Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 15., péntek 21:51

Én csak egy érdemi választ vártam, hogy a bajnokságba szerinted elég lesz-e végig a jelenlegi keret.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 15., péntek 21:50

ziro4vr írta:Ajj Kerlon. És az érvek? :(
Akkor ki provokal kit?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 15., péntek 21:49

Ajj Kerlon. És az érvek? :(
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 15., péntek 21:46

ziro4vr írta:Kerlon nem akarod befejezni a felesleges provokálást?

Amúgy meg ne mondd már nekem, hogy az előző bl siker után nem fordult elő, hogy leült a csapat, 95%-ban a mostani gálakezdő. Kroos lehet hogy profi, attól még gyakran sétálgat hátrafele, Modric már nem fiatal, de melózik ezerrel az igaz. Ronaldo meg miután már megdöntött minden rekordot és félig halott a teste, ősszel takarékon fog menni, azaz mezőnyben nulla, gólok jönnek majd. Megjegyzem ez nem negatív a szememben, tavasszal legyen rendben az ember. Benzema is lutri, Marcelo is szállt már el stb.

Nem sírt senki, ugyanakkor muszáj hozni friss embereket, mert a kezdő nem lesz egész évben toppon, a padon meg jelenleg Lucas kivételével olyan egomán emberek vannak, akiknek egyszer van kedvük focizni, másszor meg már sírnak a pénz meg a pad miatt.

A Bl egy dolog, ott a gálacsapat hajtani fog, de ha bajnokságot akarunk nyerni, és kurvára akarjunk, mert ciki az utóbbi pár év sikertelensége, akkor kell az erő és akarat a padról.
Frusztrált vagy barátom. :lol: Na Ct meg motivalhatod, úgy se lesz lecserelve, pihentetve akármi. Legszarabb példa volt.
Realista24 írta:Nem értesz Kerlon. Nem baj. Sokan vannak igy.
Legalább már nem odajuttotunk ki, hogy nevetséges vagyok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 15., péntek 21:41

Nem értesz Kerlon. Nem baj. Sokan vannak igy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 15., péntek 21:34

Kerlon nem akarod befejezni a felesleges provokálást?

Amúgy meg ne mondd már nekem, hogy az előző bl siker után nem fordult elő, hogy leült a csapat, 95%-ban a mostani gálakezdő. Kroos lehet hogy profi, attól még gyakran sétálgat hátrafele, Modric már nem fiatal, de melózik ezerrel az igaz. Ronaldo meg miután már megdöntött minden rekordot és félig halott a teste, ősszel takarékon fog menni, azaz mezőnyben nulla, gólok jönnek majd. Megjegyzem ez nem negatív a szememben, tavasszal legyen rendben az ember. Benzema is lutri, Marcelo is szállt már el stb.

Nem sírt senki, ugyanakkor muszáj hozni friss embereket, mert a kezdő nem lesz egész évben toppon, a padon meg jelenleg Lucas kivételével olyan egomán emberek vannak, akiknek egyszer van kedvük focizni, másszor meg már sírnak a pénz meg a pad miatt.

A Bl egy dolog, ott a gálacsapat hajtani fog, de ha bajnokságot akarunk nyerni, és kurvára akarjunk, mert ciki az utóbbi pár év sikertelensége, akkor kell az erő és akarat a padról.
Nem illik.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 15., péntek 21:24

A kezdő 11 megvan. Kellenek az új arcok, de ahhoz hogy értelmes emberek kerüljenek a csapathoz, el is kellene adni. Ez nem történik meg sajnos...
Nincs olyan, hogy kezdő 11. Olyan van, hogy gálakezdő, vagy a legerősebbnek vélt kezdőcsapat. Arra gondolok, hogy nem csak 11 top jatekos kell, hanem nagyon komoly konkurencia,amit R24 is irt. Es ez alatt nem Jamest ertem, meg Jeset, meg ilyeneket. CR-nek nem kell egyedul konkurencia, akarki akarmit mond, o megteremti sajat maganak a konkurenciat, azaz sajat magat. A tobbieknek kell a verseny, kellene Pogba, kell frissites, hogy minden fronton bitang erosek legyunk, persze nem 20 száz millios jatekosra van szukseg, hanem megfelelo konkurenciara, hogy verseny legyen a posztokert, illetve ha seruleshullam van vagy eltiltasok, akkor ne essen szet a csapat, meg ne ugy forduljunk ra a tavaszra hogy -10 pontos hatrany, es csak a BL maradt vagy az se... BL gyoztes csapat vagyunk, most a mi skalpunkra fog hajtani mindenki, es kurva eros kihivoink lesznek. Tortenelmet kell irni, es megvedeni a Bl cimet, illetve behuzni a spanyol bajnoksagot, es megfeleloen felkeszulni az esetleges transferbanra. Velhetoen ezert passzoljuk el kolcsonbe a jatekosokat, hogy ha bekovetkezik a ban, akkor vissza tudjuk hozni oket, akik addig tapasztalatot szereznek es jatekban vannak.

Nyugodt vagyok, mert van meg ido, es biztos vagyok benne, hogy megfontolt munka folyik Madridban, es tudjak, mit csinalnak.

Szerk: vegulis csak azt nem irtam bele ami miatt ideztem toled. :lol:
Szoval a lenyeg, hogy szerintem Jese Nacho es Kovacic elmennek kolcsonbe, igy csinalnak helyet az uj(ak)nak. Nalam James kerdojel, hogy mi lesz vele, szerintem maradni fog, es nem is baj, csak jatszani nem fog sokat, a KP-ra jon majd valaki, tovabbra is bizom a Paul baratunkban, nem hinnem hogy ez a Gomes srac meguti a szintet ami kell. O peldaul semmi erositest nem jelente, tok felesleges igazolas lenne, Casemironal nem jobb, ezzel az erovel maradjon inkabb Kovacic.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 15., péntek 21:16

Realista24 írta:
wZoLee7 írta:A kezdőnk már megvan
Ez a baj.
Nincs értelmes konkurencia. Kisebb a versenyhelyzet. Nagyobb a nyugalom.
Nem tudom kit kéne motiválni a kezdőből. Benzema kapott konkurenciát, C, Bale csak nyerni akar. Kroos Modric full profi, Casemiro alázattal került oda, Carvajal meghal a mezert és liheg a nyakában Danilo, Pepe amit művel tél óta az parádés, Ramos néha elszal, de ez megszokott. Marcelo él hal a játékért. Navas nc. Ezenkívül elvileg a padunk nagyja fiatal, bizonyítási vágytól fűtött játékos. Morata meg James a kivételt, akik alanyi jogon várnak el dolgokat. Egyedül Isco, aki talán hangulat ember, de a komoly meccseken mégis oda tette magát, ha nem is játszott túl jól.

És Zidanenak most van ideje és esélye is próbálgatni, csiszolni a dolgokon.

A többség meg osszeszarta magát, mert nem igazoltunk még, pedig Morata és szerintem Asensio (remélem Jesé váltja ) már előre lépés tavalyhoz képest. Egyedül Nachoert kár, illetve hogy Casemiro helyett nem tudunk jobbat hozni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 15., péntek 21:11

Úgy értem nem dől össze a világ, ha augusztusban érkeznek az újak. Előre senki sem fog jönni, Morata marad, szélre meg lesz egy LV-James kettősünk, Asensio szerintem egy év kölcsön, Mariano meg marad a tartalékoknál.
Középre elhozzuk Gomest. Remélem nem így lesz, de eddig nagyon így néz ki a dolog. Ezzel kapcsolatban mondjuk kicsit megnyugtató, hogy még mindig nincs kész az üzlet, azért ő az a kategória akit ha meg akarunk szerezni lerakjuk a pénzt és jön.
Szerintem még bőven megy Pogba és Kanté győzködése, szóval róluk én még nem mondtam le teljesen.
Hátra úgy néz ki kezdhetünk Marcelo helyettese mellett még egy védőt keresni, középre.
Alaba lenne a tökéletes igazolás, de őt nem fogják elengedni, CA is tudja hogy az egyik legértékesebb játékosáról van szó.
A kezdő 11 megvan. Kellenek az új arcok, de ahhoz hogy értelmes emberek kerüljenek a csapathoz, el is kellene adni. Ez nem történik meg sajnos...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 15., péntek 21:00

wZoLee7 írta:A kezdőnk már megvan
Ez a baj.
Nincs értelmes konkurencia. Kisebb a versenyhelyzet. Nagyobb a nyugalom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 15., péntek 20:59

A kezdőnk már megvan

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 15., péntek 20:52

Ha vilagklasszist nem tud hozni Perez, akire Zidane is rabolintana, es nem tudjuk elszorni az euromilliokat, akkor ez van. Amugy lehet ez van a hatterben, Perez hozta volna De Geat, mint sztarigazolast, csak Zidane-nak nem kell.
Perez eladta volna Moratat, zsiros penzert (en is), de Zidane megvetozta, kell neki.
Zidane rabolintott Pogbara, de a Juve nem adja, csak sok penzert, fejos tehenek meg nem vagyunk. Ezert megprobaltuk Kantét, de o a Chelseat valasztotta. Volt szo Alabarol meg de ot meg a Bayern nem engedi. Es innentol kezdve johet a fejvakarozas, hogy akkor kit kene hozni, aki minosegi javulast tudna adni a csapatnak es neve is van? Na ilyen nem sok van.

Ha ez a helyzet all fent, akkor hozzunk egy ket del amerikai tehetseget, hat ha berobban valaki Zidane kezei alatt, adnam ha jonne valami Robinho fele cselgep, nagyon szerettem ot es nagyon hianyzik egy ilyen tamado, vagy kp :/
:goat:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. július 15., péntek 20:39

wZoLee7 írta:Mert Marcelo, Danilo meg Casemiro nagyon fehér :
Azt a kapucsínó vonalat lehet korrigálni jó fénybeállítással csapatfotózáson. :mrgreen:

Egyébként szerintem elég baj hogy nem alakul még ki az idei csapat (vagy már kialakult. :lol: ) de nekem érthetetlen, hogy miért kell félkész kerettel megkezdeni a felkészülést. Az egész szezont megalapozza, nem hiszem el, hogy a nyári szünet nem elég a dolgok lezsírozására.

Kicsit úgy tűnik nekem, hogy Perez Pogbával akart idén robbantani, most meg meg van lőve szegény, hogy mire szórja el a felesleges euróit. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 15., péntek 20:37

wZoLee7 írta:Amúgy, az is lehet minket nem tiltanak el...Ismerjük Pérezt, neki kellenek a nagy igazolások. Annak tudatában, hogy jövőre az egész év kedvenc részét kell átmoziznia már tolná ezerrel azt amihez ért. Ez az egész eddig nagyon nem Pérezes.
Hat igen. Latszik is hogy sokakat idegesit az idei nyar alakulasa, sokan atesnek a lo tuloldara azert , nem ehhez vagyunk szokva:D panikra nincs ok.
Bar az is igaz, hogy a tavalyi nyar is igy indult, a vegen jott volna De Gea aztan beszoptuk :lol: mondjuk tavaly mar Ancelotti elkuldesevel el volt baszva az egesz...
:goat:

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1185
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. július 15., péntek 20:35

[quote="wZoLee7"]Mert Marcelo, Danilo meg Casemiro nagyon fehér :[/quote]
Marcelot meg calderon igazolta. Mekkora teli atigazolasi szezont zartunkvolt, jott eloszor Gago majd Higuain kovette a kis brazillal egyutt.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2016. július 15., péntek 20:25

Kerlon írta: És bármennyire is bírom Nachot, de ne tegyünk már úgy, mintha a legjobb vedonk esne ki, mert játszik évi 20 meccset durván, ha muszáj.
ha tényleg lesz eltiltás az igazolásoktól, nem szabadott volna eladni Nachot mert ő a legstabilabb védőnk :D
Ramosra Pepére és Varane-ra nem lehet mindig számítani különböző okokból
(vagy sérülés vagy "elgurult a gyógyszer" miatt...)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 15., péntek 20:11

Mert Marcelo, Danilo meg Casemiro nagyon fehér :

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 15., péntek 19:57

pheco írta:Lehet itt ironizálni, de az eddigi alakulások nem adnak bizakodásra okot. Főleg annak tükrében, hogy jövőre valószínűleg nem igazolhatunk. A Bayern és a Barca is szépen tömködi be a lyukakat a csapatban, pótolgatja az embereket. Mi meg hoztunk egy rokkant Coentraot meg egy Moratat a padra, plusz Nachot elveszítettük. Ha jött volna Kanté, vagy jönne Pogba akkor nyugodtabb lennék, de még akkor sem biztos, hogy jók vagyunk 2 évre.
Ja, jogos. Szunjunk meg, szántsuk fel a Bernabeut majd falazzuk be a bejáratot.

Hihetetlenek vagytok.

Alapból ott tartunk, hogy Zidane nulláról kezdheti a teendőit. A keret így is top 3as, Morata bármekkora kokler, de vele is mélyült a keret és nem csak Vazquez lesz előre. A többi poszton meg full jók vagyunk egyedül össze kell kapni Iscot meg Kovacicot. És bármennyire is bírom Nachot, de ne tegyünk már úgy, mintha a legjobb vedonk esne ki, mert játszik évi 20 meccset durván, ha muszáj.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 15., péntek 19:41

donor írta:Én nem tudom miért vagytok így meglepve. Kik a piacon az elérhető sztár játékosok, akikre szükségünk lehet? Pogba, Kanté, Alaba. Mi a közös bennük? Mind négerek. És mi köztudott? Hogy Perez nem igazol négert, meg csúnyát :mrgreen: :lol:
Akkor lehet küldöm a cv-met :shifty: :-*
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2016. július 15., péntek 19:39

Pogba, Kanté, Alaba...ugyan gyerekek, anno írta az újság, hogy Perez nem szereti a négereket :mrgreen:


Viccet félretéve, amíg James és Isco itt vannak, nagyon nem kell embert várni, mert darabra megvagyunk...az hogy lehetne pofásabb is a dolog, már más kérdés. A nagy dolgok meg úgyis augusztus végén lesznek. Ha lesznek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég