Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 16., szombat 17:00

Kerlon írta:
Realista24 írta:Kerlon.
Moratat vittek volna, többen, 50-60-70 milliókért.

Pogba neked meg nem elég jo, de minden megvan benne ahogy írod is. Erről van szó, ezt kell megfizetni benne.
Az meg hülyeség hogy nem volt meghatározó a Juveban es főleg hogy te írod ezt amikor egy meccsüket sem láttad :lol:
Sose mondtam, hogy nem láttam, ezt te hiszed az elejétől kezdve. Nem néztem meg minden loszar csapat ellen, de követtem a komolyabb meccseik, mind BL mind bajnokság szintén. Az, hogy rúgott pár gólt meg adott pár gólpasszt az meg nem jelenti azt, hogy meghatározta volna a Juvet. Khedira meg Padoin emberek mellett meg jó, hogy kitunt.
Nem hiszem. Tudom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 16., szombat 16:56

Akkor ez egyedül Kante dontese volt. Gondolom nem akar bajnoksagot valtani, orszagot, nem akar nyelvet tanulni. Conte chelsea-je vedekezo csapat lesz, garantalt helye lesz valoszinuleg kezdokent.

Kerlon, fizikai fajdalmat okozol a Pogbaval kapcsolatosz hsz edieddel. Meg kezd el hogy most mindenki teted bant h nemi tartalommal is feltoltsd a kommenteket :D
Pogba jo, fiatal, tehetseges, draga. Gondolom ő tehet arrol is h Khedira szar...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 16., szombat 16:51

Realista24 írta:Kerlon.
Moratat vittek volna, többen, 50-60-70 milliókért.

Pogba neked meg nem elég jo, de minden megvan benne ahogy írod is. Erről van szó, ezt kell megfizetni benne.
Az meg hülyeség hogy nem volt meghatározó a Juveban es főleg hogy te írod ezt amikor egy meccsüket sem láttad :lol:
Sose mondtam, hogy nem láttam, ezt te hiszed az elejétől kezdve. Nem néztem meg minden loszar csapat ellen, de követtem a komolyabb meccseik, mind BL mind bajnokság szintén. Az, hogy rúgott pár gólt meg adott pár gólpasszt az meg nem jelenti azt, hogy meghatározta volna a Juvet. Khedira meg Padoin emberek mellett meg jó, hogy kitunt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. július 16., szombat 16:49

Én valami oknál fogva nem vagyok ideges... Kante le nem igazolása felbasz, de összességében bízok Zidaneban, és ez miatt nem félek attól, hogy ne igazolnánk értelmes arcokat, legyen az Pogba vagy bárki. :)
Az jobban aggaszt, hogy James még itt van... :x

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. július 16., szombat 16:42

Egyszerűen nem hiszem el, hogy nem tudtuk megvenni Kantét....
Felhàborító mekkora bfaszok vagyunk eddig...
Ingyen lett volna kb, el nem hiszem, hogy nem lehetett volna valahogy meggyőzni, hogy idejöjjön...
Érthetetlen... :fpalm:
Ezek utân kell Pogba mindenhogy, mondjon bárki bármit.
Július közepe van és eddig csak lyukakat csináltunk a csapatba... :lol:
Mindegy, remélem alakítanak valamit, előre meg kérek egy Aubát... :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 16., szombat 16:18

Én ki merem jelenteni, hogy Pogba világcsúcsért el fog kelni, MU vagy Real. Szerintem a licit megy jelenleg fű alatt, Pogba esete a legtisztább, jönne ide, ha nem, akkor MU. Aztán ott van Raiola, ő is nagy pénzt akar keresni, Ibráért már nem fog sokat kapni, most kell megszednie magát. És végül a Juve, akik minél több pénzt akarnak, és lehetőleg nem 100 részletben, hanem minél többet azonnal.

Hogy aztán megvehesség Higuaint. :|

De ezeket az ügyeket R24 vágja, én nem ismerem a titkos összeesküvéselméletes oldalakat. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 16., szombat 16:18

Rabiosa írta:Ez a dolog hogy ki mennyi pénzért vált csapatot, szerintem nem a képességektől függ ma már, hanem inkább az eladó és a vevő klub anyagi helyzetétől. Pl. Pogba azért nem lesz eladva "reális" értéken, mert a Juventus egy nagy klub nagy költségvetéssel és nincsenek rászorulva hogy egy mondjuk 40 milliós ajánlatot elfogadjanak a bevétel miatt,
A nagy költségvetés azért nem teljesen igaz, a Juventus szinte a semmiből lett újraépítve 5 éve. Sosem költenek sokat.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2016. július 16., szombat 16:06

Ez a dolog hogy ki mennyi pénzért vált csapatot, szerintem nem a képességektől függ ma már, hanem inkább az eladó és a vevő klub anyagi helyzetétől. Pl. Pogba azért nem lesz eladva "reális" értéken, mert a Juventus egy nagy klub nagy költségvetéssel és nincsenek rászorulva hogy egy mondjuk 40 milliós ajánlatot elfogadjanak a bevétel miatt, a vevő csapatok pedig a leggazdagabbak közül kerülnek ki, tehát akik szintén megtehetik hogy eszement összeget költsenek el bármikor. Én speciel olyan játékosnak tartom aki jelenleg nem lenne erősítés Madridban, Kroos-Modric jobbak nála, Casemiro pedig nem egy poszton játszik vele. Azt viszont elismerem hogy nagy a franciában még az upside potenciál.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 16., szombat 16:03

Kerlon.
Moratat vittek volna, többen, 50-60-70 milliókért.

Pogba neked meg nem elég jo, de minden megvan benne ahogy írod is. Erről van szó, ezt kell megfizetni benne.
Az meg hülyeség hogy nem volt meghatározó a Juveban es főleg hogy te írod ezt amikor egy meccsüket sem láttad :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2016. július 16., szombat 15:55

Nacho es Jesé mezeket mar nemkapni. Elvileg ok jovore mar nincsenek nalunk.

Most mar vkit igazolhatnank is :mrgreen:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 16., szombat 14:54

csabi* írta:
Demes írta:
Nem emlekszem hogy barki fizetett 70et Morataert.
Az hogy a hirekben mi van az tokmindegy, ott Nagy Adi is 5millioert ment el.
nem morata volt a lényeg, ő csak példa volt, mindenféle noname senkikért dobálják az 50-60-70 milliókat, nemondja már senki, hogy pogba ezen a piacon rossz vétel 100ért, mikor a kevés valamirevaló fiatal között van akikből még lehet is igazán meghatározó játékos
"Fiatal". Ne kezeüljük már 19-20 évesnek. Ő már rég abban a korban van, amikor meghatározó játékosnak kellene, sőt húzó embernek a csapataiban. Számomra az olasz bohóckodás nem mérvadó, mert láttuk, hogy a Juve valami -12ről csinált +12 pont előnyt a végére (sac/kb). Azonkívül meg a komoly meccseken beállt a sorba és ennyi volt a részéről. És a francia csapatból sem tűnt ki pedig nem lett volna nehéz. Mindenki Payetről beszél meg Kantéről. Pogbanak rohadt jó képességei vannak, mint fizikailag, mind technikailag, de messze nem tűnik ki annyira, hogy 100-120 milliót fizessen érte valaki. Annyit vezérbikákért kell fizetni, de ő eddig nem az a kategória. Még a csapatai játékát sem határozta meg annyira, mint nálunk Modric vagy Kroos(ő leginkább a német válogatottban alakított).

Azzal meg ne jöjjünk, hogy Morata 70 millió, mert ha valaki annyit lerakott volna, akkor már nem itt lenne, ez szerintem fix.
Remy írta:
R.M.C.F írta:Csabi.
Ennyiét rossz vétel.
A noname senkik 50-ért szintén.
Wenger ugyanígy gondolkodik, mint te. Ott is tart az Arsenal, ahol... sajnos szar világ van, brutális összegek repkednek a fociban. Ezzel együtt kel élni, vagy lemaradsz, mert más nem fog agyalni. (City, PSG, + most már a többi angol csapat is...)
Ja, de az Arsenalból nem férne be ember hozzánk például. Illetve nekik is egy vezér bika kéne. A City, PSG féle pénz verést meg meglehet nézni, hogy mennyit ért Európa színpadán. Eszetlen pénz szórásnak sincs semmi értelme.

Nálunk továbbra is tényleg az az aggasztó, hogy 2 évre kell tervezni. Mert szerintem a padon lévők többsége rászolgál még egy esélyre (főleg Isco, Kovacic), hogy nulláról kezdjék Zidane-nal az évet, viszont bukásuk esetén lehetünk szarban.

Morata meg Asensio érkezésével szerintem előre okésok vagyunk. Nachot kell pótolni, Coentrao szerintem kuka oda kellene nagyon alternatíva, illetve Casemiro helyett valaki. Ezért lenne jó, ha pl. Alabaért fizetnénk inkább 80-at(ez is nagyon túlzás, bár ha azt vesszük, hogy a balhátvédet is lefedjük...), mert elég sok helyre betehetnénk. Igazi Jolly Joker lehetne kkp-től belső védőig.

Remélem nem voltam provokatív.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. július 16., szombat 14:31

Csak akkor jöhet Pogba ha James elmegy, szerintem ez itt a kulcs. Ha a kolumbiai elmegy 80-ért, akkor adna Perez 100-at, csak két baj van: James marketing értéke (Perez szerint) jóval magasabb, és Pogba messze túl nagy fizut kér, meg ügynöki jutalék, stb, stb.

Gondolkozom vajon Kanté miért nem jön, egy kis esély látok rá, hogy nem feltétlen akart, de az is lehet, hogy Pogbát akarjuk még mindig ezért nem jön a kicsi. Talán úgy gondolkozik a vezetőség, hogy Pogba meg tudja oldani a védekezét is, ezért nem kell mindkét francia.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. július 16., szombat 14:07

R.M.C.F írta:Csabi.
Ennyiét rossz vétel.
A noname senkik 50-ért szintén.
Wenger ugyanígy gondolkodik, mint te. Ott is tart az Arsenal, ahol... sajnos szar világ van, brutális összegek repkednek a fociban. Ezzel együtt kel élni, vagy lemaradsz, mert más nem fog agyalni. (City, PSG, + most már a többi angol csapat is...)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. július 16., szombat 14:02

Csabi.
Ennyiét rossz vétel.
A noname senkik 50-ért szintén.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 16., szombat 13:57

Ilyen eloszezon utan a minimum amit meg kell lepni, hogy azokkal kezdjen valamit akik az elejetol a rendelkezesere allnak. Okosan, semmit nem elkapkodva hamar felveszi mindenki a ritmust.
Samy eszrevetele meg nagyon igaz, kitudja ZZ mit is akar jatszatni, nem varok nagy valtozasokat, de kitudja

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. július 16., szombat 13:02

Demes írta:
csabi* írta:sok víz lefolyt azóta a dunán, ahol egy morata ér 70et ott nevetve fizetném ki pogbáért a 100at
Nem emlekszem hogy barki fizetett 70et Morataert.
Az hogy a hirekben mi van az tokmindegy, ott Nagy Adi is 5millioert ment el.
nem morata volt a lényeg, ő csak példa volt, mindenféle noname senkikért dobálják az 50-60-70 milliókat, nemondja már senki, hogy pogba ezen a piacon rossz vétel 100ért, mikor a kevés valamirevaló fiatal között van akikből még lehet is igazán meghatározó játékos
Kép

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. július 16., szombat 12:16

:mrgreen:

Új megmentő? :lol:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2016. július 16., szombat 12:15

csabi* írta:sok víz lefolyt azóta a dunán, ahol egy morata ér 70et ott nevetve fizetném ki pogbáért a 100at
Nem emlekszem hogy barki fizetett 70et Morataert.
Az hogy a hirekben mi van az tokmindegy, ott Nagy Adi is 5millioert ment el.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. július 16., szombat 11:56

Amúgy ja, elég szar lesz itt a szezon eleje. Sevilla sem a legegyszerűbb csapat első tétmeccsnek, tavaly a barcát is simán foghatták volna. Bajnokságban meg valahogy be kéne húzni az első meccset az Anoetaban, hogy ne megint úgy fogjunk neki, hogy végig futunk a barca után. A 14/15-ös szezont kivéve ha jól rémlik mindig úgy vesztettünk bajnokságot, hogy már féltávon jelentős hátrányt szedtünk fel.
Love football, hate antifa.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. július 16., szombat 11:50

Akkor úgy írom, hogy papíron létező előszezonnal :mrgreen: Télen nem volt ilyesmire lehetősége, hogy normálisan leüljön, gondolkozzon, és próbálgassa a csapatot, mert ott élesben ment minden.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég