Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. július 29., hétfő 9:18

http://www.youtube.com/watch?v=Glsi2J0ojHs

Megérkezett a csapat... :)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 29., hétfő 9:13

Ha Bale jon, akkor szerintem Ozilnek(DM mellett) is kapaltak hosszu tavon...plane ha jovore jon Gundogan. A Kondogbia - Khedira csere remelem megtortenik iden és mar elegedett leszek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62862
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 29., hétfő 9:05

Nehogy egy évvel a hazai VB előtt ne a pénz legyen számára a legfontosabb. Menjen haza, játszon rendszeresen kevesebb pénzért, mindenkinek az lenne a legjobb.
Tudod te is, hogy Kaká tisztában van a képességeivel, és azzal, hogy esélytelen a VB-re. Minek bohóckodjon otthon, ha Madridban arany élete van?
Két év múlva meg irány az USA.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. július 29., hétfő 9:01

Akár órákon belül a Real Madrid játékosa lehet Gareth Bale - olvasható a Marca madridi sportnapilap hétfői címlapján.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 29., hétfő 8:59

Realista24 írta:
Én majdnem biztos vagy abban is,hogy Perezék meg fogják őt szerezni. Ha meg van,akkor eladjuk Di Mariát,vagy Kakát,vagy mindkettőt.
Kaká nem fog elmenni, nincs az a csapat, amelyik nettó 10 millót lerak neki. DM-et én is esélyesnek érzem.
Nehogy egy évvel a hazai VB előtt ne a pénz legyen számára a legfontosabb. Menjen haza, játszon rendszeresen kevesebb pénzért, mindenkinek az lenne a legjobb.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62862
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 29., hétfő 8:57

Ne kezdjük el ebben a topicba is!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2013. július 29., hétfő 8:52

R.M.C.F írta:
hogy Bale hozzánk akar igazolni
Na de miért nem a monacoba? Vagy a citybe? Miért a realba? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Talán mert nem csak a pénz érdekli, és szimpatizál a csapattal? :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 29., hétfő 8:52

R.M.C.F írta:
hogy Bale hozzánk akar igazolni
Na de miért nem a monacoba? Vagy a citybe? Miért a realba? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne csináld, mert ráharapnak ! :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 29., hétfő 8:44

hogy Bale hozzánk akar igazolni
Na de miért nem a monacoba? Vagy a citybe? Miért a realba? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62862
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 29., hétfő 8:34

Én majdnem biztos vagy abban is,hogy Perezék meg fogják őt szerezni. Ha meg van,akkor eladjuk Di Mariát,vagy Kakát,vagy mindkettőt.
Kaká nem fog elmenni, nincs az a csapat, amelyik nettó 10 millót lerak neki. DM-et én is esélyesnek érzem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 29., hétfő 8:32

Biztos vagyok benne,hogy Bale hozzánk akar igazolni,ide akar jönni,itt akar játszani,CR-rel együtt,ezért küzdötte fel magát idáig,ezért dolgozott. Korábban már volt szó róla,hogy számára a Real Madrid a csúcs,és mivel érzékeli,hogy Perezék akarják őt,és folyamatosan érkeznek a Tottenhamhez az ajánlatok,csak éppen visszautasítják őket,így természetes,hogy Bale-nek elege van.

Én majdnem biztos vagy abban is,hogy Perezék meg fogják őt szerezni. Ha meg van,akkor eladjuk Di Mariát,vagy Kakát,vagy mindkettőt.
:goat:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 29., hétfő 8:30

Úgy néz ki tényleg folynak a tárgyalások Baleért. Remélem azért nem lesz olyan drága ha jön, mint az újságok írják. 60-70 millió közti ár még jó lenne érte

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2013. július 29., hétfő 8:06

Ha hozzuk Bale-t akkor fasza, ha nem akkor se kell meghalni, meg szerintem alapból se kéne erőltetni, mert a világrekord ár szerintem hatalmas baromság. Levy meg a Spurs köztudottan zs-kategóriások, és az elszabadult árak szintén nem túl jó dolgok..persze nem az én pénzem, de nem tartom okosnak ezt az őrült pénzdobálást.
DE amit mindenki leírt, egyetértek vele: Bízom Carlo és Perez tapasztalatában. (na és ott van még Zizou is :mrgreen: )

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 29., hétfő 7:52

R.M.C.F írta:Ez a bale project perez hülyesége,gondolom ez lenne a válasz a barca messi/neymar duójára....... :D

Oda kell tenni az asztalra egy kínai sporttáskát benne 60 millával.....köll? nem köll? Viszlát.


Ez ennyire egyszerű. bale meg marad a seggén és vereti tovább ott,mi meg megyünk nélküle.

Jövőre meg egy évvel kevesebb van a szerződéséből,az ára is megy lejjebb......megint kell vinni a kínai tatyót.....benne 50 milla.....köll? nem köll? Viszlát.
Aztán két év múlva......muszáj lesz nekik bagóért odaadni,mert nem fog hosszabbítani. Ez ennyire 1xrű.
Bale leigazolása valamilyen szinten presztízskérdés Péreznél DE kétlem, hogy ne elemeznék profi szakemberek (több területről) ezt az átigazolást, illetve annak hosszú- és rövidtávú hatásait.
Persze, idegesítő a Spurs elnökének hozzáállása (és most nem arra gondolok, hogy nem akarja elveszíteni a legjobbját, mert az természetes), de szerintem is menni kell érte egészen az ésszerűtlenség határáig. Feszíteni lehet a húrt, sőt egy ilyen játékosért kell is, viszont azt a bizonyos határt semmiképpen nem szabad átlépni, és szerintem Pérez nem is fogja.
Nem szeret semmiben alulmaradni, de aki érzelmi döntéseket hoz, vagy bosszúból költekezik, soha nem lehet napjaink egyik legnagyobb kaliberű üzletembere. A mi elnökünk viszont az, szóval én bízom a munkásságában.

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 29., hétfő 7:50

A Marca címlapján számol be róla, hogy Bale órákon belül a Real Madrid futballistája lehet, ha igent mond Levy elnök a királyi gárda ajánlatára, aki 1-2 nap elteltével csatlakozhat Los Angelesben a csapathoz,
angol hírek szerint Levy elnök már meg is szakította nyaralását és Londonba utazott az átigazolás miatt.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 29., hétfő 7:42

Ez a bale project perez hülyesége,gondolom ez lenne a válasz a barca messi/neymar duójára....... :D

Oda kell tenni az asztalra egy kínai sporttáskát benne 60 millával.....köll? nem köll? Viszlát.


Ez ennyire egyszerű. bale meg marad a seggén és vereti tovább ott,mi meg megyünk nélküle.

Jövőre meg egy évvel kevesebb van a szerződéséből,az ára is megy lejjebb......megint kell vinni a kínai tatyót.....benne 50 milla.....köll? nem köll? Viszlát.
Aztán két év múlva......muszáj lesz nekik bagóért odaadni,mert nem fog hosszabbítani. Ez ennyire 1xrű.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 29., hétfő 7:21

Nagyon remélem hogy nem igazak azok a pletykák melyek szerint 100 milliót adunk Bale-ért. Nagy madarak vagyunk ha 75 milliónál többet adunk.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 29., hétfő 0:59

'shutterisland írta:szerintem egy 23-as keret a legoptimálisabb egy olyan csapatnak, amely több fronton érdekelt, és végig élesen akarja tartani a játékosokat.

egy 4-4-2-re pl :
3 kapus, 8 védő, 8 kp, 4 csatár.

mindenkinek van egy cseréje, lehet rotálni, és a keret nagy része éles marad, meccsben lesz.
ha pedig valami komoly sérüléshullám üti fel a fejét (pl 5 vagy több sérült hirtelen) akkor 1-1 ember feljöhet a tarcsiból.
Ugyan így gondolom. Ha nagyon jó az előszezon akkor a 23-as keretben is lesznek akik nagyon keveset játszanak.
De vagyunk 25-en annak nem tudom mi értelme ,hogy Cheryshev mondjuk fog játszani vagy 300 percet egész idényben .
A másik negatívuma , hogy a cserék egymástól veszik el a perceket ,így kb senki nem lesz formában a padon. Kaká , Cheryshev létszámon felül vannak , de a Morata Jesé duóból is vki többnyire a lelátón fog csücsülni .
Szerintem jobb ha 22-en, 23-an vannak , de van 45 ember a padon , aki bármikor bevethető , meccsben van . Mintha vagyunk 25-en és mondjuk 2-en igazán használhatóak a padról .
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8517
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 28., vasárnap 21:35

szerintem egy 23-as keret a legoptimálisabb egy olyan csapatnak, amely több fronton érdekelt, és végig élesen akarja tartani a játékosokat.

egy 4-4-2-re pl :
3 kapus, 8 védő, 8 kp, 4 csatár.

mindenkinek van egy cseréje, lehet rotálni, és a keret nagy része éles marad, meccsben lesz.
ha pedig valami komoly sérüléshullám üti fel a fejét (pl 5 vagy több sérült hirtelen) akkor 1-1 ember feljöhet a tarcsiból.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 28., vasárnap 21:08

Lesznek páran akik elvétve kapnak lehetőséget.
szerintem ez így helyes,és így is van minden csapatnál.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég