Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. június 30., csütörtök 9:09

Nekem egyre jobban Kanté lenne az opció. Zidane nem véletlenül hasonlítja Makelelehez, az sem véletlen hogy ennyire ragaszkodik ehhez a klasszik vkp poszthoz, a legnagyobb sikereit játékosként ő is úgy érte el amikor volt a pályán mögötte ilyen tipusú játékos, persze az is egy érv hogy a foci átalakult és nincs szükség már csak labdaszerzessel foglalkozó játékosra, de nekünk ez a tavaszi menetelés nem hiszem hogy összejött volna ha nincs Casemiro.

Pogba hozatala persze telitalálat lenne, a legdrágább játékos, marketingbomba, újság cimlapok. Ezen felül persze a sikeréhsége jót tenne nekünk, kellenek az új arcok akik ezt tudják hozni egy olyan társaságba akik már két BL-t is nyertek rövid időn belül. Viszont szerintem itt az ügynökével lesz probléma, és azért az nem is baj szerintem ha 90-100 milla fölé nem is megyünk el. Vannak azért opcióink akkor is ha csak Kanté jön, persze nem Pogba szintűek. Kovacic beépítése mellett továbbra is kardoskodok, Beniteznél kb csak ez tetszett hogy ő nyomatta azért, utána viszont Zidanenak nem nagyon volt lehetősége ilyen rövid idő alatt kiserletezgetnie, de a horvát srác top tehetség és kiváló képességekkel rendelkezik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. június 30., csütörtök 9:01

Zidane pontosan tudja, hogy mit jelent egy Kante féle arc a kp-ra. Pontosabban tudnia kellene. Annyiért ajándék lenne. Utána meg ráérünk bankot robbantani...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. június 30., csütörtök 8:34

Nem kéne digókkal üzletelni és kész.
Nyilvánvaló, amíg a Chelsea és a PSG 100 millió felett sem sajnálna Pogbáért, addig nem fogják nekünk eladni 80-ért. A fizetési igényekről nem is beszélve. Remélem, már Kanté lég le van zsírozva, cska az EB miatt nem jelentik be.
És ameddig James nincs elboltolva, nem lesz itt sem Pogba, sem Hazard.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 30., csütörtök 8:27

Vajon megéri Pogbát Kanté elvesztése? Valamiért úgy érzem, hogy le leszünk cumiztatva a Juve által, azzal, hogy ők is bejelentkeztek érte.
Pedig Zidane nagyon akarja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. június 30., csütörtök 8:24

Realista24 írta:Twitter sávot (is) pörgessétek, sok új rövidhír van. Tudom, hogy sokan elfelejtik. Mobil verzióban az aljára tekerjetek, ott jelenik meg. puszi.
Én telefon amint felnézek az az első, hogy pörgetem lefelé :D
Kíváncsi vagyok mikor indul be az adok veszek. :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 30., csütörtök 8:17

Twitter sávot (is) pörgessétek, sok új rövidhír van. Tudom, hogy sokan elfelejtik. Mobil verzióban az aljára tekerjetek, ott jelenik meg. puszi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. június 30., csütörtök 0:07

h3x0r írta:
miVida írta:ja nem balerol keresek cikket :D hanem hogy az angolok mikortol nem EU tagok? - nem akarlak zavarni csak ha van idod - mert csak azert kerdem mert a cikkben csak a 3 delamerikai jatekos van emlitve
Ha a britek hivatalosan bejelentik kilepesi szandekukat, akkor kezdodnek el a targyalasok az eu-val a konkret feltetelekrol, innentol indulna el az a 2 ev, amirol tobb helyen is olvasni lehet. A nemetek szorgalmazzak, hogy ezt minel hamarabb megtegyek, mig a britek varnanak az oktoberi valasztasokig. Kozben a maradás pártiak mar nem tudom hany millio alairast osszegyujtottek, hogy legyen ujabb nepszavazas. Es meg ugye ott vannak a skotok (olajmezők) is, akik a maradas mellett szavaztak. (Zsarolhatjak az angolokat, hogy elszakadnak az Egyesult Kiralysagtol, ha a britek kilepnek az EU-bol. De a katalan elszakadastol felve, a spanyolok siman keresztbe tehetnek a Skocia - EU hazassagnak). Egyelore nem lehet tudni, hogy vegul kilepnek, nem lepnek ki. Foleg elobbi eset rengeteg uj kerdest vet fel, de ha maradnak, akkor is lesznek valtozasok.
pontosan így van. Minimum 2 év de lehet, hogy akár 10 is lehet belőle. Ha jól tudom azért mert a kilépés feltételeit minden tagállamnak el kell fogadni - szóval könnyű vétózni. Emellett fájdalmas elszakadásra számítok a Britek szempontjából, mert szerintem lesz egy kis erőfitogtatás, aztán a végén nem változik semmi csak a Brit gazdaság zuhan meg és többet fognak fizetni de ez egy teljesen másik topik.

Illetve: természetesen az angol szövetség megegyezhet az UEFA-val és a FIFÁ-val külön is. Ha jól tudom ez a 3 nem EU játékos UEFA szabály (javítsatok ha tévedek). Így könnyen lehet, hogy mivel az UEFA nem akarja elveszíteni az legjobb (haha, bocsi nem hagyhattam ki ) akarom mondani legnagyobb bevételt hozó ligából származó bevételt kötnek egy speckó megállapodást velük aminek értelmében semmi nem változik az onnan származó játékosok besorolásán.
+ott van a spanyol útleveles dolog

Tehát röviden: el kell keserítenem azokat akik nem szívesen nézegetik itt a csikót a Brexit semmiféleképpen nem oldotta meg a problémájukat. :mrgreen:
A többieknek meg nincs izgulnivalójuk :)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. június 29., szerda 23:04

miVida írta:ja nem balerol keresek cikket :D hanem hogy az angolok mikortol nem EU tagok? - nem akarlak zavarni csak ha van idod - mert csak azert kerdem mert a cikkben csak a 3 delamerikai jatekos van emlitve
Ha a britek hivatalosan bejelentik kilepesi szandekukat, akkor kezdodnek el a targyalasok az eu-val a konkret feltetelekrol, innentol indulna el az a 2 ev, amirol tobb helyen is olvasni lehet. A nemetek szorgalmazzak, hogy ezt minel hamarabb megtegyek, mig a britek varnanak az oktoberi valasztasokig. Kozben a maradás pártiak mar nem tudom hany millio alairast osszegyujtottek, hogy legyen ujabb nepszavazas. Es meg ugye ott vannak a skotok (olajmezők) is, akik a maradas mellett szavaztak. (Zsarolhatjak az angolokat, hogy elszakadnak az Egyesult Kiralysagtol, ha a britek kilepnek az EU-bol. De a katalan elszakadastol felve, a spanyolok siman keresztbe tehetnek a Skocia - EU hazassagnak). Egyelore nem lehet tudni, hogy vegul kilepnek, nem lepnek ki. Foleg elobbi eset rengeteg uj kerdest vet fel, de ha maradnak, akkor is lesznek valtozasok.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 29., szerda 20:37

bale addigra mar 5 eve lesz spanyolban. akkor mar megkapja a spanyol utlevelet. mivel ha hivatalosan folyik le minden akkor is 2 ev a beadastol szamitva a kivalas. de sztem nem lesz ebbol semmi. uj szavazas lesz ahol a fiatalok vegre elmennek szavazni es bent maradnak. senki nem akar a bevandorlok helyett dolgozni ezt ok is tudjak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 29., szerda 20:27

miVida írta:ja nem balerol keresek cikket :D hanem hogy az angolok mikortol nem EU tagok? - nem akarlak zavarni csak ha van idod - mert csak azert kerdem mert a cikkben csak a 3 delamerikai jatekos van emlitve
Én is arról írok, hogy sztem nincs normális összegfoglaló, meg levegőben lóg egy új szavazás is, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2016. június 29., szerda 20:24

ja nem balerol keresek cikket :D hanem hogy az angolok mikortol nem EU tagok? - nem akarlak zavarni csak ha van idod - mert csak azert kerdem mert a cikkben csak a 3 delamerikai jatekos van emlitve
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 29., szerda 20:16

miVida írta:de van ez a 2 eves dolog, h... foggalmam sincs... :p tudnal egy ertelmes cikket kuldeni a brexitrol vagy valahonnan ahol kiderul, mert idekinn en alig vagyok gep kozelbe so egy csomo dolog nem vilagos :kivagyhe:
Ilyen cikk nem létezik, viccen kívül. Legalábbis szerintem. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2016. június 29., szerda 20:12

de van ez a 2 eves dolog, h... foggalmam sincs... :p tudnal egy ertelmes cikket kuldeni a brexitrol vagy valahonnan ahol kiderul, mert idekinn en alig vagyok gep kozelbe so egy csomo dolog nem vilagos :kivagyhe:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 29., szerda 20:05

miVida írta:
Ket kolcsonjatekos sorsa is eldolhet:

A játékos keretbe kerülését az is nehezíti, hogy a szabályok szerint csupán 3 olyan játékos lehet csapatunkban, akik nem állampolgárok egy EU-s országban. Ez a 3 játékos jelenleg Danilo, James és Casemiro.
boccs ha mar volt - probalok mindig visszaolvasni 2 oldalt - de Bale mikortol lesz "nem EU tag"?
Szerinted mikortól?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2016. június 29., szerda 19:59

Ket kolcsonjatekos sorsa is eldolhet:

A játékos keretbe kerülését az is nehezíti, hogy a szabályok szerint csupán 3 olyan játékos lehet csapatunkban, akik nem állampolgárok egy EU-s országban. Ez a 3 játékos jelenleg Danilo, James és Casemiro.
boccs ha mar volt - probalok mindig visszaolvasni 2 oldalt - de Bale mikortol lesz "nem EU tag"?
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. június 29., szerda 9:51

Ha a Kantés hír igaz, akkor nem kell majd aggódni amiatt, hogy védekező középpályás nélkül állunk majd fel, és nem lesz a pályán egyszerre Pogba, Kroos, Modric.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2016. június 29., szerda 7:57

CS0ki írta:Érdekes, de egyre inkább halnak el a nagyobb játékosok eligazolásáról szóló pletykák, lehetőségek. Jelenleg nem úgy néz ki, hogy bármely kicsit is meghatározóbb ember lépne, így meg azért nehéz lesz új embert hozni. Lehet hogy a két "nagy" igazolásunk Coentrao és Morata lesz. Ami most még talán nem is nagy baj, de ha követlező két időszakban nem igazolhatunk, akkor azért lehet eből probléma. Bár ki tudja. :) De azért 1-2 éhesebb játékos lehet jól jönne. Bár bajnoki címre eléggé kiéhezhetnének már a mostaniak is.
Épp, hogy vége a Copanak az EB még tart. Ezen ne lepődj meg. Majd utána beindulnak a csapatok

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 29., szerda 7:51

kara30 írta:Zidane szeretné Kantét és kifizetné érte a 25 millió eurót, legalábbis erről szólnak a spanyol hírek.
Úgy ket hete.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kara30
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2016. június 12., vasárnap 17:06
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Zidane, Pogba, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kara30 » 2016. június 29., szerda 7:25

Zidane szeretné Kantét és kifizetné érte a 25 millió eurót, legalábbis erről szólnak a spanyol hírek.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 28., kedd 14:21

James menni fog, nem fog ő padozni még egy évet, abban a pillanatban hogy biztos lesz Isco hosszabbítása már pattan is. Előre nincs helye, a kp-n nincs helye. A kp-n soha nem is lesz, előre ott van Lucas. Egyre kilátástalanabb a helyzete, nem fog ő ragaszkodni Madridhoz amikor majd az angolok egy zsíros fizuval csalják őt


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 310 regisztrált és 0 vendég