Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. július 29., hétfő 16:04

Géci írta:200 óra... mi az?
leüli a vétén! :D

1. biztos folyik valami a háttérben, másképp már valakinek elege lett volna az egészből és hivatalosan cáfolta volna az egészet
2. biztosan hatalmas összeget ajánlunk

remélem egy adott ponton túl azért Perez bemutat nekik. A jövőre nézve hasznos lenne. Egyszerűen nem létszükséglet!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 29., hétfő 14:48

Géci írta:
Realista24 írta:Valahogy nem tudom megemészteni ezt a 93 milliót...ráadásul nem volt elég
Elég lesz az szerintem... Nem fognak itt 100 millák repkedni. Csak már a sajtó is túlkapja... REMÉLEM :roll: :D
Pedig akkörül lesz,olcsóbban nem fogják odadni.Mert egyszerűen nem akarják eladni.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 29., hétfő 14:43

Realista24 írta:Valahogy nem tudom megemészteni ezt a 93 milliót...ráadásul nem volt elég
Elég lesz az szerintem... Nem fognak itt 100 millák repkedni. Csak már a sajtó is túlkapja... REMÉLEM :roll: :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62856
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 29., hétfő 14:40

de ezt meg Perez papa jobban tudja mint én vagy a fórumon bárki, hogy megéri vagy sem...
Lehet, hogy jobban tudja, de attól még mellélőhet ő is, volt már rá példa.

Valahogy nem tudom megemészteni ezt a 93 milliót...ráadásul nem volt elég :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sz.gergő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:44
Kedvenc játékosaid: CR Marcelo Varane Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. Olasz válogatott

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sz.gergő » 2013. július 29., hétfő 14:39

Csabi írta:nekem ez is nagyon veszélyesnek tűnik. azért cé pl soha nem volt flop. a sportingban is szopatott, a manchesterben is. nyilván az első 2 éve tanuló volt, de azért mindenki látta, hogy ő nem fog itt megállni. erre meg itt van bale, aki 4 éve még flop volt.
Tényleg tulzotok kicsit a 4 évvel.2010-ben első Bl idényében mesterhármas az internek8a későbbi győztesnek9 20 évesen nem túl rossz.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 29., hétfő 14:37

Csabi írta:nekem ez is nagyon veszélyesnek tűnik. azért cé pl soha nem volt flop. a sportingban is szopatott, a manchesterben is. nyilván az első 2 éve tanuló volt, de azért mindenki látta, hogy ő nem fog itt megállni. erre meg itt van bale, aki 4 éve még flop volt.
CR-t és Bale-t ilyen téren, meg szerintem igazából minden téren, fölös 1 lapon említeni... CR rendelkezik 1 "kis" egóval + eleve az, hogy ő sokkal több cselt tol el meg látványosabb focit játszik... Bale hamarabb adja le a labdát kényszerítőbe, vagy bombázza rá 30 ról mint, hogy biciklizzen egyet... A másik, hogy CR Portugál és ott azért a klubcsapatok és a válogatott is komolyabb, így Bale később lépett a tanulás, fejlődés útjára... Nem szenved feltűnési viszketegségben és nem szeret a középpontban lenni, csak teszi a dolgát és nekem ez az ami tetszik benne, hogy 1 szerény valaki aki él, hal azért amit csinál... Nálam az a feltétel, hogy, ha jön attól még játszunk szép focit amire törekszik is Ancelotti és Zizu is. Ezért vagyok benne biztos, hogy tudják hova akarják hozni, de ettől még ez az ár kriminális, de ezt meg Perez papa jobban tudja mint én vagy a fórumon bárki, hogy megéri vagy sem...

Kyller írta:Órákra van Bale, hogy ide igazoljon mi?

MARCA
200 óra... mi az? :mrgreen:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 29., hétfő 14:35

Csabi írta:nekem ez is nagyon veszélyesnek tűnik. azért cé pl soha nem volt flop. a sportingban is szopatott, a manchesterben is. nyilván az első 2 éve tanuló volt, de azért mindenki látta, hogy ő nem fog itt megállni. erre meg itt van bale, aki 4 éve még flop volt.
Flop volt? Le van írva a cikkben, hogy érkezése után egyre többet játszott. 2009 őszén pedig sérülésekkel bajlódott, amiből aztán felépült és tavasszal már a csapata egyik legjobbja volt
Az El Confidencial szerint Florentino Pérez és Daniel Levy között augusztus 6-án vagy 7-én fog létrejönni a csúcstalálkozó Balet illetően az Egyesült Államokban.
Nem lesz ez így jó. :vivo: Ha érkezik leghamarabb augusztus közepén csatlakozhat a csapathoz. Nem igaz, hogy Levy és Perez nem tanult Modric esetéből :-@

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. július 29., hétfő 14:27

Az El Confidencial szerint Florentino Pérez és Daniel Levy között augusztus 6-án vagy 7-én fog létrejönni a csúcstalálkozó Balet illetően az Egyesült Államokban.
Órákra van Bale, hogy ide igazoljon mi? :mrgreen:

MARCA :cens: :vivo: :-@

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 29., hétfő 14:07

Csabi írta:nekem ez is nagyon veszélyesnek tűnik. azért cé pl soha nem volt flop. a sportingban is szopatott, a manchesterben is. nyilván az első 2 éve tanuló volt, de azért mindenki látta, hogy ő nem fog itt megállni. erre meg itt van bale, aki 4 éve még flop volt.
Pláne egy másik közegben,másik futballkulturában,nagy elvárásokkal...mindenképp van benne rizikó.
Aztán lehet hogy élete szezonját futná,ki tudja.Csak az a pici összeg...hát asszem annyiért még az is kevés lenne. :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 29., hétfő 13:56

nekem ez is nagyon veszélyesnek tűnik. azért cé pl soha nem volt flop. a sportingban is szopatott, a manchesterben is. nyilván az első 2 éve tanuló volt, de azért mindenki látta, hogy ő nem fog itt megállni. erre meg itt van bale, aki 4 éve még flop volt.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 29., hétfő 13:32

Akkor kellett volna leigazolni Balet kicsit olcsóbban jöhetett volna :D
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-3 ... e_t_-76217

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. július 29., hétfő 13:22

Hagyjátok már szegényt! Szerintem csak poénból rakta be, oldja egy kicsit a feszült várakozást! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 29., hétfő 13:07

Cr7 írta:Gareth Bale már Londonban, hogy beszéljen Daniel Levy

Gareth Bale akarja megoldani a jövő most. A wales-i nemzetközi leszállt ma reggel Londonban a többi csapat, azzal a szándékkal, hogy rövid időn belül találkozzanak elnök Daniel Levy , aki visszatér a Florida kifejezetten beszélni Bale. :D

De tényleg..tiszteld már meg azzal a fórumozókat,hogy leforditod normálisan...

:lol:
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 29., hétfő 13:04

ember :lol: :lol: :lol:
te komolyan úgy másoltál be egy angol(?) cikekt hogy előtte beraktad a fordítóba és úgy másoltad ide? :lol: :lol:
sírok :lol: :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 29., hétfő 13:03

Cr7 írta:Gareth Bale már Londonban, hogy beszéljen Daniel Levy

Gareth Bale akarja megoldani a jövő most. A wales-i nemzetközi leszállt ma reggel Londonban a többi csapat, azzal a szándékkal, hogy rövid időn belül találkozzanak elnök Daniel Levy , aki visszatér a Florida kifejezetten beszélni Bale. :D
EZ valami lebutított google fordító eredménye? :D :lol:

Amúgy mohaola után ne írd le ugyan azt...kb 5 perce írta le :)

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. július 29., hétfő 13:03

Cr7 írta:Gareth Bale már Londonban, hogy beszéljen Daniel Levy

Gareth Bale akarja megoldani a jövő most. A wales-i nemzetközi leszállt ma reggel Londonban a többi csapat, azzal a szándékkal, hogy rövid időn belül találkozzanak elnök Daniel Levy , aki visszatér a Florida kifejezetten beszélni Bale. :D
A google transalte nyelviskolában tanultad az angolt?:D:D

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. július 29., hétfő 13:00

Gareth Bale már Londonban, hogy beszéljen Daniel Levy

Gareth Bale akarja megoldani a jövő most. A wales-i nemzetközi leszállt ma reggel Londonban a többi csapat, azzal a szándékkal, hogy rövid időn belül találkozzanak elnök Daniel Levy , aki visszatér a Florida kifejezetten beszélni Bale. :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 29., hétfő 12:59

Kerlon írta:Hogy DM-ben mit látnak az még mindig érthetetlen a számomra, mert az embernek minden 10. megmozdulására jut egy jó megoldás....
Lehet ő lesz Marcelo cseréje, mert Denist az amcsi túrára kp-nak nevezték :hmmm:







:mrgreen:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 29., hétfő 12:57

Chiellini bal lábas, pályafutását balhatvedkent kezdte, viszont nagy névre kozephatvedkent tett szert.
Gondolom azert hoztak fel ezt a hirt, mivel szerintem Coentraot eladjuk (mondjuk a Spursnek a Bale transzferbe :D ), es akkor Marcelonak lesz minosegi vetélytársa, ha Carlo a bal oldalon szamolna Chiellinivel. Lenne igy egy univerzalis, minosegi hatved, aki bevetheto lenne baloldalon, es kozepen is. Hosszutavon viszont nemlehetne vele szamolni, mivel ket het mulva lesz 29 éves ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 29., hétfő 12:57

Kerlon írta:Sneijder érk 27 táv 15. Úgy érkezett, mint tehetséges holland úgy távozott, hogy leharcolt holland... Mi ez, ha nem temetés. Di Maria dettó, de még drágábban. Sorolhatnám a neveket és az árakat, de nincs kedvem délutánig ezzel szórakozni... Annyi a különbség, hogy ahonnét a legtöbbet jönnek ott könnyebben ki tudtak tűnni, mint itt ahol tényleg csak a szűk elitnek van helye meg Khedirának.
de sneijder is meg dimaria is megkapta a lehetőséget.
özil ha elmegy jövőre akkor az temetés? három évig kezdő volt ha kellett ha nem... megkapta a lehetőséget, több posztron is kipróbálták. nem vált be(ha elmegy nyilván azért mert a 4.éve sem volt olyan és akkor nem vált be).(ugyanez dm-nél) akkor arról lehet már nem a csapat tehet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galacticos 2013. július 29., hétfő 12:58-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég