Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 28., vasárnap 13:10

Én kurvára nem akarok szélsők nélküli présfocit nézni mint Pellegrinivel anno. Márpedig ez lesz, ha nem jön Bale, mert jelenleg egy real szintű szélsőnk, van az pedig CéRonaldo.
hidd el, én sem akarom, de ebben a vásárlásban akkor sem lenne logika, akármennyire is kell egy szélső a jobb oldalra
pont ezért ódzkodtam iscotól, mert ő azon vagy azokon a posztokon jó, ahol nekünk már van emberünk, és nem akarunk tőlük megválni, és persze a jobb oldallal még mindig nincs semmi kezdve
de mivel már itt van, ezért bale már tényleg sok lenne, és nem csak árban, hanem minden tekintetben
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 28., vasárnap 12:37

Benzemának meg az első éve lesz, amikor végig játszhatja a szezont úgy, hogy nem cserélik le minden meccsen. Szerintem teljesen jogtalan az ő szidása, mert ahhoz képest, hogy folyamatosan rotálva voltak Higuval, nem marad el lényegesen a teljesítménye például Suarezétől vagy Falcaoétól. Meg aztán ha az uruguayi tényleg olyan sokkal jobb, mint a mi franciánk, akkor télen még el lehet hozni őt, még a BL-ben is játszhat majd.
Egyetértek minden szóval.Magam is írtam hasonlókat a témában.
És Májkal is egyetértek Bale-el kapcsolatban.Persze nyilván megoszlanak a vélemények,hogy látványos támadás építés,vagy villámgyors brlutál erőfoci....nekem az első,de ez csak.az én magánvéleményem...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. július 28., vasárnap 12:19

Özil összehasonlíthatatlanul jobb volt tegnap, mint a Lyon ellen. És fizikailag is, csak néztem, hogy a nyolvanikszedik percben milyen sprintet vágott vissza levédekezni a felfutó bekket

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 28., vasárnap 12:16

Özil tegnap nem volt annyira vészes szerintem... Főleg, hogy sokat cseréltek helyet CR-el is támadásoknál, de igy is ő adta a gólpaszt Benyának... Védekezésben is jobbak voltak a srácok mint eddig. Megvolt az a bizonyos csapatvédekezés és 11 ember védekezett és 11 ember támadott, ha kell. Mondjuk 1x nagyot néztem mikor Pepe a PSG 16-osánál passzolgatott :D ... Kicsit szokni kell ezt a srácoknak, de szerintem a tegnapi csapat támadásokba is nagyon jó volt és védekezésben is jó volt ahhoz képest, hogy 3 alap ember hiányzik a védelemből... :shifty:

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 28., vasárnap 12:14

cart írta:
Guti.HaZ. írta:Majd, ha nem Ronaldo fejez be 8/10 akciót, akkor lehet ilyesmiről beszélni.
Nem tudom, ez hogy jön ahhoz amit írtam. Amúgy meg ez a felfogás látszik, hogy megbukott a Real és a Barcánál is...
Azt írtad, hogy nem baj, ha a "9-es" nem lő annyi gólt, mert a többi játékos kiveheti a részét jobban. Na de a gól az lövésből (vagy ugye fejesből stb., de legtöbbször lövésből) születik, amit meg ugye Ronaldo ejt meg legtöbbször. Így meg nehéz a többieknek több gólt lőnie.

De egyébként abszolúte nem értem, hogy ezzel mit akartál mondani. A Bayernben nincs olyan, aki a csapata össz. góljainak felét egymaga lövi, nyilván ezért többfelé oszlik el.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 28., vasárnap 12:10

pheco írta:
Mike írta:szerintem meg a Ronaldo-Bale párossal elfelejthetjük azt a focit amit eddig Carlo akart. Maradjon csak a szigeten.
Miért is? Özil a jobboson gyenge, és nem kis javulás lenne a helyén Bale. Befelé húzva nagy veszély lenne, akár lőhetne akár készíthetné le Cének, esetleg kiugrik Benz vagy Carvajal. Özil meg lerendezi Iscoval, hogy ki legyen a kezdő tkp.
mert a Ronaldo-Bale páros José taktikájába illett volna tökéletesen. Carlo labdatartást akar, sok passzt, kreativitást, kényszerítőket, a betömörülő védelem ellen kis helyen is. Bale játéka a sebességre, erőre épül. Lehet magyarázni h fejlődik, meg már középen is játszik, de attól még az ő játékának ez az alapja.
Nem mondom h nem tudna beilleszkedni ide is, mert azért nem egy kutyaütőről van szó, de ha elfogadjuk h Bale igenis megér 100 milliót, akkor arról a Bale-ről beszélünk aki az angol bajnokságba tökéletesen illik és a legnagyobb erényeit ki tudja bontakoztatni. Nálunk nem tudná, vagy csak ritkán. Más képességeit kéne előtérbe hozni, de nem azokkal érte el h top játékos lett. Fizetnénk 100 milliót egy olyan emberért aki csak 60-70 százalékon tud játszani. De azt meg Isco is lehozza, 27 millióért.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 28., vasárnap 11:59

Guti.HaZ. írta:Majd, ha nem Ronaldo fejez be 8/10 akciót, akkor lehet ilyesmiről beszélni.
Nem tudom, ez hogy jön ahhoz amit írtam. Amúgy meg ez a felfogás látszik, hogy megbukott a Real és a Barcánál is...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 28., vasárnap 11:49

béllel megmondom mi a baj. ha ide jön, akkor faszán meg lesz a bale-cr szárny (ha nem fogja ronaldót feltolni, de akkor fejbelövöm magam) de ezáltal özil vagy isco padra szorul. rosszabb esetben olyn helyen kezdenek el játszani a játékosok ami nem az ő posztjuk, pl isco a lyon ellen. legrosszabb esetben modric szorul a padra... egyértelmű lenne hogy özil akkor pad, de hát tudjuk hogy őt mindenki zseninek tartja.

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. július 28., vasárnap 11:41

Aha persze. Akkor miért nem lőtte tonnaszámra a gólokat?

Ha a játszott perc/gól arányt nézzük, akkor abszolút nincs lemaradva az általam említett játékosoktól. Ráadásul gólpasszokban kb az összes top csatárt felülmúlja.
Nem csak azt kell nézni, hogy hány meccsen hány gólt rúgott, hanem a játszott perceket is figyelembe kell venni plusz Falcao és Suarez végezték lényegében a pontrúgásokat(11-es, szabadrúgás) az előző szezonban, ami elég sokat hozzátesz a gólok számához. Benzemának erre CR miatt ugye nem volt és nem is lesz lehetősége, hogy büntetőket meg szabadrúgásokat lőjön.

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 28., vasárnap 11:39

realistahuni írta:Egy 70 misiért én szívesen megválnék a gülütől, amit a PSG vagy a City ki is tudna fizetni.
Még, HA eladó lenne, akkor sem adna senki 70 milliót érte. Ebben teljesen biztos vagyok. Esetleg, ha egy 70 fős munkás csoport, ahol mindenki neve Mihály volt a jelentése a "70 misiért"-nek, akkor elnézést. :lol:
cart írta:Meg lehet nézni a Bayernt, ott is a csatár Madzukic 20 gól alatt lőtt a szezonban, mégis mindent megnyertek. Régen nem arról van szó, hogy az a menő, akinek a legelöl lévő embere több gólt szerez... Itt van Özil, Modric, Isco, Jesé, Ronaldo, (Bale), bőven elég gólt rúgnának Benzema mellett.
Majd, ha nem Ronaldo fejez be 8/10 akciót, akkor lehet ilyesmiről beszélni.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 28., vasárnap 11:28

Mike írta:szerintem meg a Ronaldo-Bale párossal elfelejthetjük azt a focit amit eddig Carlo akart. Maradjon csak a szigeten.
Miért is? Özil a jobboson gyenge, és nem kis javulás lenne a helyén Bale. Befelé húzva nagy veszély lenne, akár lőhetne akár készíthetné le Cének, esetleg kiugrik Benz vagy Carvajal. Özil meg lerendezi Iscoval, hogy ki legyen a kezdő tkp.

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 28., vasárnap 11:27

Meg lehet nézni a Bayernt, ott is a csatár Madzukic 20 gól alatt lőtt a szezonban, mégis mindent megnyertek. Régen nem arról van szó, hogy az a menő, akinek a legelöl lévő embere több gólt szerez... Itt van Özil, Modric, Isco, Jesé, Ronaldo, (Bale), bőven elég gólt rúgnának Benzema mellett.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 28., vasárnap 11:22

Az eddigiek alapján Di Maria nem is a szélen fog játszani.
cart írta:
Szerintem a Ronaldo-Bale páros előtt akár Morata is játszhatna, úgy is meglenne a szükséges gólmennyiség...
szerintem meg a Ronaldo-Bale párossal elfelejthetjük azt a focit amit eddig Carlo akart. Maradjon csak a szigeten.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 28., vasárnap 11:21

Reaper's Scythe írta:mert ahhoz képest, hogy folyamatosan rotálva voltak Higuval, nem marad el lényegesen a teljesítménye például Suarezétől vagy Falcaoétól. Meg aztán ha az uruguayi tényleg olyan sokkal jobb, mint a mi franciánk, akkor télen még el lehet hozni őt, még a BL-ben is játszhat majd.
Aha persze. Akkor miért nem lőtte tonnaszámra a gólokat? Miért nem tudta kiszorítani Higut? Komoly problémák vannak Benzemának a hozzáállásával. Egy Real Madridban ez nem megengedett. Abban bízok, hogy Zidane jelenléte egy kicsit feltüzeli a srácot. Bár igazán talpra állhatna már. Szvsz Benzema/Morata csatár párossal nekiállni az idénynek totális öngyilkosság. Suárezhez meg Falcaóhoz hasonlítani nagyon nagy ostobaság. Ők vérbeli csatárok akik f*ssák a gólokat.

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 28., vasárnap 11:17

Szerintem a Ronaldo-Bale páros előtt akár Morata is játszhatna, úgy is meglenne a szükséges gólmennyiség...

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. július 28., vasárnap 11:13

Nem kell már senki véleményem szerint. Di Maria nem lesz kezdő, ha nem játszik jól, ebben biztos vagyok. Ha meg jól játszik, akkor meg legyen csak kezdő, mert egy jó Di Maria aranyat tud érni.

Benzemának meg az első éve lesz, amikor végig játszhatja a szezont úgy, hogy nem cserélik le minden meccsen. Szerintem teljesen jogtalan az ő szidása, mert ahhoz képest, hogy folyamatosan rotálva voltak Higuval, nem marad el lényegesen a teljesítménye például Suarezétől vagy Falcaoétól. Meg aztán ha az uruguayi tényleg olyan sokkal jobb, mint a mi franciánk, akkor télen még el lehet hozni őt, még a BL-ben is játszhat majd.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 28., vasárnap 11:09

Én meg nem akarom elhinni, hogy a Real Madridnak muszáj a szélre Di Maria helyére igazolni egy játékost, mikor sokkal nagyobb gáz van a csatár poszton. Benzema formája teljesen kiszámíthatatlan. Van mikor jól játszik, van mikor hónapokig nem találja magát. Mi lesz itt akkor a helyzetkihasználással? Azt meg ne mondja nekem senki, hogy Morata is ott van, mert a srác küzd meg minden, de legyünk őszinték magunkhoz egy spanyol középcsapat az ő szintje. Persze jó lenne nem DM szerencsétlenkedését és agyatlan fel-alá futkorászását és a bűn rossz ívelgetéseit nézni, de úgy hiszem, hogy ez a probléma még később orvosolható. Suárez mellé tenném le a voksomat, hisz ő, ha kell a jobb szélt is megjátssza.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 28., vasárnap 10:39

nem tudom miért hajkurásszuk még mindig a walesit, annyira túltelített már a középpályánk
Meg is válaszoltad ezt a kérdést.
persze hiányzik a jobb oldalra egy jó szélső, meg el lehet adni az útból dm-et
Én kurvára nem akarok szélsők nélküli présfocit nézni mint Pellegrinivel anno. Márpedig ez lesz, ha nem jön Bale, mert jelenleg egy real szintű szélsőnk, van az pedig CéRonaldo.

Özilnek már most sír a szája, hogy nem akar szélen játszani. Isco se lesz jó jobb oldalt, hiába magyarázzák be maguknak egyesek, Modric meg pláne nem. Ott van Coentrao esete, mikor jött azt mondták, hogy vkp-ként, és szélső támadóként is jó...ja igen, kár, hogy nem a Madridba.

Én Özilt küldeném el, mert túl sokan vagyunk tkp poszton, egyszerűen nem maradhat Modric, Isco, Özil hármas itt hosszú ideig, abból csak cirkusz lesz. A németen meg látszik, hogy jó ideje nem megy neki nálunk, abból él, hogy CR-nek kiosztja az évi 20 gólpasszt és Madridban istenítik ezért. Ezt a feladatot meg Isco, Modric és Illara szerintem együttesen meg tudnák oldani, vannak olyan jó játékosok. Egy 70 misiért én szívesen megválnék a gülütől, amit a PSG vagy a City ki is tudna fizetni.
Love football, hate antifa.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 28., vasárnap 10:24

Gyerekek,hogy ne csak Bale legyen a téma :)

A vakációzó játékosok mikor térnek vissza? Multkor volt valami Ramosról,hogy 2 hetet feláldozott és visszajött edzeni,de lehet vak vagyok,én nem láttam az edzéseken. Esetleg tornateremben nyomja..?

Ha így van akkor Iker miért nem tette ugyan ezt? Elfáradt fél év játéktól? :roll:
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 28., vasárnap 9:54

nem tudom miért hajkurásszuk még mindig a walesit, annyira túltelített már a középpályánk, hogy egyszerűen nem fér be, 60 millás játékos meg nyilván nem a padon fog ülni
persze hiányzik a jobb oldalra egy jó szélső, meg el lehet adni az útból dm-et, de akkor sincs megoldva a probléma
özil kiskedvenc, isco most lett megvéve, kakát újra akarják éleszteni, cr ugye kihagyhatatlan, és akkor még a fiataloknak is kellene a játékidő
én csalódott leszek, ha elhozzuk idén
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég