Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 29., hétfő 16:43

Realista24 írta:
Az idei legjobb játékos címein kívül mivel? Hol van az CR Aranylabdájához? Aranycipőjéhez? BL serleghez? PL győzelemhez? Úgy, hogy ő is megnyerte mind a két címet? Sehol.
Lehet félreérthető voltam. :)
Pont ezért fog Levy nevetni a végén, ha mégis tető alá hozza az üzletet. Itt nem Pérez diktál, hanem Levy, akinek egyértelmű az álláspontja, Bale nem eladó, csak világrekordot jelentő összegért (vagy még azért sem).
Já, cseles voltál. Elolvastam egyben az egészet. :D Amúgy sokkal jobban örülnék Reusnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 29., hétfő 16:41

A BBC értesülése szerint a Tottenham elnöke Daniel Levy 98.5 millió eurós ajánlatot dobott vissza a Real Madridnak Bale-ért. Az angol klub elnöke eltökélt, hogy megtartsa játékosát.
Nevetséges...de inkább ránk nézve.

Ha Pereznek van esze,akkor szépen abbahagyja ezt az offenzívát és rájuk csapja az ajtót.

Ennyi erővel elhozhatnánk tényleg Reust is,semmivel sem gyengébb mint Bale sztem.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 29., hétfő 16:40

ericco írta:
Buitre írta:remélem egy adott ponton túl azért Perez bemutat nekik. A jövőre nézve hasznos lenne. Egyszerűen nem létszükséglet!
Nálam az adott pont egy 70 milliós ajánlat lenne. Nem engedik el? Rendben, lesz egy évig egy sértődött játékosuk, akinek esze ágában sem lesz hosszabbítani. Jövőre megpróbálkoznék egy 60 milliós ajánlattal, és ha azt sem fogadnák el, hoznám egyből Lucast vagy Reust arra a posztra. Nem Bale az egyetlen alternatíva jobb oldalra hál' Istennek.
na ez az amit egy az egyben adok.
nincs bajom azzal ha valakinek eddig egy kiemelkedő szezonja volt -fiatal játékosoknál- mert örültem illarranak is, iscot követeltem szóval mondom nincs bajom vele de egy bizonyos határig. ez a 90+millió ez túl megy ezen a határon.
bale eddig fel tud mutatni csapatszinten egy liga kupát.
ha hozzuk örülni fogok neki, mert tényleg nagyon jó játékos, és nőnének vele a taktikai lehetőségeink, de szerintem ennyire nincs rá szükségünk.

petiamadridista
Hozzászólások: 5255
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. július 29., hétfő 16:39

hát ez a 98.5 milkás hír szíven ütött. (már ha igaz persze)
Az ajánlat mérete is, meg az is, hogy visszadobták...
komolyan.. megrendítő...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára petiamadridista 2013. július 29., hétfő 16:41-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 29., hétfő 16:39

Az idei legjobb játékos címein kívül mivel? Hol van az CR Aranylabdájához? Aranycipőjéhez? BL serleghez? PL győzelemhez? Úgy, hogy ő is megnyerte mind a két címet? Sehol.
Lehet félreérthető voltam. :)
Pont ezért fog Levy nevetni a végén, ha mégis tető alá hozza az üzletet. Itt nem Pérez diktál, hanem Levy, akinek egyértelmű az álláspontja, Bale nem eladó, csak világrekordot jelentő összegért (vagy még azért sem).
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 29., hétfő 16:38

Reagálhatna úgy, mint Wenger: 57 000 001 euró. :mrgreen: Már is túl ajánlottuk a tarajost. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 29., hétfő 16:37

Kerlon írta:Amúgy, ha Levy tényleg ilyen Ronaldo környéki árat kér, akkor szimplán pofán kéne röhögni Pereznek és eljönni Londonból. Aztán elgondolkoznának, hogy mi a helyzet... Hol ér annyit, mint a világ legjobbja. CR 24 évesen már több jó szezonnal és egy aranylabdával a háta mögött ért ennyit. Nem egy jó szezonnal meg nulla címmel...
Pedig az öreget befogja vinni az egoja az erdőbe,és kifizeti ezt a nevetséges összeget,mert ugye Neymarra reagálni kell... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 29., hétfő 16:36

Realista24 írta:
Aztán elgondolkoznának, hogy mi a helyzet...
Az a helyzet, hogy Bale nem eladó, itt max Levy fog röhögni, ha Pérez leteszi a 100 milliót, egy olyan játékosért, ahogy írtad:
egy jó szezonnal meg nulla címmel...
rendelkezik.
Az idei legjobb játékos címein kívül mivel? Hol van az CR Aranylabdájához? Aranycipőjéhez? BL serleghez? PL győzelemhez? Úgy, hogy ő is megnyerte mind a két címet? Sehol.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 29., hétfő 16:34

Buitre írta:remélem egy adott ponton túl azért Perez bemutat nekik. A jövőre nézve hasznos lenne. Egyszerűen nem létszükséglet!
Nálam az adott pont egy 70 milliós ajánlat lenne. Nem engedik el? Rendben, lesz egy évig egy sértődött játékosuk, akinek esze ágában sem lesz hosszabbítani. Jövőre megpróbálkoznék egy 60 milliós ajánlattal, és ha azt sem fogadnák el, hoznám egyből Lucast vagy Reust arra a posztra. Nem Bale az egyetlen alternatíva jobb oldalra hál' Istennek.
Merci Zizou!

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. július 29., hétfő 16:31

Kerlon írta:Amúgy, ha Levy tényleg ilyen Ronaldo környéki árat kér, akkor szimplán pofán kéne röhögni Pereznek és eljönni Londonból. Aztán elgondolkoznának, hogy mi a helyzet... Hol ér annyit, mint a világ legjobbja. CR 24 évesen már több jó szezonnal és egy aranylabdával a háta mögött ért ennyit. Nem egy jó szezonnal meg nulla címmel...
Teljes mértékben egyet értek.
Amugy szerintem most Perez van előnyben mert (már persze ha igaz) akkor Bale is szólt már Levy-nek hogy mi a helyzet... és ha valaki el akar igazolni azt senki nem gátolhatja meg illetve meg lehet csak teljesen felesleges... ha most ott maradna akkor hozna egy közepes vagy még annál gyengébb szezont és akkor még Levy bácsi is jól besülne mert feleslegesen tartotta ott a játékost és már is bukott rajta 30-40 milliót. Nem értem hogy ez most mire lenne jó neki... adja oda nekünk szépen 65 millió euróért és kész :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 29., hétfő 16:27

Aztán elgondolkoznának, hogy mi a helyzet...
Az a helyzet, hogy Bale nem eladó, itt max Levy fog röhögni, ha Pérez leteszi a 100 milliót, egy olyan játékosért, ahogy írtad:
egy jó szezonnal meg nulla címmel...
rendelkezik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 29., hétfő 16:24

Amúgy, ha Levy tényleg ilyen Ronaldo környéki árat kér, akkor szimplán pofán kéne röhögni Pereznek és eljönni Londonból. Aztán elgondolkoznának, hogy mi a helyzet... Hol ér annyit, mint a világ legjobbja. CR 24 évesen már több jó szezonnal és egy aranylabdával a háta mögött ért ennyit. Nem egy jó szezonnal meg nulla címmel...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 29., hétfő 16:19

R.M.C.F írta:Ez a bale project perez hülyesége,gondolom ez lenne a válasz a barca messi/neymar duójára....... :D

Oda kell tenni az asztalra egy kínai sporttáskát benne 60 millával.....köll? nem köll? Viszlát.


Ez ennyire egyszerű. bale meg marad a seggén és vereti tovább ott,mi meg megyünk nélküle.

Jövőre meg egy évvel kevesebb van a szerződéséből,az ára is megy lejjebb......megint kell vinni a kínai tatyót.....benne 50 milla.....köll? nem köll? Viszlát.
Aztán két év múlva......muszáj lesz nekik bagóért odaadni,mert nem fog hosszabbítani. Ez ennyire 1xrű.
A legnagyobb mértékben egyetértek (én először 75milliót tennék az asztalra)

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. július 29., hétfő 16:04

Géci írta:200 óra... mi az?
leüli a vétén! :D

1. biztos folyik valami a háttérben, másképp már valakinek elege lett volna az egészből és hivatalosan cáfolta volna az egészet
2. biztosan hatalmas összeget ajánlunk

remélem egy adott ponton túl azért Perez bemutat nekik. A jövőre nézve hasznos lenne. Egyszerűen nem létszükséglet!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 29., hétfő 14:48

Géci írta:
Realista24 írta:Valahogy nem tudom megemészteni ezt a 93 milliót...ráadásul nem volt elég
Elég lesz az szerintem... Nem fognak itt 100 millák repkedni. Csak már a sajtó is túlkapja... REMÉLEM :roll: :D
Pedig akkörül lesz,olcsóbban nem fogják odadni.Mert egyszerűen nem akarják eladni.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 29., hétfő 14:43

Realista24 írta:Valahogy nem tudom megemészteni ezt a 93 milliót...ráadásul nem volt elég
Elég lesz az szerintem... Nem fognak itt 100 millák repkedni. Csak már a sajtó is túlkapja... REMÉLEM :roll: :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 29., hétfő 14:40

de ezt meg Perez papa jobban tudja mint én vagy a fórumon bárki, hogy megéri vagy sem...
Lehet, hogy jobban tudja, de attól még mellélőhet ő is, volt már rá példa.

Valahogy nem tudom megemészteni ezt a 93 milliót...ráadásul nem volt elég :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sz.gergő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:44
Kedvenc játékosaid: CR Marcelo Varane Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. Olasz válogatott

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sz.gergő » 2013. július 29., hétfő 14:39

Csabi írta:nekem ez is nagyon veszélyesnek tűnik. azért cé pl soha nem volt flop. a sportingban is szopatott, a manchesterben is. nyilván az első 2 éve tanuló volt, de azért mindenki látta, hogy ő nem fog itt megállni. erre meg itt van bale, aki 4 éve még flop volt.
Tényleg tulzotok kicsit a 4 évvel.2010-ben első Bl idényében mesterhármas az internek8a későbbi győztesnek9 20 évesen nem túl rossz.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 29., hétfő 14:37

Csabi írta:nekem ez is nagyon veszélyesnek tűnik. azért cé pl soha nem volt flop. a sportingban is szopatott, a manchesterben is. nyilván az első 2 éve tanuló volt, de azért mindenki látta, hogy ő nem fog itt megállni. erre meg itt van bale, aki 4 éve még flop volt.
CR-t és Bale-t ilyen téren, meg szerintem igazából minden téren, fölös 1 lapon említeni... CR rendelkezik 1 "kis" egóval + eleve az, hogy ő sokkal több cselt tol el meg látványosabb focit játszik... Bale hamarabb adja le a labdát kényszerítőbe, vagy bombázza rá 30 ról mint, hogy biciklizzen egyet... A másik, hogy CR Portugál és ott azért a klubcsapatok és a válogatott is komolyabb, így Bale később lépett a tanulás, fejlődés útjára... Nem szenved feltűnési viszketegségben és nem szeret a középpontban lenni, csak teszi a dolgát és nekem ez az ami tetszik benne, hogy 1 szerény valaki aki él, hal azért amit csinál... Nálam az a feltétel, hogy, ha jön attól még játszunk szép focit amire törekszik is Ancelotti és Zizu is. Ezért vagyok benne biztos, hogy tudják hova akarják hozni, de ettől még ez az ár kriminális, de ezt meg Perez papa jobban tudja mint én vagy a fórumon bárki, hogy megéri vagy sem...

Kyller írta:Órákra van Bale, hogy ide igazoljon mi?

MARCA
200 óra... mi az? :mrgreen:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 29., hétfő 14:35

Csabi írta:nekem ez is nagyon veszélyesnek tűnik. azért cé pl soha nem volt flop. a sportingban is szopatott, a manchesterben is. nyilván az első 2 éve tanuló volt, de azért mindenki látta, hogy ő nem fog itt megállni. erre meg itt van bale, aki 4 éve még flop volt.
Flop volt? Le van írva a cikkben, hogy érkezése után egyre többet játszott. 2009 őszén pedig sérülésekkel bajlódott, amiből aztán felépült és tavasszal már a csapata egyik legjobbja volt
Az El Confidencial szerint Florentino Pérez és Daniel Levy között augusztus 6-án vagy 7-én fog létrejönni a csúcstalálkozó Balet illetően az Egyesült Államokban.
Nem lesz ez így jó. :vivo: Ha érkezik leghamarabb augusztus közepén csatlakozhat a csapathoz. Nem igaz, hogy Levy és Perez nem tanult Modric esetéből :-@


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 170 regisztrált és 0 vendég