Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Tádám » 2016. július 31., vasárnap 23:15

ferni írta:
Tádám írta:Berki Krisztiánnal készítettem interjút az olimpia előtt.
Ha ráértek egy kicsit, szerintem érdekes: http://madridom.hu/?p=89995 :)
Nagyon jó lett az interjú, viszont ezek a Realos kérdések a vêgére már viccesek lettek... :mrgreen:
Értem, hogy kellett, hogy vmennyire passzoljon az oldalhoz, de a vêgén már jót mosolyogtam rajtuk :lol:

Amúgy köszönjük az interjút, sikerült egy olyan embert is találni, akinek tényleg példaértékű az eddigi pályafutása és akivel szimpatizálok is, szóval nagy örömmel olvastam. :salute:
mégiscsak madridom.hu... :)

De amúgy igen, reméljük, hogy négy év múlva ott lesz a srác.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. július 31., vasárnap 21:21

Tádám írta:Berki Krisztiánnal készítettem interjút az olimpia előtt.
Ha ráértek egy kicsit, szerintem érdekes: http://madridom.hu/?p=89995 :)
Nagyon jó lett az interjú, viszont ezek a Realos kérdések a vêgére már viccesek lettek... :mrgreen:
Értem, hogy kellett, hogy vmennyire passzoljon az oldalhoz, de a vêgén már jót mosolyogtam rajtuk :lol:

Amúgy köszönjük az interjút, sikerült egy olyan embert is találni, akinek tényleg példaértékű az eddigi pályafutása és akivel szimpatizálok is, szóval nagy örömmel olvastam. :salute:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. július 31., vasárnap 21:02

röviden: ezért

már az nem tetszik hogy a tanulmányt is meg kell hamisítani csakhogy egy kicsit is pozitívan jöjjön ki belőle bp. nem akarom hogy athén 2.0 legyen a mienk.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2016. július 31., vasárnap 20:29

BBeno írta:nem tudom miért kell hangoztatni ezt a 2024-es olimpiát... valóban ezt szeretnék vagy ez a kötelességük hogy ezt nyilatkozzák? van egy tippem...
Te miért nem örülnél neki?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. július 31., vasárnap 20:17

nem tudom miért kell hangoztatni ezt a 2024-es olimpiát... valóban ezt szeretnék vagy ez a kötelességük hogy ezt nyilatkozzák? van egy tippem...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Tádám » 2016. július 31., vasárnap 19:36

Berki Krisztiánnal készítettem interjút az olimpia előtt.
Ha ráértek egy kicsit, szerintem érdekes: http://madridom.hu/?p=89995 :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. július 23., szombat 11:23

Tudom kicsit hülye téma, de tényleg érdekel mi lehet erre megoldás, mert egy Olimpián a legjobbaknak ott a helye és ez nincs jól sztem... és beszélhetnénk bármilyen sportágról.
Sok mindent nagyon nem lehet tenni,vannak olyan országok,ezt mondjuk te is tudod,(USA,Jamaika pl),ahol ez van.Vagy teljesited amit kell,szabályosan ahogy kell,vagy szevasz.
Egyèbkènt sztm is árt a sportnak hogy igy van,de ez van.
Esetleg szabadkártyával,ha lètezik ilyen az olimpián,de akkor meg kb okafogyottá válna a válogató...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. július 22., péntek 23:49

http://www.nemzetisport.hu/atletika/gye ... eo-2514851
Női 100m gát, új világcsúcs.
Amúgy nagy ívben letojom, de ami megütötte a szememet az, hogy nem megy az Olimpiára, mert nem sikerült jól neki a válogató....
Már bocsánat, de ez mekkora hülyeség?
Usain Bolt bemozdul a rajtnál a jamaikai válogatón azt nem viszik ki az Olimpiára???.... :lol:
Értem, hogy vhogy el kell dönteni, meg nem fair vkit kivinni csak a neve miatt, de ez se normális, hogy vki világcsúcsot fut, sőt nemrég nagyon is a közelében volt, tehát nem egy kifutott eredmény, erre nem lesz ott Rióban... :lol:

Tudom kicsit hülye téma, de tényleg érdekel mi lehet erre megoldás, mert egy Olimpián a legjobbaknak ott a helye és ez nincs jól sztem... és beszélhetnénk bármilyen sportágról.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. július 14., csütörtök 20:30

poronty írta:Tuti valami retardált néző szaladgált a motor előtt.
Valamikor a 7. szakasz kornyeken is egy idiota nezo kolumbiai zaszloval (gondolom Quintana fan lehetett :mrgreen: ) elkezdett szaladni, persze a zaszlo mogotte lobogott, ami siman beakadhatott volna a kerekebe. Szerencsere Froome esznel volt es kiosztott egy szep kis konyokost. https://streamable.com/vfoo

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. július 14., csütörtök 19:02

poronty írta:Ilyen a világon nincs amúgy, szerencsétlen Froome. Tuti valami retardált néző szaladgált a motor előtt.
Felháborító mik vannak... ennek valahogy gátat kell szabni, mert ez már nem normális....

Amúgy a zsűri úgy döntött marad Froome-on a sárga, gondolom azonos időt kaptak.
Teljesen jogos ez sztem, nézők miatt lefékező motoroson estek át... sok köze van mindkettőnek magához a bicikliversenyzéshez.... :lol:

Ahogy olvastam egy kommentben, már csak az úszás hiányzott Froome-nak... :lol:

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: poronty » 2016. július 14., csütörtök 17:01

Ilyen a világon nincs amúgy, szerencsétlen Froome. Tuti valami retardált néző szaladgált a motor előtt.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. július 13., szerda 20:13

Brady bűnös a deflategate ügyben , 4 meccses eltiltás .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 13., szerda 20:06

ziro4vr írta:Biztosan nem nyerünk ennyit. Alapból szerintem úszás és kajak, a többi már komoly meglepetés lenne.

Nevezzetek hazaárulónak, de a vaslédinek pl én egyáltalán nem tudok majd komolyan szorítani, ellenben Cseh Laci remélem nagyon megbassza majd Phelpséket.
+1.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2016. július 13., szerda 18:35

Zsombor írta:Hú. Hát ez aztán elképesztően optimista hozzáállás. Szerintem már a fele is megsüvegelendő, ennyit kb kizártnak tartok.
Igen, híres vagyok az optimizmusomról, ha magyar sportról van szó, ettől függetlenül én bízok a minimum 10-ben.

Ziro: Én se Hosszúnak fogok a legjobban szurkolni, a balhéja óta eléggé leírta magát nálam, ettől függetlenül örülni fogok, ha gazdagítja az érmeink számát. Eléggé cink lenne neki is, ha nem nyerne legalább két aranyat.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 13., szerda 18:25

Biztosan nem nyerünk ennyit. Alapból szerintem úszás és kajak, a többi már komoly meglepetés lenne.

Nevezzetek hazaárulónak, de a vaslédinek pl én egyáltalán nem tudok majd komolyan szorítani, ellenben Cseh Laci remélem nagyon megbassza majd Phelpséket.
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. július 13., szerda 18:08

Hú. Hát ez aztán elképesztően optimista hozzáállás. Szerintem már a fele is megsüvegelendő, ennyit kb kizártnak tartok.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2016. július 13., szerda 17:58

kelemen.istvan írta: Kiktől várod azt a 10 aranyat? :)
Nézzük sportáganként:

Asztalitenisz: kilőve, max Póta jó sorsolással egy pontszerző
Atlétika: Pars és Márton Anita az, aki odaérhet az aranyéremre, de egyiktől se várom el, viszont szerintem dobogó meglesz.
Birkózás: tipikusan olyan, hogy elég egy jó napot elkapni, hogy végigverd a világot. Erre jó esélyt látok a négy éve ezüstérmes Lőrincz Viktornál, és testvérénél Tamásnál, illetve a világ- és Európa-bajnok Bácsi Petinél. Egy aranyat várok itt.
Evezés: kilőve
Judo: csakúgy mint a birkózás, elég egy jó nap, mint ahogy összejött Londonban Ungvári Mikinek. Tóth Krisztiántól idén aranyérmet várok, nagyon jó formában van, illetve Bor Barna és Joó Abigél az, akinél még szerintem beszélhetünk aranyesélyekről, de ott van Ungvári, Csernoviczki, Karakas.
Kajak-kenu: Talán fölösleges is neveket mondani, 2-3 aranyat szinte mindig hozunk, teljesen mindegy ki áll a rajtvonalhoz. Viszont úgy érzem most Janics vissza fog térni, és 200-on behúzza. Rajta kívül Horváth Máté, illetve a Horváth-Szomolányi páros is esélyes. Mike-Vasbányai páros, Hajdú Jonatán, a női 4-es, Kozák Danuta...tehát bárkit mondhatnék, szerintem mindenki esélyes.
Ökölvívás: hihetetlen, hogy ott van az edzők között Madár és Balzsay, mégis évek óta nincs normális bokszolónk. Idén se lesz másképp, csupán két indulónk van, bár ebből Harcsa Zoli 4 éve 5. helyet ért el.
Öttusa: Kovács Sacitól aranyérmet várok. Régen nyertünk öttusában, utoljára még Vörös Zsuzsa Athénban, pedig ez a sport igazán nekünk való. Érdekesség, hogy mikor Vörös Zsuzsa nyert, előtte pár hónappal megnyerte a VB-t Moszkvában. Csak úgy mint egy hónapja Saci.
Sportlövészet: A szívemre hallgatva két aranyat fogunk nyerni. Péni István 19 éves, a sportág legnagyobb tehetsége, elképesztően elszánt, jó mentalitással, és már most folyton világrekord közelébe lövöldöz. Emellett Sidi Péter évek óta a topban van, csak a lépés nem jött ki neki soha, szerintem idén ez is sikerülni fog. De legyünk pesszimisták, csak Péni nyer aranyat.
Súlyemelés: kilőve
Tenisz: kilőve
Tollaslabda: kilőve
Torna: kilőve
Triatlon: kilőve
Úszás: az egyik legsikeresebb évünket várom az úszástól. Hosszúnál a 200 illetve 400 vegyes szinte kötelező, emellett 3 számban indul, mindenhol minimum éremesélyesként. Cseh Lacikának már nagyon kijárna egy olimpiai arany, 3 éve csak a pillangóra gyúr, láthattuk a VB-n, hogy Chad le Clost is megverte, azt nem tudom, hogy Lochte indul-e a számban, de szerintem Laci felteszi a koronát a pályafutására. Gyurta Dani pedig egy éve szinte nem indult versenyen, csak Riora készül, és nem tudok olyan ellenfélről, mint régen Kitajima vagy Sprenger. Nagyon nagy felkészülés van a háta mögött, szerintem megvédi a címét. Kapás Bogika a kedvencem, próbáltam neki összematekozni egy aranyat, hogy a vén Ledeckeyt hátha 400-on vagy 800-on megveri, aztán megláttam, hogy az amerikai még csak 19 éves.
Nyíltvízi úszás: Risztov esetleg megint beeshet, de nem várok semmit.
Műugrás: kilőve
Vízilabda: Bármelyik csapatunk odaérhet, vízilabdáról bármikor van szó, nem lehet minket leírni, és szerintem az egyik oda is fog érni.
Vitorlázás: kilőve
Vívás: a férfi párbajtőrcsapattól aranyat várok, nemrég nyerték meg a VB-t, és mivel kevés induló van, tényleg igazán esélyesek. Az első körben Dél-Koreával találkozunk, ami verhető, aztán valószínűleg Franciaország, akikkel mindig ki-ki meccset játszunk, aztán már a döntő következne, és a másik ágról általában mindenkit meg szoktunk verni. Emellett még vagy Szilágyi Árontól, vagy Márton Annától várok egy érmet, lehetőleg aranyat, de ez is olyan mint a judo vagy birkózás, egy nap az egész. Esetleg valamelyik "öreg" is beeshetne már, Mohamed Aida, Szász Emese, Knapek.

Összességében tehát a minimum nálam: 1 birkózás, 1 judo, 3 kajak-kenu, 1 öttusa, 1 sportlövészet, 4 úszás, 1 vízilabda, 1 vívás. De mint mondtam, az "egynapos" sportágaknál akár több arany is beeshetne, és ha Katinka odateszi magát, igazából ő maga nyerhet egyedül 4 aranyat úszásban. :D

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. július 13., szerda 11:28

Ferencváros írta:Köszönöm :mrgreen:

Tehát ki hány aranyat vár? Én minimum 10-et, de lehet, hogy kicsivel fölé megyünk.
4 éve 9-et vártam, akkor egy híján bejött. :shifty:
Az idei olimpiával nem vagyok képben.
Kiktől várod azt a 10 aranyat? :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. július 12., kedd 23:00

Bár nem Olimpia, de fura, hogy nem lett megemlítve Baji Balázs. 110 gáton lett ezüstérmes az EB-n. :agree: Nem kis teljesítmény, pláne új országos csúccsal.

+ Márton Anita súlylökésben lett 2. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2016. július 12., kedd 21:34

Köszönöm :mrgreen:

Tehát ki hány aranyat vár? Én minimum 10-et, de lehet, hogy kicsivel fölé megyünk.
4 éve 9-et vártam, akkor egy híján bejött. :shifty:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég