Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. július 19., kedd 11:35

a munak nagyon kell villantani ők mindent kifizetnek amit csak mondanak, vissza akarnak térni az elitbe. jövőre meg BL-ben se játszhatnak.

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. július 19., kedd 11:33

doncsontos írta:de akkor az a 120 Pogba inkább 150, plusz kumma nagy fizetéssel, nem csoda, hogy így lefogunk maradni róla. Perez amugy is szeret sakkozni a fizetésekkel, hiába ez a Real Madrid, nem itt játszik a világ összes legjobban kereső focistája. Kis kompromisszumot kéne kötni legalább Pogbaval, ha tényleg itt akar játszani, hogy legalább ne 10 millió felett akarjon már keresni rögtön első évében.
Mondjuk igazuk van, hogy nem akarnak letenni 120+30-at egy olyan játékosért, aki bár a legnagyobb tehetség jelenleg, de még nem mutatott semmit, lényegében csak az olasz ligában villogott...Plusz még az ügynöknek is fizetni kell, és óriási fizu egy 23 éves gyereknek máris első évben. Remélem a többi csapat is rájön, hogy ezt így nem lehet, és kicsit lejjebb mennek az árak.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2016. július 19., kedd 11:29

de akkor az a 120 Pogba inkább 150, plusz kumma nagy fizetéssel, nem csoda, hogy így lefogunk maradni róla. Perez amugy is szeret sakkozni a fizetésekkel, hiába ez a Real Madrid, nem itt játszik a világ összes legjobban kereső focistája. Kis kompromisszumot kéne kötni legalább Pogbaval, ha tényleg itt akar játszani, hogy legalább ne 10 millió felett akarjon már keresni rögtön első évében.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. július 19., kedd 11:28

Mondjuk ezek az ügynökök is menjenek már a büdös picsába...Nem normális, hogy 20-30 millákat kérnek azért, hogy összehoztak egy transzfert. Meg rásóznak az emberre 80-ért ilyen Hameszeket, a hülye vezetőség meg bele is megy, mert jóban vannak az ügynökkel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 19., kedd 11:27

Mondjuk ez a csóka egy mágus, az tuti. Ennyi nyomorultat ilyen pofátlan mennyiségű pénzért a világon senki nem passzolt még el. Vajon mivel hülyíti be Perezéket állandóan?
Nem csak Pérezéket, korábban a MU-t, PSG-t, Monacót, stb...példakép.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2016. július 19., kedd 11:25

Csabi írta:Gomes' agent Jorge Mendes
Csabi írta:let the hate flow through

:lol:

Mondjuk ez a csóka egy mágus, az tuti. Ennyi nyomorultat ilyen pofátlan mennyiségű pénzért a világon senki nem passzolt még el. Vajon mivel hülyíti be Perezéket állandóan?

Szerintem igen; én ő rá tippelnék első körben, illetve az ő sleppjére, tanácsadóira.
Azért biztos vannak jó húzásai, de néha Mijatovic rémképe jelenik meg előttem... :|
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. július 19., kedd 11:23

Nem is az, csak azt írtuk, hogy INKÁBB 120-ért egy Pogba, mint 50-60 körül ez, akinek még a neve sem jut eszembe.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 19., kedd 11:23

pogbáért nem akarják letenni a 120-at a másik kettő meg szerintem igazából sose volt képben. alabáról volt vagy kemény 2 hír. kantéról is cikkeztek vagy 3 napig aztán egyből jött a chelsea
Kantét szépen körbeudvarolta Zizu, én ezért bíztam benne.

Pogbáért kifizetné Perez a 120 milliót gond nélkül, csak az ügynöknek a plusz 20-30 millát nem akarják megadni, és nem akarják, hogy rögtön a második legjobban fizetett játékos legyen. "Apróbb" problémákat vetne fel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

maomka
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. november 30., szombat 22:29
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: maomka » 2016. július 19., kedd 11:16

  • Ezért nem szólok szívesen hozzá semmihez, szövegértés óvodás szinten van. :fpalm:
bocsi hogy élek :)
de nem gond jövőre lesz a ballagásom az oviból, szóval nem veszem zokon :D

amikor azt a hozzászólásomat írtam, akkor még nem volt fent a tavalyi érdeklődésről a hír.
a frissebb hírek tudatában átértékeltem a Gomes-es teóriámat

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. július 19., kedd 11:10

Realista24 írta:
Csabi írta:sok volt a pizzakóla a szünetben
Megy a warn az aváért.
rááásszííístáááá B-)


B-) forget about pogba. the new god of the midfield is almost here B-)
A legnagyobb gond tényleg az, hogy ő csak a C verzió, a Pogba, Alaba, Kanté vonulat után
pogbáért nem akarják letenni a 120-at a másik kettő meg szerintem igazából sose volt képben. alabáról volt vagy kemény 2 hír. kantéról is cikkeztek vagy 3 napig aztán egyből jött a chelsea
Gomes' agent Jorge Mendes
let the hate flow through :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. július 19., kedd 11:08

maomka írta:DE érdekes a szurkolói hozzáállás
ha most Perez leigazolná Pogbát 120-150 millió közötti összegért az jó lenne, de ha Zidane kérésére leigazolja 50-ért Gomest akkor az nem jó.
Ezért nem szólok szívesen hozzá semmihez, szövegértés óvodás szinten van. :fpalm:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2016. július 19., kedd 10:58

ha most Perez leigazolná Pogbát 120-150 millió közötti összegért az jó lenne, de ha Zidane kérésére leigazolja 50-ért Gomest akkor az nem jó.
Mondom én sem látok túl sokat Gomes-ban, de bízom Zidane-ban, mert egy dolog biztos, ha ő lesz leigazolva, akkor az tuti nem Perez miatt lesz
Ő szerintem simán bankot robbantana Pogbáért.
A pletykák szerint évek óta figyelemmel követi a klub a portugál fejlődését. Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy Gomes 100%-ig Zidane igazolás lenne. :roll: Szerk.: Közben meg is előztek. :mrgreen:
Arra lennék csak kíváncsi, hogy kinek a mániája ez? José Angel Sanchez agymenései ezek (mint anno Benítez... :smile: )?
Szerintem igen; én ő rá tippelnék első körben, illetve az ő sleppjére, tanácsadóira.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

maomka
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. november 30., szombat 22:29
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: maomka » 2016. július 19., kedd 10:58

erről a 80 milliós érdeklődésre eddig nem tudtam, csak most a hírekből :D
így már teljesen más megítélése lesz szemembe a transzfernek

akkor passz, de igazából ha Danilo 30 millió, akkor Gomes simán lehet 50 :angry:



De még reménykedem, hogy ez csak altatás és jön a végén jön Alaba

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. július 19., kedd 10:57

Egyébként ha az erőnléti edzőnk beválik majdnem hogy azt mondom felér egy 100 milliós igazolással a részünkről. Erőnlétileg mindig is gyengék voltunk, Beniteznek ezt sikerült még rosszabbá tennie, majd Zidane mikor jött szezon közben elkezdtek ezen melózni a stábbal és meg is lett az eredménye kb. 1 hónapon belül. Ha a keretünk innentől változatlan maradna és ez a forma tud annyit adni a csapatnak hogy a csapat erőnlétben szintet lépne és a millió izomsérülés minimálisra csökkenne akkor ezzel is bőven nyerünk, főleg a bajnokságban fog ez sokat jelenteni.

Pintus beceneve francia lapok szerint: Az Ostor :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 19., kedd 10:56

RealMadridFanatic írta:
Nyilván sírni nem fogok, amennyiben érkezik, mert azért nem rossz játékos Ő, csak szerintem közel sem ér ennyit, a mai viszonyok mellett sem.
Ez a bajom nekem is. Nem sokan igazolnak 60 millióért a padra. :roll:
Mondjuk lassan úgy vagyok vele mint Casemiróval, akit egy marék szotyiért eladtam volna, aztán kis túlzással hozta a tizenegyediket. :mrgreen:

A legnagyobb gond tényleg az, hogy ő csak a C verzió, a Pogba, Alaba, Kanté vonulat után. A C verziók meg Calderón korszakban mentek, de legalább olcsón.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2016. július 19., kedd 10:52

Arra lennék csak kíváncsi, hogy kinek a mániája ez? José Angel Sanchez agymenései ezek (mint anno Benítez... :smile: )? Vagy valamelyik megfigyelő duruzsol Perez fülébe?

Nyilván sírni nem fogok, amennyiben érkezik, mert azért nem rossz játékos Ő, csak szerintem közel sem ér ennyit, a mai viszonyok mellett sem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 19., kedd 10:47

maomka írta:Igazából én sem értem Gomes leigazolását, DE érdekes a szurkolói hozzáállás
ha most Perez leigazolná Pogbát 120-150 millió közötti összegért az jó lenne, de ha Zidane kérésére leigazolja 50-ért Gomest akkor az nem jó.
Mondom én sem látok túl sokat Gomes-ban, de bízom Zidane-ban, mert egy dolog biztos, ha ő lesz leigazolva, akkor az tuti nem Perez miatt lesz
Ő szerintem simán bankot robbantana Pogbáért.

sokat szidjuk Perez-t hogy ő igazol az edzők helyett, akkor most ha az edző olyat kér akit nehezen tudunk megérteni, szerintem el kéne fogadni

aztán ha nagyon nem jön be akkor kiderül hogy Zidane sem egy fél isten, csak negyed :D
Ez majdnem helyes, csak közben napvilágra került, hogy már tavaly is le akarták igazolni Pérezék, de akkor még 80 millát kértek érte, és ezért nem tették meg.
Így kell 30 millát spórolni egy év alatt.. :|

Zidane meg már Carlo mellett mondta, hogy hozni kell Pogbát, az sem történt meg. Úgyhogy megint fordítva ülünk a lovon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

maomka
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. november 30., szombat 22:29
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: maomka » 2016. július 19., kedd 10:46

Igazából én sem értem Gomes leigazolását, DE érdekes a szurkolói hozzáállás
ha most Perez leigazolná Pogbát 120-150 millió közötti összegért az jó lenne, de ha Zidane kérésére leigazolja 50-ért Gomest akkor az nem jó.
Mondom én sem látok túl sokat Gomes-ban, de bízom Zidane-ban, mert egy dolog biztos, ha ő lesz leigazolva, akkor az tuti nem Perez miatt lesz
Ő szerintem simán bankot robbantana Pogbáért.

sokat szidjuk Perez-t hogy ő igazol az edzők helyett, akkor most ha az edző olyat kér akit nehezen tudunk megérteni, szerintem el kéne fogadni

aztán ha nagyon nem jön be akkor kiderül hogy Zidane sem egy félisten, csak negyed :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maomka 2016. július 19., kedd 10:48-kor.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. július 19., kedd 10:45

Bele se merek gondolni, hogy mi lesz itt vagy 10 év mùlva a játékos piacon... Brutális pénzek mozognak a fociban. :|

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. július 19., kedd 10:44

Realista24 írta:Olaszok szerint a ManU beszart a tegnapi Realos hírek miatt és 140 millióra emelik az ajánlatukat :lol: :lol: :lol:
Az lenne a jó, ha mi közben Alabaval tárgyalnánk és csak felvernénk Pogba árát :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 109 regisztrált és 0 vendég