OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. július 29., hétfő 17:59

http://www.fourfourtwo.hu/hirek/del-ame ... utballista R.I.P. :(

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. július 29., hétfő 15:55

@Sonny írta:Gratulálok mindenkinek,akit felvettek! Aki még előtte áll annak meg jön egy kis jó tanács. :)
Engem sajnos nem vettek fel,egyetlen egy tervem volt és az nem jött össze. Viszont így tegnap este óta már érlelődött bennem a dolog,hogy megérdemelten és jókor jött ez a pofon. Az igazság az,hogy 4 évet elp*csöltem középiskolában, az egy dolog,hogy órákon nem figyel az ember,de itthon sem voltam hajlandó foglalkozni bármivel egy percet is. A szerencsém az jó elég jó eszem van,és még így is 4-5 jegyekkel végeztem minden évben. Az érettségim is viszonylag jól sikerült,ha az aktivitásom,amit produkáltam figyelembe vesszük. Sok helyre még így is simán felvettek volna,de ez most mindegy. Azt hittem,hogy még ezzel a nemtörődömséggel meg lustasággal és révbe érek és úgyis sikerül,amit elterveztem,de rá kellett jönnöm,hogy bizony,ahol viszonylag magas a ponthatár az nem lehet elérni csak úgy kisujjból kirázva,ide már plusz dolgok kellenek,aminek a feltétele ott kezdődik,hogy minimális szorgalom. Egy nyelvvizsgára felkészülés vagy emelt érettségire felkészülés,én ezeket mind nem tartottam fontosnak aztán most tessék pofára estem,pedig csak egy kicsit kellett volna megerőltetni magam és akkor elérem,amit akarok. Szóval,aki még a felvételi előtt áll az elkövetkezendő években és hozzám hasonlóan ténykedik az iskolában az kicsit fontolja meg,amit mondtam.Ha komoly terved van az életben azért tenni is kell,igaz ez közhelynek hangzik és ha mástól hallja az ember lehet csak legyint rá,de én már megtapasztaltam saját bőrön és rájöttem,hogy így van.
Elnézést,ha hosszú voltam,de úgy döntöttem,hogy a fórum lesz most a pszichológusom és kiírom magamból a dolgot,mielőtt még idebent valamilyen kárt okozna,így már azt hiszem rendben is leszek. :D :mrgreen:
Engem se vettek fel tavaly az orvosira, így kihagytam egy évet én is, de annyit tudok én is tanácsolni, hogy fel a fejjel, nem a világ vége, ha 18-19 évesen esetleg 1 év kimarad. El kell menni dolgozni valahova (én is a kórházban dologozok szeptember óta főállásban), így lesz pénzed, nem kell anyádékon csüngeni, kurvára megtanulod, hogy mi is a nagybetűs élet, plusz megcsinálhatsz olyan dolgokat, amikre eddig vagy ténylegesen nem volt időd, vagy csak simán lusta voltál megcsinálni (nekem ilyen volt a felsőfokúm + a jogsi, bár inkább mindkettőnél a nem volt időm megcsinálni kategória lép életbe). Vagy ha ez a variáció nem érdekel, akkor ott a pótfelvételi, megjelölhetsz EGY szakot, ahova elég pontod van, így nem esel ki a tanulásból, aztán onnan max átjelentkezel olyan helyre, ahova eredetileg akartál, viszont itt ugye az van, hogy csak fizetős szakra juthatsz be. Fel a fejjel és sok sikert!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 29., hétfő 15:41

rafael23 írta:Christian Benítez R.I.P :(
csórit még anno FM-ben ismertem meg.
hírek szerint autóbalesetet szenvedett.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 29., hétfő 15:35

Utólag milyen okosak páran.

A legtöbb embernek van olyan hsz-e amire rá lehetne fogni, hogy ő réj vagy ő rmcf, vagy akárki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
rafael23
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 0:02
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: SU

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rafael23 » 2013. július 29., hétfő 15:34

Christian Benítez R.I.P :(

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 29., hétfő 15:33

azért voltak raisenes vonások (pölö a kötőjeles felsorolások), fel is tűnt, de mivel ott volt aláírásban, hogy korábban chrisrock valamennyi néven (amilyen felhasználó tényleg volt amoda) így nem gondoltam volna, hogy ennyire fifikás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2013. július 29., hétfő 15:34-kor.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. július 29., hétfő 15:33

lordgabi írta:AMYF volt eddig.
nem olvasok el mindent, de tuti láttam 1-2 hozzászólásását, és így visszanézve a hsz-eit... hogy a faszba nem esett ez le nekem? :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. július 29., hétfő 15:26

AMYF volt eddig.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 29., hétfő 15:24

Milyen álnéven tevékenykedik? R.M.C.F? :D
Merci Zizou!

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. július 29., hétfő 15:11

már értem miért van ma az országban vörös riasztás :lol:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. július 29., hétfő 15:04

Módosult a szabályzat egy pontban, kéretik betartani a benne foglaltakat.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 28., vasárnap 21:52

R.M.C.F írta:
Grat RMCF-nek és R24-nek, azt hiszem, megérdemelt mindkét elismerés.

:agree: köszi.

3. éve nyerem meg,és eddig ez az első év amikor a kihirdetés után nem bombáztak annyian hogy Te köcsög,semmitérő,szar.....hogyan nyerhettél(sok ostoba buta csíra)... :lol: persze így is megtalált egy két elmebeteg,de az nem annyira mérvadó,betegagyú mindig volt és lesz is,itt is van kettő,de lapulnak a többiek között.

a régi oldalon már nem voltam aktív tag a végén mert nem volt értelme,annyi a barom,hogy feltettem a kezem és inkább másra fordítom az időmet.....mert magyarázni hogy a 2X2 nem 5 már kicsit sok volt.

ha valakit nem érdekel amit mondok,az tegyen haragosra,én biztos nem sértődöm meg......vagy lépjen túl a baromságaimon,ezt tudom tanácsolni.

Bántani nem akarok senkit,lenézni sem,de vannak akik ezért sokat tesznek...főleg mert a tudatlanság mellett még nagyképűek és arcok is.....aztán majd belőlük lesz a jövő nagy helyi kaparós sorsjegyárusa élete végéig.
még most olvastam a cikket, gratulálok :agree:
és R24-nek is :)
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. július 28., vasárnap 19:14

viewtopic.php?f=10&t=24
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2013. július 28., vasárnap 19:11

Amúgy miért bolondulnak meg sorra a játékosaink? Amikor CR kissé homoerotikus módon bemelíroztatta a haját, Özil és Benzi első dolga az volt hogy lekoppintsa. Utóbbinak amúgy is úgy néz ki a feje, mintha oldalról lehányták volna. Erre most még Ramos is beújított egy Scooter-séróval.
Én sokmindent megértek, de már kicsit kényelmetlen végignézni a játékosainkon.
Egyébként miért nincs Ramos topic?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 27., szombat 23:49

Grat RMCF-nek és R24-nek, azt hiszem, megérdemelt mindkét elismerés.

:agree: köszi.

3. éve nyerem meg,és eddig ez az első év amikor a kihirdetés után nem bombáztak annyian hogy Te köcsög,semmitérő,szar.....hogyan nyerhettél(sok ostoba buta csíra)... :lol: persze így is megtalált egy két elmebeteg,de az nem annyira mérvadó,betegagyú mindig volt és lesz is,itt is van kettő,de lapulnak a többiek között.

a régi oldalon már nem voltam aktív tag a végén mert nem volt értelme,annyi a barom,hogy feltettem a kezem és inkább másra fordítom az időmet.....mert magyarázni hogy a 2X2 nem 5 már kicsit sok volt.

ha valakit nem érdekel amit mondok,az tegyen haragosra,én biztos nem sértődöm meg......vagy lépjen túl a baromságaimon,ezt tudom tanácsolni.

Bántani nem akarok senkit,lenézni sem,de vannak akik ezért sokat tesznek...főleg mert a tudatlanság mellett még nagyképűek és arcok is.....aztán majd belőlük lesz a jövő nagy helyi kaparós sorsjegyárusa élete végéig.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 26., péntek 23:26

Érdekesek a ponthatárok,sokat gondolkoztam rajta,milyen okai lehetnek,összegyűjtöttem őket,kíváncsi vagyok a véleményekre:

TÉNYEK: Tavaly a 110.616 jelentkezőből 80.136-ot vettek fel valamilyen szakra. Tehát a jelentkezők 72,4452 %-át vették fel,ha minden igaz. ( :mrgreen: )
Idén csak 95.445 tanuló jelentkezett továbbtanulásra,ebből 72.159-et vettek fel. Ez 75,6027%-os arány.

1. ok: A kormány átélte,milyen az,ha a diákok elégedetlenek,és úgy érzik,kitolnak velük. A nemrégen történt diáktüntetésekből okulva engedtek a szorításból,így vagy úgy,de kompromisszumokat kötöttek a diákszövetségekkel és az érdekképviseletekkel. Igyekeztek a ponthatárokat úgy megállapítani,hogy azok csökkenő tendenciát mutassanak,nyilván,hiszen kevesebben jelentkeztek továbbtanulásra. Ehhez az is hozzátartozik,hogy...

2. ok: ...a kormány végre ténylegesen beleszólt abba,hogy milyen képzések induljanak el,hova kellenek a diákok,ergo igazodtak a munkaerőpiac igényeihez. Ahol szükség van még több szakértelemre,még több munkaerőre,ott csökkentek a ponthatárok,amire nincs szükség,ott továbbra is magasak maradtak a ponthatárok. Rengeteg egyetemen,bizonyos szakokon meg sem hirdették a fizetős helyeket,mivel nem akarják,hogy a tehetősebbek csak azért is bejussanak olyan szakra,amit ha elvégez a diák,telített piaccal kerül szembe,és nem tud elhelyezkedni. Remélem nem vagyok balfasz,és értitek mire gondolok. :roll:

3. ok: Lehet baromság,de tényleg elég sok ismerősöm jutott be egyetemre,és akik bejutottak,azok viszonylag könnyen. Bár a statisztika csak valamivel több,mint 3%-os növekedést mutat,gyanús,hogy hirtelen ilyen sok boldog,reményekkel teli diák lett,biztos vagyok benne,hogy ha nem hoznak új szabályokat a választásokig,akkor ez a pozitív hangulat a diákok körében megmarad,ami a választások idején jól jöhet a jelenleg kormányzó pártnak.

Én idén harmadjára jelentkeztem a Testnevelési Főiskola testnevelő-edző szakára,2011-ben sem a fizetősre,sem az államilag támogatott nappalira,de még az önköltséges levelezősre sem jutottam be. Tavaly a fizetős levelezős szakra jutottam be,de nem vállaltam be a hitelt,iszonyatosan féltem tőle,inkább elmentem tanulni az edzői szakmát,és meg is szereztem a papírt. Idén ismét megjelöltem az összes lehetséges testnevelő-edző szakot,természetesen az első helyre az államilag támogatott képzés került,utána a többi,a végére azért beírtam az egri Eszterházy Károly Főiskola testnevelő-edző szakát,B megoldásnak.

Láss csodát,40 pont körül zuhant tavalyhoz képest a testnevelő-edző szakra elvárt ponthatár,nyelvvizsga és emelt tantárgy nélkül jutottam be államilag támogatott helyre,úgyhogy iszonyatosan boldog vagyok,és nem fogom veszni hagyni ezt a hatalmas lehetőséget. Valószínűleg nagyon kemény lesz,mert több selejt jut be így az egyetemekre,ki kell majd szórniuk őket,szóval fingatni fognak minket,az tuti. (Alapból is,de így még inkább). :/
Talán mások szemében én is selejtnek számítok,az alacsony pontszámomat tekintve,viszont én olyan ember vagyok,aki tudja mi akar lenni,és csak azt vagyok hajlandó tanulni,ami a célhoz elvezet,vagy ami érdekel. Az egyetemen ez nem így lesz,ott mindent be kell majd vágni,anatómia 1000-rel,meg a többi...

Egyébként mesélték,sőt,olvastam is róla,hogy nem sokára rengeteg testnevelő tanár fog kiöregedni,szükség van a frissítésre,így valószínűleg ez is szerepet játszhatott abban,hogy ilyen jelentős mértékben csökkent azon a szakon a ponthatár.

Remélem nem hordtam össze sok baromságot,ha igen,akkor javítsatok ki,vevő vagyok mások véleményére.

Egyébként valaki jelentkezett innen a TF-re? :) Ha igen,várom a PÜ-t :D
:goat:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. július 26., péntek 20:51

Hogy tudom beállítani, hogy én legyek a rendszergazda a gépemen, és ne kelljen engedélyt kérném más felhasználóktól az egyes műveletek végrehajtásához?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 26., péntek 9:25

miért jelez 404-es hibát a weblap a kezdőoldal helyett? rendesen feltöltöttem az index.html-t, mégis ezt írja:
Not Found

The requested URL / was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
:roll: :vivo:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 25., csütörtök 15:01

Egyébként nagyon durva, hogy 240 pontok kellenek csak sok szakhoz. Pl nekem bgf külkerre annyi volt tavaly, de idén sem lett több. Én sem voltam középsuliban az a nagy tanuló, napi 3 percet tanultam kb, ami magába foglalta a matek meg az angol lecke írást, mert a tanárok ott szívattak, de a többiből max tz előtti napon tanultam 20percet. De viszont fősulin meg nagyon parán sokat kell tanulni, akár már egy kettesért is és az alacsony ponthatárral nagyon sok olyan ember bejut, akik valljuk be nem egy IQ betyárok és így 1-1,5 év után kibuknak. Amúgy félelmetes a középsulik és a fősulik közti szintkülönbség, ezen valahogy javíthatnának.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. július 25., csütörtök 14:48

Keblemre pajti :cheers: :agree:

Engem sem vettek fel tavaly, én is lusta voltam, meg most is az vagyok. :lol: Mondjuk én a Corvinusra azt a 483 pontot, ami kellett volna nekem...hát azt valószínűleg napi 23 óra tanulással sem értem volna el soha. :lol:
Mondjuk én egy percig nem bánkódtam miatta. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég