Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 13., szerda 13:00

Chill, Alaba jön aztán lehozza azt, amit a kettő együtt hozna :coffee: :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 13., szerda 12:57

Hát eldobom az agyam, micsoda hírek vannak :lol:
Attól is nagy hátast dobtam, hogy Pogba elvileg inkább a MU-ba megy, bár ott a Juve is lehet a ludas, 50-50...de hogy Kanté inkább menne kínába, 25 évesen, egy Real Madrid és Zidane helyett, egy világ dől össze bennem ha ez bekövetkezik.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. július 13., szerda 12:35

Demes, jól látod. Amint valaki leteszi a kivásárlási árat, onnantól a jogokat birtokló klubnak nincs beleszólása, a játékos szabadon választhat az ajánlatokból. Magyarul: a kínaiak hiába ajánlanak 40 milliót, a Realnak is joga van tárgyalni a játékossal, ha leteszi a 25 milliós kivásárlási árat. Innentől csak Kantén múlik, mi számára fontosabb (szinte 100%, hogy a kínaiak jóval magasabb fizetést, aláírási pénzt ígértek).
Merci Zizou!

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2016. július 13., szerda 12:28

El Unico írta: Igaz, csak en onnan kozelitettem meg a dolgot, hogy hogyan lehet a legjobban meggyozni a klubot, aki birtokolja a jatekost, hogy nekunk adjak el. Ha mi letesszuk a kivasarlasi arat, tovabbi 3-4 klubbal egyetemben, es mi a jatekosnak ajanlunk peldaul 2 millio euro alairasi penzt, attol meg szerintem a jatekos nem donthet szabadon, hogy hova igazol, hiaba teszi le mindegyik klub a kivasarlasi arat. De ez csak en velemenyem:)
Szerintem ugy van, ha lerakjak a kivasarlasi arat onnantol a klub semmit nem tud tenni, a jatekos oda igazol ahova akar, a mostani klubjanak semmi beleszolasa.
Vagy csak nagyon felreertem mire gondolsz :)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 13., szerda 12:17

Demes írta:
El Unico írta: De igen,egy picivel előrébb vannak,mert a Leicester nyomást tud helyezni a játékosra, hogy oda igazoljon. Pl megállapodást kötnek, hogy "figyi igazolj oda, mert ők 15 millával többet adnak, kapsz belőle kettőt csak úgy", és ha egy játékosnál nem számít, hol futballozik, netán érdekli a keleti kultúra, akkor buktuk az ügyet.
De ez csak az én agyszüleményem.
Hulyeseg klubnak tobbet fizetni, ha lerakjak kivasarlasi arat onnantol ok erotlenek.
Jatekosnak lehet tobbet fizetni zsebbe, miert fizetnenek 15 pluszot klubnak amibol 2-t jatekos kapna amikor adhatsz csak 5ot a jatekosnak a klubot meg leszarod?
Igaz, csak en onnan kozelitettem meg a dolgot, hogy hogyan lehet a legjobban meggyozni a klubot, aki birtokolja a jatekost, hogy nekunk adjak el. Ha mi letesszuk a kivasarlasi arat, tovabbi 3-4 klubbal egyetemben, es mi a jatekosnak ajanlunk peldaul 2 millio euro alairasi penzt, attol meg szerintem a jatekos nem donthet szabadon, hogy hova igazol, hiaba teszi le mindegyik klub a kivasarlasi arat. De ez csak en velemenyem:)
:goat:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. július 13., szerda 11:45

Anthony írta:Mi a rák van ma, április 1? :lol:

Nem tudom mennyi igaz, de még kacsának is LOL:

80 millió eurós ajánlatot utasítottunk el Moratáér.

A Juve, és a Wolfsburg(!!) szeretné megszerezni Benzemát.

Allerdyce tárgyal az angol válogatottal.

A United figyeli Fabregast, lehet leigazolnák, wtf :)

Grízes tárgyal a PSG-vel, ennek mondjuk örülnék ha hazamenne.

Ez így egy erős nap na :lol: :lol: :lol:
+ állítólag Morata fog a harmadik legtöbbet keresni nálunk Bale és CR után :lol:
Merci Zizou!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. július 13., szerda 11:37

Se Kante, se Pogba, én akkor kiégek. :lol: :lol: :lol: Ennyire nem számít senkinek sem az, hogy egy Realba focizzon? :|
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. július 13., szerda 11:36

Csabi írta:
Le Parisien: CFC have agreed a £29m deal with Leicester for Kante.
jó lesz a sissokko is :mrgreen: :mrgreen:
Nem akar megtanulni spanyolul (meg nyerni)
A kötsög.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. július 13., szerda 11:34

Le Parisien: CFC have agreed a £29m deal with Leicester for Kante.
jó lesz a sissokko is :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. július 13., szerda 11:31

Mi a rák van ma, április 1? :lol:

Nem tudom mennyi igaz, de még kacsának is LOL:

80 millió eurós ajánlatot utasítottunk el Moratáér.

A Juve, és a Wolfsburg(!!) szeretné megszerezni Benzemát.

Allerdyce tárgyal az angol válogatottal.

A United figyeli Fabregast, lehet leigazolnák, wtf :)

Grízes tárgyal a PSG-vel, ennek mondjuk örülnék ha hazamenne.

Ez így egy erős nap na :lol: :lol: :lol:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. július 13., szerda 11:19

KAG írta:Az van, amit Demes ír.
Ha van egy ára, amit kifizetnek akkor ugyan úgy tárgyal veled a játékos mint azzal, aki akár 1 euroval is túltolta a licitet.
Erre a legjobb példa Suarez, a Barca a kivásárlási árát fizette ki, az Arsenal licitje pedig Kivásárlási ár+1 font volt..
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2016. július 13., szerda 11:11

Kante a világ marhája lenne ha 25 évesen elmenne a csíkszeműekhez, szerintem biztos nem megy a kutyazabálókhoz.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 12., kedd 22:26

Az van, amit Demes ír.
Ha van egy ára, amit kifizetnek akkor ugyan úgy tárgyal veled a játékos mint azzal, aki akár 1 euroval is túltolta a licitet.

Játékosnak kéne odadobni extraként meg az ügynöknek azt a plusz pénzt.

Bár gondolom így is meg úgy is 3-4-5x annyi pénzt fognak neki bedobni, mint mi. Szóval innentől csak a játékoson fog múlni.
Mondjuk, ha ennyi idősen elmegy levezetni úgy, hogy a világ egyik legjobb klubja hívja és hazája ikonja akkor jobb is, hogy nem jön.
ZIDANE

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2016. július 12., kedd 22:22

El Unico írta: De igen,egy picivel előrébb vannak,mert a Leicester nyomást tud helyezni a játékosra, hogy oda igazoljon. Pl megállapodást kötnek, hogy "figyi igazolj oda, mert ők 15 millával többet adnak, kapsz belőle kettőt csak úgy", és ha egy játékosnál nem számít, hol futballozik, netán érdekli a keleti kultúra, akkor buktuk az ügyet.
De ez csak az én agyszüleményem.
Hulyeseg klubnak tobbet fizetni, ha lerakjak kivasarlasi arat onnantol ok erotlenek.
Jatekosnak lehet tobbet fizetni zsebbe, miert fizetnenek 15 pluszot klubnak amibol 2-t jatekos kapna amikor adhatsz csak 5ot a jatekosnak a klubot meg leszarod?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 12., kedd 22:15

Veidt írta:
Dupla D írta:Hogy van ez? 40 milliót is adna Kantéért a kínai csapat, de 25 a kivásárlási ára. Az én értelmezésem szerint a Leicesternek minden ajánlatot el kell fogadnia, ami eléri a 25 millió eurót. Magyarul nincsenek előrébb azzal a csíkszemű barátaink, hogy többet ajánlanak.
Jó kérdés, elvileg ha valaki leteszi a kivásárlási árat akkor a klub köteles megengedni hogy a vevő klub és a játékos tárgyaljon.
De igen,egy picivel előrébb vannak,mert a Leicester nyomást tud helyezni a játékosra, hogy oda igazoljon. Pl megállapodást kötnek, hogy "figyi igazolj oda, mert ők 15 millával többet adnak, kapsz belőle kettőt csak úgy", és ha egy játékosnál nem számít, hol futballozik, netán érdekli a keleti kultúra, akkor buktuk az ügyet.
De ez csak az én agyszüleményem.
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 12., kedd 22:07

wZoLee7 írta:Épp ez az, semmi gond Moratával. Gyors, megtud érkezni a kapu elé, és képes bekotoroni, belőni a helyzeteket. ...

Én meg pont azt láttam, hogy szar a helyzetkihasználása, sok kell neki egy gólhoz.
Gyorsnak is csak akkor mondanám, ha van területe.
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 12., kedd 20:57

Épp ez az, semmi gond Moratával. Gyors, megtud érkezni a kapu elé, és képes bekotoroni, belőni a helyzeteket. Fejeléseknél sincs elveszve, egy LV-Bale szélső páros között jól ellene. DE. Nem akar csere lenni, ennek hangot is adott már, elhitte magáról, hogy kezdő szint. Nagyon messze van Benzematól, cserének viszont nagyon is jó lenne.
Viszont vannak akik 70 milliót sem sajnálnának érte. Már 50-ért is elengedném.

Látom a kínaiak készek teljesen szétcseszni a nyarunkat, még eltudnánk viselni, ha Pogba a MU-ben köt ki és Kanté jön, ha lemaradunk mind a kettőről, két franciáról, akkor elmondható, feldughatunk mindent amit adhatunk, ha az nem pénz. Ez a Real Madrid, itt van Zidane, megfizessük egy játékos árát és még annál is többet, ha ez sem elég ahhoz, hogy megszerezzük abból a kettőből az egyiket hát felköthessük a gatyánkat mert megint Khedira szerű B megoldások fognak érkezni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. július 12., kedd 20:23

rroolleesszz írta:
dzsi91 írta:Ezt a Morata fikázást én sem értem.

Nyilván nem egy maradona, de a padra benzema helyettesnek szerintem bőven jó lesz.Saját nevelés is,aztán ha vinnyog majd jövőre eladjuk.

Vagy jobb lett volna ha igazolunk csatárt a kezdőbe?
Szerintem alapvetően nem azzal van a legtöbb embernek baja itt a fórumon, hogy Morata csere alternatívának nem jó, hanem azzal a nagyképűséggel, ahogy nyilatkozik róla, "Nekem semmit nem kell bizonyítanom Zidane-nak, mert bizonyítottam már eleget" és társai...
Ez nekem akkor kimaradt.
Mindenesetre én se kezdőnek akarom őt.De még1 évnek nem futhatunk neki egy szem Benzemával, arra meg bőven jó Morata hogy 1-2 spanyol bajnokit esetleg eldöntsön, ha meg nem tetszik neki a szitu jövőre is el tudjuk adni 50 milláért valami balfék angol csapatnak.+ az esetleges rinyálásához, ő azért közel sem egy Casillas ,hogy botrányt generálhasson ha padozik.

Jó döntésnek tartom,hogy nem adtuk el most, nem hiszem ,hogy sok vizet fog zavarni de lehet ,hogy nagyon hasznos lesz amikor Benzema éppen megunja vagy lesérül.Annak meg nem látom értelmét,hogy igazolunk valami ígéretes csatárt sokmillióért aztán végig padozza az egész évet.Annak se,hogy valami Ibra féle csúcson túllévő klasszist hozzunk erre a szerepre.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 12., kedd 20:15

Dupla D írta:Hogy van ez? 40 milliót is adna Kantéért a kínai csapat, de 25 a kivásárlási ára. Az én értelmezésem szerint a Leicesternek minden ajánlatot el kell fogadnia, ami eléri a 25 millió eurót. Magyarul nincsenek előrébb azzal a csíkszemű barátaink, hogy többet ajánlanak.
Jó kérdés, elvileg ha valaki leteszi a kivásárlási árat akkor a klub köteles megengedni hogy a vevő klub és a játékos tárgyaljon.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

rroolleesszz
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016. január 4., hétfő 21:04
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Ramos, Varane, Marcelo, Ibrahimovic, Pogba(volt)
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rroolleesszz » 2016. július 12., kedd 20:10

dzsi91 írta:Ezt a Morata fikázást én sem értem.

Nyilván nem egy maradona, de a padra benzema helyettesnek szerintem bőven jó lesz.Saját nevelés is,aztán ha vinnyog majd jövőre eladjuk.

Vagy jobb lett volna ha igazolunk csatárt a kezdőbe?
Szerintem alapvetően nem azzal van a legtöbb embernek baja itt a fórumon, hogy Morata csere alternatívának nem jó, hanem azzal a nagyképűséggel, ahogy nyilatkozik róla, "Nekem semmit nem kell bizonyítanom Zidane-nak, mert bizonyítottam már eleget" és társai...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég