Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. július 15., péntek 9:43

de azért nem 3 középhátvéddel akarjuk végigtolni a szezont, ugye? Jesús Vallejoval mi a helyzet? vele tervezünk valamit idén vagy még ugyanúgy kölcsön?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 15., péntek 9:39

RealRaúl77 írta:
wZoLee7 írta:Nekem csak az hangzana jol ha maradna
Én sem látom értelmét, azon kívül, hogy úriemberek vagyunk Nachoval és elengedjük. De a jól és a jobban közt azért van különbség.
A klub érdekei azt kívánnák, hogy maradjon Nacho, de valahol ott van az igazság, amit Ferni írt.

Ez mondjuk számomra azt jelenti, hogy Varane-ra nagy feladat vár a szezonban a Pepe-Ramos duó mögött, Coentrao marad és így Nacho annyit játszana kb, mint ziro a mennyei háromban.

Elmegy, remélhetőleg fejlődni fog és jöhet vissza Pepe helyére. Számomra ez így szimpatikus.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2016. július 15., péntek 9:34

wZoLee7 írta:Nekem csak az hangzana jol ha maradna
Én sem látom értelmét, azon kívül, hogy úriemberek vagyunk Nachoval és elengedjük. De a jól és a jobban közt azért van különbség.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 15., péntek 9:31

Nekem csak az hangzana jol ha maradna

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2016. július 15., péntek 9:30

Realista24 írta:Nacho sorsa jobban alakul a mai hírek szerint, mint tegnap gondoltuk.
A Roma 11 millióért fogja megvenni, és évi 2 milla lesz a fizetése, azonban 15 millióért visszavehetjük.
Ez valóban jobban hangzik a tegnapinál.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. július 15., péntek 9:18

Pipita megegyezett a Juvéval.
Ez is tipikus, nekünk eladják a falábú Moratat, ők pedig a helyére hozzák Higuaint, aki az aktuális olasz gólkirály.
Ezek tudják, hogy kell bizniszelni...





oh wait :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 15., péntek 9:14

Ursus írta:
Realista24 írta:Nacho sorsa jobban alakul a mai hírek szerint, mint tegnap gondoltuk.
A Roma 11 millióért fogja megvenni, és évi 2 milla lesz a fizetése, azonban 15 millióért visszavehetjük.
Azért azt nehezen képzelem el, hogy visszavesszük és ezzel nem az ő képességeit akarom firtatni.
Ha egy Moratat visszavettünk, akkor egy Nachot el sem kéne engedni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. július 15., péntek 9:13

Ursus írta:
Realista24 írta:Nacho sorsa jobban alakul a mai hírek szerint, mint tegnap gondoltuk.
A Roma 11 millióért fogja megvenni, és évi 2 milla lesz a fizetése, azonban 15 millióért visszavehetjük.
Azért azt nehezen képzelem el, hogy visszavesszük és ezzel nem az ő képességeit akarom firtatni.
Én simán el tudom képzelni, hogy visszahozzok, mert mondjuk Pepe lelép. Ehhez persze az is kell, hogy Olaszországban is jól teljesítsen.
Ha egy Moratat visszavettünk, akkor egy Nachot el sem kéne engedni.
Ott a pont.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2016. július 15., péntek 9:15-kor.
Merci Zizou!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. július 15., péntek 9:12

Ursus írta: Azért azt nehezen képzelem el, hogy visszavesszük és ezzel nem az ő képességeit akarom firtatni.
Miért? Számtalan olyan példa volt, hogy ilyen esetben élünk ezzel a visszavásárlási joggal.

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. július 15., péntek 9:10

Realista24 írta:Nacho sorsa jobban alakul a mai hírek szerint, mint tegnap gondoltuk.
A Roma 11 millióért fogja megvenni, és évi 2 milla lesz a fizetése, azonban 15 millióért visszavehetjük.
Azért azt nehezen képzelem el, hogy visszavesszük és ezzel nem az ő képességeit akarom firtatni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 15., péntek 9:06

Nacho sorsa jobban alakul a mai hírek szerint, mint tegnap gondoltuk.
A Roma 11 millióért fogja megvenni, és évi 2 milla lesz a fizetése, azonban 15 millióért visszavehetjük.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2016. július 15., péntek 8:15

Akik itt mondják, hogy Alaba így meg úgy. Alaba tud KH-t játszani meg vkp, azok látták, akár 1 Bayern meccsen is, amikor ezeken a posztokon játszott? Hát nem nyújtott valami meggyőző teljesítményt szerintem... Meg mióta tud már jobb hátvédet is játszani, ez nekem új? :S

Tökéletes bal hátvéd egy olyan csapatba, ahol nem kell sokat védekezni. Jó a rugótechnikája, fáradhatatlan és nem buta a focihoz, de ezek +, hogy Guardiola nem találta meg a posztját, ezért mindenütt játszatta nem jelenti azt, hogy mindenre jó is.


De Sciglio pedig jó kis focista és ő tényleg mindkét oldalon tud játszani a védelemben. Egy kicsit sérülékeny talán ez az egy nagy hátránya. + Danilo ha marad és eddig úgy néz ki, akkor vagy neki vagy az olasznak szinte semmi játékperce nem lesz, kivéve ha lesz egy komolyabb Marcelo sérülés. Ha ezek mellett, amik nem túl csábító dolgok jönne, akkor az nagyon jó igazolás. + Arbeola menne a helyére egy aprócska plusz.

Nachoról vannak hírek, hogy dobbantana. NEM szabad hagyni, dupla fizu tudom is én, de NEM!. Saját nevelés védelemben bejátszik mindent ( igaz nem született bal védő :mrgreen: ). Rá kell venni valahogy, meg kell neki mondani, hogy tesó te leszel a 3. számú KH. Nem mész sehova.

Így a védelmünk nagyon tuti lenne a kövi szezonra. :coffee:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 15., péntek 1:04

Sok helyen írnak arról hogy a Juve egy komoly ajánlatot tett Higuaniért, 60-80 milliós kaliberű összeg. Ha ez tényleg igaz, akkor 99% hogy a Pogba távozásáért kapott pénzt költik el előre, máshonnan nem lenne ennyi della náluk.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 14., csütörtök 23:46

Ahogy olvastam az oldal tetejerol nekem os csak Alaba jart az eszemben. Egyszerűen a tökéletes igazolas lenne nekünk. Az ilyen De Sciglio, Gomes meg kitudja meg kik csak nagyo felmegoldasok

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 14., csütörtök 23:29

De akkor nem kellene egy 4. kh? Mert ha Nacho elmegy, akkor zseniális számításaim szerint csak 3 középső védő marad.

Lehetetlen kuldetes de Alaba lenne a legzsenialisabb igazolas. Mindket szelt be tudja jatszani, es kozepso vedokent ill kozeppalyaskent is megallja a helyet. Egyszerre potolna a tavozo Nachot es egy univerzalis kozeppalyast.

Mindegy, o nem fog jonni szinte 100%, tobbet nem is irok rola igerem.

Pogbat viszont nagyon varom tovabbra is, picit benyalt nekunk, szoval a szimpatia meg van.

Vajon a Juventus elutasitana egy James+40 millio ajanlatot?
:goat:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2016. július 14., csütörtök 21:48

rashidm írta:
RealRaúl77 írta: Akkor szerintem ő már nemjön vissza. Csak akkor őt is pótolni kell. Gondolom Vallejo (közben eszembe jutott) akkor jön tényleg a csapatba, ha Pepe kiöregszik. Meg persze ha valóban beváltja a reményeket.

Ebben az egész nyárban amúgy csak az eltíltás a baj. Eddig nemtetszik, de messze még a vége.
De akkor nem kellene egy 4. kh? Mert ha Nacho elmegy, akkor zseniális számításaim szerint csak 3 középső védő marad.
Igen. Én is írtam, hogy Nachot is pótolni kell.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 14., csütörtök 21:45

Realista24 írta:Nem tudom ki a butább;
a; aki 60 milliót adna érte
b; aki 120 milliót adna érte

abban az évben, ahol Morata 80 milliót ér. :hmmm:
Ha én adnék érte annyit lebutazhatnal nyugodtan, de nem én. Amúgy nem kötelező butának lenni, mert más is az.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. július 14., csütörtök 21:17

Nacho, Jesé, Kovács kölcsön, lemaradunk Pogbáról és Kantéról is, és itt marad egy folyton sérült Coentrao, egy haszontalan James és Isco, és egy duzzogó Morata...Eddig minden szép




















Ja, nem
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. július 14., csütörtök 21:10

Veidt írta:Nacho viszont nagyon úgy néz ki hogy távozik. Kíváncsi leszek hogy kivel akarjuk pótolni...
Nacho egy kincs volt számunkra, ezt nyugodtan kijelenthetjük, viszont ha nagyon menni akar el kell engedni, mert sokkal jobb játékos annál, mint amennyit itt szerephez jut.
Ha tehetném itt tartanám örökre, mert nála jobb 4. KH-t, aki szélen is elboldogul, illetve szószerint sose sérült.... és ha berakják akkor nem csak kóvályog, hanem jól teljesít...
Rosszat nem tudok róla mondani, de túl önző dolog lenne itt tartani, ha nagyon menni akar.
26 éves, megtett mindent, megnyert mindent, persze, hogy már fix kezdő akar lenni valahol.
Valahogy meg kell oldani a pótlását, mert egy nagyon fontos ember a csapatban, nem mindegy ha összejönnek a dolgok, akkor nyugodt szívvel betudsz rakni valakit vagy sem...

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. július 14., csütörtök 21:08

RealRaúl77 írta: Akkor szerintem ő már nemjön vissza. Csak akkor őt is pótolni kell. Gondolom Vallejo (közben eszembe jutott) akkor jön tényleg a csapatba, ha Pepe kiöregszik. Meg persze ha valóban beváltja a reményeket.

Ebben az egész nyárban amúgy csak az eltíltás a baj. Eddig nemtetszik, de messze még a vége.
De akkor nem kellene egy 4. kh? Mert ha Nacho elmegy, akkor zseniális számításaim szerint csak 3 középső védő marad.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég