Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2016. július 8., péntek 14:07

ericco írta:
wZoLee7 írta:Ha Pogba ide akar jönni akkor ide fog jönni, mind1 mit akar a Juve. Nem olyan töketlenül kell a csapat elé állni mint ahogy DDG tette, összerottyantotta magát mert FanHál csúnyán nézett. A Juve meg ha eszük van megköszönik az eddigi munkát és eladják nekünk Pogbát
De miért adnák el nekünk, amikor az MU sokkal többet fizetne? Nem hülyék ülnek ott sem. Pogba egy év múlva is ugyanennyit, ha nem többet fog érni. Nem fogadják el a mi ajánlatunkat, és a játékos máris nem tárgyalhat velünk. De ez fordítva is igaz, ha Pogba nem akar az MU-ba menni, a Juve nem kényszerítheti. Viszont a játékos mindig könnyebben meggyőzhető magasabb fizuval, aláíráspénzzel, stb. De hogy a Juve engedjen az igényeiből, amíg más érdeklődő többet ajánl, arra szinte 0 az esély.
Állítólag tavaly azzal a kitétellel írta alá az új szerződését Pogba (ezt olvastam valahol), hogy ha érkezik érte ésszerű ajánlat Madridból és Ő menni akar akkor azt a Juve elfogadja, na már most a 90 és 100 millió közötti összeg igen is ésszerű és elfogadható összeg.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. július 8., péntek 13:48

wZoLee7 írta:Ha Pogba ide akar jönni akkor ide fog jönni, mind1 mit akar a Juve. Nem olyan töketlenül kell a csapat elé állni mint ahogy DDG tette, összerottyantotta magát mert FanHál csúnyán nézett. A Juve meg ha eszük van megköszönik az eddigi munkát és eladják nekünk Pogbát
De miért adnák el nekünk, amikor az MU sokkal többet fizetne? Nem hülyék ülnek ott sem. Pogba egy év múlva is ugyanennyit, ha nem többet fog érni. Nem fogadják el a mi ajánlatunkat, és a játékos máris nem tárgyalhat velünk. De ez fordítva is igaz, ha Pogba nem akar az MU-ba menni, a Juve nem kényszerítheti. Viszont a játékos mindig könnyebben meggyőzhető magasabb fizuval, aláíráspénzzel, stb. De hogy a Juve engedjen az igényeiből, amíg más érdeklődő többet ajánl, arra szinte 0 az esély.
Merci Zizou!

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. július 8., péntek 13:45

wZoLee7 írta: A Juve meg ha eszük van megköszönik az eddigi munkát és eladják nekünk Pogbát
Ezt kifejtenéd? Miért tenné jól a Juve, ha odaadná az egyik kulcsjátékosát kevesebbért, mint amennyiért el tudná adni másnak? Mert Pogba esetleg kiveri a hisztit? Ugyan már. Ezt már láttuk sok esetben. Ribéry jönni akart, nem adták. Köszöni, azóta is elvan. DeGea jönni akart, nem adták (ugye elhisszük, hogy nem a fax hibája volt a hónapokig tartó huzavona?). A helyén van, véd és valószínűleg marad is. And so on... lenne még példa bőven.

Én csak azt nem igazán értem, hogy egy Mourinho féle csapatban mi perspektívát lát. Szerintem ott pont, hogy nem az ő adottságai (skilljei) kerülnének előtérbe. Neki egy játszó, valamilyen szinten szabad posztokkal felálló csapatban lenne JÓ helye.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 8., péntek 13:34

Ha Pogba ide akar jönni akkor ide fog jönni, mind1 mit akar a Juve. Nem olyan töketlenül kell a csapat elé állni mint ahogy DDG tette, összerottyantotta magát mert FanHál csúnyán nézett. A Juve meg ha eszük van megköszönik az eddigi munkát és eladják nekünk Pogbát

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. július 8., péntek 13:27

ja, azon az egy meccsen volt jó.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. július 8., péntek 13:17

nem hiszem el, hogy egy MU-ba megy ahol nem kellet, nem hittek benne,
Nem az MU nem hitt benne, hanem akik éppen akkor ott voltak. Edzői stáb, stb. És ezeket az embereket már szépen leváltották, akik akkor nem adtak neki annyi esélyt, amennyit ő akart, már nincsenek a klubnál, miért ne mehetne vissza, ha Mourinho őt akarja?
Valenciás portugál? Ki az? Az André Gomes? Hát... szerintem nem egy nagy eresztés, akkor már inkább Pogba. :mrgreen:
Ellenünk nagyon jól nyomta Gomes, akkor fel is figyeltem rá, de azóta nem sok meccsen mutatott meggyőzőt, az EB-n kifejezetten gyenge.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. július 8., péntek 13:12

ABC: a keretben hét játékos sorsa nem dőlt még el teljesen: Isco, James, Nacho, Jesé, Morata, Kovacic és Asensio.
marad
megy
marad
megy
brahahahah takarodj
megy
marad (remélem)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. július 8., péntek 12:58

Pogba lépni akar, szerintem hozzánk. De a Juve nem nekünk akarja eladni, mert mi szeirntem max 80-90-et fizetnénk érte, de lehet még ennyit sem, ugyanakkor az Mu pedig mindent megadna, hogy végre odaigazoljon valaki a szűk elitből. Még szép, hogy a Juve az MU ajánlatát fogadja (egyszerű matek) el, és csak nekik ad engedélyt a tárgyalásra magával a játékossal. Innentől pedig van az a fizetés, aláírási pénz.
Egy esélyt látok Pogbára, hogy a játékos elkezd hisztizni, hogy lépni akar, de csak Madridba. Mert nem muszáj elfogadni az MU ajánlatát, viszont akkor a Juvének nem muszáj őt eladni 30-40 millióval olcsóbban, mint amennyit az angolok kínáltak.

Kanté pedig jó játékos, de vele nem sokkal lennénk előrébb, mivel Modricnak és Kroosnak továbbra sem lenne igazi alternatívája. Esetleg Iscoba ha venrek egy kis alázatot, lehet belőle Modric-szerű KP-s, az adottságai megvannak hozzá.
Merci Zizou!

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. július 8., péntek 12:51

cart írta:Annyiból jó esetben kijöhet Kante, az a Valanciás portugál, meg a brazil gyerek is. Nem hiszem hogy rosszabbul járnánk így...
Valenciás portugál? Ki az? Az André Gomes? Hát... szerintem nem egy nagy eresztés, akkor már inkább Pogba. :mrgreen:

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2016. július 8., péntek 12:48

Annyiból jó esetben kijöhet Kante, az a Valanciás portugál, meg a brazil gyerek is. Nem hiszem hogy rosszabbul járnánk így...

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. július 8., péntek 12:42

nmate írta:Azért ne tegyünk már úgy, mintha mondjuk a 2009-es CR-ről csúsznánk le. Vannak remek játékosok a piacon és nálunk is, akikkel hozható egy 2 kupás szezon is.
Nah ja. Ennyi pénzért ne is jöjjön. Ebből a pénzből fel lehetne tölteni rendesen a padot normális emberekkel.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. július 8., péntek 12:37

Azért ne tegyünk már úgy, mintha mondjuk a 2009-es CR-ről csúsznánk le. Vannak remek játékosok a piacon és nálunk is, akikkel hozható egy 2 kupás szezon is.

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2016. július 8., péntek 12:35

én nem akarom elhinni hogy oda megy, mi meg ezt végig nézzük...hinni szeretnék abban, hogy ez már le van tárgyalva csak nem nyilatkozik senki részünkről az EB végéig. azt gondolom ez a megállapodás

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. július 8., péntek 12:27

Elvileg 100m fontot akarnak érte fizetni (ez mai árfolyamon 117608265.41 euró), de őszintén megmondom én jobban szeretném, ha a La Ligában folytatná és nem menne el a full lúzer MU-ba...
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. július 8., péntek 12:26

Mondjuk ezek a hírek, hogy ezt meg azt mondott a családtagnak, általában tök kamuk, erre nem alapoznék. Tavaly Vidal már a nagybácsi vagy ki szerint házat nézett Madridban..

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2016. július 8., péntek 12:20

http://www.goal.com/en/rumours/last/72?ICID=HP_TN_6_2

ez a legfrissebb a Goal.com-on

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. július 8., péntek 12:17

Ez honnan hogy a MU-ba megy?
Én kb. ugyanannyit olvasok a Realról, mint a MU-ról...

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2016. július 8., péntek 12:13

hehe írta:pogbinhot sztem elvesztettük, megy a muba.

kantét be kéne húzni, meg még a gabriel gyereket braziliából csatárcserének, aztán kész is vagyunk.
nem hiszem el, hogy egy MU-ba megy ahol nem kellet, nem hittek benne, ráadásul évek óta szenved BL-ben sem indul. hogy fa**ba mehet oda? :-@ ráadásul Zidane hívja....qrvára érthetettlen

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. július 8., péntek 10:11

CS0ki írta:
25M miért drága? Fizetése is a Danilo, Nacho,... sávban lenne szerintem.
És miből gondolod, hogy 25 lenne? A hírek szerint már lejárt a határidő, amikor még hozható lett volna annyiért. Innentől kezdve az egyik legjobb széllső védőt, akit elég sok nagycsapat nézeget aligha hoznánk el 25-ért.
Hát én azokról a hírekről lemaradtam :lol: Többért nyilván nem hoznám, de ha még állna ez a kivásárlási ár, azonnal. Hosszú a szezon, és Marcelo nem acélból van.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. július 8., péntek 10:08

25M miért drága? Fizetése is a Danilo, Nacho,... sávban lenne szerintem.
És miből gondolod, hogy 25 lenne? A hírek szerint már lejárt a határidő, amikor még hozható lett volna annyiért. Innentől kezdve az egyik legjobb széllső védőt, akit elég sok nagycsapat nézeget aligha hoznánk el 25-ért.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég