OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 30., kedd 12:56

a driver frissítés valamiért nem jó,ha rámegyek jobb klikkel nem találja a megfelelőt rá... :(
más valaki esetleg?
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 30., kedd 11:54

Arpinho írta:http://www.youtube.com/watch?v=ikXxe4HEciI
Az első félidőt csak erős idegzetűeknek ajánlom... Én úgy felb*szódtam, főleg Özilen.... Hogy. :-@ :-@ :-@ :-@ :-@
Szerintem ezt a legtöbben láttuk anno :mrgreen: amúgy szerintem teljesen felesleges az ilyet visszanézni, mert változtatni nem lehet rajta, és csak ideges lesz az ember tőle...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2013. július 30., kedd 11:47

http://www.youtube.com/watch?v=ikXxe4HEciI
Az első félidőt csak erős idegzetűeknek ajánlom... Én úgy felb*szódtam, főleg Özilen.... Hogy. :-@ :-@ :-@ :-@ :-@
Amúgy ha kedvet kapnék ahhoz, hogy készítsek egy Reálos jútub videót, ahhoz hol tudok anyagot találni? :hmmm:
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 30., kedd 10:46

valaki nem tudja, hogyan is lehet igényelni BKV-kedvezményt és mire jár?

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 29., hétfő 21:15

fú köszönöm,remélem nem lesz meleg a pite.. :roll:
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 29., hétfő 21:06

miró írta:1.,win8,egy merevlemez van,két partciót szeretnék csinálni,újra rakás nélkül ez megoldható hogy legyen C és D is?
Nem probaltam, de elmeletileg masnal mukodott: link

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 29., hétfő 20:53

Fenomen írta:
bővebben lehet valami buktatója,vagy simán rámegyek jobb klikk,driver frissítése?
Talán jó így, próbáld ki, vagy ha laptopod van, akkor a márka honlapjáról le lehet tölteni a szükséges drivereket.

okok,akkor ezt megpróbálom,a másikra ha tud valaki azt szívesen fogadom még. :D
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 29., hétfő 20:47

Azért idén elég hangulatos időjárás van drága hazánkban :lol:

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. július 29., hétfő 20:40

bővebben lehet valami buktatója,vagy simán rámegyek jobb klikk,driver frissítése?
Talán jó így, próbáld ki, vagy ha laptopod van, akkor a márka honlapjáról le lehet tölteni a szükséges drivereket.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 29., hétfő 20:36

Asszem drivert kéne feltelepíteni rá. :hmmm:
bővebben lehet valami buktatója,vagy simán rámegyek jobb klikk,driver frissítése?
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. július 29., hétfő 20:30

2., "a memória kártyás usb-s részt" valamiért nem ismeri föl.benyomom a fényképezőgépből és semmi,se kép se hang,nem csinal ra semmit.
Asszem drivert kéne feltelepíteni rá. :hmmm:

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 29., hétfő 20:26

srácok,két kérdésem lenne.


1.,
win8,egy merevlemez van,két partciót szeretnék csinálni,újra rakás nélkül ez megoldható hogy legyen C és D is?

2., "a memória kártyás usb-s részt" valamiért nem ismeri föl.benyomom a fényképezőgépből és semmi,se kép se hang,nem csinal ra semmit.


előre is.... :)
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. július 29., hétfő 17:59

http://www.fourfourtwo.hu/hirek/del-ame ... utballista R.I.P. :(

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. július 29., hétfő 15:55

@Sonny írta:Gratulálok mindenkinek,akit felvettek! Aki még előtte áll annak meg jön egy kis jó tanács. :)
Engem sajnos nem vettek fel,egyetlen egy tervem volt és az nem jött össze. Viszont így tegnap este óta már érlelődött bennem a dolog,hogy megérdemelten és jókor jött ez a pofon. Az igazság az,hogy 4 évet elp*csöltem középiskolában, az egy dolog,hogy órákon nem figyel az ember,de itthon sem voltam hajlandó foglalkozni bármivel egy percet is. A szerencsém az jó elég jó eszem van,és még így is 4-5 jegyekkel végeztem minden évben. Az érettségim is viszonylag jól sikerült,ha az aktivitásom,amit produkáltam figyelembe vesszük. Sok helyre még így is simán felvettek volna,de ez most mindegy. Azt hittem,hogy még ezzel a nemtörődömséggel meg lustasággal és révbe érek és úgyis sikerül,amit elterveztem,de rá kellett jönnöm,hogy bizony,ahol viszonylag magas a ponthatár az nem lehet elérni csak úgy kisujjból kirázva,ide már plusz dolgok kellenek,aminek a feltétele ott kezdődik,hogy minimális szorgalom. Egy nyelvvizsgára felkészülés vagy emelt érettségire felkészülés,én ezeket mind nem tartottam fontosnak aztán most tessék pofára estem,pedig csak egy kicsit kellett volna megerőltetni magam és akkor elérem,amit akarok. Szóval,aki még a felvételi előtt áll az elkövetkezendő években és hozzám hasonlóan ténykedik az iskolában az kicsit fontolja meg,amit mondtam.Ha komoly terved van az életben azért tenni is kell,igaz ez közhelynek hangzik és ha mástól hallja az ember lehet csak legyint rá,de én már megtapasztaltam saját bőrön és rájöttem,hogy így van.
Elnézést,ha hosszú voltam,de úgy döntöttem,hogy a fórum lesz most a pszichológusom és kiírom magamból a dolgot,mielőtt még idebent valamilyen kárt okozna,így már azt hiszem rendben is leszek. :D :mrgreen:
Engem se vettek fel tavaly az orvosira, így kihagytam egy évet én is, de annyit tudok én is tanácsolni, hogy fel a fejjel, nem a világ vége, ha 18-19 évesen esetleg 1 év kimarad. El kell menni dolgozni valahova (én is a kórházban dologozok szeptember óta főállásban), így lesz pénzed, nem kell anyádékon csüngeni, kurvára megtanulod, hogy mi is a nagybetűs élet, plusz megcsinálhatsz olyan dolgokat, amikre eddig vagy ténylegesen nem volt időd, vagy csak simán lusta voltál megcsinálni (nekem ilyen volt a felsőfokúm + a jogsi, bár inkább mindkettőnél a nem volt időm megcsinálni kategória lép életbe). Vagy ha ez a variáció nem érdekel, akkor ott a pótfelvételi, megjelölhetsz EGY szakot, ahova elég pontod van, így nem esel ki a tanulásból, aztán onnan max átjelentkezel olyan helyre, ahova eredetileg akartál, viszont itt ugye az van, hogy csak fizetős szakra juthatsz be. Fel a fejjel és sok sikert!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 29., hétfő 15:41

rafael23 írta:Christian Benítez R.I.P :(
csórit még anno FM-ben ismertem meg.
hírek szerint autóbalesetet szenvedett.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62856
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 29., hétfő 15:35

Utólag milyen okosak páran.

A legtöbb embernek van olyan hsz-e amire rá lehetne fogni, hogy ő réj vagy ő rmcf, vagy akárki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
rafael23
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 0:02
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: SU

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rafael23 » 2013. július 29., hétfő 15:34

Christian Benítez R.I.P :(

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 29., hétfő 15:33

azért voltak raisenes vonások (pölö a kötőjeles felsorolások), fel is tűnt, de mivel ott volt aláírásban, hogy korábban chrisrock valamennyi néven (amilyen felhasználó tényleg volt amoda) így nem gondoltam volna, hogy ennyire fifikás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2013. július 29., hétfő 15:34-kor.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. július 29., hétfő 15:33

lordgabi írta:AMYF volt eddig.
nem olvasok el mindent, de tuti láttam 1-2 hozzászólásását, és így visszanézve a hsz-eit... hogy a faszba nem esett ez le nekem? :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. július 29., hétfő 15:26

AMYF volt eddig.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég