Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 30., csütörtök 14:17

Ő ugye a Marseille erőnlétije volt? Kötött egy előszerződést a Lyonnal, amit most fel akarnak bontani mert időközben bejelentkezett ZZ. Eddig jól értem? Azt nem tudom a Marseille-től milyen módon távozik vagy távozott, de jó lenne tudni mi is volt a Lyoni előszerződésben. Ott valószínűleg csak fizetni kell majd, hogy ők is boldogok legyenek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 30., csütörtök 14:14

CS0ki írta:
Határozott idejű szerződése van, ezt mondta fel gondolom nem a megfelel módon.
Mondjuk akkor nem minket kéne perelnie, hanem az ember...
Ez van a korábbi cikkünkben:
A mester jelöltje Antonio Pintus, akivel még játékos korában együtt dolgozott a Juventus-nál. A szakember nyáron már elszerződött egy másik klubhoz, 3 éves szerződést írt alá az Olympique Lyon csapatával.
A klub elnöke, Jean Michel Aulas viszont nem nézi jó szemmel az ügyet, hiszen Pintus már az előszezont is megkezdte a lyon-i csapattal. A szabályok szerint már 15 nappal előre be kell jelentenie a távozását, és ebből nem hajlandó engedni Aulas. Azzal is fenyegetőzik, hogy ha tovább folytatódnak a tárgyalások, akkor a FIFA elé fogja vinni az ügyet, és bepereli a Real Madridot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. június 30., csütörtök 14:09

Határozott idejű szerződése van, ezt mondta fel gondolom nem a megfelel módon.
Mondjuk akkor nem minket kéne perelnie, hanem az ember...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 30., csütörtök 14:06

wZoLee7 írta:
L'Equipe: Mivel a Real Madrid nem tett le Anotino Pintus szerződtetéséről, a Lyon elnöke beperelte a a klubot.
Ezt meg nem értem, megint amatőrök voltunk? ZZ csak tudta hogy kell neki és nem most jött rá, akkor meg miért írt alá a Lyonnal, ezzel se beszélt senki. Ez megint csak egy amatőr hiba, ha meg már nem tudjuk hozni akkor keressünk mást, ne már hogy egy erőnléti edző miatt kelljen még ez miatt is a klubot védeni, bőven elég hogy a nyakunkon egy eltiltás, épp most kellene mindent úgy csinálni hogy a bíróság közelébe se legyünk :D
Határozott idejű szerződése van, ezt mondta fel gondolom nem a megfelel módon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. június 30., csütörtök 14:04

Ezt hogy érted? Fix 25M kivásárlási árról beszélnek, úgyhogy itt max. a játékos választását lehet fizetéssel befolyásolni. Az United sem fog letenni érte többet, mint a szerződésben foglalt kivásárlási ár, úgyhogy ebben a formában nem lesz licit.
Valószínűleg pont, hogy a fieztésről beszélt a kolléga is, különben felesleges lett volna Zidane-t emlegetni, hiszen a Leicester-nek olymindegy, hogy ki a másik csapat edzője, ak vinni akarná az emberüket. Max a játékosnak nem mindegy.
És fizetésben az MU valóban többet adna majd szerintem.
Ezt meg nem értem, megint amatőrök voltunk? ZZ csak tudta hogy kell neki és nem most jött rá, akkor meg miért írt alá a Lyonnal, ezzel se beszélt senki. Ez megint csak egy amatőr hiba, ha meg már nem tudjuk hozni akkor keressünk mást, ne már hogy egy erőnléti edző miatt kelljen még ez miatt is a klubot védeni, bőven elég hogy a nyakunkon egy eltiltás, épp most kellene mindent úgy csinálni hogy a bíróság közelébe se legyünk :D
Perelni bármikor bármiért lehet...lehet, hogy némi bánatpénzt kérnek érte, és kb az időhúzással fenyegetőznek, mert nyilván nekünk nem mindegy, hogy mikor kezdheti meg a munkát.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. június 30., csütörtök 13:46

M1Ö írta:Kantét sem venném biztosra egyébként. Zidane ide vagy oda, a pénz nagy úr és azt az United biztos többet adna, mint mi. Érdekes lesz a nyár, nincs egy kiszámítható szál sem. :mrgreen:
Ezt hogy érted? Fix 25M kivásárlási árról beszélnek, úgyhogy itt max. a játékos választását lehet fizetéssel befolyásolni. Az United sem fog letenni érte többet, mint a szerződésben foglalt kivásárlási ár, úgyhogy ebben a formában nem lesz licit.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 30., csütörtök 13:33

L'Equipe: Mivel a Real Madrid nem tett le Anotino Pintus szerződtetéséről, a Lyon elnöke beperelte a a klubot.
Ezt meg nem értem, megint amatőrök voltunk? ZZ csak tudta hogy kell neki és nem most jött rá, akkor meg miért írt alá a Lyonnal, ezzel se beszélt senki. Ez megint csak egy amatőr hiba, ha meg már nem tudjuk hozni akkor keressünk mást, ne már hogy egy erőnléti edző miatt kelljen még ez miatt is a klubot védeni, bőven elég hogy a nyakunkon egy eltiltás, épp most kellene mindent úgy csinálni hogy a bíróság közelébe se legyünk :D

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. június 30., csütörtök 12:57

babaking írta: Itt mondjuk hozzá kell tenni, hogy az EB 5 sztárjából legalább 3 már itt játszik.
Hazard "egyedül" kiejtette a titkos esélyes válogatottat, érte még mehetünk... :shifty:
Kantét sem venném biztosra egyébként. Zidane ide vagy oda, a pénz nagy úr és azt az United biztos többet adna, mint mi. Érdekes lesz a nyár, nincs egy kiszámítható szál sem. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. június 30., csütörtök 12:53

Anthony írta:
babaking írta:Szerencsére még mi sem vettünk meg mindenkit aki az EB-n 2 egyeneset tudott a labdába rúgni.
Várjuk ki a végét! Különben is, Hamesz sem tud egyeneset rúgni a labdába :lol:
(menjen már el, hogy tudjak avát cserélni pasztmek :mrgreen: )
Larrañaga: “James maradni fog”
:mrgreen: :mrgreen: csak, hogy jobb legyen a napod :)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. június 30., csütörtök 12:50

babaking írta:Szerencsére még mi sem vettünk meg mindenkit aki az EB-n 2 egyeneset tudott a labdába rúgni.
Várjuk ki a végét! Különben is, Hamesz sem tud egyeneset rúgni a labdába :lol:
(menjen már el, hogy tudjak avát cserélni pasztmek :mrgreen: )

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. június 30., csütörtök 12:46

Már kíváncsi vagyok mi sül ki ebböl az egészböl. Szerencsére eddig nem arról szólnak a hírek, hogy felforgatjuk a fél keretet. Viszonylag kevés hír van arról, hogy lerabolnak minket (leginkább csak Kroost és Varanet vinnék de ök - remélem - mozdíthatatlanok).

Szerencsére még mi sem vettünk meg mindenkit aki az EB-n 2 egyeneset tudott a labdába rúgni. Itt mondjuk hozzá kell tenni, hogy az EB 5 sztárjából legalább 3 már itt játszik. (Söt már Morata is :mrgreen: - felölem maradhat ha nem nyafizik, hogy padozik)
Szerintem a Kanté - Alaba - Pogba hármasból 1 vagy 2fog jönni. Ha csak egyet lehetne választani akkor én Kantét hoznám.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. június 30., csütörtök 12:28

80 az mégsem 120

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. június 30., csütörtök 12:26

Meg gondolom, mennyire meghatodik rajta a juve, hogy ha nem adja el Madridnak Pogbat, akkor majd ok mást fognak igazolni. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 30., csütörtök 12:24

Anthony írta:Hmm, én sem értem miért hajszoljuk Alabát? Lehet csak a Juvet akarják sakkban tartani, hogy adják már el Pogbát értelmes áron, mert ha nem vesznek 60-ér egy osztrákot? :hmmm:

Kíváncsian várom mik fognak itt történni ezen a nyáron :roll:
Nagy sakkban tartás nem lehet, ha minden hír 80 milliós Alabáról ír, akit a BM amúgy sem akar eladni. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. június 30., csütörtök 12:17

Hmm, én sem értem miért hajszoljuk Alabát? Lehet csak a Juvet akarják sakkban tartani, hogy adják már el Pogbát értelmes áron, mert ha nem vesznek 60-ér egy osztrákot? :hmmm:

Kíváncsian várom mik fognak itt történni ezen a nyáron :roll:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 30., csütörtök 12:14

Hát a lényegen nem sokat változtat. 70-80 millióért elhozni, valakit aki baloldali védőnek csak csere lenne, vkp-s posztra 3. lenne, a kp többi posztjára csak 3. vagy 4. megoldás lenne, teljesen felesleges. Ő csakis abban az esetben érné meg elhozni ha sem Kanté sem pedig Pogba nem jön. Akkor egy személyben lenne 3 posztra is (még ha belső védőnek is számoljuk akkor 4) az első számú csere ember, pihentetések, sérülések vagy sárgák miatt meg gyakran kezdő szerepet kapna.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. június 30., csütörtök 11:54

Realista24 írta:
csabi* írta:belinkeled azt a nyilatkozatot miszerint kifejezetten vkp szeretne lenni?
erre gondolnak sokan szerintem.
http://www.espnfc.com/bayern-munich/sto ... ern-munich
köszi, tehát nem mondott o vkpt
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 30., csütörtök 11:46

csabi* írta:belinkeled azt a nyilatkozatot miszerint kifejezetten vkp szeretne lenni?
erre gondolnak sokan szerintem.
http://www.espnfc.com/bayern-munich/sto ... ern-munich
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. június 30., csütörtök 11:42

belinkeled azt a nyilatkozatot miszerint kifejezetten vkp szeretne lenni?
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 30., csütörtök 11:33

poronty írta:
Es akkor 3 vkp sunk legyen? Felesleges.
Alaba még mindig nem védekező középpályás.
Ha igazak a hírek, hogy Alaba hozható 80 milláért (tuti, hogy nem), akkor hagyni kell Pogbát. Kantét meg hozni kell a többi átigazolástól függetlenül.
Ő azt nyilatkozta h leginkabb az szeret lenni, de akkor nyilvan ő maga sem tudja mi is igazából...kp n feljebb hasznalhatatlan, ez az eb n is latszott


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég