Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. július 11., hétfő 12:44

ToniKroos írta:Néztem itt az EB-n ezt a Raphael Guerreirot 22 éves, lorientben játszik, simán hozható lenne és nekem tetszett a játéka. Ha nem is hozzánk jön, szerintem még fogunk róla hallani.
már aláírt a dortmundhoz.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2016. július 11., hétfő 12:41

Néztem itt az EB-n ezt a Raphael Guerreirot 22 éves, lorientben játszik, simán hozható lenne és nekem tetszett a játéka. Ha nem is hozzánk jön, szerintem még fogunk róla hallani.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. július 11., hétfő 12:27

MU-nak honnan a fenébe van ennyi pénze? Az, hogy a bevételek a fociban nem túl teljesítmény-arányosak azt eddig is tudtuk. De hogy ilyen erős marketing fronton a MU? Beckham-hatás Ennyire megnyomta őket, vagy ennyire jó a management? Az olajcsapatok, oroszok dolgait el tudja tenni az ember, de ezt nem értem.

Az jó kérdés ki mennyit ér. A real 2009-es bevásárlásán is sokan élcelődtek... tulajdonképp máig ebből az alapból él a klub. Még Kaká sem volt bukó, a teljesítményén kívül :).
Szóval ha a MU elindul egy úton jönnek a sikerek, Pogba 10 évig vezér lesz akkor igenis jó vásár. Jobb mint próbálkozgatni 30-40 milliós ígéretekkel miközben telik az idő, fogy a türelem.
Égető szükségünk nekünk sincs Pogbára. Rá kell mozdulni Kantéra és el kell gondolkodni komolyan a CR nélküli Realon. Ez nem csak annyiból fog állni hogy elhozzák Hazardot.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. július 11., hétfő 11:43

Elvileg Klopp környékezte meg Sissokot, nála meg ugye simán lehet alapkezdő.
Love football, hate antifa.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. július 11., hétfő 11:30

Csabi írta:a jelenlegi helyzetben sztem le kéne róla mondanunk, és inkább a kanté sissoko vonalon mozogni tovább
Dettó. MU most azt csinálja, amit mi 2009-ben, csak azóta kb megduplázódtak az árak. Nem kell belemenni felesleges licitekbe velük, moindenkire ráhajtanak, akire tudnak, és oylan fizukat kínálnak, hogy csak néz az ember (mondjuk nem tudom, hogy fér ez bele a FFP-be, de csak van annyi szponzoruk...). Meg kell várni, amíg Pogba összebalhézik Mourinhoval, és ekkor kell elhozni őt olcsón :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. július 11., hétfő 11:15

a jelenlegi helyzetben sztem le kéne róla mondanunk, és inkább a kanté sissoko vonalon mozogni tovább

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. július 11., hétfő 11:13

wZoLee7 írta:de ha Pogba meg akar kockáztatni két évet is akkor tegye.
De ha a Juve csak az MU ajánlatát fogadta el, Pogba meg is szakadhat, akkor sem engedik el hozzánk. Vagy még maradhat a Juvéban, negyedannyi fizetésért, abban reménykedve, hogy jövőre Perez meggondolja magát, és elkezd licitálni az MU-val. Sok választása szeirntem nincs. Ez van, a piac néha kegyetlen hely.

Én sem fizetnék érte 70-80 millónál többet. Meg a fizuja sem lenne 10 milliónál magasabb, sőt. 6-7-nél többet nem ajánlanák. Ha neki az MU kétszer magasabb fizetése kell inkább, azt is meg lehet érteni.

Engem az André Gomes pletykák sokkal jobban aggasztanak...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2016. július 11., hétfő 11:16-kor.
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 11., hétfő 10:40

Anthony írta:sajnos Mourinho érkeztével vonzóbb lett a MU, mint eddig és mivel nincs BL túlfizetnek mert muszáj nekik.
Amit egyébként nem értek. Anglia eleve nem egy szimpatikus ország. Azt mondják erős a bajnoksága, hát szerintem meg messze nem az. Mou focija épp hogy ellentétben áll azzal amit Pogba tud és szeret csinálni. Mou az utóbbi két csapatánál elbukott, és még jobban szétbarmolta a csapatot. Aki azt hiszi kis nyomás lesz a MU játékosain az megint csak téved, Guardiola, Klopp, Conte féle csapatok lesznek az ellenfelek, feszült, vérre menő bunker focit fog tolni a MU. Arról meg nem is beszélve, hogy ez most csak egy EL indulás lesz, a bl-ért meg megfog kelleni küzdeni elég keményen, mert a sok közepes vagy valamivel jobb csapat egymást fogja taposni a bl induló helyekért. Mou első éve sosem szokott nagyon jóra sikerülni, könnyen lecsúszhatnak akár, de ha Pogba meg akar kockáztatni két évet is akkor tegye.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. július 11., hétfő 10:28

Az elején nem találta a helyét, viszont amikor hátrébb került, éretten és hasznosan játszott.
Csak azért nem kell ennyi pépnzt fizetni...
Pár éve még én is támogattam a leigazolását, akkor még 40 milliókról volt szó, és még nagyon fiatal, nagyon fejlődőképes volt. Persze most sem idős, de annyit nem lépett előre az utóbbi 2 évben, mint azt várni lehetett volna. Az ára bezzeg igen. Pénzben nem lehet versenyezni az MU-val mármint értelmes módon.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 11., hétfő 9:56

Szerintem jó volt Pogba az Ebn. Az elején nem találta a helyét, viszont amikor hátrébb került, éretten és hasznosan játszott. Nekünk pont ezt kellett látnunk. Csak ezekkel az ügynökökkel szopjuk be mindig.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. július 11., hétfő 9:53

Nem rossz azért Pogba, de Deschamppal együtt dolgozott rendesen ezen az EB-n, hogy csökkentse a saját értékét.
120 + mindenféle ügynöki pénzek, óriási fizetést szerintem nem ér meg. Főleg ha Perez nem akarja eladni Jamest akkor már elég extrém lenne a cserepad..sajnos Mourinho érkeztével vonzóbb lett a MU, mint eddig és mivel nincs BL túlfizetnek mert muszáj nekik.

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2016. július 11., hétfő 9:47

Meg kell követnem magamat. Nagyon vertem az asztalt Pogba leigazolása mellett, de ha objektíven állok a dologhoz akkor az EB-n mutatott teljesítménye feledhető és nem gyengén túl van árazva. Az meg, hogy ha Bale EUR 100M akkor Pogba a duplája egyenesen nevetséges, megnézném én Pogbát egy walesi, portugál, csapatban mit művelne. lenne e húzóember. Jobb is ha Madrid közelébe nem jön, abból a pénzből 3 de minimum 2 baszott jó középpályást igazolhatunk.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. július 11., hétfő 9:43

ziro4vr írta:
Egyébként ki lesz Ramos mellett ősszel? Varanet végre be kéne építeni ismét, Pepe viszont jelenleg a legjobb formában levő khv a világon.
Pepe-Varane :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 11., hétfő 9:42

Pogba 120 at nem ér, és még az ügynökét is megtömni... Ha oda is akar menni, az meg az ő baja.

Kante kötelező, Sissokot meg valami diszkont áron be lehetne rántani, jó kiegészítő ember.

Egyébként ki lesz Ramos mellett ősszel? Varanet végre be kéne építeni ismét, Pepe viszont jelenleg a legjobb formában levő khv a világon.
Nem illik.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. július 11., hétfő 9:13

realistahuni írta:Megvesszük Sissokot és Kantét, aztán lesz egy Pogbánk kettőbe. :mrgreen:
Mindhármat...Pogba-Kanté-Sissoko sor büntetne :lol:

Igazából én vagy csak Pogbát, vagy csak Kantét hoznám.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. július 11., hétfő 9:04

realistahuni írta:Megvesszük Sissokot és Kantét, aztán lesz egy Pogbánk kettőbe. :mrgreen:
Az a dùrva, hogy Sissoko jelenleg a newcastle játékosa a championshipben... :lol:
Szerintem egy egy Kante, Sissoko pakk nem igen kerülne 50-nél többe. Sőtt... :shifty:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. július 11., hétfő 9:00

Megvesszük Sissokot és Kantét, aztán lesz egy Pogbánk kettőbe. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. július 11., hétfő 8:40

Vége az Eb-nek jöhetnek az igazolások :)

Let the hunger games begin...
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. július 11., hétfő 8:07

Jól kezdődik a hét: Pogba off, Morata marad, James marad és sérült és nem akarja megműttetni magát. Finom...

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. július 11., hétfő 1:46

El Unico írta:Pepe odasúgása Kanténak sokatmondó volt valóban. Kíváncsi lennék mit mondhatott neki... :hmmm:
Gondolom azt, hogy haver kerüld el ezt a Griezmann gyereket, állandóan elverjük a döntőkben.. :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég