Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. április 25., csütörtök 21:33

Dani Alves védene?
ÁÁ Diego Alvest keverem mindig Diego Lopezzel.
Süti?
Semmi köze a maki Alveshez. :D

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. április 25., csütörtök 21:30

Dani Alves védene? :D :
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. április 25., csütörtök 21:23

Az az Alves az Lopez akart lenni, nézzétek el, most ébredtem fel. :D

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. április 25., csütörtök 21:04

Tudom, hogy baromira nem nekünk áll a zászló a visszavágón, de én még nagyon reménykedek és nem tartom lehetetlennek, hogy 3-0-ra nyerjünk otthon. De csakis akkor, ha fejben teljesen más csapat fut ki kedden, illetve ha elfelejtjük ezt az ívelgetős fost.
Én, bár nem értek hozzá, de lehet bepróbálnék egy ilyen felállást:

------------------Alves

------Pepe------VArane----RAmos

Essien?----------------------------------MArcelo
---------------Modric----Alonso

Di Maria-------------------------------Céer
---------------------Benzema

Di MAria inkább Özil helyett, mert az argentin többet segít be védekezésben.
MArcelo meg képes váratlant húzni támadásban, erre pedig baromira szükségünk volna...
A Benz-Higu cserét nem is fejteném ki. :smile:
Első félidőben 1-0, aztán még kettőt elteszünk a másodikban, Varane felhúzza a falat hátra és aztán felébredek. :Đ

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 20:17

A Pogba + Vidal pártiaktól kérdezném, hogy szerintük van esély arra, hogy a Juventus eladná mind a kettejüket? A hírek is arról szólnak, hogy Vidalt adnák el, mert jó pénzt remélnek érte, ÉS mert Pogba kezd beérni náluk. Nekem ez azt jelenti, hogy Pogbát nem árulják, csak Vidalt.
Én egyre kevésbé hiszem, hogy bármelyiküktől megválnának...Sajnos pont a Juventus van olyan helyzetben, hogy nekik nem feltétlenül kell eladniuk a játékosaikat. Pirlo kifáradt, szerintem jövőre már lassan kiszorul, lesz hely a három embernek. Illetve a legutóbbi hírek szerint inkább marchisio távozására van némi esély, de szerintem senkit se fognak tudni elvinni onnan. Főleg Vidalt nem.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 25., csütörtök 20:10

CS0ki már reagált a kampányra és a választási konkurenciára. Ezt nem ismétlem meg.

A Pogba + Vidal pártiaktól kérdezném, hogy szerintük van esély arra, hogy a Juventus eladná mind a kettejüket? A hírek is arról szólnak, hogy Vidalt adnák el, mert jó pénzt remélnek érte, ÉS mert Pogba kezd beérni náluk. Nekem ez azt jelenti, hogy Pogbát nem árulják, csak Vidalt.
Persze, ha ezt Ti csak úgymond álomcsapatnak írtátok, akkor nem szóltam. De ha nem, akkor én nem látok benne túl sok realitást.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 25., csütörtök 20:02

Na akkor beszállok a football managerbe én is. Nálam akiknek takarodó van azok ők: Kaká, Higuaín, Di Maria, Khedira, Callejón. Akiket hoznék: Carvajal, Pogba, Vidal, Bale, Cavani. 5 igazolás ami szerintem annyira nem vészes. Bale mindenképpen kell Di Maria helyére. Cserének Jesét hoznám fel. A Pogba-Vidal páros kegyetlen lenne együtt főleg itt Madridban. Xabit még nem passzolnám el, nem tudom mennyire van kedve padozni. Özilt szintén elküldeném a fr*ncba csak sajnos már befészkelte magát. Carvajal meg egyértelmű.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 25., csütörtök 20:00

Atis* írta:Hasonló jövő évi keretet szeretnék, mint Nzdege:
Na,a nevem... :mrgreen: :-)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 19:56

Jelenleg azért nem volt ellenfele (lehet csak részben) mert szárnyalt a csapat. Megnyertük a kupát mourinhoval aztán a bajnokságot és az idei gyenge szerepléssel egy kupa újra leesik és tegnap estig egy bl is nagyon kinézett. Egy ilyen erős barca mellett sztem elégedettek lehettek a sociok. Azonban ha kiesünk a bl-ből lehet két hét múlva valaki összeszedi magát és előáll egy kampánnyal amire péreznek válaszolni kell.
Azért nem volt ellenfele, mert felesleges pénzkidobás indulni ellene. Perez felelőssége fel sem merül, itt a fórumon se, kint se. Ő hozta akit kellett, itt van CR, itt van Mourinho, kaká, benzema, akit csak akartatok! Nem fog itt enki előállni.május eleje van eleve, régen már januárban kampányba kezdtek, most meg halvány hírek se voltak.
A pénzről annyira nem vagyok meggyőződve, hogy nem áldoz sokat. Eleve 4-5 éves projektben gondolkoztak, amikor elkezdték ezt 4 éve. Most pedig a hírek szerint egy újabbon, amihez bizony kell a befektetés. És ezt Pérez tudja a legjobban.
De akkor nem volt szó évtizedes válságról, nem volt szó tv-s jogdíjak újraosztásáról. És főleg stadion felújításról. Az iszonyú összeg, 150-200 milliókról írnak.Jön az FFP, CR szerződéshosszabbítás, stb. Nagyon komoly pénzek mennek el ilyenekre. De én is számolok -70, -80 körüli egyenleggel, ami azért nagyon nem kevés.
ezeket az árakat úgy írom, hogy maximum amit ki is fizethetnek kb.
De nem fognak! :(
De Morata meglepő lenne, ha egyből lépne, ő szerintem biztos marad még egy évet. Callejon meg 10 milliót se nagyon ér. Főleg azért, mert mi árulnánk.

Avatar
Atis*
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:41
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, FTC
Tartózkodási hely: Eger

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Atis* » 2013. április 25., csütörtök 19:56

Hasonló jövő évi keretet szeretnék, mint Nzdege:

Kapusok: Casillas,Lopez
Védők: Carvajal,Arbeola,Varane,Pepe,Ramos,Nacho,Coentrao,Marcelo
Középpálya: Vidal, Verratti v Pogba (én inkább Pogba mellett vagyok), Modric, a padon Xabi, Özil
Támadók: Benzema padon, Agüero kezdőként, Bale(szerintem beleszokna egy jobb szélsőbe) kezdőként, CR balon, DM padra még jó, hátha egy jobb edző ki tud belőle hozni valamit, mert technikailag nagyon jó játékos.

A legfontosabb, hogy Khedirát, Kakát, Callejont és Higuaint eladjuk.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. április 25., csütörtök 19:55

én kipaterolnám higuaínt. a tegnapi volt az utolsó csepp a pohárban. aki isten hírével mehetne még az callejon.
az új edzőtől függően lenne érdemes igazolni és a csapatot alakítani.
4-3-3-ra értelemszerűen a középpálya megerősítése lenne a legfontosabb, oda vidal - nem pogba, még mindig zsákbamacska nekem a srác - a legjobb opció. gündogan sem ártana, mivel xabi nem alkalmas már ilyen szintre. a dortmundból még hozható lenne pisczek, aki egy elég jó kis szélsővédő. carvajal is jöhetne, hiszen a mi fiunk és el is férne a keretben.

szóval az igazolások:
vidal, gündogan, pisczek, agüero, reus, carvajal.

ez elég minőségi pumpa lenne. khedira, dimaria maradhatnak kiegészítő szerepre és akkor mehetne egy ehhez hasonló:

casillas, pisczek-ramos-varane-marcelo, gündogan-vidal-modric, ronaldo-benzema-agüero

gyors, egyérintős játékot várnék el, a támadótriótól sok elmozgást, helycserét. ebbe agüero jól beleillene. reus pedig bármelyik helyre befér elől, center nélkül játszunk most is gyakorlatilag, ha megfelelő a szisztéma, nem probléma, ha pl. benzema helyett reus van.
amúgy a srácot el kell hozni, mert a német foci legnagyobb csillaga lesz, hiába götze és özil.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Marky 2013. április 25., csütörtök 19:56-kor.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 25., csütörtök 19:43

"Az én jövő évi keretem:"

Kapusok: Casillas,Lopez
Védők: Carvajal,Arbeola,Varane,Pepe,Ramos,Nacho,Coentrao,Marcelo
KP: Verratti,Vidal,Modric,Alonso,Özil(tkp),Casemiro(?),Essien(?)
Támadók: Ronaldo,Benzema,Reus/Bale,Morata,Jesé,Agüero


egyébként Reus/Bale helyett Neymar volna a favoritom,de hát nem látok sok esélyt az érkezésére.. :kivagyhe:

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. április 25., csütörtök 19:06

Toky írta: Végül sokan érveltetek azzal hogy elnökválasztás, és ezért Pérez költekezni fog. Ezzel nem értek egyet. Eleve ha nincsen ellenfele, akkor nem szükséges kampányolnia. Automatikusan nyer. Továbbá lehet, hogy a kampánya középpontjában a gazdasági kérdések lesznek, mint a stadion és környékének a rekonstrukciója. Az UEFA FFP és közvetítési díjak újratárgyalása miatt ez most kezd égetően fontos lenni.
Jelenleg azért nem volt ellenfele (lehet csak részben) mert szárnyalt a csapat. Megnyertük a kupát mourinhoval aztán a bajnokságot és az idei gyenge szerepléssel egy kupa újra leesik és tegnap estig egy bl is nagyon kinézett. Egy ilyen erős barca mellett sztem elégedettek lehettek a sociok. Azonban ha kiesünk a bl-ből lehet két hét múlva valaki összeszedi magát és előáll egy kampánnyal amire péreznek válaszolni kell.

Igaz valószínűleg Higuaínnak menni kell

Távozók szerintem:
-Higuaín 35-40 millió
-Di Maria 35 millió
-Essien
-Albiol 10-15 millió
-Morata/Callejón/Khedira max10/10-15/20 milliót
-Özil(ha egy új edzővel 433azunk) lehet lépne 45-50 millió

ezeket az árakat úgy írom, hogy maximum amit ki is fizethetnek kb.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 25., csütörtök 18:23

- Carvajal
- Agüero
- Vidal
- Kondogbia
- Isco

nálam ez a sorrend az érkezőknél.
Távozókat le sem írom most, mert ebben a pillanatban a fél csapatot el tudnám adni :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. április 25., csütörtök 18:19

Egyértelműen kell a minőségi kispad és a minőségi keret. Ancelotti valószínűleg érkezik, nos ő biztos bebiztosítja a középpályát. Valami ilyesmit akarnék látni igazolások terén:

-Carvajal
-Verratti
-Pogba
-Kondogbia
-Bale
-Agüero/Neymar
Kondogbia már sok lenne szerintem, így oda nyugodtan maradhat Khedira, illetve Bale-t haggyuk már...



... ISCO :D

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. április 25., csütörtök 18:18

tubatibi írta:Casimerio
Ismét egy "so close" próbálkozás. :mrgreen:
Egyébként tetszik a keret, bár még mindig nem Balenek örülnék legjobban annyi pénzért a jobb szélső posztba.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. április 25., csütörtök 18:11

Egyértelműen kell a minőségi kispad és a minőségi keret. Ancelotti valószínűleg érkezik, nos ő biztos bebiztosítja a középpályát. Valami ilyesmit akarnék látni igazolások terén:

-Carvajal
-Verratti
-Pogba
-Kondogbia
-Bale
-Agüero/Neymar


elsőre hihetetlennek hangzik, de szerintem még sem annyira, és akkor lehetne csapatni egy ilyen keretet:

-------------------------Iker/Diego-------------------------
-------Varane/Pepe-----------------Ramos/Nacho--------
Carvajal/Arbeloa-------------------------------Marcelo/Coentrao
---------------------------Verratti/Alonso--------------------
---------Pogba/Kondogbia---------------Modric/Casimerio---
Bale/Özil--------------------------------------------C.Ronaldo/Jesé
---------------------------Benzema/Agüero-------------------------


azért itt egy bitang középpálya lenne. :-)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 25., csütörtök 17:43

CS0ki írta:
Eleve ha nincsen ellenfele, akkor nem szükséges kampányolnia. Automatikusan nyer. Továbbá lehet, hogy a kampánya középpontjában a gazdasági kérdések lesznek,
Nincs ellenfele, nem lesz se kampány, se választás. És biztos, hogy annyi pénz se, mint itt sokan remélik. Persze azért lesz, de 100 milliós minuszokról nen nagyon álmodozzon senki. Még egy 2009 nem fér bele. Most a stadinra fog menni a pénz főleg. Lesznek itt áldozatok, és szerintem szűk lesz a keret, mármint a csapatlétszám. :hmmm:
A pénzről annyira nem vagyok meggyőződve, hogy nem áldoz sokat. Eleve 4-5 éves projektben gondolkoztak, amikor elkezdték ezt 4 éve. Most pedig a hírek szerint egy újabbon, amihez bizony kell a befektetés. És ezt Pérez tudja a legjobban.

A szűk kerettel egyetértek. Speciel az enyém sem túl nagy. 19 fő, ha jól számolom az, aki nem játszhat a Castillában. Mindez úgy, hogy Khedira azért van benne, mert nem tudom, hogy Casemiro beválik-e (na jó, meg is feledkeztem róla), valamint szükség esetén én Coentraot is eladnám, ha kellene a pénz a többi igazolásra. Csak ezt nem mertem leírni, mert lusta vagyok védeni ezt az álláspontomat. :D
(Jó, Juanfran sem lesz már itt, de ez részletkérdés.)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 17:29

Eleve ha nincsen ellenfele, akkor nem szükséges kampányolnia. Automatikusan nyer. Továbbá lehet, hogy a kampánya középpontjában a gazdasági kérdések lesznek,
Nincs ellenfele, nem lesz se kampány, se választás. És biztos, hogy annyi pénz se, mint itt sokan remélik. Persze azért lesz, de 100 milliós minuszokról nen nagyon álmodozzon senki. Még egy 2009 nem fér bele. Most a stadinra fog menni a pénz főleg. Lesznek itt áldozatok, és szerintem szűk lesz a keret, mármint a csapatlétszám. :hmmm:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 25., csütörtök 17:22

Higuain írta:Bár Mourinho most nem szívesen lennék és mindenkinek jobb lesz ha nyáron változik a topik neve, de egy kis elképzelés
Kapus: Casillas, Diego Lopez
Középső Védő: Ramos, Varane, Pepe, Nacho
Jobb védő: Carvajal, +Arbeloa??
Bal védő: Marcelo, Coentrao
Középpálya: Modric, Verratti, Vidal, Xabi Alonso, Essien, +valaki?
Csatár: Ronaldo, Neymar, Özil, Benzema, Higuaín, Morata, callejón
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-vidal-modric-ronaldo-neymar-benzema
Ha neymar nem jön ami valószínű valakit keríteni kell csatárposztra viszont Edzőnek most ancelottit mondanám josé meg mehet a psg-be vagy a chelseabe cserecsapat:lopez-arbeloa-pepe-nacho-coentrao-alonso-essien-vki-özil-higuaín-morata/callejón
ebből lehetne építkezni.Nem biztos, hogy bevásárolni kell, de ezzel nem lenne gond sztem. Pérezt meg azért újra kell választani és erre fog áldozni.
Szerintem Mourinho lelépésével Essien is visszatér a Chelsea-hez, ami nem is gond, tekintve, hogy mennyire sérülékeny.
Neymarnak már rengeteg esélye lett volna ideigazolni. Nem tette. És szerintem sosem fog idejönni. Helyette mást kell találni.
Higuaínt szinte biztosra veszem, hogy a nyáron lépni fog. Az új szerződését nem kapta meg, Pérez sem hiszem, hogy ragaszkodna hozzá. Valamint érte nem kevés pénzt kaphatnánk, ami kelleni fog, ha valóban új csapatot építünk.

Végül sokan érveltetek azzal hogy elnökválasztás, és ezért Pérez költekezni fog. Ezzel nem értek egyet. Eleve ha nincsen ellenfele, akkor nem szükséges kampányolnia. Automatikusan nyer. Továbbá lehet, hogy a kampánya középpontjában a gazdasági kérdések lesznek, mint a stadion és környékének a rekonstrukciója. Az UEFA FFP és közvetítési díjak újratárgyalása miatt ez most kezd égetően fontos lenni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég