Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 30., csütörtök 11:46

csabi* írta:belinkeled azt a nyilatkozatot miszerint kifejezetten vkp szeretne lenni?
erre gondolnak sokan szerintem.
http://www.espnfc.com/bayern-munich/sto ... ern-munich
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. június 30., csütörtök 11:42

belinkeled azt a nyilatkozatot miszerint kifejezetten vkp szeretne lenni?
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 30., csütörtök 11:33

poronty írta:
Es akkor 3 vkp sunk legyen? Felesleges.
Alaba még mindig nem védekező középpályás.
Ha igazak a hírek, hogy Alaba hozható 80 milláért (tuti, hogy nem), akkor hagyni kell Pogbát. Kantét meg hozni kell a többi átigazolástól függetlenül.
Ő azt nyilatkozta h leginkabb az szeret lenni, de akkor nyilvan ő maga sem tudja mi is igazából...kp n feljebb hasznalhatatlan, ez az eb n is latszott

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2016. június 30., csütörtök 11:02

Es akkor 3 vkp sunk legyen? Felesleges.
Alaba még mindig nem védekező középpályás.
Ha igazak a hírek, hogy Alaba hozható 80 milláért (tuti, hogy nem), akkor hagyni kell Pogbát. Kantét meg hozni kell a többi átigazolástól függetlenül.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. június 30., csütörtök 10:49

V. Mester 77 írta:
babaking írta:Meddig tart az átigazolási idöszak július vagy augusztus utolsó napja?

Augusztus 31 éjfél
köszönöm!
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. június 30., csütörtök 10:43

babaking írta:Meddig tart az átigazolási idöszak július vagy augusztus utolsó napja?

Augusztus 31 éjfél
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. június 30., csütörtök 10:39

Meddig tart az átigazolási idöszak július vagy augusztus utolsó napja?
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 30., csütörtök 10:31

Ronaldo09 írta:Hogy jön a Pogbás hírhez Mendes?Lehet én vagyok vakon,de nem értem,Raiola az ügynöke.
Hiba volt, sorry.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 30., csütörtök 10:15

donor írta:Kanté + Alaba = 100 millió. Miről is beszélünk akkor? Indulhatnak a sporttáskás ügynökök :D
Es akkor 3 vkp sunk legyen? Felesleges.

Kantet hozni kell. Utana ha hozhato Pogba akkor őt is fogjak, ha nem akkor sem tortenik semmi, vegye meg akkor a psg 120 ert mi meg hozzuk el Varrattit. A lenyeg hogy ebbol a kp s keringobol ugy jojjubk ki hogy itt lez Kante+egy arc akit belehet dobni Modric helyere. Kova nalam ott nem opcio, nyilatkozta is h neki a vedelem elott fekszik leginkabb a jatek, ott nalunk lesznek, ha nem is vkp s akkor Kroos. Iscot majd meglassuk, de az a Modric poszt neki sem fekszik, kicsit balrol indulva vagy magasan a palya kozepen szeret ő jatszani.

Majd meglassuk, en bizom ZZ ben, a legjobb megszerezheto jatekost fogja hozni

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 30., csütörtök 10:13

Hogy jön a Pogbás hírhez Mendes?Lehet én vagyok vakon,de nem értem,Raiola az ügynöke.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2016. június 30., csütörtök 9:17

Nekem teljesen jó a
______Kanté/Casemiro
Modric/Isco_____Kroos/Isco
fogat. A hírek szerint számolnak Iscoval, ő is maradni akar. Ha Kanté tényleg jön, akkor a Modric, Kroos, Isco, Pogba nekem már sok lenne. Láthattuk, hogy idén is milyen sok szerepet kap a 4. számú "támadóbb" középpályás (ez volt idén James). Igen, Modric öregszik, és lehet, hogy nem igazolhatunk télen és nyáron, illetve akkor valószínűleg jövő télen sem fogunk tudni egyéb okok miatt. De egyelőre még Kovacic is itt van. Többen írták, hogy "next Modric" stb. Hát akkor itt a lehetőség felépíteni. Ahogy Lucas Vázquez is be-beugrott a középpályára tehermentesíteni. Ha nem számolnak Kovaciccsal, akkor kell valakin gondolkozni, de nekem nem egy Pogba kaliber kellene oda.

Ami nem tetszik nekem, az Coentrao. Nem is a képességével van a gondom, hanem a sérülékenységével. Korábban is nem egyszer volt, hogy Marcelo kiesett, aztán nem volt kit betenni, mert Coentrao is sérült volt.

EDIT:
donor írta:Kanté + Alaba = 100 millió. Miről is beszélünk akkor? Indulhatnak a sporttáskás ügynökök :D
Szerintem az vagy-vagy opció.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. június 30., csütörtök 9:13

Kanté + Alaba = 100 millió. Miről is beszélünk akkor? Indulhatnak a sporttáskás ügynökök :D

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. június 30., csütörtök 9:09

Nekem egyre jobban Kanté lenne az opció. Zidane nem véletlenül hasonlítja Makelelehez, az sem véletlen hogy ennyire ragaszkodik ehhez a klasszik vkp poszthoz, a legnagyobb sikereit játékosként ő is úgy érte el amikor volt a pályán mögötte ilyen tipusú játékos, persze az is egy érv hogy a foci átalakult és nincs szükség már csak labdaszerzessel foglalkozó játékosra, de nekünk ez a tavaszi menetelés nem hiszem hogy összejött volna ha nincs Casemiro.

Pogba hozatala persze telitalálat lenne, a legdrágább játékos, marketingbomba, újság cimlapok. Ezen felül persze a sikeréhsége jót tenne nekünk, kellenek az új arcok akik ezt tudják hozni egy olyan társaságba akik már két BL-t is nyertek rövid időn belül. Viszont szerintem itt az ügynökével lesz probléma, és azért az nem is baj szerintem ha 90-100 milla fölé nem is megyünk el. Vannak azért opcióink akkor is ha csak Kanté jön, persze nem Pogba szintűek. Kovacic beépítése mellett továbbra is kardoskodok, Beniteznél kb csak ez tetszett hogy ő nyomatta azért, utána viszont Zidanenak nem nagyon volt lehetősége ilyen rövid idő alatt kiserletezgetnie, de a horvát srác top tehetség és kiváló képességekkel rendelkezik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. június 30., csütörtök 9:01

Zidane pontosan tudja, hogy mit jelent egy Kante féle arc a kp-ra. Pontosabban tudnia kellene. Annyiért ajándék lenne. Utána meg ráérünk bankot robbantani...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. június 30., csütörtök 8:34

Nem kéne digókkal üzletelni és kész.
Nyilvánvaló, amíg a Chelsea és a PSG 100 millió felett sem sajnálna Pogbáért, addig nem fogják nekünk eladni 80-ért. A fizetési igényekről nem is beszélve. Remélem, már Kanté lég le van zsírozva, cska az EB miatt nem jelentik be.
És ameddig James nincs elboltolva, nem lesz itt sem Pogba, sem Hazard.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 30., csütörtök 8:27

Vajon megéri Pogbát Kanté elvesztése? Valamiért úgy érzem, hogy le leszünk cumiztatva a Juve által, azzal, hogy ők is bejelentkeztek érte.
Pedig Zidane nagyon akarja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. június 30., csütörtök 8:24

Realista24 írta:Twitter sávot (is) pörgessétek, sok új rövidhír van. Tudom, hogy sokan elfelejtik. Mobil verzióban az aljára tekerjetek, ott jelenik meg. puszi.
Én telefon amint felnézek az az első, hogy pörgetem lefelé :D
Kíváncsi vagyok mikor indul be az adok veszek. :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 30., csütörtök 8:17

Twitter sávot (is) pörgessétek, sok új rövidhír van. Tudom, hogy sokan elfelejtik. Mobil verzióban az aljára tekerjetek, ott jelenik meg. puszi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. június 30., csütörtök 0:07

h3x0r írta:
miVida írta:ja nem balerol keresek cikket :D hanem hogy az angolok mikortol nem EU tagok? - nem akarlak zavarni csak ha van idod - mert csak azert kerdem mert a cikkben csak a 3 delamerikai jatekos van emlitve
Ha a britek hivatalosan bejelentik kilepesi szandekukat, akkor kezdodnek el a targyalasok az eu-val a konkret feltetelekrol, innentol indulna el az a 2 ev, amirol tobb helyen is olvasni lehet. A nemetek szorgalmazzak, hogy ezt minel hamarabb megtegyek, mig a britek varnanak az oktoberi valasztasokig. Kozben a maradás pártiak mar nem tudom hany millio alairast osszegyujtottek, hogy legyen ujabb nepszavazas. Es meg ugye ott vannak a skotok (olajmezők) is, akik a maradas mellett szavaztak. (Zsarolhatjak az angolokat, hogy elszakadnak az Egyesult Kiralysagtol, ha a britek kilepnek az EU-bol. De a katalan elszakadastol felve, a spanyolok siman keresztbe tehetnek a Skocia - EU hazassagnak). Egyelore nem lehet tudni, hogy vegul kilepnek, nem lepnek ki. Foleg elobbi eset rengeteg uj kerdest vet fel, de ha maradnak, akkor is lesznek valtozasok.
pontosan így van. Minimum 2 év de lehet, hogy akár 10 is lehet belőle. Ha jól tudom azért mert a kilépés feltételeit minden tagállamnak el kell fogadni - szóval könnyű vétózni. Emellett fájdalmas elszakadásra számítok a Britek szempontjából, mert szerintem lesz egy kis erőfitogtatás, aztán a végén nem változik semmi csak a Brit gazdaság zuhan meg és többet fognak fizetni de ez egy teljesen másik topik.

Illetve: természetesen az angol szövetség megegyezhet az UEFA-val és a FIFÁ-val külön is. Ha jól tudom ez a 3 nem EU játékos UEFA szabály (javítsatok ha tévedek). Így könnyen lehet, hogy mivel az UEFA nem akarja elveszíteni az legjobb (haha, bocsi nem hagyhattam ki ) akarom mondani legnagyobb bevételt hozó ligából származó bevételt kötnek egy speckó megállapodást velük aminek értelmében semmi nem változik az onnan származó játékosok besorolásán.
+ott van a spanyol útleveles dolog

Tehát röviden: el kell keserítenem azokat akik nem szívesen nézegetik itt a csikót a Brexit semmiféleképpen nem oldotta meg a problémájukat. :mrgreen:
A többieknek meg nincs izgulnivalójuk :)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9206
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. június 29., szerda 23:04

miVida írta:ja nem balerol keresek cikket :D hanem hogy az angolok mikortol nem EU tagok? - nem akarlak zavarni csak ha van idod - mert csak azert kerdem mert a cikkben csak a 3 delamerikai jatekos van emlitve
Ha a britek hivatalosan bejelentik kilepesi szandekukat, akkor kezdodnek el a targyalasok az eu-val a konkret feltetelekrol, innentol indulna el az a 2 ev, amirol tobb helyen is olvasni lehet. A nemetek szorgalmazzak, hogy ezt minel hamarabb megtegyek, mig a britek varnanak az oktoberi valasztasokig. Kozben a maradás pártiak mar nem tudom hany millio alairast osszegyujtottek, hogy legyen ujabb nepszavazas. Es meg ugye ott vannak a skotok (olajmezők) is, akik a maradas mellett szavaztak. (Zsarolhatjak az angolokat, hogy elszakadnak az Egyesult Kiralysagtol, ha a britek kilepnek az EU-bol. De a katalan elszakadastol felve, a spanyolok siman keresztbe tehetnek a Skocia - EU hazassagnak). Egyelore nem lehet tudni, hogy vegul kilepnek, nem lepnek ki. Foleg elobbi eset rengeteg uj kerdest vet fel, de ha maradnak, akkor is lesznek valtozasok.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég