Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2016. július 17., vasárnap 17:55

MesQueUnClub írta:De akkor sem egy tok ismeretlen klubba megy, amúgy meg ha pl vele tud visszajutni a mu az epitbe az is lehet motiválása neki, am odegaard hivatalosan real nevelés lesz ha 19 éves kora elott 3 évig a klubnál lesz.
Semmi sem kizárt persze. Lehet neki ez a motiváció.. :) De nekem azért ez gyanús , h inkább a lovéról szólt. Persze-persze legyen nagy klub stb stb. nyilván nem akart kínába igazolni... , de elég sok pozitív nyilatkozat jött felénk miszerint Real így, Zidane úgy... persze az is lehet, hogy azok mind kamuk voltak.
Sebaj... nem dől össze a Bernabeu nélküle sem.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. július 17., vasárnap 17:47

Fuentealbilla írta: Az ott nevelkedett meg azért erős túlzás. 2 vagy 3 évet volt ott emlékeim szerint (most nem nézek utána), de majdnem, h biztos vagyok benne. Azt hiszem valamelyik francia kis csapatból ment oda valami 16 éves kora környékén.. akkor ennyi erővel Ödegaard is Real nevelés lesz :)
De akkor sem egy tok ismeretlen klubba megy, amúgy meg ha pl vele tud visszajutni a mu az epitbe az is lehet motiválása neki, am odegaard hivatalosan real nevelés lesz ha 19 éves kora elott 3 évig a klubnál lesz.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2016. július 17., vasárnap 17:42

MesQueUnClub írta: Azért ne csináljunk mar úgy mintha megye 2be igazolna, a másik meg hogy ott nevelkedett es most egy új igeretesnek tűnő projekt zajlik, meg had döntse mar o el, hogy hova igazol.
Nem megye 2... Ezt nem írta senki. De egy nem BL résztvevő csapat. Egyébként a PL topikban is írtam, hogy szerintem a MU idén eddig nagyon jól igazolt főleg ha Pogba is valóban oda érkezik...de ettől függetlenül még jelenleg az Eu ligás elmúlt években finoman szólva sem ígéretesen szereplő MU ne legyen már egy szint (közel sem) a Real-al.
Az ott nevelkedett meg azért erős túlzás. 2 vagy 3 évet volt ott emlékeim szerint (most nem nézek utána), de majdnem, h biztos vagyok benne. Azt hiszem valamelyik francia kis csapatból ment oda valami 16 éves kora környékén.. akkor ennyi erővel Ödegaard is Real nevelés lesz :)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 17., vasárnap 17:39

Kivancsi leszek arra, hogy a MU mennyit fizet Pogbaert. Nagyon kivancsi... :hmmm:
:goat:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. július 17., vasárnap 17:33

Fuentealbilla írta:. Azért Pogbától ez csalódás ha igazolódik a MU... Mindenképpen úgy érzem/érezném, hogy a pénzt választotta a karrier helyett... (nekem azt nem tudja senki megmagyarázni, hogy ha ő ide akart volna igazolni akkor akár a Juve akár az ügynöke megakadályozhatta volna...)
Azért ne csináljunk mar úgy mintha megye 2be igazolna, a másik meg hogy ott nevelkedett es most egy új igeretesnek tűnő projekt zajlik, meg had döntse mar o el, hogy hova igazol.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 17., vasárnap 17:31

lestat írta:En meg remenykedem....James-MU romanc is terítèken van.
Az már elúszott mikor az örményt leigazolták.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. július 17., vasárnap 17:30

En meg remenykedem....James-MU romanc is terítèken van...lehet abbol a penzből robbantanánk Pogbáért.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2016. július 17., vasárnap 17:23

Én Alabában nem látok annyit mint -ha már ő volt a sláger téma- Pogbában... Persze aki már kicsit átlag feletti player az 70-80 milla és Alaba átlag felett van a mai mezőnyben így akár meg is érhet annyit.
Sajnálom ezt a Pogba dolgot... Neymar után róla is úgy fest lecsúszunk az árverseny miatt.. pedig utólag Neymar is jó befektetés lett volna. Azért Pogbától ez csalódás ha igazolódik a MU... Mindenképpen úgy érzem/érezném, hogy a pénzt választotta a karrier helyett... (nekem azt nem tudja senki megmagyarázni, hogy ha ő ide akart volna igazolni akkor akár a Juve akár az ügynöke megakadályozhatta volna...)

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. július 17., vasárnap 17:21

ericco írta:Alaba talán még 80-at meg is érne. Inkább, mint a valenciás gyerek 50-60 millió €-t.
Hogy ha Pogbára amugy azt irták a lapok hogy nem győzte meg a Realt az EBn való szereplése akkor vajon az Alaba Gomes duó hogyan győzte meg? :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. július 17., vasárnap 17:06

Alaba talán még 80-at meg is érne. Inkább, mint a valenciás gyerek 50-60 millió €-t.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 17., vasárnap 15:26

cart írta:Alabát amúgy honnan veszitek, volt valami hír róla? Én nem halottam semmi ilyesmit. Ha jól emlékszem amúgy nemrég hosszabbított a Bayernnel...
Ajánlottunk 50et visszadobták, hogy nem eladó, illetve ha tárgyalni akarunk, akkor 80 az ára. AS, Marca, németek, angolok lehozták.
Márciusban hosszabbított 2021ig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. július 17., vasárnap 15:25

Realista24 írta: Moratat ennyi pénzért vétek nem eladni, és vétek arra alapozni, hogy majd bírja a padozást. Mert nem tudom elképzelni, hogy ne a BBC legyen nyomatva orrba szájba, vagy azt, hogy megelőzné a sorban LV-t, mert a tökinek olyan mentalitása van, ami irigylésre méltó.
Mondjuk Bale és Benzema ketten rengeteget összesérülnek, és most CR sem tűnik egészségesnek, úgyhogy fognak előre kelleni az emberek...

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2016. július 17., vasárnap 15:25

Alabát amúgy honnan veszitek, volt valami hír róla? Én nem halottam semmi ilyesmit. Ha jól emlékszem amúgy nemrég hosszabbított a Bayernnel...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 17., vasárnap 15:22

De nem ezt írta. Amit leírsz azt meg adom én is főleg, ha a kedvemben akarsz járni. Mondjuk Morata eladásával kellene egy cserecsatár is, bár Marianora még kíváncsi leszek.
Szerintem nem kell cserecsatár, mert nincs aki hozható. Max télen lehetne bevállalni valami brazil wonderkidet olcsón, ha most nem sikerül.

Moratat ennyi pénzért vétek nem eladni, és vétek arra alapozni, hogy majd bírja a padozást. Mert nem tudom elképzelni, hogy ne a BBC legyen nyomatva orrba szájba, vagy azt, hogy megelőzné a sorban LV-t, mert a tökinek olyan mentalitása van, ami irigylésre méltó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. július 17., vasárnap 15:20

Szerintem, ha ZZ felépíti Iscot és Kovát, akkor nincs gond. Kroosnak és Modricnak van vállalható cseréje. Ha Case lesírül, akkoris meglehet oldani egy alakzatváltással. A baj akkor ha, Luka-Case-Toni trio rendes alternatíva nélkül marad.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 17., vasárnap 15:15

Realista24 írta:
Amúgy ti ilyenkor mit vártok? Nyaranta elköltünk 200 milliót új emberre?
Nem kell 200 milliót költeni.
Jamest el kell adni, 60-80 millióért, Moratat szintén 50-60 millióért. El kell költeni 100 milliót Pogbára (a kedvedért legyen 80 millió Alabára), 25 milliót a wolfsburgi balhátvédre, Lucas-t meg Asensiót beépíteni, Iscót és Kovát felhúzni, és meg is vagyunk.
Esetleg még Nachot itt tartani.

Néha nem ártana megérteni, hogy mit írnak a többiek, és csak azután beírni ugyanazt neked sokadszorra.
De nem ezt írta. Amit leírsz azt meg adom én is főleg, ha a kedvemben akarsz járni. Mondjuk Morata eladásával kellene egy cserecsatár is, bár Marianora még kíváncsi leszek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2016. július 17., vasárnap 14:49

Az jogos, hogy James-Di Maria elbaszott "csere" volt, de nem mondanám teljes kudarcnak az egészet. Marcelo "cseréjének" meg mindenki úgy számolt, hogy volt 3 jobbhátvédünk, akik közül 2-en beugorhatnak balra, ami nem várt volt az az, hogy Danilo ennyire suta és szerintem ez mindig benne van.
A lényegen nem változtat; vagyis, hogy egy ekkora klubhoz és lehetőségekhez mérten nem megfelelően, hiányosan végezték a munkájukat.
Cheryshev blamat nem tudom, hogy hoztad össze az átigazolásokkal.
Én a vezetés nyári teljesítményről és nem pusztán az átigazolásokról beszéltem.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 17., vasárnap 14:45

eReMA írta:Már csak Bigliás hírek kellenének.
Pont ez jutott eszembe :lol: :lol:

Florentino and Luis Angel Sanchez will travel with the team for preseason to continue deciding who'll stay or go. [marca]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. július 17., vasárnap 14:43

Khedira, Lass, Gago, Sahin, Lucas Silva stbstb.
Hihetetlen, hogy sportszakmailag tudják, hogy hol van a szűk keresztmetszet (ez a sok eszetlen próbálkozásból látszik), de mennyire nehezen találjuk meg a megfelelő alternatívákat. A vége az, hogy fogy az átigazolási szezon, kezdődik a felkészülés, mi meg kapkodunk mindenféle "c" kategória után. Már csak Bigliás hírek kellenének.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 17., vasárnap 14:43

Amúgy ti ilyenkor mit vártok? Nyaranta elköltünk 200 milliót új emberre?
Nem kell 200 milliót költeni.
Jamest el kell adni, 60-80 millióért, Moratat szintén 50-60 millióért. El kell költeni 100 milliót Pogbára (a kedvedért legyen 80 millió Alabára), 25 milliót a wolfsburgi balhátvédre, Lucas-t meg Asensiót beépíteni, Iscót és Kovát felhúzni, és meg is vagyunk.
Esetleg még Nachot itt tartani.

Néha nem ártana megérteni, hogy mit írnak a többiek, és csak azután beírni ugyanazt neked sokadszorra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 200 regisztrált és 0 vendég