Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. július 21., csütörtök 14:03

Olasz lapok szerint Gabriel Jesus aláírta madridi szerződését, már csak az érkezésének a napját kell pontosítani, és akkor lezárul az ügy.
Ma reggel még a Man.City-be igazolt épp. :lol:
http://www.sport-english.com/en/news/ba ... ty-5281117
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. július 21., csütörtök 13:41

Ha a CV-t nézzük:
Rafa > Zidane.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. július 21., csütörtök 13:33

Realista24 írta:CV ide vagy oda, a jelenlegi helyzetben Mourinhónak hanyatló a tendenciája, Zizunak pedig emelkedő.
A MU-ban EL lesz, a Realban BL címvédés. A Realban garantált a BL indulás, angoloknál nem mondanám. Mourinho, ha egyszer be fog rá rágni, akkor neki meszeltek. Zidane intelligens. Sorolhatnám reggelig a különbségeket, de dolgoznom is kell.
Meg én azért mégis csak jobban hallgatnék egy olyan edzőre meg tisztelném, aki játékos is volt, ráadásul nem is akármilyen.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. július 21., csütörtök 13:33

Nem kell, ezekkel én is tisztában vagyok :) Ezért írtam, hogy csupán a számok és talán az edzői múlt (CV) alapján.
rashidm írta:Meg én azért mégis csak jobban hallgatnék egy olyan edzőre meg tisztelném, aki játékos is volt, ráadásul nem is akármilyen.
ezt is leírtam B-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2016. július 21., csütörtök 13:34-kor.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 21., csütörtök 13:30

ericco írta:
Realista24 írta:Milyen alapon? Zidane fél év alatt szarból BL győztes csapatot csinált. Mou meg várból szart, három csapatnál is, van ahol kétszer is. Plusz még mindig 2007-ben jár.
Mármint simán a számok szempontjából. Mou nagyobb tapasztalattal bír, több mindent nyert, régebbóta van a szakmában, több helyen dolgozott, stb. Természetesen sosem cserélném ki rá Zizout, és ha profi focista lennék, én is inkább dolgoznék olyannal, aki szintén magas szinten tolta anno, de a CV-t nézve, egyelőre Mournho áll jobban. Remélem, nem sokáig B-)

CV ide vagy oda, a jelenlegi helyzetben Mourinhónak hanyatló a tendenciája, Zizunak pedig emelkedő.
A MU-ban EL lesz, a Realban BL címvédés. A Realban garantált a BL indulás, angoloknál nem mondanám. Mourinho, ha egyszer be fog rá rágni, akkor neki meszeltek. Zidane intelligens. Sorolhatnám reggelig a különbségeket, de dolgoznom is kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. július 21., csütörtök 13:18

ericco írta:Majd ha tényleg ilyen helyzetben lesztek, akkor foglalhattok állást. Ja és majd ne feletkezzetek meg rólam sem akkor :lol:
Off: az a baj, hogy becsületesen itthon nem lesz senki sem milliomos.

On: majd ha esetleg az leszek, akkor küldök pénzt aztán: https://www.youtube.com/watch?v=zuMOhRxqArk

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. július 21., csütörtök 13:14

Majd ha tényleg ilyen helyzetben lesztek, akkor foglalhattok állást. Ja és majd ne feletkezzetek meg rólam sem akkor :lol:
Merci Zizou!

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. július 21., csütörtök 13:12

eReMA írta:
rashidm írta: Miért írjam le ugyanazt, amit már mások többször leírtak? El-ben indulhat, Mou 3 év múlva tönkrebassza a csapatot (láthatjuk a korábbi évek alapján), stb. Ha a Realnál kapna 4-8 millát, azzal is boldogan ellenne... Főleg, hogy ha lenne lehetőségem a Realban játszani Zizu kezei alatt vagy Mou alatt... Feel the difference. :/
Ok, ezt valamennyire adom. Csak itt arról volt szó, hogy TE nem mennél 13.000.000(!) euróért olyan helyre, ahol "megbántottak", még akkor sem, ha speciel azok a körülmények már megváltoztak. Legyen így, csak számomra nehezen hihető.
Ha azt nézem, hogy a kedvenc csapatom (nem tudom h neki ki az) "csak" 7 millát adna, de engem akarnának, nem gondolkoznék sokat.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. július 21., csütörtök 13:07

rashidm írta: Miért írjam le ugyanazt, amit már mások többször leírtak? El-ben indulhat, Mou 3 év múlva tönkrebassza a csapatot (láthatjuk a korábbi évek alapján), stb. Ha a Realnál kapna 4-8 millát, azzal is boldogan ellenne... Főleg, hogy ha lenne lehetőségem a Realban játszani Zizu kezei alatt vagy Mou alatt... Feel the difference. :/
Ok, ezt valamennyire adom. Csak itt arról volt szó, hogy TE nem mennél 13.000.000(!) euróért olyan helyre, ahol "megbántottak", még akkor sem, ha speciel azok a körülmények már megváltoztak. Legyen így, csak számomra nehezen hihető.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. július 21., csütörtök 13:05

Realista24 írta:Milyen alapon? Zidane fél év alatt szarból BL győztes csapatot csinált. Mou meg várból szart, három csapatnál is, van ahol kétszer is. Plusz még mindig 2007-ben jár.
Mármint simán a számok szempontjából. Mou nagyobb tapasztalattal bír, több mindent nyert, régebbóta van a szakmában, több helyen dolgozott, stb. Természetesen sosem cserélném ki rá Zizout, és ha profi focista lennék, én is inkább dolgoznék olyannal, aki szintén magas szinten tolta anno, de a CV-t nézve, egyelőre Mournho áll jobban. Remélem, nem sokáig B-)
donor írta:Azért sport szakmailag a MU se rossz döntés. Az egyik legnagyobb edzővel dolgozhat (persze, mi már tudjuk az árnyoldalát is, de minket is kikapart a ge.iből), az egyik legnagyobb klubnál, amit rá építenének és ő lehet a világ legdrágább focistája álom fizetésért. Elég kecsegtető ajánlat.
Ez tény, de az MU most olyan helyzetben van, mint mi 2006-2009 környékén. Csak az MU még szarabbul áll, nehéz lesz onnan kimászni, mikor tele a keret kiöregedő, vagy tucat focistákkal, akiket jó zsíros szerződés köt a klubhoz. Ráadásul nekünk a BL tk. garantált volt, nehezebb volt nem bekerülni, mint bekerülni. Ha Mourinho nem lesz sikeres az első évében, nagyobb lesz rajta a nyomás, és garantálom, hogy ő ennek a nyomásnak a dupláját helyezi majd a játékosokra, és máris kész lehet a baj.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2016. július 21., csütörtök 13:07-kor.
Merci Zizou!

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. július 21., csütörtök 13:01

Azért sport szakmailag a MU se rossz döntés. Az egyik legnagyobb edzővel dolgozhat (persze, mi már tudjuk az árnyoldalát is, de minket is kikapart a ge.iből), az egyik legnagyobb klubnál, amit rá építenének és ő lehet a világ legdrágább focistája álom fizetésért. Elég kecsegtető ajánlat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 21., csütörtök 12:57

ericco írta:
rashidm írta:Főleg, hogy ha lenne lehetőségem a Realban játszani Zizu kezei alatt vagy Mou alatt... Feel the difference.
Nem titok, hogy nem vagyok egy Mou rajongó, finoman szólva sem, de ha csak és csupán mint edző nézzük a két úriembert, akkor egyelőre a portugál felé billen a mérleg nyelve, szerintem.
Milyen alapon? Zidane fél év alatt szarból BL győztes csapatot csinált. Mou meg várból szart, három csapatnál is, van ahol kétszer is. Plusz még mindig 2007-ben jár.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. július 21., csütörtök 12:56

rashidm írta:Főleg, hogy ha lenne lehetőségem a Realban játszani Zizu kezei alatt vagy Mou alatt... Feel the difference.
Nem titok, hogy nem vagyok egy Mou rajongó, finoman szólva sem, de ha csak és csupán mint edző nézzük a két úriembert, akkor egyelőre a portugál felé billen a mérleg nyelve, szerintem.
Merci Zizou!

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. július 21., csütörtök 12:54

eReMA írta:
rashidm írta: Ha a sportszakmai oldalról közelítenéd, még megérteném.
Miért írjam le ugyanazt, amit már mások többször leírtak? El-ben indulhat, Mou 3 év múlva tönkrebassza a csapatot (láthatjuk a korábbi évek alapján), stb. Ha a Realnál kapna 4-8 millát, azzal is boldogan ellenne... Főleg, hogy ha lenne lehetőségem a Realban játszani Zizu kezei alatt vagy Mou alatt... Feel the difference. :/

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. július 21., csütörtök 12:51

1. Pogba azért itt sem halna éhen, sőt.
2. Az ügynök a kulcs. Őt kell meggyőzni. Szakmájukban a világ legjobbjairól beszélünk, és azért azok, mert rohadt jó érzékük van meggyőzni a klienseiket (ha nem így lenne, nem tudnának leakasztani ennyi lóvét csupán azért, amit egy átlag IQ-val rendelkező ember maga is tud csinálni, esetleg delegálni). Aki kifizeti az ügynököt, oda megy a játékos.
Merci Zizou!

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. július 21., csütörtök 12:47

rashidm írta: Röhöghetsz, de attól mert téged a pénz motiválna, meg meg lehetne venni, engem nem biztos. Neked csak a pénz fontos, másnak nem.
Már nem azért, de miről beszélünk? Nem a gulágra küldik kényszermunkára. Pont leírtam, hogy nem lenne rossz dolga ott. Azok a jelenlegi MU-ban megszűntek. Te egy múltbéli "sérelem" miatt, aminek a körülményei már nem állnak fel, önérzeti és hiúsági okból durcáskodva hagynál ott olyan lehetőséget, amivel még a dédunokádnak is biztos körülményeket biztosíthatnál. A jelenlegi fizujának majd háromszorosáról van szó. Ok...

De igazad van: ilyen feltételek mellet ÉN tényleg nem hagynám ki.
Ha a sportszakmai oldalról közelítenéd, még megérteném.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. július 21., csütörtök 12:37

Zsöné írta:Hozzáteszem minket nem az állam tart el és nincs is 400 millió adósságunk a saját stadionunk mellett.

Azért ne add fel :D
Nem, ti csak bundázva nyertek bajnokságot... :lol:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. július 21., csütörtök 12:34

Zsöné írta:Nem velunk van a baj...tudodm h te hozza vagy szokva h ingyen kukaztok embereket de a Chelsea psg stb arab faszok nem sajnaljak senkire a penzt...es hulye lenne barki is azt mondabi...bocsi ez tul sok nem is er ennyit :lol:
Hozzáteszem minket nem az állam tart el és nincs is 400 millió adósságunk a saját stadionunk mellett.

Azért ne add fel :D[/quote]


Nem is nyertek BL.t te orok vesztes. Na szia.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. július 21., csütörtök 12:31

eReMA írta:
rashidm írta:Ebből a szempontból én vissza nem mennék oda, de hát én nem Pogba vagyok. :D
Ennyi pénzért Te nem mennél vissza... Aham. :lol:

Röhöghetsz, de attól mert téged a pénz motiválna, meg meg lehetne venni, engem nem biztos. Neked csak a pénz fontos, másnak nem.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. július 21., csütörtök 11:57

Hozzáteszem minket nem az állam tart el és nincs is 400 millió adósságunk a saját stadionunk mellett.

Azért ne add fel :D
Azért ennek nézzél utána. :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég