Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. július 21., csütörtök 9:55

wZoLee7 írta:Azért ha innen még behúzzuk Pogbát és Gomes nem jön, győztesnek érzem majd a csapatot :D Hát ha még James is távozna... :iszunk:
Én már annak is örülnék, ha nem jön Pogba és Gomes, de James eltakarodik...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 21., csütörtök 9:52

Azért ha innen még behúzzuk Pogbát és Gomes nem jön, győztesnek érzem majd a csapatot :D Hát ha még James is távozna... :iszunk:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 21., csütörtök 9:50

Most milyen klikkesedés van az öltözőbe?

Spanyolok-Többiek ?
Cé és barátai.
Spanyolok.
Magányosak.
Vegyes/Többiek.

Nagyjából, szerintem, a korábbi hírek alapján. De ez normális és nem olyan klikkesedés már, mint Raúlék vagy Casillas idejében, hogy egyértelműen befolyásolták a döntéseket.
Mondjuk ez köszönhető annak is, hogy a jelenlegi csapat legöregebb tagjai és legnagyobb tisztelettel rendelkező játékosai túlnyomó részben nem spanyolok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3873
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. július 21., csütörtök 9:44

Realista24 írta:
fehérlap írta:
Nekem ez a világgá kürtölöm a problémáim 1 évtized után annyira hihetetlen. Biztos kell egy kis pénz qvákra, kokora vagy unta az életét és szerette volna, ha beszélnek róla az emberek. Számomra ez inkább féregség, mintsem csak most "mesélek valamit a karrieremből". de mind1. Lehet én tévedtem el nagyon.

Pogba témához: Kell és kész. Max 2 évet adok Modricnak, lehet kevesebb lesz. Nincs más. Én sem kedvelem, valamiért nem szimpi a srác, de elismerem, hogy nincs nála jobb. Minden adottsága, minden, amiben jó kell nekünk. Nincs mese, bankot kell robbantani.
Értem én, hogy Raúl a kedvenced, de nyílt titok, hogy egy diktátor volt, aki számos transzfert megfúrt, klikkesedés volt az öltözőben (most is van). Szóval kérdés, hogy mi a féregség? Őszintén beszélni egy olyan dologról, aminek már nincs hatása a klubra, mert már egyik érintett sem játszik ott vagy maga a tény, hogy ilyen történt.

Most milyen klikkesedés van az öltözőbe?

Spanyolok-Többiek ?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2016. július 21., csütörtök 9:30

Hát sajnos van egy olyan érzésem, hogy Perez addig számolgat a 120 millióval, hogy késő lesz.. Az utóbbi napokban nagyon felerősödtek a Pogba - MU hírek, lassan már csak a híresen szar fax-ban bízhatunk..

Andre Gomesre viszont semmi szükségünk, miatta felesleges a pénztárcába nyúlni, remélem nem jön.

A nagy csapatok lassan végeznek a keretükkel, emiatt még James is a nyakunkon marad, elég langyos nyár lesz mögöttünk, ha ez így folytatódik.. Bár ez nem biztos, hogy probléma. Kérdés lesz-e eltiltás?!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 21., csütörtök 9:28

lestat írta:Marzio: "Real Madrid is back in the race for Pogba & called Juve, although the player has promised himself to MUFC."

Juventus director Marotta on Pogba's future: "The situation is no different to when I last spoke to you on Friday.”

Sky Sport Italia: Real Madrid rang up Juventus to promise they'd match any offer MUFC made for Pogba.
2016. júl. 21.

Vannak meg biztato dolgok.
Oriasi lenne ha kb a MU orra elol szereznenk meg.
De teny h itt csak a penzen varialnak meg sztem James adasa miatt sem jott meg letre a dolog.
Ami kimaradt:
Juventus director Marotta: "There has been NO CONTACT with Manchester United for Paul Pogba."
MARCA & El Confidencial's José Félix Díaz: "There has been NO CONTACT by Real Madrid with Juve for Pogba today."
Juve's John Elkann: "Pogba? Ask Marotta, he runs the transfer market."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 21., csütörtök 8:54

Úgy értettem h több benne a hibalehetőség.

Feherlap, nem akarom en Danilot vedeni, mert nem er annyit se, de épp erre való az ELSŐ edzés, megnézték ki mit bír.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 21., csütörtök 8:52

fehérlap írta:
Nekem ez a világgá kürtölöm a problémáim 1 évtized után annyira hihetetlen. Biztos kell egy kis pénz qvákra, kokora vagy unta az életét és szerette volna, ha beszélnek róla az emberek. Számomra ez inkább féregség, mintsem csak most "mesélek valamit a karrieremből". de mind1. Lehet én tévedtem el nagyon.

Pogba témához: Kell és kész. Max 2 évet adok Modricnak, lehet kevesebb lesz. Nincs más. Én sem kedvelem, valamiért nem szimpi a srác, de elismerem, hogy nincs nála jobb. Minden adottsága, minden, amiben jó kell nekünk. Nincs mese, bankot kell robbantani.
Értem én, hogy Raúl a kedvenced, de nyílt titok, hogy egy diktátor volt, aki számos transzfert megfúrt, klikkesedés volt az öltözőben (most is van). Szóval kérdés, hogy mi a féregség? Őszintén beszélni egy olyan dologról, aminek már nincs hatása a klubra, mert már egyik érintett sem játszik ott vagy maga a tény, hogy ilyen történt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. július 21., csütörtök 8:35

Kerlon nem latod at a dolgokat. Ha nem hattal ultel volna a tevenek, akkor lathattad volna, h Dosamp full leszabajozta szerencsetlent. Fogalmatlansagatol szenvedett a csapat. A nemetek ellen es a dontoben teljesen hatrta volt rendelve a vedelem ele. Szerinted ott Zidaneni magassagokban kellett volna teljesitenie? :ozil:
Tette fegyelmezettul a dolgat, rengeteg parharcot megnyert...bizonyitotta, h hatrebb is kepes klasszis teljesitmenyre. De nem az a posztja, vetek ott pazarolni, amikor teljesen fel volt tolva Svajc es Izland ellen, akkor meg mezony legjobbja volt. Nem tudtak tartani, rengeteg lehetoseget teremtett, az mellett, h ott is rendre visszazart. Desampnak koszonhetoen, alarendelte a csapatot Grizmannak, es jobb es tehetsegesebb jateksokat nem tudta kimaxolni. En igy latom, lehet tevedek.

Lehet, hogy nem olyan pontos ésmegbizhato meg
Lattunk mar a madridban is full profi jatekost csak setalni a palyan.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2016. július 21., csütörtök 8:29

Realista24 írta:
fehérlap írta:Ez a Cicinho gyerek nagyon el van tévedve. HA igazat is mond, akkor se mondja. keci gyerek.
Miért ne mondhatná? Keci gyerek.
Nekem ez a világgá kürtölöm a problémáim 1 évtized után annyira hihetetlen. Biztos kell egy kis pénz qvákra, kokora vagy unta az életét és szerette volna, ha beszélnek róla az emberek. Számomra ez inkább féregség, mintsem csak most "mesélek valamit a karrieremből". de mind1. Lehet én tévedtem el nagyon.

Pogba témához: Kell és kész. Max 2 évet adok Modricnak, lehet kevesebb lesz. Nincs más. Én sem kedvelem, valamiért nem szimpi a srác, de elismerem, hogy nincs nála jobb. Minden adottsága, minden, amiben jó kell nekünk. Nincs mese, bankot kell robbantani.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 21., csütörtök 8:21

fehérlap írta:Ez a Cicinho gyerek nagyon el van tévedve. HA igazat is mond, akkor se mondja. keci gyerek.
Miért ne mondhatná? Keci gyerek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2016. július 21., csütörtök 8:20

Ez a Cicinho gyerek nagyon el van tévedve. HA igazat is mond, akkor se mondja. keci gyerek.

Danilo már edzésen megsérült? Ez igaz? még 1 ok, hogy semmi keresnivalója nincs itt. KB, akik nem bírják az előszezont azoktól lehet is megválni.. Danilo - De Sciglio cserét megnéznék :shifty: (igaz az olasz is sérülékeny, de mérföldekkel jobb játékos)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 21., csütörtök 8:18

Pogba minőségben tudná pótolni Kroost is és Modricot is ha kell. Lehet, hogy nem olyan pontos ésmegbizhato meg, de erősebb, gyorsabb és magasabb. Plusz az igy is brutalisan fejelo keretbe meg őt is bedobni, nem lenne gyenge.
Ez viszont megmarad alomnak, legyen hivatalos vegre es haladjunk

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. július 21., csütörtök 8:16

MU 110 millió, 13 millás fizu, majd ott lehet követni a kellemes játékát :lol: :fpalm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 21., csütörtök 8:15

kelemen.istvan írta:Pogba játéka üde színfolt a mai futballban. És ez az, ami kell a Bernabeu közönségének. Ez az amire nekem is szükségem van. Kroos profi? Top játékos? Hasznos? Igen. De a játéka lehet akármennyire hasznos, nem miatta ülnek le az emberek futballt nézni. Rá nem tudod azt mondani a fiadnak, hogy nézd egy kicsit, mert megéri. Persze taktikai szempontból elengedhetetlenek az ilyen játékosok. Sajnos egyre kevesebb az olyan játékos akiért megéri leülni. Az ára meg.. Ha Moratat nem engedi el a real 75 millió euróért, akkor a juve hülye lenne 100 alatt Pogbát. :)
De nem érted. POGBA NEM ZIDANE!!!!

Igaz, hogy csak technikailag jobb a többieknél, kiemelkedő a fejjátéka, brutális a fizikuma és mellé még keci gyors is, és csak 23 éves. De nem Zidane. Ja, meg szar a haja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. július 21., csütörtök 8:13

Pogba játéka üde színfolt a mai futballban. És ez az, ami kell a Bernabeu közönségének. Ez az amire nekem is szükségem van. Kroos profi? Top játékos? Hasznos? Igen. De a játéka lehet akármennyire hasznos, nem miatta ülnek le az emberek futballt nézni. Rá nem tudod azt mondani a fiadnak, hogy nézd egy kicsit, mert megéri. Persze taktikai szempontból elengedhetetlenek az ilyen játékosok. Sajnos egyre kevesebb az olyan játékos akiért megéri leülni. Az ára meg.. Ha Moratat nem engedi el a real 75 millió euróért, akkor a juve hülye lenne 100 alatt Pogbát. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 21., csütörtök 8:01

Nem azzal sanyargatom magam, hanem azzal, hogy a nem Zidaneok közül sem tűnt ki igazán. Egy Kanté, Payet, Sissoko hármas kellemes meglepetés volt hozzá képest.
Igen, kellemes meglepetés volt, mert azt sem tudtad, hogy kik azok, így könnyű meglepődni :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 21., csütörtök 7:59

Realista24 írta:Bytheway sanyargathatod magad azzal, hogy nem Zidane, de senki nem az, még csak kanyarban sincsenek. Talán Xavi volt az utolsó....(ésafkjélsakdfjsd)

Szóval két dolgot tehetsz, vagy felnősz a mai focihoz és árakhoz, vagy kihúzod a dugót és vhs-en nézed a régi meccseket és könyvtárban olvasod a régi nemzeti sportokat.
Nem azzal sanyargatom magam, hanem azzal, hogy a nem Zidaneok közül sem tűnt ki igazán. Egy Kanté, Payet, Sissoko hármas kellemes meglepetés volt hozzá képest.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 21., csütörtök 7:49

Bytheway sanyargathatod magad azzal, hogy nem Zidane, de senki nem az, még csak kanyarban sincsenek. Talán Xavi volt az utolsó....(ésafkjélsakdfjsd)

Szóval két dolgot tehetsz, vagy felnősz a mai focihoz és árakhoz, vagy kihúzod a dugót és vhs-en nézed a régi meccseket és könyvtárban olvasod a régi nemzeti sportokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 21., csütörtök 7:44

Kerlon írta:Hát ez az. Zidane rászolgált, hogy a legdragabb legyen. Pogba teljesítménye sehol sincs. Úgy orultetek egy egy jó megmozdulasanak, mintha egy feltorekvo 20 éves lenne szép jövővel. Pedig már nem az. Számomra egyedül a technikai tudásával tűnt ki az EB-n, másban nem igazán.
Ez a baj a felfogásoddal továbbra is. Ha Pogba 50 millió lenne, itt durrannál el, ha hoznánk, ha 100 millió akkor szar. Kanté 30 millióért a világ legjobb igazolása, mert jobb volt, mint Pogba, de ha ő is 80 millió lett volna, akkor nem kéne.

Az meg hogy Pogba sehol sincs... :lol: állj a tükör elé, és mondogasd ezt, majd gondolkodj el kicsit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 264 regisztrált és 0 vendég