Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. július 9., szombat 13:48

Kicsit tényleg túlpörgitek, ha Manchesterbe megy hát menjen.Ő többet veszít mint a Real Madrid ha nem él a lehetőséggel.Mi majd találunk mást.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. július 9., szombat 13:45

Ha Pogba nem jön Kantét mindenképpen hozni kell. Isco marad, és ha van vkp, akkor a csapat sztem elbírja a szellősebb védekezését. És sztem a James is marad, de hogy minek? Kova megy, sztem ez elég egyéertelmű.
Tehát így:
Kanté, Casemiro, Modric, Kroos, Isco, James

Az igazi az lenne, ha James helyére vki jobbat találnánk, nemtom milyen ez az André Gomes, róla írtak...

Ha mégis jön Pogba, akk sztem Kanté nem, és James biztos, hogy elhúz. Ebben az esetben is kéne vki olcsóbb, de egész jó játékost találni.

Tehát azt várom, hogy 2 embert hozunk kp-ra ígyis-úgyis. Bár én Kovát megtartanám, sztem ügyes, védekezésben is jó, és ha Zidane egy kis észt is ver bele, akkor jó lehet. Csak James húzzon el...

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. július 9., szombat 13:45

Pogba legjobb döntése a Bayern lenne Ancelotti miatt.
De szerintem a BM nála nem fog szóba jönni.

Egyértelmű hogy a Barca,Real,Bayernen kivül a többi csapat visszalépés lenne neki a Juvehez kepest.

A Juvetól nem tudok mondani jobb csapatot a fentieken kivül.

+ fix BL sőt megvan az esély a serlegre is ott
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ikarus93 2016. július 9., szombat 13:47-kor.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. július 9., szombat 13:32

Ha a MU-t válassza síkhülye a gyerek. Értelmes csapat ott nem lesz egyelőre Mourinhoval sem mert beleszürkült. Ráadásul ha van pici büszkeség is benne nem megy vissza olyan helyre ahonnan elküldték anno.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 9., szombat 13:12

Hogy fogjátok kopkodni, ha tényleg nem itt köt ki. :lol:

Továbbra is Kante vagy Alaba kéne a tovább fejlődéshez és nem igazán lenne probléma az eltiltás végéig sem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27244
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. július 9., szombat 12:06

Én még megvárom a kövi hetet. EB döntőig biztos, hogy semmilyen előrehaladás nem volt sehol Pogba ügyben. Szerintem jelenleg magasról leszarja, hogy hol fog focizni jövőre, amikor mennybe mehet vasárnap este.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. július 9., szombat 12:04

A L'Equipe hozta le, hogy Ben Arfa edzésen járt nálunk, és leigazoljuk.. Ezt a hírt se venném túl komolyan a helyetekben, de lehet csak én vagyok szkeptikus ezekkel a "szűk családi körnek elmondta" hírekkel.
Toti írta: Modric azért még egy következő klasszis idényt nyugodtan le tud hozni szerintem.
Most azért arra is gondolnotok kell, hogy jövőre szinte biztos, hogy nem igazolhattok. Úgyhogy nem olyan egyszerű azt eldönteni, hogy kéne-e egy Pogba szerű igazolás, aki szinte tuti bejön, vagy Isco és James kapjon-e még esélyt, és ez esetleg azzal járna, hogy Modric 2 évig kell még hogy kezdő legyen - amit amúgy simán bírna szerintem, ha okosan van tehermentesítve, Ini idősebb, aztán nélkülözhetetlen a kezdőből kb.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. július 9., szombat 11:58

chronic írta:Most már nem mindegy,hogy 100 vagy 125 a vége?
Szerintem rohadtul nem mindegy, és ami jobban nem mindegy az a fizetése, amit az MU-ban fog kapni. Arra ha nem is kellett volna ráliitálni, de mindenképp a közelében kellett volna lenni, főleg ha a marketingjogok 50%-a is a Realt illette volna.
Merci Zizou!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. július 9., szombat 11:32

Ha úszik Pogba, akkor Kantet hozni kell. Hosszú lesz a szezon (+klub vb), nem kell Casemiroval hasonlitgatni. Bőven, de bőven elférnek és kellenének is mindketten a keretbe. Nem horror összegért jönne, olyan nagyon befürdeni nemhiszem, hogy tudnánk vele. Modric azért még egy következő klasszis idényt nyugodtan le tud hozni szerintem. Pláne, hogy láttuk, Zidane ismeri és tudja is alkalmazni a rotációt, és igen itt jönne képbe Pogba. Mert ő lenne a jövő ott. Ez nem is kérdés a piacot, és a jelenlegi játékosfelhozatalt nézve. De ez van. Én nem keresgélnék senkit "helyette". Tőle függetlenul hoznam Kantet. A Modric posztot pedig Iscoval kellene valahogy lehozatni. Bár tudom én is és láttam is, hogy az ott neki nem úgy megy, fejlődésben is megtorpant, de nemtudom elhinni azt, hogy bármilyen apróbb szerkezeti modositassal, taktikai utasitassal, ne tudna ott közepén csak szarul jatszani. Azért nem egy megye3as ember ő. Igen, én még mindig bízok Iscoban, és abban, hogy maradni fog és Zidane kitalál neki valami olyat a csapatban, a szerkezetben, a taktikában, ahol hasznos lehet és jó.

Más. Elől mi lesz? Morata szerintem nem marad. Ekkora arccal nem fogja tűrni a padot szeptemberig sem. Viszont igazolni nemhiszem, hogy akarnak oda Perezék. Legalábbis nem nagyon hallok vagy olvasok neveket oda. Mayoral nekem nem tűnik ki. Akkor én inkább a Castillas Narvaezben(így hivjak?) látnám a Benzema cserét. Jese és Asensio pedig meglátjuk mit mutatnak a felkészülési meccseken. Utóbbira nagyon kíváncsi vagyok, őszintén nem néztem Espanol meccseket, csak összefoglalókat néztem valamint nyilatkozatokat olvastam. Azok nagyrészben pozitív képet festettek róla. Örülnék neki.

És még a védelem szóba sem jött. Lesz itt bőven gondolkodni való a nyárra a keret kialakítása miatt. Aztán lesz ami lesz. Azt az egyet szeretném, hogyha igazolunk akkor ne Augusztus közepén kezdjük el. Augusztus elejére jöjjön össze a keret. Nem gondolnám, hogy ez ilyen szinten megoldhatatlan feladat lenne. :)
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. július 9., szombat 11:28

Szerintem közel sem biztos, hogy MU lett belőle. Fiatal kis fekagyerek, de kétlem hogy ennyire Balotelli szinten lenne agyilag. Europaliga senkit sem vonz, plusz egy olyan csapat, amelyik most kezd újra épitkezni. Aranylabdát akar a pozicióján. PL-ben nem lesz aranylabda legalább 5 évig.
Bízom benne, hogy van annyi esze, hogy egy Real+Zizou kombinációt választ. :hmmm:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2016. július 9., szombat 10:27

Egy, magára vessen Pogba ha egy Mourinho féle(!) MU-t választ egy Real Madrid helyett, látva az elmúlt éveket. Kettő, gyökerek vagyunk,ha engedjük a MU-nak,hogy elvigyék előlünk. Most már nem mindegy,hogy 100 vagy 125 a vége? Hozni kellett volna. Most már szinte hivalatos,hogy MU. Kanté is jó megoldás lenne, de őt is elfogjuk cseszni. De Pogba kellett volna már,Modric kifele megy, Kovacic meg ahogy láttuk nem megoldás a helyére.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 9., szombat 10:11

L'Equipe: Péreznek nem sikerült meggyőznie Pogbát, aki szűk baráti körének és családjának már elmondta, hogy Manchesterbe igazol.
Egyre több az ilyen hír, sajnálni fogom. Keresgélhetünk majd tovább ha Pogba nem jön össze, valaki kell majd Modric és Kroos tehermentesítésére.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 9., szombat 8:46

MorataMartin írta:Ebből az Enzo Zidaneból még lehet valami?
Olvass vissza az utánpótlás topikban, volt róla egy hosszu hsz a szezon vegen.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2016. július 9., szombat 8:28

Ebből az Enzo Zidaneból még lehet valami?

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. július 8., péntek 23:04

Lassan már ott tartunk, hogy néhány ember számon kéri ha esetleg nem a Madridba igazol. De egyébként én nem hiszem, hogy olyan sokáig olaszoknál tudnák őt tartani, egyrészt mert ténylegesen kupákat szeretne gondolom nyerni, és valszeg az aranylasztira sem a Juvéból lesz jelenleg esélye (régen még lehetett ott is, mikor volt presztizse a Seria A-nak.).
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. július 8., péntek 22:33

G. V.tinho írta:
Ronaldo09 írta:Válasszuk külön.Nem engedik el ha 40et ajánlunk és ide akar jönni,miközben a United 150t.Viszont ha mi 100at ajánlunk miközben a United 150t akkor el kell engedjék.Balenél is ez volt.Állitólag 150t fizetett volna a United.És itt jön képbe a játékos akarata.Hiába rengeteg az a plusz 50millio(vagy 30,de induljunk ki egy feltételezett maximumból),mivel az általunk kínált összeg is eléri a vitathatatlanul komoly ajánlat szintjét(átigazolási rekord,stb)így az üzleti versenynél már előrébb kerül a játékos akarata.Persze még mindig mondhatják azt,hogy nekünk nem adják ide 100ért,de nem szabhatják meg neki,hogy menjen el a Unitedhez 150ért.Mondom,szerintem a játékoson fog ez múlni meg persze a Real Madridon,de semmiképp se Mourinhon meg a csapatán,kivéve ha úgy nem dönt a kölyök.
aha. egy közgazdász jogi doktor a Fifa 2017 tapasztalattal eldönti, hogy mit akar a Juve az általa birtokolt tulajdonjoggal.

Én nem döntök el semmit.Ott volt,hogy SZERINTEM,meg nyílván csak feltételezés minden amit itt beszélgetünk,ennyi erővel akkor ne is vitassunk meg semmit, csak várjuk a híreket hátradőlve.
Ui:Ne velem cinikuskodj,meg kötekedj te majom,ha nem sikerült megcsinálni az asszonyt...

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2016. július 8., péntek 21:33

Az is közrejátszhat, hogy most már egyértelmű célkitűzés a Juvénak a BL serleg pár szezon óta, egyrészt ha meg tudnák tartani az egyik, ha nem a legfontosabb játékosukat, aki ráadásul jól is van marketingelve, van benne még potenciál is, és évekre vezére lehetne a csapatuknak, az egy jó pont lenne ehhez a célhoz. Amennyiben nem tudják megtartani, akkor valószínűleg arra törekednek, hogy ne egy közvetlen ellenfél szerezze meg, aki ráadásul címvédő is, hanem inkább egy olyan MU, aki idén nem indul a BL-ben, és hiába Mourinho, vár még rájuk építkezés, hogy visszaérjenek az elitbe.

És még kitudja milyen tényezőket nem is veszünk számításba, amikor egy-egy transzferről, vagy éppen erről az ügyről beszélünk. Nem véletlenül vannak a klubvezetők ott ahol vannak, még ha egy-két döntésük hülyeségnek is tűnik, fel vannak vértezve minden csibészséggel, ami ehhez a szakmához kell.

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2016. július 8., péntek 19:49

Ronaldo09 írta:Válasszuk külön.Nem engedik el ha 40et ajánlunk és ide akar jönni,miközben a United 150t.Viszont ha mi 100at ajánlunk miközben a United 150t akkor el kell engedjék.Balenél is ez volt.Állitólag 150t fizetett volna a United.És itt jön képbe a játékos akarata.Hiába rengeteg az a plusz 50millio(vagy 30,de induljunk ki egy feltételezett maximumból),mivel az általunk kínált összeg is eléri a vitathatatlanul komoly ajánlat szintjét(átigazolási rekord,stb)így az üzleti versenynél már előrébb kerül a játékos akarata.Persze még mindig mondhatják azt,hogy nekünk nem adják ide 100ért,de nem szabhatják meg neki,hogy menjen el a Unitedhez 150ért.Mondom,szerintem a játékoson fog ez múlni meg persze a Real Madridon,de semmiképp se Mourinhon meg a csapatán,kivéve ha úgy nem dönt a kölyök.
aha. egy közgazdász jogi doktor a Fifa 2017 tapasztalattal eldönti, hogy mit akar a Juve az általa birtokolt tulajdonjoggal.


Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. július 8., péntek 17:45

Válasszuk külön.Nem engedik el ha 40et ajánlunk és ide akar jönni,miközben a United 150t.Viszont ha mi 100at ajánlunk miközben a United 150t akkor el kell engedjék.Balenél is ez volt.Állitólag 150t fizetett volna a United.És itt jön képbe a játékos akarata.Hiába rengeteg az a plusz 50millio(vagy 30,de induljunk ki egy feltételezett maximumból),mivel az általunk kínált összeg is eléri a vitathatatlanul komoly ajánlat szintjét(átigazolási rekord,stb)így az üzleti versenynél már előrébb kerül a játékos akarata.Persze még mindig mondhatják azt,hogy nekünk nem adják ide 100ért,de nem szabhatják meg neki,hogy menjen el a Unitedhez 150ért.Mondom,szerintem a játékoson fog ez múlni meg persze a Real Madridon,de semmiképp se Mourinhon meg a csapatán,kivéve ha úgy nem dönt a kölyök.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. július 8., péntek 17:22

Ronaldo09 írta:
Tudok.Az akkori nyilatkozatokra nem emlékszem már,de Modric és Bale is betagadta az edzést mikor nem akarták elengedni hozzánk.Fabregas is hisztizett mikor az Arsenaltol a paradicsomba szeretett volna eljutni.
Szerintem a fent említett embereket egyszerűen csak a megfelelő áron akarták eladni, ezért ment a huzavona. Ha odaálltunk volna Baleért mondjuk 40M euróval, akkor ha 20 évig tagadja meg az edzést, akkor sem adták volna. A Juve is ezt csinálja. Nem engedik el, ha nem fizetsz és a MU többet ajánl. Akkor hiába jönne ide szívesen Pogba.
Ronaldo09 írta: Ígéretek,nem láttuk mi van a szerződésében,nem kizárt nincs belefoglalva valamilyen módon hogy mehet ha akar
Na igen. Csak ez így már pont nem ígéret, hanem szerződés.

EB után egy kis pihi BoraBorán és utána minden kiderül.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég