Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. július 16., szombat 11:26

Engem meg az érdekel leginkább az igazolások mellett, hogy Zidane mire lesz képes. Mert az egy dolog, hogy tavaly átvett egy félig haldokló csapatot, fix kerettel, esély nélkül az alakításra, ezáltal korlátozva voltak a lehetőségek a kialakított játékra is. Nyertünk egy BL-t, de lehet Zidane nem így akar a továbbiakban játszani, csak akkor vmilyen szinten rá is volt kényszerítve.

Viszont most teljes előszezonnal, átigazolásokkal nagyon kíváncsi leszek, hogy hogyan folytatja tovább a BL győztes csapat kialakítását, taktikáját. Az alapok jók, jó dolgokat lát meg, jókat cserél összességében. És ami a legfontosabb, nyitott a változtatásokra, ha vmi nem megy, akkor azt eddig megoldotta úgy, hogy működjön.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. július 16., szombat 10:37

R.M.C.F írta:100 millióért ne is jöjjön. 100 körülit csak ronaldo ért.más nem.
sok víz lefolyt azóta a dunán, ahol egy morata ér 70et ott nevetve fizetném ki pogbáért a 100at
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 16., szombat 9:59

Giuseppe Marotta, a Juventus általános igazgatója: a MU részéről nem volt megkeresés Pogba átigazolását illetően.
Dehogynem...ez egy büdös nagy kamu. Viszont valami biztos abban az ajánlatban sem tetszett, vagy majd egyszer csak jön a meglepés (szerintük lesz csak az) és bejelenti az MU Pogbát...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. július 16., szombat 9:37

RealRaúl77 írta:A legnagyobb baj nem is azzal van, hogy jövőre minimális változás lesz. Az egész dolog egyedül az eltiltás miatt elkeserítő. Valószinű nem csak jövőre, hanem két évre kell tervezni. Az úgy már kevés. Teszem hozzá van még iďő, de ez az örökös utolsó pillatatbeli transzferek is idegesítőek, miközben már a szomszédban bőven haladnak a dologgal.
Ha nem lenne eltiltas, akkor is hoznam oket...pogbat 100-ert vagy 120-ert nem erdekel, ha Perez kitudott pengetni 80-t Jamesert.
Ennek a csapatnak kell az uj impulzus...eltitas ide vagy oda. Gondolhatod, h Marcelo mennyit tudna elore menni, ha egy Kante lenne ott biztositani. Mint Makelele anno. Pogba atvallalna golokat a tamadoktol, amennyi golt szerzett es aszisztott kiosztott az utolso szezonyjaban...azzal elegedett lennek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2016. július 16., szombat 9:37

Középre elhozzuk Gomest. Remélem nem így lesz, de eddig nagyon így néz ki a dolog. Ezzel kapcsolatban mondjuk kicsit megnyugtató, hogy még mindig nincs kész az üzlet, azért ő az a kategória akit ha meg akarunk szerezni lerakjuk a pénzt és jön.
Egyre erősödnek a vele kapcsolatos pletykák, ami újfent picit kiábrándító; mert véleményem szerint sem minőségben, sem hiányposztot tekintve semmiféle előrelépést nem látok a leigazolásában. :sly:
A legnagyobb baj nem is azzal van, hogy jövőre minimális változás lesz. Az egész dolog egyedül az eltiltás miatt elkeserítő. Valószinű nem csak jövőre, hanem két évre kell tervezni. Az úgy már kevés.
Nagyjából erről van szó! :agree: Mindezt nem kicsit árnyalja tovább, hogy 2 BL cím ide-oda; a vezetés elmúlt 3 nyarán mutatott produkciója nyugodtan kijelenthetjük, hogy súrolja a kritikán aluli kategóriát; maradjunk annyiban, hogy nem lendítettek a csapat szekerén és akkor még finom voltam. :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. július 16., szombat 7:50

100 millióért ne is jöjjön. 100 körülit csak ronaldo ért.más nem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 16., szombat 2:11

Giuseppe Marotta, a Juventus általános igazgatója: a MU részéről nem volt megkeresés Pogba átigazolását illetően.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 16., szombat 0:05

Kerlon írta:Tudom, hogy frusztráltak vagytok, mert nem jön Pogba, de azért nem kéne minden nem egyező véleményt megtamadni. Sok értelme nem lenne csak azt írni, hogy +1, én is így gondolom, stb.. Elfogadni se kell.
Túl sokat írta ahhoz hogy reagáljak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2016. július 15., péntek 23:48

A legnagyobb baj nem is azzal van, hogy jövőre minimális változás lesz. Az egész dolog egyedül az eltiltás miatt elkeserítő. Valószinű nem csak jövőre, hanem két évre kell tervezni. Az úgy már kevés. Teszem hozzá van még iďő, de ez az örökös utolsó pillatatbeli transzferek is idegesítőek, miközben már a szomszédban bőven haladnak a dologgal.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 15., péntek 23:16

ziro4vr írta:Attól még hogy mondogatod, nem leszek hisztis és nem remegek a hozzászólásod miatt. :lol:

Én csak meg akartam vitatni a dolgot. Nincs gond azzal ha más a véleményed, csak én reagáltam rá, te viszont az enyémre már nem, csak valami lefitymáló hülyeséget.
Továbbra is ott a provokatív hozzaszolasom, nyugodtan nyálazd át még párszor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 15., péntek 23:02

Attól még hogy mondogatod, nem leszek hisztis és nem remegek a hozzászólásod miatt. :lol:

Én csak meg akartam vitatni a dolgot. Nincs gond azzal ha más a véleményed, csak én reagáltam rá, te viszont az enyémre már nem, csak valami lefitymáló hülyeséget.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 15., péntek 22:47

ziro4vr írta:Senki nem frusztrált. Az, hogy nem tudsz érdemben reagálni egy témára, azaz kompetens választ adni, a te bajod. Leírtad, hogy a kezdő rendben van. Én leírtam, miért nincs. Leírtad, hogy a pad félig rendben van, én leírtam, miért nincs.

Erre már nem jött válasz, csak terelés, terelés és terelés.

Az meg hogy én provokálok, nevetséges. Érdemi beszélgetés ment, erre minden hsz-edbe odaraktad, hogy mit sírunk és nevetségesek vagyunk.

De én kiszállok, nincs értelme ennek. Pogbát is csak osztottad, a hajával voltál elfoglalva, gyerekes avát raktál be válaszul.
fuss neki még egyszer a provokálós kommentemnek, aztán értelmezd, amit leírtam. Aztán utána hisztisen oltogass tovább, mert képtelen vagy megérteni, hogy nekem ez a véleményem a keretről.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 15., péntek 22:27

numberone1 írta:Ne mond Kerlon, h a kp-t nem kellene frissiteni. En nem ugy lattam, h Kroos-Modrics egesz evben full profi volt. igazi konkurencia nelkul, barki elkenyelmesedhet.
Es persze eleg ha csak Modric kidol, kivel tudjuk potolni ot? A KP-n nincs eleg alternativa, a tamadoreszleget barhogy lehet varialni, a vedelem gyengult, Varanet kb csak Zidane marasztalasa gyozte meg, Nacho viszont megy, mert jatszani akar, igy azert az necces. A KP-rol ha valaki kidol, nekunk lottek. Hiaba van egy Isco, James a padon, vagy Kovacic, nem megfeleloek Kroos vagy Modric posztjara, vagy nincsenek formaban.

Az a helyzet, hogy akar a 2016/17-es szezon sikeressege is mulhat ezen az egy igazolason.
:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 15., péntek 22:16

Senki nem frusztrált. Az, hogy nem tudsz érdemben reagálni egy témára, azaz kompetens választ adni, a te bajod. Leírtad, hogy a kezdő rendben van. Én leírtam, miért nincs. Leírtad, hogy a pad félig rendben van, én leírtam, miért nincs.

Erre már nem jött válasz, csak terelés, terelés és terelés.

Az meg hogy én provokálok, nevetséges. Érdemi beszélgetés ment, erre minden hsz-edbe odaraktad, hogy mit sírunk és nevetségesek vagyunk.

De én kiszállok, nincs értelme ennek. Pogbát is csak osztottad, a hajával voltál elfoglalva, gyerekes avát raktál be válaszul.
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. július 15., péntek 22:15

Ne mond Kerlon, h a kp-t nem kellene frissiteni. En nem ugy lattam, h Kroos-Modrics egesz evben full profi volt. igazi konkurencia nelkul, barki elkenyelmesedhet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 15., péntek 22:09

Tudom, hogy frusztráltak vagytok, mert nem jön Pogba, de azért nem kéne minden nem egyező véleményt megtamadni. Sok értelme nem lenne csak azt írni, hogy +1, én is így gondolom, stb.. Elfogadni se kell.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 15., péntek 22:05

Nem vagy az, csak a kommentjeid a témában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 15., péntek 22:01

Szerintem elbeszeltek egymas mellett.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 15., péntek 22:00

ziro4vr írta:Én csak egy érdemi választ vártam, hogy a bajnokságba szerinted elég lesz-e végig a jelenlegi keret.
Leírtam előtte, provokációnak vetted. Ha csak kötekedni akarsz, akkor meg nincs kedvem beszélgetni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 15., péntek 21:51

Én csak egy érdemi választ vártam, hogy a bajnokságba szerinted elég lesz-e végig a jelenlegi keret.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég