Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 21., csütörtök 7:59

Realista24 írta:Bytheway sanyargathatod magad azzal, hogy nem Zidane, de senki nem az, még csak kanyarban sincsenek. Talán Xavi volt az utolsó....(ésafkjélsakdfjsd)

Szóval két dolgot tehetsz, vagy felnősz a mai focihoz és árakhoz, vagy kihúzod a dugót és vhs-en nézed a régi meccseket és könyvtárban olvasod a régi nemzeti sportokat.
Nem azzal sanyargatom magam, hanem azzal, hogy a nem Zidaneok közül sem tűnt ki igazán. Egy Kanté, Payet, Sissoko hármas kellemes meglepetés volt hozzá képest.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 21., csütörtök 7:49

Bytheway sanyargathatod magad azzal, hogy nem Zidane, de senki nem az, még csak kanyarban sincsenek. Talán Xavi volt az utolsó....(ésafkjélsakdfjsd)

Szóval két dolgot tehetsz, vagy felnősz a mai focihoz és árakhoz, vagy kihúzod a dugót és vhs-en nézed a régi meccseket és könyvtárban olvasod a régi nemzeti sportokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 21., csütörtök 7:44

Kerlon írta:Hát ez az. Zidane rászolgált, hogy a legdragabb legyen. Pogba teljesítménye sehol sincs. Úgy orultetek egy egy jó megmozdulasanak, mintha egy feltorekvo 20 éves lenne szép jövővel. Pedig már nem az. Számomra egyedül a technikai tudásával tűnt ki az EB-n, másban nem igazán.
Ez a baj a felfogásoddal továbbra is. Ha Pogba 50 millió lenne, itt durrannál el, ha hoznánk, ha 100 millió akkor szar. Kanté 30 millióért a világ legjobb igazolása, mert jobb volt, mint Pogba, de ha ő is 80 millió lett volna, akkor nem kéne.

Az meg hogy Pogba sehol sincs... :lol: állj a tükör elé, és mondogasd ezt, majd gondolkodj el kicsit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 21., csütörtök 7:39

Hát ez az. Zidane rászolgált, hogy a legdragabb legyen. Pogba teljesítménye sehol sincs. Úgy orultetek egy egy jó megmozdulasanak, mintha egy feltorekvo 20 éves lenne szép jövővel. Pedig már nem az. Számomra egyedül a technikai tudásával tűnt ki az EB-n, másban nem igazán.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 21., csütörtök 7:34

Kerlon írta:2006, 34eves Zidane kár hogy fejben erős volt.
Már megint a Zidane-os hasonlat, Zidane pasztmek, aki all time top10-es játékos...pedig hányszor megfogadtam, hogy nem beszélek veled Pogbáról :roll:
Ne is reagálj, csak szurkáld tovább a Pogba vudu babádat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 21., csütörtök 7:32

Realista24 írta:
Kerlon írta: Erre én azt mondom, hogyha 100+ milliós teljesítményt rakott volna le akkor megnyerték volna.
Cé sem rakott le, mégis megnyerték a portugálok. :ozil:

De amúgy kérlek definiáld a 100+ milliós teljesítményt.
2006, 34eves Zidane kár hogy fejben erős volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 21., csütörtök 7:27

Kerlon írta:
ziro4vr írta:Ha Pogba EB győztes, akkor most arra várnánk, hogy mikor jelentik be Madridban? :hmmm:
Erre én azt mondom, hogyha 100+ milliós teljesítményt rakott volna le akkor megnyerték volna.
Cé sem rakott le, mégis megnyerték a portugálok. :ozil:

De amúgy kérlek definiáld a 100+ milliós teljesítményt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 21., csütörtök 7:26

ziro4vr írta:Ha Pogba EB győztes, akkor most arra várnánk, hogy mikor jelentik be Madridban? :hmmm:
Erre én azt mondom, hogyha 100+ milliós teljesítményt rakott volna le akkor megnyerték volna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. július 21., csütörtök 7:26

mijor mar azt hinnenk hogy zidane majd nemet tud mondani pereznek vagy szot ert vele es aztan fixen rajtunk egy morata es egy andre gomes akkor nincs mirol beszelni....iden is abban bizhatunk hogy a modric kroos duot elkeruli a serules mint tavaly es akkor nem lesz akkora baj.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5148
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. július 21., csütörtök 5:49

Marzio: "Real Madrid is back in the race for Pogba & called Juve, although the player has promised himself to MUFC."

Juventus director Marotta on Pogba's future: "The situation is no different to when I last spoke to you on Friday.”

Sky Sport Italia: Real Madrid rang up Juventus to promise they'd match any offer MUFC made for Pogba.
2016. júl. 21.

Vannak meg biztato dolgok.
Oriasi lenne ha kb a MU orra elol szereznenk meg.
De teny h itt csak a penzen varialnak meg sztem James adasa miatt sem jott meg letre a dolog.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2016. július 21., csütörtök 5:27

Veidt írta:Ebből már MU lesz.

Ma szerintem hivatalos is lesz.

Közben a Chelsea inkább visszatér Lukakuhoz.

Mi hozzuk André "középszer" Gomest 60 millerért.

"Agyonkordinált" Morata itt fog hisztizni egy szezonon keresztül.


Komoly bajok vannak a fejekben Madridban, de nagyon remélem, hogy rám cáfolnak. Sajnos jelenleg nem tudom elképzelni.
Csak hihetetlen, hogy nem érzik, hogy az amúgy is elkényelmesedésre hajlamos csapatunknak egy BL-győzelem után mindenképpen kellene egy kis vérfrissítés. Értem én, hogy így is a világ egyik, ha nem a legerősebb kerete lesz a miénk, de főleg abban az esetben, ha kitiltanak minket a következő két átigazolási szezonból, akkor nagyon nagy rizikót vállalnak.

Még azt tudom elképzelni, hogy Pogbának irreálisan magas fizetési igénye volt, illetve Raiola sakkban tartotta és igényt tartott a 20-30 milliós jutalékra. Ilyen esetben, + egy 120 millás kivásárlási ár esetén el tudom fogadni, hogy nem hozták (annak ellenére, hogy a jelenkor egyik legnagyobb tehetségének tartom, vagy már többnek is annál).

Kanténál is el tudom képzelni, hogy nem akart országot váltani, vagy a Chelseaben biztosítottabbnak látta a játékperceket.

De azt, hogy itt akarnak tartani (?) nagyképű, motiválatlannak tűnő Jameseket, duzzogó, abszolút elszállt Moratákat, miközben olyan zsetonok röpködnek velük kapcsolatban, hogy az már pofátlan... Meg képesek leszünk hozni egy átlagos képességű csereembert 50-60 milliókért... Nem értem.

Persze így is elsülhet jól a szezon, nem mondom, sőt minden sorozatban esélyesként indulunk, de szerintem indokolatlan kockázatot vállalunk most. :/
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 21., csütörtök 2:56

http://puu.sh/q8MdW/7731007deb.jpg
Ebből már MU lesz.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. július 21., csütörtök 0:54

madridronie írta:
Itt inkább a kemény továbbra is az, hogy ezzel egyidejűleg egy kifejezett csereemberre viszont nem sajnálunk 60 millát úgy, hogy már a keretben van egy Kovacic is (akire mondjuk Zizou valamiért sanszosan nem számít).
Majd ha hivatalos lesz, addig még bármi történhet, ki tudja működik e a fax. :mrgreen:

szvsz inkább 60ért valakit a padra, mint 100+ért egy újabb kötelező marketing boltot, akit nem lehet kirobbantani a kezdőből, ha jó, ha nem. :shutup:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2016. július 21., csütörtök 0:54

madridronie írta: unblock
:'(

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 21., csütörtök 0:51

Veidt írta:Castilla/Juvenil A új igazolása: http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2 ... normal.jpg :lol:

Most akkor mi is szerződést bontunk, mint a Barca? :lol:
ZIDANE

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 21., csütörtök 0:39

Castilla/Juvenil A új igazolása: http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2 ... normal.jpg :lol:
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2016. július 21., csütörtök 0:24

Ha Pogba EB győztes, akkor most arra várnánk, hogy mikor jelentik be Madridban? :hmmm:

A teljesítményével és a csapatra gyakorolt hatására, úgy unblock az effektivitásától nem estek hasra elvileg; ergo 100+ milláért jóval többet várnak, főleg annak fényében, hogy ahogy idézik "nem egy kifejezetten meccseket eldöntő támadó, labdarúgó".

Itt inkább a kemény továbbra is az, hogy ezzel egyidejűleg egy kifejezett csereemberre viszont nem sajnálunk 60 millát úgy, hogy már a keretben van egy Kovacic is (akire mondjuk Zizou valamiért sanszosan nem számít).
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. július 21., csütörtök 0:14

Nem igaz, hogy nem bírnak találni egy Varanet a középpályara a középszerű, túlárazott Gomes helyett Modric tehermentesítésére, későbbi pótlására.
Csatárposzt hasonló. Nekem ne mondja senki, hogy nagy arcú, még a folyamatos kezdőszerep mellett is hullámzó Morata helyére nem lehet utánpótlásból vagy máshonnan előszedni egy másik Lucas Vazquezt.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 21., csütörtök 0:07

Ha Pogba EB győztes, akkor most arra várnánk, hogy mikor jelentik be Madridban? :hmmm:
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 21., csütörtök 0:01

Szárazon toljuk be magunknak ezen a nyáron, tövig.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 168 regisztrált és 0 vendég