EB - 2016

Archívum

Ki lesz az Európa-bajnok?

A szavazás 2016. július 10., vasárnap 23:10-kor befejeződött.

Portugália
64
65%
Franciaország
34
35%
 
Szavazatok száma: 98

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. június 27., hétfő 9:15

primrose írta:
-Lovrencsics nagyon jó volt
Nálam ő és Kádár vitték a meccset, nagyon jók voltak!
Főleg, amikor sarokkal továbbadta Lovrencsicsnek aztán megindult a bal szélen... :ozil:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: primrose » 2016. június 27., hétfő 9:09

-Lovrencsics nagyon jó volt
Nálam ő és Kádár vitték a meccset, nagyon jók voltak!
But he is a good boy...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. június 27., hétfő 8:58

Pár gondolat a tegnapi meccshez:
-Király 40 évesen is legjobb kapusunk! Isten a pali! :salute:
-Lang nem szélső védő, Juhászt pedig el kéne felejteni...
-Fiola nagyon hiányzott
-Nálam Kádár volt a a válogatott legjobbja a torna során. Amikor ő pályán volt, mindig nagyon jól játszott. Simán befér a tag egy jó közép csapat kezdőjébe!
-Nagy Ádi nagyon gyenge volt
-Kleni nagyon hiányzott!
-Szalai legjobb meccse volt, de azért egy gólt verhetett volna! :-@
-Lovrencsics nagyon jó volt

Látszott, hogy lassúak vagyunk, mint fejben, mint ahogyan sebességben is. Remélem, hogy 5-6 játékos megy egy értelmesebb külföldi csapatba és szépen fel fogják pörgetni a játékosokat az európai szintre. Ettől független nagyon szép amit elértünk, és büszkék lehetünk a srácokra. Reméljük, hogy ez nem csak ennyi volt hanem ezzel ismét ott vagyunk ahová való lenne a magyar labdarúgás.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2016. június 27., hétfő 8:03

MesQueUnClub írta: Mit is lehet erre írni, hat az a kis aranyifjú Fellaini minden magyartól érdemelne egy pacsit mert ilyen jó fej volt, hogy egy olyan eredményre verte a nyálát, amihez kb annyi köze volt mint nekem a magyar csapat csoportelsőségéhez. De azert érdekelne, hogy pl itt kitől olvastál olyat, hogy mi EB esélyesek vagyunk? Szerintem egyöntetűen az hangzott el, hogy a srácok mar ezzel is törtenelmi tettet hajtottak végre. Az meg a sima három is lehetett volna, hat hogyne sőt 15-15 is lehetett volna a helyzetek alapjan, meg mindenki tudja, hogy 3szintel magasabban jegyzett játékosok alkotják a belgákat, de azert ne nyeljunk mar be nekik mert ki tudtak minket ejteni.
Az lett volna a szégyen ha nem ejtenek ki...es nem volt annyi különbség a két csapat között mint ahogy a gólok mutatják. Oly büszkék nem lehetnek rá.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. június 27., hétfő 4:01

ArjenMagicRobben írta:Hát ha egyszer annyi akkor miért ne mutogathatná? Hagyjatok már, sehol nem voltunk a ma a belgákhoz képest. Az volt a baj, hogy az első 3 meccs alapján mindenki elhitte, hogy már EB-győzelemre is esélyesek vagyunk, most pedig mindenki visszaesett a szomorú valóságba. Nem voltunk rossz csapat és büszkének is kell lennünk mindenkire, de ez már így is bőven erőn felüli teljesítmény volt. Ez a Belgium azért nem egy ligában volt velünk, valahogy úgy éreztem, hogy a portugálok ellen kölcsön vettük a szerencsénket a következő meccsről is, ez nagyjából be is jött.
Mit is lehet erre írni, hat az a kis aranyifjú Fellaini minden magyartól érdemelne egy pacsit mert ilyen jó fej volt, hogy egy olyan eredményre verte a nyálát, amihez kb annyi köze volt mint nekem a magyar csapat csoportelsőségéhez. De azert érdekelne, hogy pl itt kitől olvastál olyat, hogy mi EB esélyesek vagyunk? Szerintem egyöntetűen az hangzott el, hogy a srácok mar ezzel is törtenelmi tettet hajtottak végre. Az meg a sima három is lehetett volna, hat hogyne sőt 15-15 is lehetett volna a helyzetek alapjan, meg mindenki tudja, hogy 3szintel magasabban jegyzett játékosok alkotják a belgákat, de azert ne nyeljunk mar be nekik mert ki tudtak minket ejteni.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2016. június 27., hétfő 0:57

respect a csapatnak, a mai ellenere is csodat tettek.

durva, de a vb-re valo kijutas meg ennel is nagyobb bravur lenne, mert ott van a portugal-svajci duo es meg a selejtezocsoport 2. helyezettje is potselejtezik...

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. június 27., hétfő 0:55

Először is,a meccshez annyi,hogy 1 gólt legalább érdemeltünk volna,alakulhatott volna ez másképp is,nekünk szerencsésebben,de egy 0-4 lett. Ez van,de küzdöttünk,hajtottunk,egy szavunk nem lehet. Bár Lang nagyon gyenge volt,egyáltalán nem jó jobbosba,meg azt se értettem miért nem fordítva játszott Gera é Pintér,no mindegy. Hazard náluk nagy meccset hozott,+ a két kkp/vkp és Courtois-t emelkedett ki.Túl sok helyük volt,erre később oda kell figyelni,és gyorsulnunk kell,hogy az iylet ellensúlyozni tudjuk.Fiola nagyon kellett volna ma,jobban mint Kleinheisler. Királyt emelném ki,aki jól védett a gólok ellenére is,azokról nem tehetett.

És akit külön kiemelnék az Kádár. Hihetetlenül jó,jól passzol,jól védekezik,támadáshoz is jól lép fel,fejjáték is rendben. A helyén nem is nagyon ficánkoltak. Egyedül a sebességén kéne még javítani,de amúgy simán megállná a helyét egy EL csapatban,ebben biztos vagyok. Ilyen Gladbach körül. :) (Mondjuk Poolba is elférne Moreno helyett :mrgreen: )

Én nem vagyok szomorú,csak kicsit,hogy nem jött össze egy gól,hanem boldog vagyok,hogy ezt átéltem,remélem ha nem is jön össze a VB,a következő EBn is ott leszünk.

ELŐRE

:salute: :salute:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Simi » 2016. június 27., hétfő 0:54

Ok. Próbáljátok kimagyarázni a 4-0-át is. Első félidőben simán mehettek volna 3-al és egy szavunk nem lehetne.
Hát szerintem nem gyökérség a mutogatás, a győztes megteheti, az az igazi gyökérség ha utána a vesztes még elkezd balhézni, szerencsére ennél okosabbak voltunk azért. Sajnos elvakított itt is mindekit egy bizonyos rózsaszín köd.

Ettől függetlenül végre van valami haladás a magyar fociban! Hajrá! :agree: :salute:
Jobbak voltak a belgák, de irreális a 4-0, ki kell mondani:

Iszonyat büszke vagyok, hogy olyan csapatunk volt, aki mert nyíltan támadni, focizni egy nagyon erős belga válogatott ellen. Büszke vagyok, hogy ilyen csapatunk van, és nem egy antifocit játszó (Izland, két ír csapat, stb.), szar bekkelős gyáva csapatot láthattam.

Ez a meccs sokkal szorosabb volt, mint a végeredmény mutatja, a második félidő első felében komoly esélyünk volt, hogy szerezzünk egy gólt. Nem jött össze, de mi megpróbáltuk. És szerintem nem nekünk kell szégyenkezni a hozzáállásunk, a teljesítményünk miatt, hanem inkább a portugáloknak és még tudnám sorolni...

A csapatnak pedig nem lehet, csak a hála hangján szólnunk! Bravó, nagyon szép volt, köszönjük!!!!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. június 27., hétfő 0:42

Ki mehetett volna 3al? Miről beszélsz.....irreális ez a 4. Sőt. Hazardot kellett volna kizárni. Egy éppkézláb emberük nem volt aki lejátszon egy vs egyet..vagy kilépjen üresbe....csak hazard. Minden fel játszás az övé volt...a többi kútva dobott szar...
Lukaku. Mertens es debrujne lófax volt.
Csak nem hittük el
Kádár meg klaszis
Ha meg kérdezte volna valaki tőlem vaktól ki a legfontosabb 3...akkor fiola.kádár.kleinheiser. ebből 2 out
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 27., hétfő 0:35

IkerCasillas írta:
Veidt írta:Hát szerintem nem gyökérség a mutogatás, a győztes megteheti,

Akkor Piqué mutogatása is rendben volt szerinted?
Ezt nem én írtam hanem ArjenMagicRobben, rosszul töröltél.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2016. június 27., hétfő 0:30

Hajdu B meccs utani szavai mindent elmondtak. Ez a csapat lazba hozta az egesz nemzetet. Hat eves kisgyerekek csillogo szemmel, asszonyok, kik leultek uraik melle meccset nezni, mikor maskor csak szidjak azt, olyan emberek, kiknek kozuk nincs a focihoz, es persze akik napi szinten kovetik azt, egy emberkent lelegzet visszafojtva szoritott fiainkert, akik ezt egy csodalatos elmennyel, egy tobb mint ragyogo helytallassal koszontek meg. Kurva halas vagyok, hogy reszese lehettem ennel az elmenynek.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: mocsok » 2016. június 27., hétfő 0:29

Mindig van egy nagyonokos aki kotelessegenek erzi szembemenni a tomeggel es megmondani a tutit. Mindig.

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2016. június 27., hétfő 0:24

Veidt írta:Hát szerintem nem gyökérség a mutogatás, a győztes megteheti,

Akkor Piqué mutogatása is rendben volt szerinted?

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. június 27., hétfő 0:22

ArjenMagicRobben írta: Hát ha egyszer annyi akkor miért ne mutogathatná?
Amennyiben neked ez a sport és fair play filozófiád én nem kívánok neked mást csak szeretettel és tisztelettel egy olyan Zidane-t amilyet Materazzi kapott. :lol: Fellaini meg egy kalap szar.

A CSAPAT előtt meg le a kalappal, még most is keresem a szavakat, csodálatos volt amit véghez vittek :'( :sziv:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. június 27., hétfő 0:19

ArjenMagicRobben írta:Hát ha egyszer annyi akkor miért ne mutogathatná? Hagyjatok már, sehol nem voltunk a ma a belgákhoz képest. Az volt a baj, hogy az első 3 meccs alapján mindenki elhitte, hogy már EB-győzelemre is esélyesek vagyunk, most pedig mindenki visszaesett a szomorú valóságba.
Mert talán nem illik. Vannak úriemberek még, nah ő nem az. A csoportkör után meg ki mondta hogy megnyerjük az Eb-t?
Ok. Próbáljátok kimagyarázni a 4-0-át is. Első félidőben simán mehettek volna 3-al és egy szavunk nem lehetne.
Faszság, hogy kimagyarázzuk. Mit szívsz ember? Simán mehettek volna 3-mal... Ennyi erőből akkor ha az összes lövésünk bement volna akkor meg továbbmentünk volna. Nem lőtték be a helyzeteiket. A második félidőben kb a 70. percig közük nem volt a labdához. Kár hogy nem lőttünk be egyet se. A 4-1 jobban mutatott volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rashidm 2016. június 27., hétfő 0:23-kor.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 27., hétfő 0:17

ArjenMagicRobben írta: Ok. Próbáljátok kimagyarázni a 4-0-át is. Első félidőben simán mehettek volna 3-al és egy szavunk nem lehetne.
Hát szerintem nem gyökérség a mutogatás, a győztes megteheti, az az igazi gyökérség ha utána a vesztes még elkezd balhézni, szerencsére ennél okosabbak voltunk azért. Sajnos elvakított itt is mindekit egy bizonyos rózsaszín köd.

Ettől függetlenül végre van valami haladás a magyar fociban! Hajrá! :agree: :salute:
A rózsaszín ködnek vagy akár a meccsnek semmi köze ehhez. Nyerhettek volna egy góllal, nyerhettek volna tízzel, nem változtat. Ahogy írták, győzni is tudni kell, méltósággal és tisztelettel.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: torjack » 2016. június 27., hétfő 0:15

Igazából egy lényeges dolog van:


A válogatott olyan élményben részesített mindenkit a győztes pótselejtezőktől kezdve, amire nagyon rég nem volt példa. Ezért már megérte. Kiestünk-szerintem túlzóan nagy-különbséggel egy amúgy jobb csapat ellen. A végén kockáztattunk, nem jött be. Shit happens.

Én gratulálok a csapatnak, stábnak, szurkolóknak, mert erre lehet büszkének lenni. :salute:


Meg aztán nagycsoportos ovis voltam, mikor utoljára kinn voltunk tornán, jó volt végre a mieinknek drukkolni, nem más csapattal szimpatizálni.


Erre a tornára lehet építeni, ha más nem már az is eredmény, ha sok mai kissrác fifázás helyett lemegy a pályára focizni és nem CR-nek, Messinek, stb. hanem Dzsudzsáknak, Királynak,Nagy Ádámnak, Gerának, Langnak(bocs ziro, nem tudtam kihagyni :mrgreen: ) képzeli magát...aztán némelyikből lesz is valami.


Fellaini meg egy kötsög.

Hát szerintem nem gyökérség a mutogatás
tudni kell emelt fővel veszíteni, meg nyerni is...a mikrofonfejű simán tiszteletlen volt, nincs ezen mit magyarázni.

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2016. június 27., hétfő 0:14

Sierra írta:
ArjenMagicRobben írta: Hagyjatok már, sehol nem voltunk a ma a belgákhoz képest
Te hagyjad már. :D Egyáltalán nem voltak akkora fölényben.
Ok. Próbáljátok kimagyarázni a 4-0-át is. Első félidőben simán mehettek volna 3-al és egy szavunk nem lehetne.
Hát szerintem nem gyökérség a mutogatás, a győztes megteheti, az az igazi gyökérség ha utána a vesztes még elkezd balhézni, szerencsére ennél okosabbak voltunk azért. Sajnos elvakított itt is mindekit egy bizonyos rózsaszín köd.

Ettől függetlenül végre van valami haladás a magyar fociban! Hajrá! :agree: :salute:
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. június 27., hétfő 0:12

Kurva büszke vagyok. Ennyi. Meg ittas. Fellaini meg haljon meg. Az ejjel soha nem erhet veget...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. június 27., hétfő 0:05

ArjenMagicRobben írta: Hagyjatok már, sehol nem voltunk a ma a belgákhoz képest
Te hagyjad már. :D Egyáltalán nem voltak akkora fölényben.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég