Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. július 20., szerda 10:40

Videók alapján is elég közepes mindenben ez a Gomes.
Anno aranylabdás Zidane-t vettünk ennyiért. :lol: :x
Love football, hate antifa.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. július 20., szerda 10:27

Én hinnék is Zizunak, csak ott van Mendes meg hogy 65 millió a srác pedig nem nagy eresztés azért, és nekem máris bűzlik az egész.
Ha nem Mendes lenne az ügynök, meg valami 25 körül kukáznánk, azt mondom deal, jöjjön csak... aztán annyit megér.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 20., szerda 10:07

wZoLee7 írta:Na ne szórakozzanak, eldobom az agyam ha ZZ szerint Gomes lehet Modric utódja, csere ember ennyiért nem vált csapatot, ezek nagyon komolyan gondolják ezt. A spanyol szurkolók még nem tiltakoztak? :D
Nyaralnak :mrgreen:

Meg butítják őket, hogy ZZ akarja. Én meg el is hiszem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 20., szerda 10:03

Na ne szórakozzanak, eldobom az agyam ha ZZ szerint Gomes lehet Modric utódja, csere ember ennyiért nem vált csapatot, ezek nagyon komolyan gondolják ezt. A spanyol szurkolók még nem tiltakoztak? :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. július 20., szerda 9:57

Már aki csalódott, nem mindenki hidd el,nem mindenki esedezett érte,és várta mint a messiást...
Csak pèldának lett felhozva,semmi másèrt.

Erre a kp igazolásra meg nem mondanèk semmit.Nonszensz.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. július 20., szerda 9:52

Spanyol hírek szerint a Realnál abban gondolkodnak, hogy Casemiro posztján fog játszani Kroos, ha a brazil nem bevethető.
Hú de nem tetszik ez nekem. Egyszer már bebizonyosodott, hogy ez nem megoldás plusz Kroos sincs betonból. Neki is illene majd pihenni és az (ne adj isten) esetleges sérüléseket is illene számításba venni. Nekem ez nagyon Perezes... :hmmm:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2016. július 20., szerda 9:39

Alapvetően egyébként csak Casemiro helyére lehet venni jobb játékost, ha lehet.
A kezdő az adott.
Nincs szabad hely, taktikát nem fog váltani ZZ mert a BBC elől alap, így a középpálya is egyértelmű.
André Gomes Illarramendi 2.0 lesz. Csak még drágábban, még butább döntés.


Azt értem, hogy Luka nem bír egy teljes szezont, de bőven lehet tehermentesíteni a kisebb meccseken, hiszen Isco vagy James úgyis marad.
Mondjuk az meg pozitív, hogy talán elkezdtük keresni az utódját, mint annó Xabinak - Illarra, csak az ugye nem jött be.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. július 20., szerda 9:37

Ráadásul emlékeim szerint az Internél elég jó volt. Nekem úgy tűnik nem bírja a nyomást, meg van ijedve a pályán..de ezt is meg lehetne szokni..korábban írtam idén lesz kupa, ott lehetne nyomatni pár embert, köztük Kovát is, na meg 2-3 gólos vezetésnél lehet cserélni akár a 40-ik percben is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 20., szerda 9:12

Anthony írta:
Realista24 írta:Ezek a mai hírek meg...nyugodtan lehet kezdeni rendelni a Gomeses mezeket. :kivagyhe: 65 milliós csereember.
Nem vagyok happy.
Őszintén nem sokat tudok Gomesről, de irreálisnak tűnik az ár, főleg "padra". Tele vagyunk már ilyen félmegoldásokkal, 30,40,50 milliós igazolások, akik aztán melegítik a padot, és inkább becserélnek valami Castillás arcot helyettük..
Az hagyján, de kikukázzuk a remek képességű Kovát.
Jó, aláírom, hogy mi nem látjuk minden nap, stb. és Zidane valamiért nem bízik benne, de legalább látja a gyengeségeit, erősségeit, hogy hogyan lehetne fejlődnie, stb. De akkora kutyaütő nem lehet, ha vinné a Juve és a Pool is. Meg még ki tudja, hogy ki. Legalábbis én az ágyból így gondolom, hogy ez lenne az egyszerűbb és logikusabb, mint leigazolni valakit horror összegért, hogy majd a meccsek 20-30%-án tehermentesíti Modricot.

Eleve nem hoznék olyan játékost ennyiért, aki tudja, hogy csak kiegészítőnek szánják. Motivációs szintje hol lehet az ilyennek? Na mindegy, kíváncsi leszek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. július 20., szerda 9:06

Realista24 írta:Ezek a mai hírek meg...nyugodtan lehet kezdeni rendelni a Gomeses mezeket. :kivagyhe: 65 milliós csereember.
Nem vagyok happy.
Őszintén nem sokat tudok Gomesről, de irreálisnak tűnik az ár, főleg "padra". Tele vagyunk már ilyen félmegoldásokkal, 30,40,50 milliós igazolások, akik aztán melegítik a padot, és inkább becserélnek valami Castillás arcot helyettük..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 20., szerda 8:24

Fontos a formaidozites, de nem kezdhetunk szarul,
Nem ugyanezt írtam?

Ezek a mai hírek meg...nyugodtan lehet kezdeni rendelni a Gomeses mezeket. :kivagyhe: 65 milliós csereember.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 20., szerda 0:50

Fontos a formaidozites, de nem kezdhetunk szarul, mindig mi futunk a Barca (es az Atleti utan), erosen kell kezdeni, es a kondi a legfontosabb tenyezo lesz iden. Minden fronton ott kell lenni 110%-ig, lattuk a Benitez fele eronletet. Panaszkodott is Zidane sokat, emlekszem, ugy kezdte hogy 1-2 het alapozas, kb... Vajon miert? Ha azt nem csinalja meg, akkor nem tettuk volna szorossa a bajnoksagot, es nem nyertunk volna BL-t se. A kezdojatekosok egybol feljavultak, birtak a tempot.

Szerintem az eronlet es a kondi lesz a legfontosabb tenyezo iden, ha van ero, es birjak szuflaval, akkor "mar csak" focizni kell, azt meg tudnak.
:goat:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. július 19., kedd 23:35

Realista24 írta:A kondi egy dolog. A formaidozites lesz kérdéses, meg a klub VB a kezdés mellett.
Pontosan, láttuk már a csapatot szárnyalni BL cím utân, aztán ahogy elkezdődött az új naptári év, mintha kicserélték volna a csapatot, nyerni meg nem igen sikerült semmit.... :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 19., kedd 22:52

A kondi egy dolog. A formaidozites lesz kérdéses, meg a klub VB a kezdés mellett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 19., kedd 22:24

Kova hamarabb csatlakozott a csapathoz, mint kellett volna, nála nincs gond a munkával.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 19., kedd 21:39

Na gyerekek, igazolas nem is szukseges, itt van Mr. Pintus, a szart is kiveri ebbol a csurhebol, keszulj James/Kovacic/Isco meg a tobbi, topforma kozeleg :lol: :lol:
:goat:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. július 19., kedd 21:14

A baj csak az, hogy a faszi mellé nem egy Sanitas való... :lol:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. július 19., kedd 21:06

Had szenvedjenek, meg fog majd idővel térülni.

Mindent elmond róla, hogy képesek voltunk küzdeni érte a Lyonnal, eddig tetszik.
Kondiban amúgy is van hova fejlődni, focizni már tudnak. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 19., kedd 21:04

akkor lehet letudtuk a legjobb igazolásunkat az erőnlétis faszival, márha marad épségben valaki a szezonra. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. július 19., kedd 21:04

- Neymarnál ugyanezzel hitegette magát a csalódott szurkoló, hogy majd európában a védők kettétörik, mint a perecet. Nos, ha többen nem is ismerik el magas szintűnek a teljesítményét (spec. szerintem igenis lehet a mai mezőnyben akár elitnek nevezni), a fenti akkor sem jött be. Sőt, talán kijelenthető, hogy a fetrengései is bőven redukálódtak, ahogy szokta a közeget.
Már aki csalódott, nem mindenki hidd el,nem mindenki esedezett érte,és várta mint a messiást....mert nem az,pedig vannak akik még ma is ideigazolnák,holott erre semmi esély sincsen,de álmodnak egy nagyot vele....pedig nem mutatta meg egyáltalán azt hogy miért is olvadoztak sokan tőle,a teljesítménye egy magas szint,talán benne a top10 ben ,de ezzel ki is futott kb jelenlegi formát nézve.
Az ára meg ugye kb 125 milla volt a barcának,erről volt is egy kimutatás,az rettentő sok érte,mint pl bale 91,vagy james 80 is rettentő sok,ennyit nem szabad adni értük.
Csak ronaldo érte meg a 90 et,meg messi a szteroidok költségeit a többi nem ebben az ultra magas ár kategóriában.
Én ezek a magas vételi árak ellen vagyok,lehetne ez ellen tenni,és kell is....előbb utóbb ebből baj lesz,és ez nem lehet mindig a ráígérés tárgya. Egyszerűen kell egy határ,és az már régen megvolt.

Egy real madridnak NEM KELL kapaszkodni minden magas árú igazolásért,több remek ár/értékű játékos is akad a piacon,oda kell figyelni,nem becsukott szemmel lenni,majd bankot robbantani sok felesleges és túlzó árú játékosért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára R.M.C.F 2016. július 19., kedd 21:05-kor.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég