrébb fog végezni a maga bajnokságában, mint a tieid. :agree: :mrgreen:

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. július 27., szombat 18:39

GT37 drága barátom most nézem h te a barca mellett a Spursnek szurkolsz, ez az jelenti h Isten egymás ellen teremtett minket, mert a 2. kedvenc csapatom az Arsenal! :D (Nem besszólasnak szántam csak gondoltam megemlítem :D )

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 27., szombat 18:30

Géci írta:A sejkeknek köszönhetően irgalmatlan felmentek az árak
Géci írta:nem lepődnék meg, ha Levy direkt arra menne, hogy rekord vásár legyen belőle...
Ezeket naponta százszor leírják. Mindenki tisztában van vele. Felesleges ugyan azt szajkózni heteken át. Lerágott csont, huszadszorra ugyan az a kör nem túl izgalmas. Nincs olyan aspektusa a Bale projektnek, amiről ne lett volna szó tízszer. Innentől kezdve ugyan azt a párbeszédet elkezdeni minden nap szerintem marha unalmas. Tényleg nincs más hír?
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 27., szombat 17:59

Nzedge írta:on: Szerintem is Bale-nek most kéne dobbantania a Spurstől. Nekem van egy megérzésem,hogy jönni fog és nem rekord összegekért. :roll:
Sajnos szerintem is menni fog, de az biztos, hogy kaszálni fogunk érte, mint az atom. Rekordösszeg lesz ebből.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 27., szombat 17:56

morientes írta: Az viszont biztos érdekli,hogy ő e a legfontosabb a csapatban,vagy sem.Persze ha Bale lenne a világ legdrágább igazolása,akkor se hiszem hogy madridba körülötte forogna a világ.(remélem hogy nem)
Amúgy meg az is egy dolog hogy ki került a világon a legtöbbe,meg az is hogy ki a legértékesebb a világon.Az meg nem Bale... :)
Bale is tudja, hogy Cé a legfontosabb játékos a csapatban és szerintem nem lenne kifogása ez ellen, mivel már nyilatkozta is és látszik is rajta, hogy Ronaldo a példaképe, szóval simán megférnének együtt.(szerintem jobban összepasszolnának, mint a Neymar-Messi páros, de majd eldől, ha tényleg jön a walesi)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 27., szombat 17:39

pheco írta:Nem tudom, hogy Cét érdekli-e, hogy ő a legdrágább igazolás vagy sem, bár amilyen egoista(nem ez a jó szó, de most nem találok jobat) tuti érdekli valamilyen szinten és valljuk be elég érdekes lenne, ha Bale lenne az új rekorder, mert elég nagy szakadék van a két játékos között. Remélem 80 körül el tudjuk hozni, bár én max 70-et adnék érte.
Azt nem hiszem hogy érdekelné e tulságosan,hogy ő a legdrágább,avagy sem.
Az viszont biztos érdekli,hogy ő e a legfontosabb a csapatban,vagy sem.Persze ha Bale lenne a világ legdrágább igazolása,akkor se hiszem hogy madridba körülötte forogna a világ.(remélem hogy nem)
Amúgy meg az is egy dolog hogy ki került a világon a legtöbbe,meg az is hogy ki a legértékesebb a világon.Az meg nem Bale... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 27., szombat 17:17

mohaola írta: a hírek alapján jövőhétre egy Kondogbia+Bale igazolás várható
Ha megy Khedira akkor tőlem jöhet Kondogbia, de addig ameddig itt van Khedira fölöslegesnek tartom... Bale transzfer pedig egyre érdekesebb... Konkrétan a csapból is ez folyik + az, hogy AVB is már ott tart, hogy inkább nem mond semmit is gyanus. Én már nem számitottam sem érkezőkre, se távozókra, de mivel a következő év az összeszokás éve lesz első sorban, igy inkább most költekezzünk és legyen renoválás, fiatalitás, mint, hogy minden évbe hozzunk x játékost... Ha még érkezne ez a 2 játékos és teszem azt Coentrao, Khedira meg talán DM lelép akkor jövőre Alonso elmegy, Gündogan meg érkezik, HA érkezik már egyáltalán...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 27., szombat 17:07

Nem tudom, hogy Cét érdekli-e, hogy ő a legdrágább igazolás vagy sem, bár amilyen egoista(nem ez a jó szó, de most nem találok jobat) tuti érdekli valamilyen szinten és valljuk be elég érdekes lenne, ha Bale lenne az új rekorder, mert elég nagy szakadék van a két játékos között. Remélem 80 körül el tudjuk hozni, bár én max 70-et adnék érte.

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 27., szombat 16:59

No, Villa Boas nem volt hajlandó megerősíteni vagy cáfolni a híreket Bale-l kapcsolatban, újságírói kérdésekre csak annyit válaszolt, hogy nem szeretne semmi ilyesmit kommentálni, illetve nem beszélhet semmiről,
arra a kérdésre, hogy igaz e a Real Madrid ajánlata, csak annyit válaszolt, ezt nem kommentálom.

Kíváncsi leszek, hogy is fog alakulni ez a dolog, a hírek alapján jövőhétre egy Kondogbia+Bale igazolás várható

Olasz hírek szerint a Napoli vinné Coentrao-t is, Albiol, Callejon, Higuaín után ő lehet az újabb Real Madridtól való igazolása az olasz csapatnak.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 27., szombat 16:36

Nzedge írta:Szerintem is Bale-nek most kéne dobbantania a Spurstől. Nekem van egy megérzésem,hogy jönni fog és nem rekord összegekért
Szerintem meg, ha jön akkor rekord összeg lesz. A sejkeknek köszönhetően irgalmatlan felmentek az árak és, ha azt nézzük, hogy most Ő és Neymar a 2 feltörekvő ( bár én többe nézem a walsit...) és óriási potencial van benne + marketing stb, nem lepődnék meg, ha Levy direkt arra menne, hogy rekord vásár legyen belőle... Perez meg már ki van éhezve 1 galaktikus igazolásra + ugyebár a 11-es mezszám még mindig szabad :roll:
Nem tudom mi fog történni, de napi szinten rengeteg a cikk róla és igy nehezen tudom elképzelni, hogy nem köt ki itt végül, de azt busásan meg fogja fizetni a klub, de Perez ért az ilyesmihez és, ha ő azt mondja, hogy megéri akkor én hiszek neki...
Nzedge írta:Gondolom azt a komolyabb felkészülési tornát majd adják,legalábbis remélem.
Nagyon remélem! :box:

Higuaint akkor igy nem 37 hanem 40 millába adtuk el, ha jól olvasom a hireket B-)

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 27., szombat 16:20

Gondolom azt a komolyabb felkészülési tornát majd adják,legalábbis remélem. :smile:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 27., szombat 16:18

EnzoZidane89 írta:Néztem a port.hu-t,de nem írta semelyik tv.. szal marad a stream
Bezzeg a Hamburg-Inter felkészülési meccs megy élőben a sport2-őn... :roll:
Vicc kategória, hogy minden évben streamen kell nézni a felkészülési meccseket... Tavaly az amcsi túráról talán 1 meccset adtak ilyen hajnal 1 körül élőben ÖSSZESEN... :-@


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég