Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 12., kedd 22:26

Az van, amit Demes ír.
Ha van egy ára, amit kifizetnek akkor ugyan úgy tárgyal veled a játékos mint azzal, aki akár 1 euroval is túltolta a licitet.

Játékosnak kéne odadobni extraként meg az ügynöknek azt a plusz pénzt.

Bár gondolom így is meg úgy is 3-4-5x annyi pénzt fognak neki bedobni, mint mi. Szóval innentől csak a játékoson fog múlni.
Mondjuk, ha ennyi idősen elmegy levezetni úgy, hogy a világ egyik legjobb klubja hívja és hazája ikonja akkor jobb is, hogy nem jön.
ZIDANE

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2016. július 12., kedd 22:22

El Unico írta: De igen,egy picivel előrébb vannak,mert a Leicester nyomást tud helyezni a játékosra, hogy oda igazoljon. Pl megállapodást kötnek, hogy "figyi igazolj oda, mert ők 15 millával többet adnak, kapsz belőle kettőt csak úgy", és ha egy játékosnál nem számít, hol futballozik, netán érdekli a keleti kultúra, akkor buktuk az ügyet.
De ez csak az én agyszüleményem.
Hulyeseg klubnak tobbet fizetni, ha lerakjak kivasarlasi arat onnantol ok erotlenek.
Jatekosnak lehet tobbet fizetni zsebbe, miert fizetnenek 15 pluszot klubnak amibol 2-t jatekos kapna amikor adhatsz csak 5ot a jatekosnak a klubot meg leszarod?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 12., kedd 22:15

Veidt írta:
Dupla D írta:Hogy van ez? 40 milliót is adna Kantéért a kínai csapat, de 25 a kivásárlási ára. Az én értelmezésem szerint a Leicesternek minden ajánlatot el kell fogadnia, ami eléri a 25 millió eurót. Magyarul nincsenek előrébb azzal a csíkszemű barátaink, hogy többet ajánlanak.
Jó kérdés, elvileg ha valaki leteszi a kivásárlási árat akkor a klub köteles megengedni hogy a vevő klub és a játékos tárgyaljon.
De igen,egy picivel előrébb vannak,mert a Leicester nyomást tud helyezni a játékosra, hogy oda igazoljon. Pl megállapodást kötnek, hogy "figyi igazolj oda, mert ők 15 millával többet adnak, kapsz belőle kettőt csak úgy", és ha egy játékosnál nem számít, hol futballozik, netán érdekli a keleti kultúra, akkor buktuk az ügyet.
De ez csak az én agyszüleményem.
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 12., kedd 22:07

wZoLee7 írta:Épp ez az, semmi gond Moratával. Gyors, megtud érkezni a kapu elé, és képes bekotoroni, belőni a helyzeteket. ...

Én meg pont azt láttam, hogy szar a helyzetkihasználása, sok kell neki egy gólhoz.
Gyorsnak is csak akkor mondanám, ha van területe.
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 12., kedd 20:57

Épp ez az, semmi gond Moratával. Gyors, megtud érkezni a kapu elé, és képes bekotoroni, belőni a helyzeteket. Fejeléseknél sincs elveszve, egy LV-Bale szélső páros között jól ellene. DE. Nem akar csere lenni, ennek hangot is adott már, elhitte magáról, hogy kezdő szint. Nagyon messze van Benzematól, cserének viszont nagyon is jó lenne.
Viszont vannak akik 70 milliót sem sajnálnának érte. Már 50-ért is elengedném.

Látom a kínaiak készek teljesen szétcseszni a nyarunkat, még eltudnánk viselni, ha Pogba a MU-ben köt ki és Kanté jön, ha lemaradunk mind a kettőről, két franciáról, akkor elmondható, feldughatunk mindent amit adhatunk, ha az nem pénz. Ez a Real Madrid, itt van Zidane, megfizessük egy játékos árát és még annál is többet, ha ez sem elég ahhoz, hogy megszerezzük abból a kettőből az egyiket hát felköthessük a gatyánkat mert megint Khedira szerű B megoldások fognak érkezni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. július 12., kedd 20:23

rroolleesszz írta:
dzsi91 írta:Ezt a Morata fikázást én sem értem.

Nyilván nem egy maradona, de a padra benzema helyettesnek szerintem bőven jó lesz.Saját nevelés is,aztán ha vinnyog majd jövőre eladjuk.

Vagy jobb lett volna ha igazolunk csatárt a kezdőbe?
Szerintem alapvetően nem azzal van a legtöbb embernek baja itt a fórumon, hogy Morata csere alternatívának nem jó, hanem azzal a nagyképűséggel, ahogy nyilatkozik róla, "Nekem semmit nem kell bizonyítanom Zidane-nak, mert bizonyítottam már eleget" és társai...
Ez nekem akkor kimaradt.
Mindenesetre én se kezdőnek akarom őt.De még1 évnek nem futhatunk neki egy szem Benzemával, arra meg bőven jó Morata hogy 1-2 spanyol bajnokit esetleg eldöntsön, ha meg nem tetszik neki a szitu jövőre is el tudjuk adni 50 milláért valami balfék angol csapatnak.+ az esetleges rinyálásához, ő azért közel sem egy Casillas ,hogy botrányt generálhasson ha padozik.

Jó döntésnek tartom,hogy nem adtuk el most, nem hiszem ,hogy sok vizet fog zavarni de lehet ,hogy nagyon hasznos lesz amikor Benzema éppen megunja vagy lesérül.Annak meg nem látom értelmét,hogy igazolunk valami ígéretes csatárt sokmillióért aztán végig padozza az egész évet.Annak se,hogy valami Ibra féle csúcson túllévő klasszist hozzunk erre a szerepre.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 12., kedd 20:15

Dupla D írta:Hogy van ez? 40 milliót is adna Kantéért a kínai csapat, de 25 a kivásárlási ára. Az én értelmezésem szerint a Leicesternek minden ajánlatot el kell fogadnia, ami eléri a 25 millió eurót. Magyarul nincsenek előrébb azzal a csíkszemű barátaink, hogy többet ajánlanak.
Jó kérdés, elvileg ha valaki leteszi a kivásárlási árat akkor a klub köteles megengedni hogy a vevő klub és a játékos tárgyaljon.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

rroolleesszz
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016. január 4., hétfő 21:04
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Ramos, Varane, Marcelo, Ibrahimovic, Pogba(volt)
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rroolleesszz » 2016. július 12., kedd 20:10

dzsi91 írta:Ezt a Morata fikázást én sem értem.

Nyilván nem egy maradona, de a padra benzema helyettesnek szerintem bőven jó lesz.Saját nevelés is,aztán ha vinnyog majd jövőre eladjuk.

Vagy jobb lett volna ha igazolunk csatárt a kezdőbe?
Szerintem alapvetően nem azzal van a legtöbb embernek baja itt a fórumon, hogy Morata csere alternatívának nem jó, hanem azzal a nagyképűséggel, ahogy nyilatkozik róla, "Nekem semmit nem kell bizonyítanom Zidane-nak, mert bizonyítottam már eleget" és társai...

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. július 12., kedd 20:02

Hogy van ez? 40 milliót is adna Kantéért a kínai csapat, de 25 a kivásárlási ára. Az én értelmezésem szerint a Leicesternek minden ajánlatot el kell fogadnia, ami eléri a 25 millió eurót. Magyarul nincsenek előrébb azzal a csíkszemű barátaink, hogy többet ajánlanak.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 12., kedd 19:59

Navamiro írta: Pont ennyit kell itt is tenni.
A csatároknak sem csak a góllövés a feladata, pláne itt, ahol nem is a kilences az első számú gólfelelős. Morata gólszerzésben nem rossz, viszont másban, főleg a játék kombinatív részében piszok gyenge. Ez abból a szempontból nem gond hogy nem Benzema mellé, hanem Benzema mögé igazoltunk. Nincs is bajom Moratával, képességek terén bőven elfér a padon, de nem kell elájulni attól mert szerzett néhány párméteres gólt. Ő csak az átlagtól jobb játékos, de láthatóan többet képzel magáról, ez zavar igazán vele kapcsolatban.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. július 12., kedd 19:48

Veidt írta:hát igen, levett egy labdát, 10 méterről berúgta. hatalmas tehetség.
Pont ennyit kell itt is tenni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. július 12., kedd 19:46

Ezt a Morata fikázást én sem értem.

Nyilván nem egy maradona, de a padra benzema helyettesnek szerintem bőven jó lesz.Saját nevelés is,aztán ha vinnyog majd jövőre eladjuk.

Vagy jobb lett volna ha igazolunk csatárt a kezdőbe?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 12., kedd 19:42

hát igen, levett egy labdát, 10 méterről berúgta. hatalmas tehetség.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. július 12., kedd 19:25

Elég vicc, ahogy Morata fikázása megy. Amikor kiütött minket a BL-ből akkor nagy volt a csend srácok.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 12., kedd 19:07

Jim írta:Morata sztem biztos marad ilyen hírek után...

mi ez a nagy ellenszenv irányába? :hmmm:
1 évet kell még kapnia a külföldi kalandja után
csak fejlődött valamit a juvéba
Juvéban is csak csere volt, a szinten balfasz Mandzukicot sem tudta kiszoritani. Az egy dolog hogy poacherkedett nehany golt, de ugyanolyan darabos...
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2016. július 12., kedd 18:26

Morata sztem biztos marad ilyen hírek után...

mi ez a nagy ellenszenv irányába? :hmmm:
1 évet kell még kapnia a külföldi kalandja után
csak fejlődött valamit a juvéba

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2016. július 12., kedd 18:21

Nacho ne menjen el semmiképp
a legjobb kiegészítő ember hátra :salute:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. július 12., kedd 18:07

KAG írta:Igaza van csokinak.
Castillanal nem az a lényeg, hogy stabil másodosztályú csapatot varázsoljunk belőle első sorban.
Persze ez közvetve jót tenni az ifiknek, akik tehetségesek, de ezek a töltelékek meg elveszik tényleg a fiatalabbaktól a helyet, akik esetleg még lehetnének is valakik csak nem úgy jött ki nekik a lépés (Casemiro)
Nalunk is ez megy pedig, jobb az ifiknek ugy, ha vannak rutinosabb jatekosok mellettuk. Amelyik posztra epp nincs egy komoly tehetsegetek se, oda vesztek valakit komolyabb rutinnal, aki az oltozon belul is segithet, meg leveszi a terhet kicsit az ifikrol. Normalis ez a modszer, egy stabilabb, jobban teljesito csapatban amugy is jobban lehet fejlodni szerintem, de ez mar csak sajat velemeny.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2016. július 12., kedd 18:00

Az ABC szerint Zidane tegnap óta Madridban dolgozik a szakvezetéssel a következő szezon kérdésein. A francia edző Jesé kölcsönjátékát javasolja, viszont megtartaná Nachót, Iscót, Moratát és Kovacicot is.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 12., kedd 16:51

Egy Twitteren vétett nyelvtani hiba miatt egy Atleticós beszólt Iscónak, válasz:
https://twitter.com/isco_alarcon/status ... 7845651461
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég