Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. július 29., hétfő 20:37

Az szép. :| :(

Akit érdekel a meccs, itt talál linkeket.

Én amúgy sopcasten nézem:
sop://broker.sopcast.com:3912/126977

eddig tökéletes, aztán meg majd elkezdődik a meccs, és szokás szerint behal valószínűleg. :lol:

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 29., hétfő 16:05

Csabi írta:Nem lesz ünnepség a Napoli meccs előtt, mert valami tragédia történt nem tudom hol és ezért törölték. A játékosokat szimplán csak bemutatják.

Christian Benitez halála miatt?
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 29., hétfő 16:04

Nem lesz ünnepség a Napoli meccs előtt, mert valami tragédia történt nem tudom hol és ezért törölték. A játékosokat szimplán csak bemutatják.
Buszbaleset, majdnem 40 halott... :/
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 29., hétfő 16:01

Nem lesz ünnepség a Napoli meccs előtt, mert valami tragédia történt nem tudom hol és ezért törölték. A játékosokat szimplán csak bemutatják.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 29., hétfő 15:52

Kerlon írta:Szerinted jobb a Strootman, Bradly, De Rossi 3-as a Vidal, Marchisio, Pirlo 3-asnál, ahol még ott van Pogba meg Asamoah cserének?
Tényleg basszus Pogba, Asamoah tökre kiment a fejemből. Na jó maradjunk abban, hogy második a Roma kp-ja, :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 29., hétfő 15:45

Casso írta:És a hatalmas Nerazzuri hol van? Na majd az Icardi-Palacio páros megmutatja. :lol:
Hozzáteszem évek óta ilyen gyenge kezdőt én még nem láttam szóval teljesen jogos, hogy még csak bele se teszik ebbe az összeállításba az Intert. A Fiorentina összességében sokat nem változik csak érkezik Gomez, de nem lesz ott gond, mert jól összeszokott társaság az. Románál szintén semmi csak Strootman érkezésével lesz stabil a kp-juk. Nálam mondjuk az ő kp-juk a legjobb. (Talán a Juve kp-ja említhető velük egy lapon, de megkockáztatom, hogy a Romáé jobb) A Juvénál jött ugye a két csatár amire marha kíváncsi leszek. A Napolinál nem kell aggódni a beilleszkedés miatt a 3 Real játékos alapból megértik egymást. Szerintem brutál jó kis csapat lesznek.Hajrá.
Szerinted jobb a Strootman, Bradly, De Rossi 3-as a Vidal, Marchisio, Pirlo 3-asnál, ahol még ott van Pogba meg Asamoah cserének? :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 29., hétfő 15:36

Pipita írta:Ma 20.45-től Napoli - Galatasaray a San Paolo stadionban, a meccs kezdés előtt, 19.15-től ünnepség, aztán bemutatják Reinát és Pipitát. Kb mindössze 47.000 ember előtt. :)
remélem dobsz majd streamet. mindenképp megnézem
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 29., hétfő 15:13

És a hatalmas Nerazzuri hol van? Na majd az Icardi-Palacio páros megmutatja. :lol:
Hozzáteszem évek óta ilyen gyenge kezdőt én még nem láttam szóval teljesen jogos, hogy még csak bele se teszik ebbe az összeállításba az Intert. A Fiorentina összességében sokat nem változik csak érkezik Gomez, de nem lesz ott gond, mert jól összeszokott társaság az. Románál szintén semmi csak Strootman érkezésével lesz stabil a kp-juk. Nálam mondjuk az ő kp-juk a legjobb. (Talán a Juve kp-ja említhető velük egy lapon, de megkockáztatom, hogy a Romáé jobb) A Juvénál jött ugye a két csatár amire marha kíváncsi leszek. A Napolinál nem kell aggódni a beilleszkedés miatt a 3 Real játékos alapból megértik egymást. Szerintem brutál jó kis csapat lesznek.Hajrá.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 29., hétfő 15:02

Nzedge írta:Napolira leszek nagyon kíváncsi. :)
Szerintem meglepően jók lesznek :roll:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 29., hétfő 14:59

Napolira leszek nagyon kíváncsi. :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 29., hétfő 14:52

milannál sok az új igazolás. :lol:
amúgy ezekből a kezdőkből -amik még változhatnak- messze a legerősebb a juvéé.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. július 29., hétfő 13:23

Pipita írta:Ma 20.45-től Napoli - Galatasaray a San Paolo stadionban, a meccs kezdés előtt, 19.15-től ünnepség, aztán bemutatják Reinát és Pipitát. Kb mindössze 47.000 ember előtt. :)
Közvetíti valami? Játszanak már mindhárman?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 29., hétfő 13:14

Engem a Milan vs Valencia lepett meg... Nem gondoltam, hogy 2-1 re behúzza a Milan :hmmm: ... Bár Soldadó is fél lábbal már a Spurs-ben...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 29., hétfő 12:58

Remy írta:Azért akárhogy is nézem a Napoli szépen erősített a nyáron. Callejón, Albiol, Higu + ott van ugye a csapatba Hamsik, Insigne, Inler, Dzemali... Jó kis csapat lesz ez. Akár a Juvét is megszorongathatják, de a 2. hely ismét kinézhet nekik. :hmmm:
Behrami+Merteenst is megvették a PSVtől. Ráadásul Higuaín leigazolása után azt tweetelte az elnökük, hogy nincs megállás. Elkapta a gépszíj az embert. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. július 29., hétfő 12:54

Ma 20.45-től Napoli - Galatasaray a San Paolo stadionban, a meccs kezdés előtt, 19.15-től ünnepség, aztán bemutatják Reinát és Pipitát. Kb mindössze 47.000 ember előtt. :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27392
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 24., szerda 15:17

Azért akárhogy is nézem a Napoli szépen erősített a nyáron. Callejón, Albiol, Higu + ott van ugye a csapatba Hamsik, Insigne, Inler, Dzemali... Jó kis csapat lesz ez. Akár a Juvét is megszorongathatják, de a 2. hely ismét kinézhet nekik. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. július 8., hétfő 11:23

Anthony írta:
numberone1 írta:Nem csak el-Sharavit hanem Boatenget is. A kettoert adnanak 60 misit.
Vhogy igy nezne ki:
Boateng-Cabaye
--Moutinho--
Rodriguez -Falcao-Saravi

Aki azt mondja, h nem lesznek bent az elso haromban annak nem ajanlom a szerencsejatekot. Siman benne lesznek meg Ranierivel is( meg a cselzivel is bent volt a 4 kozott)

Viszont az ilyen hirek miatt gondolom azt, h nem a Monaco az a csapat aki fizetne CR-t 150 misit. Szerintem a PSG :hmmm:
Hát szerencsére a foci nem ilyen egyszerű matek :)
Elég 2-3 gyenge meccs, és vesztettél 6-9 pontot, ami több helyet is jelenthet a tabellán. Ja és eleve -2 ponttal indulnak :)


Még bármi lehet ebből az El Shaarawyból az biztos, de mondjuk érdekes hogy amióta Balo megérkezett a Milanhoz legyengült a srác. Lehet nem éri meg a Milannak a padon tartani őt, de mondjuk Balonál mindig benne van a pár (sok) meccses eltiltás :)
A Fáraóhoz inkább felnőtt a csapat, kialakult a Milanban valami, amit már nem kellett egy embernek húznia. Figyeltem őket az idén, nem Balotelli nyomta el, egyszerűen nem ő volt CSAK. Élete hibája lenne eladnia magát, maradjon csak Milánóban, Olaszország második legnagyobb derbijén szeretnénk vele találkozni hosszú évekig. :)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 11:19

szerintem boatenget ide madridba is nyugodtan elhozhatnánk, nem lenne nagy zsákbamacska.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 8., hétfő 11:16

numberone1 írta:Nem csak el-Sharavit hanem Boatenget is. A kettoert adnanak 60 misit.
Vhogy igy nezne ki:
Boateng-Cabaye
--Moutinho--
Rodriguez -Falcao-Saravi

Aki azt mondja, h nem lesznek bent az elso haromban annak nem ajanlom a szerencsejatekot. Siman benne lesznek meg Ranierivel is( meg a cselzivel is bent volt a 4 kozott)

Viszont az ilyen hirek miatt gondolom azt, h nem a Monaco az a csapat aki fizetne CR-t 150 misit. Szerintem a PSG :hmmm:
Hát szerencsére a foci nem ilyen egyszerű matek :)
Elég 2-3 gyenge meccs, és vesztettél 6-9 pontot, ami több helyet is jelenthet a tabellán. Ja és eleve -2 ponttal indulnak :)

Még bármi lehet ebből az El Shaarawyból az biztos, de mondjuk érdekes hogy amióta Balo megérkezett a Milanhoz legyengült a srác. Lehet nem éri meg a Milannak a padon tartani őt, de mondjuk Balonál mindig benne van a pár (sok) meccses eltiltás :)

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. július 8., hétfő 11:03

Vidal 2018-ig hosszabbít :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég