Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 28., vasárnap 20:29

inkább legyünk többen, mint kevesebben
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 28., vasárnap 19:38

szilamer írta:Várj... ha levesszük egyik kapust (mert tuti nem 4 kapusunk lesz), meg két castillas védőt, akkor az pontosan 25. Hol itt a hiba? 25 kell legyen, 25 van.
Ja valamiért 3 kapust láttam :mrgreen: Na mindegy szerintem még a 25 is sok . Lesznek páran akik elvétve kapnak lehetőséget.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. július 28., vasárnap 19:17

Várj... ha levesszük egyik kapust (mert tuti nem 4 kapusunk lesz), meg két castillas védőt, akkor az pontosan 25. Hol itt a hiba? 25 kell legyen, 25 van.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 28., vasárnap 19:10

MorataMartin írta:Az amerikai keret 28 fös ha ebböl lejön Casado, Mateos és Mejias majd én az így kialakuló 25 fös kerettel elégedett lennék!
Túl sok szerintem. Az se biztos , hogy Meijas marad a Castillában. Lehet a felnőtt keretbe lesz nevezve , bár erről vki biztos tud pontosat. De 3 kapussal is elég lenne 23 , 24 fős keret. Most 26-an vagyunk , legalább 2 embernek kéne mennie .
Nem is értem , miért volt szükség Cheryshevre az első csapatban , biztos sokat fog játszani. :roll:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. július 28., vasárnap 18:37

Az amerikai keret 28 fös ha ebböl lejön Casado, Mateos és Mejias majd én az így kialakuló 25 fös kerettel elégedett lennék!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 28., vasárnap 18:31

Hát nem! Legjobb példa erre az, hogy minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár. Rogerio Ceni is lődözte a gólokat, de még is kapus és nem csatár. C meg szélső támadó és nem csatár, de ettől még lőhet 60+ gólt egy szezonban, ahogy akár egy kapus, védő is. (Amire mondjuk csekély az esély)
Ez így van.Nem akarom eldönteni ezt a vitát,de maradjunk abban,hogy Ronaldo támadó.De kicsit sem csatár.Próbálták ott,emlékszünk,de csak szenvedett azon a poszton.
Az a Rogerio Ceni meg mekkora forma,istenem... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 28., vasárnap 18:26

morientes írta:Na befejeztem Balet mer valaki helyesen írta a minap,hogy lerágott csont.
Jól is teszed. Igazából teljesen felesleges addig beszélni róla, míg nem jön egy komolyan vehető hír az érkezéséről

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 28., vasárnap 18:20

kiserik írta:Lehet szőrszálhasogatni, de mi a séma:

csatár = góllövés; góllövés = CR7 => csatár = CR7

Ha a csatár dolga a góllövés és CR7 lövi azokat, akkor véleményem szerint igen is ő a csatár. Persze nem poszt szerint, hanem feladat szerint, amit itt már sokan elmondtatok, hogy rá van kihegyezve a játék és nem a 9-es poszton díszelgő "csatár"-ra. A lényeg az lett volna, hogy ha egy olyan csapatban (Lyon), ahol a fő gólvágó a 9-es, és ő lövöldöz kapura a legtöbbet + őt szolgálja ki mindenki, akkor Benzema is hozná vélhetően a sztár csatárok átlagait.
Hát nem! Legjobb példa erre az, hogy minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár. Rogerio Ceni is lődözte a gólokat, de még is kapus és nem csatár. C meg szélső támadó és nem csatár, de ettől még lőhet 60+ gólt egy szezonban, ahogy akár egy kapus, védő is. (Amire mondjuk csekély az esély)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 28., vasárnap 18:16

Nzedge írta:
A Daily Mail szerint Gareth Bale nagyot csalódott a Tottenham elnökében, miután nem fogadta el a Real Madrid világrekordnak számító 82 millió fontos ajánlatát. A lap szerint a játékos nem fizikai, hanem 'lelki' sérülés miatt hagyta ki a legutóbbi barátságos mérkőzést, és nem szeretne többet pályára lépni a jelenlegi együttesében.
Már tele van a fas.om ezekkel a blikk hírekkel.. :roll:
Legyen már valami konkrétum,jön vagy nem?!
Én is borzasztóan unom már... Bár tény, hogy én már annyira nem örülnék neki... Pedig tény, hogy szerettem volna, ha jön, de most nem tudnám hova tenni... Maximum, ha DM lelépne vagy akkor Özilnek vagy Isconak kéne padozni... Hááát nem tudom hova tervezik, ha ennyire mennek érte, ha egyáltalán mennek érte :x

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 28., vasárnap 17:59

Wertz írta:
morientes írta:Hogyan?Hát mégsem Bale? :roll: Na most össze vagyok zavarodva... :mrgreen:
Valami nagyon csúnya dolgot tehetett veled ez a Bale, ha ennyire ki vagy rá akadva :hmmm:
Semmit.Csak azt olvasom hónapok óta,hogy a második legjobb szélső a világon,most meg e szerint lehet hogy mégse...
De hogy komolyra fordítsam,nekem semmi bajom a fickóval,csak sztm,hogy RMCF-et idézzem "csúnyán felcopkodta a média"(nem róla írta)vagyis hogy sztm nem olyan jó ő,mint azt sokan gondolják.Ja és láttam már játszani,igen.Na befejeztem Balet mer valaki helyesen írta a minap,hogy lerágott csont.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 28., vasárnap 17:58

Nzedge írta:
A Daily Mail szerint Gareth Bale nagyot csalódott a Tottenham elnökében, miután nem fogadta el a Real Madrid világrekordnak számító 82 millió fontos ajánlatát. A lap szerint a játékos nem fizikai, hanem 'lelki' sérülés miatt hagyta ki a legutóbbi barátságos mérkőzést, és nem szeretne többet pályára lépni a jelenlegi együttesében.
Már tele van a fas.om ezekkel a blikk hírekkel.. :roll:
Legyen már valami konkrétum,jön vagy nem?!
Sajnos már lehetetlen úgy megoldani egy nagy átigazolást, hogy ne legyen róla 100 cikk. Egyébként szerintem jönni fog.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 28., vasárnap 17:56

A Daily Mail szerint Gareth Bale nagyot csalódott a Tottenham elnökében, miután nem fogadta el a Real Madrid világrekordnak számító 82 millió fontos ajánlatát. A lap szerint a játékos nem fizikai, hanem 'lelki' sérülés miatt hagyta ki a legutóbbi barátságos mérkőzést, és nem szeretne többet pályára lépni a jelenlegi együttesében.
Már tele van a fas.om ezekkel a blikk hírekkel.. :roll:
Legyen már valami konkrétum,jön vagy nem?!

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. július 28., vasárnap 17:52

Toky írta:
Valaki írt korábban egy statisztikát, az a bajnokságokra vonatkozik? Vagy van benne kupa és BL/EL is? (Gondolom nincs.)
Csak bajnokság, így tartottam igazságosnak. Írni akartam, csak lemaradt. És a forrás a http://www.whoscored.com/.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 28., vasárnap 17:43

morientes írta:Hogyan?Hát mégsem Bale? :roll: Na most össze vagyok zavarodva... :mrgreen:
Valami nagyon csúnya dolgot tehetett veled ez a Bale, ha ennyire ki vagy rá akadva :hmmm:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 28., vasárnap 17:43

Casso írta:Ha Benzema szeret hátrébb lépni és ott játszani akkor miért hasonlítják őt és említik egy lapon vele Falcaot és Suárezt? Miért mondják azt, hogy nem különb náluk?
Azért mert a játékstílusuk más, még mindannyian csatárok. És ha ideszerződne valamelyikük, akkor Benzemával kéne megküzdeniük a posztért. Ezért van hozzájuk hasonlítva.
Casso írta:A csatárnak a feladata a gólszerzés. Ez a futball kezdete óta így van.
A futball a kezdete óta eléggé megváltozott. A mi csapatunkban -ahogy előttem is írták- bárki is játszhat 9-es poszton, akkor is Ronaldo lesz a gólfelelős. Az általad írt játékosok pedig nem jeleskednek annyira az összjátékban vagy a kiszolgálásban. Ahol éppen játszottak, ott a taktika rájuk volt építve, nem egy robot szélsőre, ezért (és a már korában említett 11-esek stb.) miatt rúgtak több gólt. Itt a kiszolgálás valószínűleg jobb, de ha CR is arra mozog folyton, és elszipkázza a labdákat, akkor a végén még egymást fogják kivenni a játékból (mint amikor eleinte Özil és Kaká folyton egymásba futott). A társak meg úgy is először Ronaldonak passzolnának, és csak aztán Falcaonak/Suáreznek.
Casso írta:Én úgy hiszem, hogy hiába lőttek ezek a játékosok nagy részben tiziket, szabadokat, ha ők megkapnák Benzema helyét akkor bizony több gól lenne a nevük mellet mint a gallnak. A mi taktikánkba részben beleillik beleillik Benzema, de ez csak annak köszönhető, hogy nálunk játszik a világ legjobb játékosa. Sokkal jobbak lennénk akkor, ha a csatár poszton lenne egy kíméletlen helyzetkihasználó. Több meccset meg tudnánk nyerni. Erősebbek lennénk vele. Aki nem így látja annak valami baja van.
Azzal, hogy Te így hiszed, azzal nincs gond. Véleményként elfogadom. De aztán a megérzésedet érvként felhozni...
Meg aztán akkor a fórum kb fele(?) burkoltan le lett idiótázva, mert nem ért egyet Veled... Biztos, hogy nekünk van bajunk?
Arról nem beszélve, hogy ha jönne is valamelyik csatár, Ronaldo akkor is itt játszana. :roll:
Casso írta:Azt meg végképp nem értem, hogy Mourinho mit tehet erről? Megadta a lehetőséget mindkét játékosnak? Igen...
Volt egy állandó kezdő csatára? Nem.
Ha az egyik jó formában volt, megkapta több egymást követő meccsre a bizalmat? Nem.
Mikor Higuaín lesérült, Benzema megkapta a biztos kezdő helyet? Nem. (Inkább kipróbáltuk a csatár nélküli felállást, és bevártuk Adebayort.)
Ha a csatár akárhogy is teljesített, tudta, hogy következő meccsen a kezdőben lesz, és nem a padról száll be a 70-80. percben? Nem.
Falcaonak, Suáreznek volt konkurenciája, akik panaszkodtak a sajtónak, meg távozásról nyilatkoztak, ha nem játszottak eleget, akik miatt a meccsek kábé felén voltak kezdők? A választ Te is tudod.
Szép és jó, hogy volt két ilyen kaliberű csatárunk, de ez a váltogatás egyiknek sem tett igazán jót. A csatárposzt (is) főleg bizalmi poszt. Ha szarul teljesít (7-10 meccsen keresztül sem rúg gólt, mint van Persie vagy Cavani) akkor sem szokták a padra vágni, hogy elgondolkozzon. Ez se Benzemának, se Higuaínnak nem adatott meg.

Valaki írt korábban egy statisztikát, az a bajnokságokra vonatkozik? Vagy van benne kupa és BL/EL is? (Gondolom nincs.)

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. július 28., vasárnap 17:36

Lehet szőrszálhasogatni, de mi a séma:

csatár = góllövés; góllövés = CR7 => csatár = CR7

Ha a csatár dolga a góllövés és CR7 lövi azokat, akkor véleményem szerint igen is ő a csatár. Persze nem poszt szerint, hanem feladat szerint, amit itt már sokan elmondtatok, hogy rá van kihegyezve a játék és nem a 9-es poszton díszelgő "csatár"-ra. A lényeg az lett volna, hogy ha egy olyan csapatban (Lyon), ahol a fő gólvágó a 9-es, és ő lövöldöz kapura a legtöbbet + őt szolgálja ki mindenki, akkor Benzema is hozná vélhetően a sztár csatárok átlagait.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 28., vasárnap 16:54

Kerlon írta:góllövője a helyes szó rá.
így van.
Ronaldo a csapat leggólerősebb játékosa, az elsőszámú gólfelelőse, ez megkérdőjelezhetetlen. de attól még nem csatár.
ha modric vagy mondjuk xabi a pálya közepéről összehozna 1meccs/1gólos átlagot hossszútávon, attól még nem lesznek csatárok...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 28., vasárnap 16:44

Galacticos írta:
kiserik írta:Mert az egyértelműen és megkérdőjelezhetetlenül Cristiano Ronaldo.
én megkérdőjelezem..
góllövője a helyes szó rá.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 28., vasárnap 16:44

Ribéry Ronaldo után a világ legjobb szélsője. Egy mérgezett egér.
Hogyan?Hát mégsem Bale? :roll: Na most össze vagyok zavarodva... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 28., vasárnap 16:36

kiserik írta:Mert az egyértelműen és megkérdőjelezhetetlenül Cristiano Ronaldo.
én megkérdőjelezem..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég