Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 26., péntek 22:58

Arrow 20
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pofás rész lett, remélem néger barátunkat nem a kölyökkel akarják pótolni :x
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 26., péntek 22:45

Pipita írta:A TBBT utóbbi 6-8 része meg szerintem a legjobbak voltak az egész sorozatban, kb összesen röhögtem rajtuk ennyit, mint az utóbbi néhány rész alatt.
Ezzel én is így vagyok. Sokan mondják, hogy 3. évad még jó volt, azóta egyre rosszabb. Szerintem meg pont onnantól lett még jobb. Az 5. évad szenzációs volt, de a 6. lehet, hogy felülmúlja. Sheldon minden perce isten :Đ Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a mai részben, amikor elmegy Amy és utána kielégíti magát Sheldon, sírtam a röhögéstől, ahogy a dominó után kielégülve elterül :mrgreen: meg pár résszel ezelőtt a hamupipőkés résznél, ahogy Howard odavágtatott Bernadettehez :mrgreen:
Remélem csinálnak még jó pár évadot.

A HIMYM-hez meg annyit, hogy az első négy évad zseniális volt, az 5. szerintem kritikán aluli, 1-2 tűrhető rész, de a többi nagyon gyenge. A 6. már sokkal jobb volt és a 7. volt az egyik legjobb évad, az méltó volt az első négyhez. A 8. meg elég érdekes, nem mondanám rossznak a részeket, de jónak sem, bár volt pár nagyon jó részSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!főleg amikor megkérte Barney Robin kezét. De egyébként szerintem lezárhatnák már most.

Inkább a Friendshez kéne még csinálni sok-sok évadot. :Đ

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 26., péntek 22:20

yvettebourne írta:Nézem a Vámpírnaplókat, és ahogy hétről-hétre jönnek ki a részek, egyre jobban leakadok. Hova tud még süllyedni ez a sorozat? :/ Szánalmas giccsparádé lett az egész, a részek nagy többségében szinte semmi nem történik, ha meg mégis, attól a gyomrom kifordul. Igazából Klaus karaktere viszi ezt az évadot, Damonből egy totál unalmas nímandot csináltak, Katherine meg, aki amúgy a kedvencem volt Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!és akiben pont az volt a legjobb, hogy egy p*csa, kezd átmenni Elenába .... Ez az új rész - ami az Originals pilotja is egyben elvileg - meg aztán teljesen kicsapta a biztosítékot. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mi ez a tvájlájttól bűzlő a vámpír felcsinálja az embert marhaság?! Könyörgöm! :roll:
Valami epic évadzáróval talán menteni tudnák ezt a moslékot, de sajnos már most tudom, mi lesz a vége. És egyre inkább úgy érzem, hogy nem vagyok kíváncsi az ötödik évadra. Pedig az egyik kedvenc sorozatom volt. :'(
Én már nem is nézem egy ideje,lehet hogy kaszálom.Szánalmas lett ez az évad,nézhetetlen kategória.


Más:aki nézi a Bates motelt,az tudna valamit írni róla?Érdemes belekezdeni?(bár még csak 6 rész ment le)

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. április 26., péntek 22:19

Hogy én senkivel nem értek egyet sorozat témában a fórumról, hihetetlen. :lol: A Dexter első évada volt a leggyengébb szerintem, és onnantól folyamatosan javul az én szememben, a többség meg épp az elsőt imádja. a Himym-et és mindenki szidja mostanában és várja a végét, én meg kb. eret vágok ha nem Himym-kávé-reggeli lesz a nap indítója keddenként. :(
A TBBT utóbbi 6-8 része meg szerintem a legjobbak voltak az egész sorozatban, kb összesen röhögtem rajtuk ennyit, mint az utóbbi néhány rész alatt. A Vámpírnaplókat meg az elején akartam kaszálni, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!csak azért nem kaszáltam, mert Elenából vámpír lett és reménykedtem benne, hogy kevesebb nyáladzás lesz. És igazam is lett. Szerintem messze ez a legjobb évad, bár Damon szerepéből tényleg kicsit ivsszavettek, viszont legalább Elena szeretnivaló. :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 26., péntek 22:03

Nem volt rossz rész tbbt, az ilyen rész lenne a minimum elvárás. 3. évadban elfogyott a kraft, a kedvenc karakterem (Howard) megölték azzal, hogy behozták azt a ribanc Bernadettet. :vivo:

Sheldon azért arc volt, Penny meg még mindig bájos.

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. április 26., péntek 19:44

Nézem a Vámpírnaplókat, és ahogy hétről-hétre jönnek ki a részek, egyre jobban leakadok. Hova tud még süllyedni ez a sorozat? :/ Szánalmas giccsparádé lett az egész, a részek nagy többségében szinte semmi nem történik, ha meg mégis, attól a gyomrom kifordul. Igazából Klaus karaktere viszi ezt az évadot, Damonből egy totál unalmas nímandot csináltak, Katherine meg, aki amúgy a kedvencem volt Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!és akiben pont az volt a legjobb, hogy egy p*csa, kezd átmenni Elenába .... Ez az új rész - ami az Originals pilotja is egyben elvileg - meg aztán teljesen kicsapta a biztosítékot. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mi ez a tvájlájttól bűzlő a vámpír felcsinálja az embert marhaság?! Könyörgöm! :roll:
Valami epic évadzáróval talán menteni tudnák ezt a moslékot, de sajnos már most tudom, mi lesz a vége. És egyre inkább úgy érzem, hogy nem vagyok kíváncsi az ötödik évadra. Pedig az egyik kedvenc sorozatom volt. :'(
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. április 26., péntek 16:41

nagyon jó volt a mai tbbt, magasan átlagon felüli az évadhoz képest. sheldon minden másodperce pure gold, amy pedig általában idegesít de most ő is óriási volt. :D

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!- but we didn't finish.
- exactly. how does that make you feel?
- same way any normal person would. feel like i want to peel of my face and tear it in two and then again and again until i have a sheldon-face confetti.
...
- yeah, or you could pitch in and help me get this face off.

:lol: :lol: :lol:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 26., péntek 16:34

TBBT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!- oops, missed one. now your wish can't come true.
- lucky for you, cos i wished you were dead.





:mrgreen: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 25., csütörtök 20:15

én is megnéztem az első da vinci részt. nagyon is jó. vannak jó karakterek. ígéretesnek tűnik. 2.évadot be is rendelték. :mrgreen:

jöhet a 2.rész.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 25., csütörtök 20:09

Hát ez a True Blood mekkora egy beteg sorozat. :mrgreen:
De elérte,hogy ne tudjak leállni vele.Sorozatba 6 részt néztem meg ami nem kevés nálam,de így se tudta überelni a Supernatural-ból való 11 rész megtekintését sorozatba. :mrgreen:

Na akkor nézzük tovább. B-)

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. április 25., csütörtök 7:47

Az majd egy órás játékidő igaz a GoT-ra meg a Spartacusra is. :)
Személy szerint nekem tetszett, érdekesnek tűnik. Meg olyan "starz original" :D
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. április 24., szerda 18:57

Szerintem érdemes nézni cak rohadt hosszú, majdnem egy órás játékidő :D Ami nem baj ha jó lesz a sorozat :D
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. április 24., szerda 11:01

Én megnéztem az első részét, érdemes kipróbálni, max. kaszálod ha nem jön be :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 24., szerda 10:45

Te nézted már őket? Érdemes?
nem még sajnos.

bates motelt néztem tegnap, illetve GoT-ot pótoltam.

bates nagyon adja, részről részre jobb.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 23., kedd 21:04

Te nézted már őket? Érdemes?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 23., kedd 21:04

az a kemény, h a 2.részhez hamarabb volt. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 23., kedd 20:57

Valaki kérdezte a Da Vinci's Demons feliratot. Ma elkészült az első részhez vele Alias.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. április 23., kedd 18:40

Victor írta:na most értem a Szökés végére... Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sajnáltam, hogy meghalt Michael, de nem értem: most akkor hogy lennének szabadok, mikor megint megszöktettek valakit a börtönből? :roll:

amúgy nem kellett volna szerintem már scyllázni, az első 2 évad (főleg az első) szerintem világverő volt, utána már kicsit izzadságszagú... nem mondom, izgalmas, tetszett, de hülyeség volt. ha meg eddig fűzték a szálakat, akkor meg a faxnak halt meg scofield :argue:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A végén Panamában vannak már ahonnan nincs kiadatás az USA-ba. A 2 évad végére is azért mentek oda az volt michael eredeti terve. Az utolsó két részt az valóban hihetetlenül gyenge, de az már amolyan különkiadás volt.
A 3. évadot egy kicsit gyengébbnek éreztem én is, de a 4. sztem hozta a szintet. És mivel ezt az egészet le kellett zárni jó volt a scyllás rész is. Michaelnek abban is igaza volt, hogy nem hagynák őket sose békén másrészt itt elég komoly bűnökről volt szó amik ellen tenni is kellett.


Amúgy ebben a sorozatban én a minőségcsökkenést nem igazán éreztem főleg, hogy végig darálhattam az egészet.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 23., kedd 17:53

na most értem a Szökés végére... Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sajnáltam, hogy meghalt Michael, de nem értem: most akkor hogy lennének szabadok, mikor megint megszöktettek valakit a börtönből? :roll:

amúgy nem kellett volna szerintem már scyllázni, az első 2 évad (főleg az első) szerintem világverő volt, utána már kicsit izzadságszagú... nem mondom, izgalmas, tetszett, de hülyeség volt. ha meg eddig fűzték a szálakat, akkor meg a faxnak halt meg scofield :argue:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. április 23., kedd 15:26

Tegnap picit ráértem és megnéztem a Vikings-nek mind a 8 részét, kajaszünetet azért tartottam :Đ , meg becsúszott közben egy GOT S3/4 is :D .

NA a lényeg, hogy tetszik baromira a sorozat, eleve megvettek már a témával is, de szerintem faxányosra sikerült az egész.
HA jól tudom, már be is rendelték a második évadot. :happy:

Ja meg a Vikings előtt meglestem a Hannibál első két részét, de az nálam kasza, valahogy nem jön be az egész, pedig Mikkelsent bírom nagyon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég